Sprawdzone produkty z Lidla - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 08:37   #3871
broker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 31
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Polecam mrożonki z Lidla, szczególnie pierogi, pyzy z mięsem i knedle ze śliwkami

Z alkoholi dobry jest biały rum 0,7l za 25zł. Idealny do long drinków i koktajli
broker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 11:01   #3872
znikajac
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 172
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
ja w lidlu jeszcze nie widziałam maki żytnieja robie zakupy w 3 różnych, natomiast są gotowe mieszanki chlebowe żytnia chyba też
Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
A u mnie mąka żytnia jest,ale nie zawsze
dziękuję

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość


18 km...kurcze..poświęcenie, nie ma co ale jeśli jedziesz głównie po mąkę żytnią to niestety w lidlu jej nie ma(przynajmniej u mnie, szukałam w zeszłym tygodniu do pieczenia chleba). Mama znalazła taką za to w polo.
Akurat miałam jechać w innej sprawie, i przy okazji do Lidla - okazało się, że jechać nie muszę, więc i Lidla odwiedzę innym razem
__________________
NIE MA MNIE TU!

znikajac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 15:34   #3873
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Mam ciasteczkowe pytanie, jako że jem słodycze dość rzadko to chcę kupić idealne, ostatnio kupiłam kruche z zekoladą Tastino i średnio mi smakowały, jak one się mają do mc kennedy bodajże?
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 17:07   #3874
porannarosa89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 372
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

dzisiaj chapnęłam manez musujący i tuż przy kasie, w ostatniej chwili gumy jet gum w saszetce energy guarana z kofeiną (od jutra gumowy odwyk niby ), może się przyda na dzisiejsze zakuwanie .
__________________
/last.fm czasem kłamie/

once a day, every day, give yourself a present
-- special agent dale cooper .
porannarosa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 17:26   #3875
jelonk
Rozeznanie
 
Avatar jelonk
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Tak sobie czytam o produktach Linessy. No i mam pytanie do dziewczyn z Warszawy: w którym Lidlu można kupić produkty tej firmy? Byłam dzisiaj w Lidlu obok siebie na Ursynowie, ale znalazłam tam tylko salami i ser topiony w plasterkach.
jelonk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 18:07   #3876
m13081987
Raczkowanie
 
Avatar m13081987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 402
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

kurczę, byłam dzisiaj koło siebie w Lidlu po 10-paka Carlsberga i okazało się, że wszystko wykupione ponoć ludzie po 10 kupowali a jak u Was?
__________________
=> NOWA WYMIANKA <=

ODPISUJ W MOIM WĄTKU
m13081987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:37   #3877
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez jelonk Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam o produktach Linessy. No i mam pytanie do dziewczyn z Warszawy: w którym Lidlu można kupić produkty tej firmy? Byłam dzisiaj w Lidlu obok siebie na Ursynowie, ale znalazłam tam tylko salami i ser topiony w plasterkach.
Sporo rzeczy z serii Linessa jest do kupienia w momencie gdy jest tygodniowa akcja Linessa. Nie wszystko jest w stałej sprzedaży.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 00:27   #3878
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Ciekawe, czy lody sorbetowe linessy są na stałe, kiedyś wydawało mi się, ze tak ale ostatnio nie ma po nich śladu
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-03, 21:40   #3879
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

jejku, nie miałam pojęcia, że ten serek homo naturalny z Pilosu jest tak przepyszny ! dziś pierwszy raz go zjadłam, na kolację z chrupkim sezamowym pieczywem ( też z lidla zresztą) i do tego truskawkowy dżem (mamusi) = cudowności
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 17:21   #3880
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Kupował może ktoś masło orzechowe z oferty amerykańskiej? Zjadliwe jest ? Porównywalne w smaku do tego z Sante? Kiedyś kupiłam jakieś light i niestety cały słoiczek wylądował w koszu więc teraz wolałabym nie ryzykować.
heh moja matka kupi pewnie ze 3 słoiki, żeby starczyło do następnych dni amerykańskich bardzo dobre smarowidło, nie jest słodkie i ma całkiem sporo orzeszków
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 18:26   #3881
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

a ja sie zastanawiam nad kupnem bułeczek serowo-cebulowych (mrożonych) w gazetce wypatrzyłam i takich gąbeczek na grilla bo nigdy nie jadłam a jestem ciekawa bo zawsze na filmach przy ognisku się tym zajadają. Próbowałyście może te bułeczki lub te gabeczki?
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 19:34   #3882
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Dzisiaj w Lidlu zakupiłam:
- orzechy pekan
- orzechy nerkowca
- lody 4-smakowe z polewą malinową
- lody tiramisu
- pierogi ruskie

__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:40   #3883
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
a ja sie zastanawiam nad kupnem bułeczek serowo-cebulowych (mrożonych) w gazetce wypatrzyłam i takich gąbeczek na grilla bo nigdy nie jadłam a jestem ciekawa bo zawsze na filmach przy ognisku się tym zajadają. Próbowałyście może te bułeczki lub te gabeczki?
Jadłam takie pianki. Jak dla mnie jest to słodki ulepek. Zupełnie mi nie smakowały. Podejrzewam, że potwornie kaloryczne.

A za tydzień kuchnia azjatycka Czy ktoś coś poleca???
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:41   #3884
porannarosa89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 372
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

jak tak chwalicie to przejdę się jutro po masło orzechowe crunchy i orzechy pecan (). a! i po płyn do mycia naczyń

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
a ja sie zastanawiam nad kupnem bułeczek serowo-cebulowych (mrożonych) w gazetce wypatrzyłam i takich gąbeczek na grilla bo nigdy nie jadłam a jestem ciekawa bo zawsze na filmach przy ognisku się tym zajadają. Próbowałyście może te bułeczki lub te gabeczki?
a co do pianek marshmallow na ognisko, ja lubię. ma taką fajną chrupiącą, zarumienioną skórkę i klejący środek. zwykle nie lubię takich słodkich ulepków, ale to akurat tak . a mój młody (brat w sensie ) to już za tym szaleje i kupujemy mu hurtowo toto :-P
__________________
/last.fm czasem kłamie/

once a day, every day, give yourself a present
-- special agent dale cooper .

Edytowane przez porannarosa89
Czas edycji: 2010-06-07 o 19:43
porannarosa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:27   #3885
pompommi
Raczkowanie
 
Avatar pompommi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 412
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez porannarosa89 Pokaż wiadomość
[SIZE=2]jak tak chwalicie to przejdę się jutro po masło orzechowe crunchy i orzechy pecan (). a! i po płyn do mycia naczyń
przepraszam za małego oftopa alee mam pytanie z czym jesz to masło orzechowe? bo ja kupiłam na wczesniejszym tyg amerykanskim tak z ciekawości i stoi do tej pory ;P bo to jakieś takie słone?.. no przynajmniej nie słodkie jak myślałam
pompommi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:40   #3886
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Masło orzechowe faktycznie jest słonawe, ja jem z krakersami na przykład lub z chlebem..ale teraz dieta więc nic z tegobo jest koszmarnie kaloryczne
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:43   #3887
porannarosa89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 372
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez pompommi Pokaż wiadomość
przepraszam za małego oftopa alee mam pytanie z czym jesz to masło orzechowe? bo ja kupiłam na wczesniejszym tyg amerykanskim tak z ciekawości i stoi do tej pory ;P bo to jakieś takie słone?.. no przynajmniej nie słodkie jak myślałam
no ja właśnie mam nadzieję, że to z lidla nie jest zbyt słodkie ? np. felixa jest imo przesłodzone i toleruje głównie sante . nno, ale sprawdzę. a jem na wszystkie możliwe sposoby: z pieczywem (dobre razowe + masło orzechowe + np. powidło śliwkowe, jami), na naleśnikach, w owsiance, łychą lub palcem ze słoika, na krakersach/złotokłosych, jako polewa do lodów (to mój brat praktykuje) etc. etc. uwielbiam masło orzechowe; zresztą jak wszystko co orzechowe. gdzieś nawet na wizażu jest wątek z czym jecie masło orzechowe?

__________________
/last.fm czasem kłamie/

once a day, every day, give yourself a present
-- special agent dale cooper .
porannarosa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:47   #3888
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 924
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

A ja kupiłam dziś 4 paczki (na zapas) Pop-cornu słodkiego z aktualnej oferty. Razem z synem uwielbiamy ten słodki, a niestety w innych sklepach w ogóle takiego nie ma, wszędzie tylko solony albo maślany.
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:56   #3889
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Kinga 72 Pokaż wiadomość
A ja kupiłam dziś 4 paczki (na zapas) Pop-cornu słodkiego z aktualnej oferty. Razem z synem uwielbiamy ten słodki, a niestety w innych sklepach w ogóle takiego nie ma, wszędzie tylko solony albo maślany.
Kiedyś gdzieś, nie pamiętam gdzie kupiłam popcorn w polewie z toffi, czy karmelowejale już nigdzie nie spotkałam
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 22:01   #3890
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Hmm, jutro jadę do Lidla. Nie jadłam tego słodkiego popcornu. Zastanawiam się jaki on jest.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:02   #3891
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez shinju1986 Pokaż wiadomość
Jadłam takie pianki. Jak dla mnie jest to słodki ulepek. Zupełnie mi nie smakowały. Podejrzewam, że potwornie kaloryczne.

A za tydzień kuchnia azjatycka Czy ktoś coś poleca???
-ja polecam zupę Bejing słodko-kwaśną [tylko uwaga - ma bardzo charakterystyczny smak i jak ktos nie lubi takich wydziwnianych smaków to mu raczej nie zasmakuje]
-makaron ryżowy [ale to z tao-tao tylko w dobrej cenie i lepszy ten drobny jest!]

A co do zwykłych produktów to przypomniało mi się że mieli kiedyś zupę pomidorową z puszki za 2zł, była całkiem dobra [ja dodawałam do niej troche bazylii albo oregano i np makaron ryzowy który szybko napęcznieje i miałam gotową zupe w 3minuty]

Jadłam jeszcze sajgonki z warzywami [były chyba 2 razmiary i te małe są lepsze], tak na spróbowanie można wziąć ale cudów nie ma.

Edytowane przez malvin
Czas edycji: 2010-06-07 o 22:04
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:04   #3892
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 924
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Laisla, no to ja takiego jeszcze nie spotkałam. A jeszcze ostatnio widziałam pop-corn o smaku sera, ale ja takich "wynalazków" nie lubię.
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:07   #3893
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Kinga 72 Pokaż wiadomość
Laisla, no to ja takiego jeszcze nie spotkałam. A jeszcze ostatnio widziałam pop-corn o smaku sera, ale ja takich "wynalazków" nie lubię.
ja też była sceptycznie nastawiona do takiego pop-cornu [zawsze smażyłam tradycyjnie na oleju ziarenka] ale miałam kiedyś okazje jeść ten serowy i byłam pod wielkim pozytywnym wrażeniem <mniam>
malvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:09   #3894
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez broker Pokaż wiadomość
Polecam mrożonki z Lidla, szczególnie pierogi, pyzy z mięsem i knedle ze śliwkami

Z alkoholi dobry jest biały rum 0,7l za 25zł. Idealny do long drinków i koktajli
o dzieki musze sprobowac)

ja dzis z amerykanskiej oferty kupilam krazki cebulowe, chcialam powiedziec ze w Gdansku w lidlu obok bałtyckiej krazki nie sa w tej lodowce gdzie wszystko co amerykanskie tylko sa wsrod lodów a tak w goole to fajne te krazki.
tylko fakt zblizajacego sie sezonu bikini powstrzymal mnie przed kupnem marshmallows, sosu do kanapek, sosu 1000 wysp, sosu musztardowo miodowego, popcornu , mrozonych hamburgerow z sosem barbecue i masla orzechowego...ale wzielam sobie z lidla te karteczke z przepisami i tam jest taki cud-przepis na cistka orzechowe na bazie masla orzechowego, brzmi smakowicie i wydaje sie bardzo latwy takze chyba sie skusze

a i kupilam dzis jeszcze lody czekoladowe litrowe w granatowym opakowaniu, nie moglam sie powstrzymac bo to moje ulubione
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:24   #3895
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

i tam jest taki cud-przepis na cistka orzechowe na bazie masla orzechowego, brzmi smakowicie i wydaje sie bardzo latwy takze chyba sie skusze

a i kupilam dzis jeszcze lody czekoladowe litrowe w granatowym opakowaniu, nie moglam sie powstrzymac bo to moje ulubione [/QUOTE]
Mój nałóg to lody orzechowe z tej serii (w niebieskim ostatnio, kiedyś w zielonym opakowaniunie znalazłam lepszych od nich) a zaczynałam też od czekoladowych (w kategorii czekoladowych też nie ma lepszych od tych) A mogłabyś jakoś streścić ten przepis na te ciasteczka z masłem orzechowym ja sobie nie pojem dopóki nie zrzucę jeszcze paru kg ale ostatnio miałam niespodziewanych gości i gorączkowo surfowałam po sieci w poszukiwaniu jakichś ciasteczek..

Kinga 72, ja też sceptycznie podeszłabym do serowego popcornu ale ten karmelowy z córcią wymiotłyśmy od razu. Już go nie widziałam nigdy więcej na moje szczęście bo ważyłabym pewnie ze sto kilo..już wystarczająco walczę aby omijać te lodówki z lidlowskimi lodami
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:33   #3896
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

spoko oto przepis z tej karteczki
Skladniki:
3/4 szklanki masla orzechowego
185g miekkiego masła
1/2 szklanki cukru
1/4 szklanki maki pszennej
1 i 1/2 lyzeczki sody oczyszczonej
2 male jajka
3 łyzki mleka
dodatkowo:cukier i mielone orzechy wloskie lub pekan

Przygotowanie: masło orzechowe i zwykle utrzyj razem z cukrem na gladka jasna mase, dodawaj stopniowo jajka i mleko. Do maki wsyp sol i sode, dokladnie wymieszaj i dodaj do masy maslano-jajecznej. dokladnie wymieszaj i wstaw na chwile do lodowki, zeby masa byla latwiejsza do formowania. cukier i zmielone orzechy wymieszaj w miseczce. Ze schlodzonego ciasta formuj kulki, obtaczaj w mieszance orzechowo-cukrowej, ukladaj na blasze i lekko splaszczaj. piecz w temp. 200'C, az brzegi ciasteczek zaczna sie rumienic czyli ok.10min. po upieczeniu wystudź


bomba kalorii ale slinka mi cieknie, ja w ogole lubie slodycze na bazie masla orzechowego takie polaczenie slodkie-slone, np moje nieodzalowane, wycofane kitkaty peanut butter albo amerykanskie babeczki reese's i batoniki 5th avenue mniam mniam
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 22:44   #3897
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

bomba kalorii ale slinka mi cieknie, ja w ogole lubie slodycze na bazie masla orzechowego takie polaczenie slodkie-slone, np moje nieodzalowane, wycofane kitkaty peanut butter albo amerykanskie babeczki reese's i batoniki 5th avenue mniam mniam[/QUOTE]
Dziękiale pychota, na coś podobnego natrafiłam wtedy na bazie czekolady i płatków owsianych ale Twój przepis jest ciekawszy
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 08:26   #3898
Zireael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Hej dziewczyny, a może macie też ten przepis na apple pie? wiem że był na tych karteczkach ale się nie załapałam acha, ktoś tu się martwił o kalorie z masła orzechowego, nie ma po co. To masło z lidla ma najlepszy skład pod słońcem - 95% orzeszków, sól morska i cukier trzcinowy czy brązowy i olej roślinny. Masło orzechowe zawiera dobre tłuszcze, które łącząc się z tymi złymi, wymiatają je z naszego organizmu, także można jeść śmiało oczywiście z umiarem, ale ten jest wskazany przy wszystkim

Edytowane przez Zireael
Czas edycji: 2010-06-08 o 08:29
Zireael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 08:34   #3899
porannarosa89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 372
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Zireael Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, a może macie też ten przepis na apple pie? wiem że był na tych karteczkach ale się nie załapałam acha, ktoś tu się martwił o kalorie z masła orzechowego, nie ma po co. To masło z lidla ma najlepszy skład pod słońcem - 95% orzeszków, sól morska i cukier trzcinowy czy brązowy i olej roślinny. Masło orzechowe zawiera dobre tłuszcze, które łącząc się z tymi złymi, wymiatają je z naszego organizmu, także można jeść śmiało oczywiście z umiarem, ale ten jest wskazany przy wszystkim
to ma lepszy skład niż sante. fajnie!
poza tym popieram ; dziewczyny, nie bać się masła orzechowego, nawet te dietujące toto nie jest złeeem () jak nutella czy inne czeko smarowidła, polecam!
__________________
/last.fm czasem kłamie/

once a day, every day, give yourself a present
-- special agent dale cooper .
porannarosa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:18   #3900
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla

Cytat:
Napisane przez Zireael Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, a może macie też ten przepis na apple pie? wiem że był na tych karteczkach ale się nie załapałam acha, ktoś tu się martwił o kalorie z masła orzechowego, nie ma po co. To masło z lidla ma najlepszy skład pod słońcem - 95% orzeszków, sól morska i cukier trzcinowy czy brązowy i olej roślinny. Masło orzechowe zawiera dobre tłuszcze, które łącząc się z tymi złymi, wymiatają je z naszego organizmu, także można jeść śmiało oczywiście z umiarem, ale ten jest wskazany przy wszystkim
Cytat:
Napisane przez porannarosa89 Pokaż wiadomość
to ma lepszy skład niż sante. fajnie!
poza tym popieram ; dziewczyny, nie bać się masła orzechowego, nawet te dietujące toto nie jest złeeem () jak nutella czy inne czeko smarowidła, polecam!
o to czuje sie rozgrzeszona a i Zireael ale ze mnie glupek moglam wziac wszystkie 3 przepisy ale dzis chyba znow bede w lidlu to postaram sie wziac reszte i wkleic tu przepis a moze ktos juz ma i mnie ubiegnie
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.