Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośći. - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-28, 20:19   #5011
micraneska
Zadomowienie
 
Avatar micraneska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

http://www.cke.edu.pl/images/stories...minow_2013.pdf

Proszę info

Przekazanie przez okręgowe komisje egzaminacyjne świadectw do szkół – 28 czerwca 2013 r. (data
wydania świadectw dojrzałości i aneksów do świadectw dojrzałości z egzaminu maturalnego
przeprowadzanego w maju i w czerwcu: 28 czerwca 2013 r.).
micraneska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:19   #5012
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

to niech Ci tłumaczą jeszcze raz bo jakoś z reguły w szkołach narzekają, że nie dostają w terminie. moja przyjaciółka rok temu dostała 15 lipca wyniki bo do 29 mają obowiązek sprawdzić a nie obowiązek wydrukować świadectwo i je wysłać do szkoły. więc właśnie się najpierw dowiedz a nie się opierasz na tym "a bo mi to tłumaczyli".
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:20   #5013
micraneska
Zadomowienie
 
Avatar micraneska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

cóż nie będę się kłócić z osobą która nie ma racji

Przekazanie przez okręgowe komisje egzaminacyjne świadectw do szkół – 28 czerwca 2013 r. (data
wydania świadectw dojrzałości i aneksów do świadectw dojrzałości z egzaminu maturalnego
przeprowadzanego w maju i w czerwcu: 28 czerwca 2013 r.).

widocznie Twoja koleżanka coś pokręciła, a ty teraz to powtarzasz zamiast sprawdzić
może koleżanka składała odwołanie o wyniku

Edytowane przez micraneska
Czas edycji: 2013-02-28 o 20:22
micraneska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:24   #5014
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

a patrzyłaś może z którego okręgu?
jakoś to nie jest spełnione i NIC nie można z tym zrobić, nawet się odwoływać, że za późno wysłane.
moja przyjaciółka miała atak wyrostka i tylko połowę pisała w czerwcu egzaminów, wyniki dostała 15 lipca i nie pomogło dzwonienie, że rekrutacje na studia, że miało być. powiedzieli jej, że są w trakcie sprawdzania i w ciągu 2 tygodni dostarczą do dyrekcji szkoły a jak chce mieć 2 dni wcześniej to może osobiście odebrać w Gdańsku (dla niej to było 250 km - nie opłacało się jechać).

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez micraneska Pokaż wiadomość
cóż nie będę się kłócić z osobą która nie ma racji

Przekazanie przez okręgowe komisje egzaminacyjne świadectw do szkół – 28 czerwca 2013 r. (data
wydania świadectw dojrzałości i aneksów do świadectw dojrzałości z egzaminu maturalnego
przeprowadzanego w maju i w czerwcu: 28 czerwca 2013 r.).

widocznie Twoja koleżanka coś pokręciła, a ty teraz to powtarzasz zamiast sprawdzić
może koleżanka składała odwołanie o wyniku
po za tym dyrektor też próbował coś z tym robić i nic nie działało.

w praktyce te terminy czerwcowe są ciężkie do ogarnięcia.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:25   #5015
micraneska
Zadomowienie
 
Avatar micraneska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

jedna osoba na milion, siejesz plotki i tyle
już mi się z Ciebie śmiać chce

chcesz tegorocznych maturzystów wystraszyć, to po co w ogóle pisać w czerwcu jak i tak na studia się szans nie ma
po co by był taki termin, zastanów się
micraneska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:30   #5016
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

właśnie po to, ze jak ktoś miał wypadek czy coś w tym stylu to nie może napisać i pisze w czerwcu ale składa na drugą rekrutację. mam też kolegę na wydziale, dostał się z drugiego naboru bo nie miał jeszcze wyników jak my zanosiliśmy świadectwa, i też jakoś dostał w lipcu wyniki.

Ty się kłócisz bo tak sobie gadasz a ja zdam 3 osoby, które w takim przypadku miały problem i się go nie obejdzie, bo faktycznie na świadectwie jest data wystawienia 28 czerwca i nie wiadomo jak oni to robią a wyniki przychodzą później. kolega nawet dziekanowi pokazywał kopertę żeby móc jeszcze brać udział w pierwszym naborze.

i nie straszę to raz a dwa i tak 99% pisze w maju i raz na milion się zdarza, że ktoś musi pisać w czerwcu.

więc śmiej się ale zobaczymy kto będzie się śmiać jak Ty (odpukać) będziesz w takiej sytuacji, to nic miłego i sprawia tylko problemy.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:35   #5017
micraneska
Zadomowienie
 
Avatar micraneska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

a ja znam przypadki osób które miały normalnie świadectwa przysłane
i co będziemy się tak licytować
zakończę na tym

poza tym II nabór oznacza pożegnanie się z praktycznie każdym kierunkiem na który się znalazły chętne osoby
także dodatkowe termin byłby niesprawiedliwy dla osób które chciałyby na prawo, farmację, medycynę itp
bo by po prostu szans nie miały
micraneska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 20:39   #5018
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

ja też się nie będę licytować. być może akurat te przypadki, które znam były nagłośnione przez to co się stało i tyle.

nie ma co się o to kłócić a drugi nabór owszem, jest końcem marzeń i zostają kierunki, które w zasadzie nie są ciekawe albo mają mało chętnych na nie i tyle.

ale nie życzę nikomu stresu pisania w czerwcu
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:41   #5019
micraneska
Zadomowienie
 
Avatar micraneska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

czy ja wiem czy stres? dla mnie mniej stresu bo z półtorej miesiąca czekania na wyniki robi się tydzień, dwa
no i więcej czasu na przygotowanie a nie oszukujmy się skoro przy zwykłej grypie można pisać drugi termin to jest trochę czasu więcej
micraneska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:46   #5020
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

przy grypie chyba nie można, to musi być udokumentowane i chyba od rodzinnego nie uznają zwolnienia ale tego nie jestem pewna.

no więcej jak więcej czasu ale bądźmy szczerzy, lepiej postresować się ze znajomymi niż później oni już wakacje a Ty nadal przed sobą masz egzaminy.
w sumie akurat termin to kwestia podejścia.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:48   #5021
micraneska
Zadomowienie
 
Avatar micraneska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

w sumie nam wychowawca mówił że jak ktoś obudzi się rano z gorączką i objawami dajmy na to grypy czy tam zapalenia płuc ma się nie stresować, mieć zwolnienie od lekarza chyba nawet rodzinnego

ale to było rok temu, więc teraz mogli coś pozmieniać żeby rodzice dzieciom nie wypisywali zwolnień

Edytowane przez micraneska
Czas edycji: 2013-02-28 o 20:50
micraneska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 20:50   #5022
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

no to git ale ja bym nie ryzykowała :P
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:52   #5023
micraneska
Zadomowienie
 
Avatar micraneska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

ja też nie, ale myślę żeby się tacy znaleźli
micraneska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 20:58   #5024
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

Ja to jednak mam nadzieję, że w maju podejdę, w maju zdam.
Bez kombinowania, zwlekania.
Byle mieć wszystko z głowy i ruszyć dalej
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 21:02   #5025
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
Ja to jednak mam nadzieję, że w maju podejdę, w maju zdam.
Bez kombinowania, zwlekania.
Byle mieć wszystko z głowy i ruszyć dalej
spoko, jakoś to będzie
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 21:04   #5026
malgo1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

Cytat:
Napisane przez Goska277 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was zdaje może fizykę (najlepiej rozszerzenie) na maturze? Koleżanka w tym roku zdaje maturę i szuka jeszcze jakichś książek / repetytoriów do powtórek - polecicie coś solidnego?
Ja korzystam z "Maturalnie, że zdasz" i vademecum z Operonu, w mojej opinii bardzo przejrzyste jest. Przeglądałam też trochę PWN, ale jak dla mnie troszkę mało informacji. A z kursów to mogę polecić kurs expressowy na fizykazadania.pl - sporo daje, sama zaczęłam parę tygodni temu i powtórzyłam dosyć sporo + parę nowych rzeczy się dowiedziałam, których nie miałam na lekcjach.
malgo1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 22:02   #5027
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

[1=835313362e9486e3c9442f0 8647b1f88dd16e422_65652de 798c50;39515451]Hahahhahaha! Moja stwierdziła, że cytuję, moje opracowania do lektur, są za mało ambitne! Aha

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------


Bo do was nie przyjeżdża kuratorium To ostatnio najlepszy temat [/QUOTE]

mało ambitne opracowania? eee...
hahah do nas też przyjeżdża kuratorium! właśnie jutro mamy kolejną wizytację na lekcjach też mieliście jakieś ankiety i rozmowy z nimi?
u nas kazali zdjąć tablicę korkową na korytarzu na dole były tam zawsze wszystkie informacje o praktykach i bla bla i teraz nie ma tego i jest łyso. nie wiem co im przeszkadzało
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-28, 22:17   #5028
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
mało ambitne opracowania? eee...
hahah do nas też przyjeżdża kuratorium! właśnie jutro mamy kolejną wizytację na lekcjach też mieliście jakieś ankiety i rozmowy z nimi?
u nas kazali zdjąć tablicę korkową na korytarzu na dole były tam zawsze wszystkie informacje o praktykach i bla bla i teraz nie ma tego i jest łyso. nie wiem co im przeszkadzało
Właśnie nie wiem, jakie mam mieć ambitniejsze :| Nie wiem, wpisać w google "ambitne opracowania", czy ki czort? o.O

My dopiero będziemy mieć, ale będzie szopka Będą u nas na fizyce. No ja się cieszę, ale nauczyciel nam zapowiedział, że:
- nie będzie robił teorii, bo oni nie przyjeżdżają słuchać jego wykladów, tylko zobaczyć jak pracujemy
- MUSI kogoś zapytać [hahaha! od 3 lat nie pyta, nie piszemy nawet kartkówek, tylko sprawdziany]
- i ma nadzieję, że wiemy, jak się zachować
Ogólnie będzie parodia. Najlepszych do odpowiedzi nie weźmie, bo będzie wiadomo, że ustawiane. Najgorszych też nie, żeby się nie skompromitować, weźmie kogoś średniego Chyba, że będzie kontynuował swój dotychczasowy sposób wybierania kozła ofiarnego, czyli patrzenie na sekundnik i ile jest, taki numer idzie

Też mamy mieć ankiety. I sprawdzane szatnie. Chyba niezbyt im się spodoba moja wyobklejana różnymi mało przyzwoitymi tekstami

Ogólnie będzie zabawnie
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 07:19   #5029
thePhantom
Zakorzenienie
 
Avatar thePhantom
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 6 822
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

[1=835313362e9486e3c9442f0 8647b1f88dd16e422_65652de 798c50;39518979]Właśnie nie wiem, jakie mam mieć ambitniejsze :| Nie wiem, wpisać w google "ambitne opracowania", czy ki czort? o.O

My dopiero będziemy mieć, ale będzie szopka Będą u nas na fizyce. No ja się cieszę, ale nauczyciel nam zapowiedział, że:
- nie będzie robił teorii, bo oni nie przyjeżdżają słuchać jego wykladów, tylko zobaczyć jak pracujemy
- MUSI kogoś zapytać [hahaha! od 3 lat nie pyta, nie piszemy nawet kartkówek, tylko sprawdziany]
- i ma nadzieję, że wiemy, jak się zachować
Ogólnie będzie parodia. Najlepszych do odpowiedzi nie weźmie, bo będzie wiadomo, że ustawiane. Najgorszych też nie, żeby się nie skompromitować, weźmie kogoś średniego Chyba, że będzie kontynuował swój dotychczasowy sposób wybierania kozła ofiarnego, czyli patrzenie na sekundnik i ile jest, taki numer idzie

Też mamy mieć ankiety. I sprawdzane szatnie. Chyba niezbyt im się spodoba moja wyobklejana różnymi mało przyzwoitymi tekstami

Ogólnie będzie zabawnie[/QUOTE]
haha tak jesli mowa o szatniach, w czwartek popoludniu, gdy wieczorowka miala lekcje ktos sie wbil do szkoly i okradł szatnie 3/4 szkoly zostawia WF w szatni na nastepny dzien, wiec polowa znikla na szczescie zlapali go, ale w piątek policja była w szkole i w ogole zamieszanie, szukali po klasach wlascicieli rzeczy pokazując je kazdej klasie po kolei akurat wsrod kradzionych rzeczy byly buty kolezanki z klasy i musiala isc jakies zeznania skladac i w ogole
__________________
Insta-uzależniona
aparatka :
góra - wrzesień 2014
dół - luty 2015


Była Au pair - Niemcy 2013
thePhantom jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 07:53   #5030
LiquidLuck
Raczkowanie
 
Avatar LiquidLuck
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 416
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
no w czerwcu łatwiejsze ale problem z rekrutacją na studia, nie łapiecie się na pierwszą jak nie zdacie w maju
Osoby, które piszą w czerwcu z przyczyn losowych wyniki dostają razem z innymi.
Osoby, które piszą w sierpniu poprawkę dostają wynik we wrześniu, ale to zrozumiałe
__________________
LiquidLuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 07:56   #5031
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

Cytat:
Napisane przez LiquidLuck Pokaż wiadomość
Osoby, które piszą w czerwcu z przyczyn losowych wyniki dostają razem z innymi.
Osoby, które piszą w sierpniu poprawkę dostają wynik we wrześniu, ale to zrozumiałe
podałam 2 udokumentowane przypadki, kiedy tak nie było ale dyskusja już dawno zakończona także nie będę się powtarzać
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 08:29   #5032
LiquidLuck
Raczkowanie
 
Avatar LiquidLuck
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 416
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
podałam 2 udokumentowane przypadki, kiedy tak nie było ale dyskusja już dawno zakończona także nie będę się powtarzać
Historia kolegi, ciotki i babki naprawdę nie jest dowodem. Dowodem może być link do dokumentu, który wrzuciła micraneska
Jeżeli taki przypadek miał miejsce w rzeczywistości (w co naprawdę nie chce mi się wierzyć, bo prędzej jestem skłonna uwierzyć, że zdarzyło się to z niedopilnowania przez szkołę odpowiednich formalności, albo po prostu z gapiostwa ucznia, do którego nie chce się przyznać) to można wyciągnąć z tego poważne konsekwencje prawne a władze uczelni muszą traktować daną osobę tak jakby brała udział w pierwszym terminie rekrutacji. Jeżeli ktoś chce to wieczorem mogę poszukać odpowiednich przepisów, bo coś mi dzwoni, ale nie wiem, w którym kościele, a zaraz wychodzę na zajęcia
__________________
LiquidLuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 08:39   #5033
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

Cytat:
Napisane przez LiquidLuck Pokaż wiadomość
Historia kolegi, ciotki i babki naprawdę nie jest dowodem. Dowodem może być link do dokumentu, który wrzuciła micraneska
Jeżeli taki przypadek miał miejsce w rzeczywistości (w co naprawdę nie chce mi się wierzyć, bo prędzej jestem skłonna uwierzyć, że zdarzyło się to z niedopilnowania przez szkołę odpowiednich formalności, albo po prostu z gapiostwa ucznia, do którego nie chce się przyznać) to można wyciągnąć z tego poważne konsekwencje prawne a władze uczelni muszą traktować daną osobę tak jakby brała udział w pierwszym terminie rekrutacji. Jeżeli ktoś chce to wieczorem mogę poszukać odpowiednich przepisów, bo coś mi dzwoni, ale nie wiem, w którym kościele, a zaraz wychodzę na zajęcia
przecież nie będę wrzucała jej danych :/ nie wierzysz to nie, proste. idź na te zajęcia.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 08:56   #5034
LiquidLuck
Raczkowanie
 
Avatar LiquidLuck
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 416
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

no, na pewno to jest tak znany przypadek, że pisali o nim w gazetach
ośmieszasz się, bo stawiasz jakiś przypadek (nie znając tak naprawdę sytuacji jednostki) nad przepisami prawnymi gdyby te osoby były pewne swoich racji mogłyby dochodzić swoich praw i dostałyby przy tym niemałe odszkodowanie, ale widocznie tak pewne nie były
__________________
LiquidLuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 09:05   #5035
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

Cytat:
Napisane przez LiquidLuck Pokaż wiadomość
no, na pewno to jest tak znany przypadek, że pisali o nim w gazetach
ośmieszasz się, bo stawiasz jakiś przypadek (nie znając tak naprawdę sytuacji jednostki) nad przepisami prawnymi gdyby te osoby były pewne swoich racji mogłyby dochodzić swoich praw i dostałyby przy tym niemałe odszkodowanie, ale widocznie tak pewne nie były
jak pytałam czemu nic z tym nie zrobiła to powiedziała, że za długo by się to wszystko ciągnęło a i tak by nic nie zmieniło i szczerze? ja też bym sobie dała spokój bo pieniądze nic nie zmienią a to więcej zachodu niż z odszkodowaniem za złamaną rękę. po za tym jak można iść na uczelnię i powiedzieć, że się dostało z opóźnieniem wynik i chce się przystąpić do rekrutacji a na świadectwie jest 28 czerwca a na kopercie datą nadania był już lipiec?
ja się kłóciła nie będę bo tylko powiedziałam, co mi koleżanka przekazała a kopertę otwierali przy niej u dyrekcji szkoły i co z tym zrobić? szkoda zachodu.
pomyśl ile czasu by Ci zajęło takie domaganie się odszkodowania, i tak byś nie przystąpiła do rekrutacji i tak.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 09:47   #5036
LiquidLuck
Raczkowanie
 
Avatar LiquidLuck
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 416
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

przystąpiłabym do rekrutacji, jeżeli ma się odpowiednią ilość punktów, żeby znaleźć się na liście to pisze się odwołanie z uzasadnieniem i komisja rekrutacyjna dopisuje po prostu osobę do listy... tak samo dzieje się w przypadku, gdy po obejrzeniu swojej pracy w OKE znajdzie się dodatkowe punkty

poza tym są firmy, które w zamian za odpowiedni procent z zysków zajmują się dochodzeniem odszkodowania i nie trzeba robić nic oprócz podpisania umowy i dostarczenia dokumentów, ale skoro dla Ciebie kilka tysięcy (stracony rok, nerwy, brak możliwości kontynuowania nauki przez ten rok, co wiąże się z problemami ze znalezieniem pracy i słabo płatną pracą, co wiąże się z obniżeniem standardu życia) to mało i wolałabyś odpuścić to ok, nic mi do tego ; )

jak dla mnie koniec tematu, bo robi się niepotrzebny off-top, ale nie wprowadzaj innych w błąd, bo to co piszesz jest poparte jedynie doświadczeniami koleżanek (więc można to łatwo obalić), a nie odpowiednimi ustawami


edit: poza tym łamania prawa nie warto odpuszczać, bo jeżeli każdy miałby takie podejście to ludzie do niczego by nie doszli, a koncerny i urzędy by nas zjadły.
__________________

Edytowane przez LiquidLuck
Czas edycji: 2013-03-01 o 09:48
LiquidLuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 09:52   #5037
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

zanim by doszli do tego jak to było i nawet ta firma by to rozwiązała to i tak by było po rekrutacji i ciekawe dlaczego mieliby kogoś wziąć do rekrutacji z dwiema różnymi datami a na maturalnym z właściwą więc mogła zapomnieć złożyć papiery prawda?
to nie jest takie proste jak Ci się wydaje.

i to może zdarzyć się każdemu więc to nie jest wprowadzanie w błąd.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 09:59   #5038
LiquidLuck
Raczkowanie
 
Avatar LiquidLuck
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 416
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

To jest łatwe, bo data stempla pocztowego też jest dokumentem i można łatwo udowodnić, kto zawinił, ale teraz naprawdę widzę, że Wizażanka, która miała w podpisie cytat "Prawo jest jak płot..." miała rację
__________________
LiquidLuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 14:58   #5039
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

Cytat:
Napisane przez LiquidLuck Pokaż wiadomość
To jest łatwe, bo data stempla pocztowego też jest dokumentem i można łatwo udowodnić, kto zawinił, ale teraz naprawdę widzę, że Wizażanka, która miała w podpisie cytat "Prawo jest jak płot..." miała rację
cóż, ja nie wnikam, nie była to moja decyzja.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-01, 18:25   #5040
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwość

WĄTEK PRZEKROCZYŁ 5000 POSTÓW

ZAPRASZAM NA CZĘŚĆ II

delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.