Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 20:34   #2311
Ines 90
Raczkowanie
 
Avatar Ines 90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 120
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj tak świetny dzień, od każdym względem, ze aż wstawiw zdjęcue moich klaczków, bo na ich temat zebrałam dziś kupę komplementów (To nie są naturalki, wyprostowane dziś rano )
Ładne
A czego używasz do zabezpieczania przed prostowaniem? Zamówiłam sobie u mikołaja prostownicę remington sleek & curl i chcę też coś dorzucić do zabezpieczania.
__________________
Bloguję

http://inesworld90.blogspot.com/
Ines 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 20:59   #2312
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość

Jaki przyrost ?
Tylko 1.5cm myślałam, że będzie przynajmniej dwa kurde ale mam wrażenie, że końcówki mi się kruszą, mam dużo białych kuleczek tak z 2cm nad końcówką włosa czasem niżej/wyżej i one odpadają ;/ a u fryzjera byłam we wrześniu, pielęgnuję intensywnie, rozjaśniane miałam ostatniej raz w lutym. Nie wiem co jest grane

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ines 90 Pokaż wiadomość
Ładne
A czego używasz do zabezpieczania przed prostowaniem? Zamówiłam sobie u mikołaja prostownicę remington sleek & curl i chcę też coś dorzucić do zabezpieczania.
też mam tą prostownicę ale bardzo rzadko prostuję, jedynie na imprezy, w sobotę właśnie się wybieram i będę musiała jej użyć, mam nadzieję, że włosiska się nie obrażą

Edytowane przez M4rt3czk4_92
Czas edycji: 2013-11-14 o 21:05
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:01   #2313
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
hejka
ostatnio jakoś nie mam czasu na pisanie, tylko podczytuje trochę

smerfetka22- byłam dziś w tej Biedronce (mieszkam niedaleko) no i nie było już żadnych kosmetyków Deba;/ ostatnio z resztą były tylko 2 szampony odżywek żadnych nie widziałam...

edyta- ale masz śliczne włoski, kolor mi się bardzo podoba
A ja byłam we wtorek i jeszcze były. Stały przy kasach w alejce na przeciwko alkoholi

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Deba :P Hit czy nie hit na mnie nie działa
Ja tam mam fajne włosy po niej i jestem zadowolona
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:03   #2314
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Dziewczyny potrzebuję Waszych pomysłów

A więc tak, jak wiecie prowadzę zajęcia na praktykach, doszły mi jeszcze jedne praktyki z opiekunem, idziemy tam moim rokiem dzielimy się na 3 grupy i idziemy do klas, każda co tydzień prowadzi 2h, ja będę prowadzić zajęcia z polskiego i wf-u, na polski mam pomysł, na wf-ie są strasznie niegrzeczni, gonią, nie słuchają, żadna z koleżanek nie utemperowała ich na 100%, chcę być tą pierwszą pomóżcie wymyślić mi jakieś zabawy, ćwiczenia, które by ich zainteresowały i wymęczyły, dodam, że jest to 2 klasa podstawówki

M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:08   #2315
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Tylko 1.5cm myślałam, że będzie przynajmniej dwa kurde ale mam wrażenie, że końcówki mi się kruszą, mam dużo białych kuleczek tak z 2cm nad końcówką włosa czasem niżej/wyżej i one odpadają ;/ a u fryzjera byłam we wrześniu, pielęgnuję intensywnie, rozjaśniane miałam ostatniej raz w lutym. Nie wiem co jest grane [COLOR="Silver"]
Może od prostowania ?
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:10   #2316
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Może od prostowania ?
ja prostuję włosy maximum raz na 3miesiące, czasem rzadziej
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:13   #2317
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
ja prostuję włosy maximum raz na 3miesiące, czasem rzadziej
Dziwna sprawa skoro wszystkie czynniki kulkotworzące są wyeliminowane
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 21:18   #2318
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa skoro wszystkie czynniki kulkotworzące są wyeliminowane
Myślę, że to będzie od tego rozjaśniania, wtedy jeszcze o nie nie dbałam więc mogły się zniszczyć i nie da się już tych rozjaśnionych zregenerować. Taka jest moja teoria, a czy rzeczywiście tak jest to nie wiem
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:21   #2319
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Myślę, że to będzie od tego rozjaśniania, wtedy jeszcze o nie nie dbałam więc mogły się zniszczyć i nie da się już tych rozjaśnionych zregenerować. Taka jest moja teoria, a czy rzeczywiście tak jest to nie wiem
Być może, pozostałości sie wykruszają Kiedyś to minie i będziesz miała zdrowe końcówki, bez kulek
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:24   #2320
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Być może, pozostałości sie wykruszają Kiedyś to minie i będziesz miała zdrowe końcówki, bez kulek


czekam na tę chwilę z niecierpliwością
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:25   #2321
Ines 90
Raczkowanie
 
Avatar Ines 90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 120
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
też mam tą prostownicę ale bardzo rzadko prostuję, jedynie na imprezy, w sobotę właśnie się wybieram i będę musiała jej użyć, mam nadzieję, że włosiska się nie obrażą
I jak się sprawdza? Fajne loczki wychodzą? Czego używasz do zabezpieczania? Ja włosów już ze 3 lata nie prostowałam
__________________
Bloguję

http://inesworld90.blogspot.com/
Ines 90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 21:32   #2322
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines 90 Pokaż wiadomość
I jak się sprawdza? Fajne loczki wychodzą? Czego używasz do zabezpieczania? Ja włosów już ze 3 lata nie prostowałam
Szczerze mówiąc to robiłam nią loczki raz w życiu i wyszły na prawdę fajne z czasem dojdzie się do wprawy i będą jeszcze lepsze ale ja nie mam do tego cierpliwości:P
też sobie zażyczyłam rok temu na mikołaja :P
prostuje raz na jakiś czas, i używam mariona mgielki ochronnej, a na końce też z mariona ale serum
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 21:47   #2323
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines 90 Pokaż wiadomość
Ładne
A czego używasz do zabezpieczania przed prostowaniem? Zamówiłam sobie u mikołaja prostownicę remington sleek & curl i chcę też coś dorzucić do zabezpieczania.

Dziękuję wszystkim za tyle komplemenciorów

Trochę to idiotycznie zabrzmi, ale przed prostowaniem (które swoją drogą, czynię raz w miesiącu) zarzucam im "jedwab" Biosilk - chyba lepsze to niż nic, a włosy lepiej wygladają i są lejące
Nie bijcie!
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-14, 22:19   #2324
Roslina xD
Raczkowanie
 
Avatar Roslina xD
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Quito, EC / Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję Waszych pomysłów

A więc tak, jak wiecie prowadzę zajęcia na praktykach, doszły mi jeszcze jedne praktyki z opiekunem, idziemy tam moim rokiem dzielimy się na 3 grupy i idziemy do klas, każda co tydzień prowadzi 2h, ja będę prowadzić zajęcia z polskiego i wf-u, na polski mam pomysł, na wf-ie są strasznie niegrzeczni, gonią, nie słuchają, żadna z koleżanek nie utemperowała ich na 100%, chcę być tą pierwszą pomóżcie wymyślić mi jakieś zabawy, ćwiczenia, które by ich zainteresowały i wymęczyły, dodam, że jest to 2 klasa podstawówki

Wlaźnik K. 'Wychowanie fizyczne w przedszkolu'

Na razie szukałam dla przedszkola ale to powinno Ci się przydać
__________________
Plant lady

Edytowane przez Roslina xD
Czas edycji: 2013-11-14 o 22:21 Powód: link
Roslina xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 00:08   #2325
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Ponawiam pytanie, bo mnie to nurtuje
Kupiłam Biovaxa do włosów suchych i zniszczonych. Wcześniej naolejowałam włosy na 3 godziny oliwą z oliwek. Włosy były dość gładkie w dotyku, nie najgorsze, ale jakby trochę podsuszone. Na drugi dzień w pracy z godziny na godzinę roiło się coraz większe siano.,
Jest szansa, że przy regularnym używaniu Biovax będzie miał lepsze działanie na włosach, czy to od razu po pierwszym użyciu widać, że moje włosy średnio ją lubią? Właśnie włosy mi schną po Biovaxie i oliwie z oliwek. Ciekawe jaki tym razem będzie efekt.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 06:49   #2326
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Deba :P Hit czy nie hit na mnie nie działa
To u mnie też bez spektakularnych efektów, ale dam jej jeszcze szansę

Dziś się muszę do rossmanna wybrać zobaczyć co tam ciekawego
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 08:07   #2327
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie, bo mnie to nurtuje
Kupiłam Biovaxa do włosów suchych i zniszczonych. Wcześniej naolejowałam włosy na 3 godziny oliwą z oliwek. Włosy były dość gładkie w dotyku, nie najgorsze, ale jakby trochę podsuszone. Na drugi dzień w pracy z godziny na godzinę roiło się coraz większe siano.,
Jest szansa, że przy regularnym używaniu Biovax będzie miał lepsze działanie na włosach, czy to od razu po pierwszym użyciu widać, że moje włosy średnio ją lubią? Właśnie włosy mi schną po Biovaxie i oliwie z oliwek. Ciekawe jaki tym razem będzie efekt.
Z tego co wiem to trzeba kilkakrotnie czegoś użyć aby dokładznie stwierdzić jakie ma na nas działanie
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 08:14   #2328
Ines 90
Raczkowanie
 
Avatar Ines 90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 120
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie, bo mnie to nurtuje
Kupiłam Biovaxa do włosów suchych i zniszczonych. Wcześniej naolejowałam włosy na 3 godziny oliwą z oliwek. Włosy były dość gładkie w dotyku, nie najgorsze, ale jakby trochę podsuszone. Na drugi dzień w pracy z godziny na godzinę roiło się coraz większe siano.,
Jest szansa, że przy regularnym używaniu Biovax będzie miał lepsze działanie na włosach, czy to od razu po pierwszym użyciu widać, że moje włosy średnio ją lubią? Właśnie włosy mi schną po Biovaxie i oliwie z oliwek. Ciekawe jaki tym razem będzie efekt.
Mnie się wydaję, że to nie wina ani maski ani oliwy tylko wilgotności/ogrzewania. Skoro podczas pobytu w pracy z godziny na godzine Twoje włosy robiły się coraz bardziej napuszone to chyba im praca nie służy Jak chcesz mieć piękne włosy to zmień pracę
__________________
Bloguję

http://inesworld90.blogspot.com/
Ines 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 08:21   #2329
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Witam dziewczyny

pierwsze pytanie, bo już mnie coś trafia. Wam też tak wolno chodzi forum?? inne strony normalnie a wizaż strasznie się muli


Edyta cudne włosy, oj kiedy ja dociągnę do takiej długości
Ines ja mam do prostowania preparat http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...5810.html?i=33
jest super, najlepszy jaki miałam, z tym że dosyć drogi. Z promocji w rossmanie za 20 zł, teraz widziałam ponad 30. Jak prostowałam włosy częściej super się sprawdzał
Marteczka ja miałam praktyki w podstawówce. Na w-fie wymyśliłam kręgle. Przyniosłam plastikowe butelki i dzieciaki rzucały w nie pokolei kulkami z gazety. Podobało się. Na rozgrzewkę robiłam opowiadanie o zoo. Np: dzieci poszły do zoo i zobaczyły słonia,( idziemy jak słoń na czterech nogach ciężko stąpając), następne zwierzątko to był kangur (skaczemy wysoko obunóż) itd kurcze dawno to było nie pamiętam co jeszcze tak z nimi robiłam
__________________

kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 09:45   #2330
Ines 90
Raczkowanie
 
Avatar Ines 90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 120
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez kinia8900 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

pierwsze pytanie, bo już mnie coś trafia. Wam też tak wolno chodzi forum?? inne strony normalnie a wizaż strasznie się muli


Edyta cudne włosy, oj kiedy ja dociągnę do takiej długości
Ines ja mam do prostowania preparat http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...5810.html?i=33
jest super, najlepszy jaki miałam, z tym że dosyć drogi. Z promocji w rossmanie za 20 zł, teraz widziałam ponad 30. Jak prostowałam włosy częściej super się sprawdzał
Marteczka ja miałam praktyki w podstawówce. Na w-fie wymyśliłam kręgle. Przyniosłam plastikowe butelki i dzieciaki rzucały w nie pokolei kulkami z gazety. Podobało się. Na rozgrzewkę robiłam opowiadanie o zoo. Np: dzieci poszły do zoo i zobaczyły słonia,( idziemy jak słoń na czterech nogach ciężko stąpając), następne zwierzątko to był kangur (skaczemy wysoko obunóż) itd kurcze dawno to było nie pamiętam co jeszcze tak z nimi robiłam
Dzięki
ta firma jest u mnie dostępna więc może się skuszę
__________________
Bloguję

http://inesworld90.blogspot.com/
Ines 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 10:27   #2331
iwonaa1993
Raczkowanie
 
Avatar iwonaa1993
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Niedzielne loki robione na opaskę
Tym razem wspomogłam się pianką
Zawinęłam w sobotę wieczorem, rozplątałam w niedzielę po południu.
Świetne!
Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Tyle mówiłyście o tych lokach na opasce, że i ja się skusiłam, to był mój drugi raz, średnio udany, bo niepotrzebnie dałam tyle pianki i posklejałam włosy. A potem wyszłam na deszcz i skończyłam z puchem, dlatego zdjęcia tylko w kucyku
Ooo ciekawie wyglądają w kucyku

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj tak świetny dzień, od każdym względem, ze aż wstawiw zdjęcue moich klaczków, bo na ich temat zebrałam dziś kupę komplementów (To nie są naturalki, wyprostowane dziś rano )
Cudne! Jak mierzysz włoski? od czubka głowy czy od linii na czole? Mam z tym problem i nie wiem jak sie do tego zabrać





Dziewczyny haha tak mi się przypomniało, że jak miałam wesela w rodzinie to chodziłam sie czesać do jednej fryzjerki i jak ona mi opowiadała jak ścina końce...to masakra, ona musi najpierw włosy WYPROSTOWAĆ! i potem ścina - teraz jak sobie o tym pomyśle to mnie dreszcze biorą, sama czasem podprostuję włoski ale malutko a ona pali aż sie dymi - ja dziękuje jakby mój fryzjer (teraz chodzę do innego - faceta ) tak mi podcinał końcówki. Dobrze że ani razu się u dawnej fryzjerki nie podcinałam to był okres jeszcze bez włosomaniactwa, ale ja nigdy jakoś namiętnie włosów nie prostowałam.
__________________
Ćwiczę z Ewą Chodakowską !
iwonaa1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:29   #2332
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Siedzę sobie właśnie z Isaną kakaową na włosach - pierwszy raz ją nakładam i zobaczymy. Później zmyję ją tylko Joanną albo resztką Loreala Jak ona pachnie <3

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
To u mnie też bez spektakularnych efektów, ale dam jej jeszcze szansę

Dziś się muszę do rossmanna wybrać zobaczyć co tam ciekawego
Na Ciebie to nie działa to samo co na mnie :P


Byłam dzisiaj w Rossmanie no i jednak wracam do Alterry z granatem i aloesem. Mimo wszystko jednak włosy mam po niej najlepsze no i ma ten skład w miarę przyzwoity i łepetyna mnie nie swędzi po niej
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036

Edytowane przez Cos_
Czas edycji: 2013-11-15 o 15:30
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 15:54   #2333
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez iwonaa1993 Pokaż wiadomość
Świetne!

Dziewczyny haha tak mi się przypomniało, że jak miałam wesela w rodzinie to chodziłam sie czesać do jednej fryzjerki i jak ona mi opowiadała jak ścina końce...to masakra, ona musi najpierw włosy WYPROSTOWAĆ! i potem ścina - teraz jak sobie o tym pomyśle to mnie dreszcze biorą, sama czasem podprostuję włoski ale malutko a ona pali aż sie dymi - ja dziękuje jakby mój fryzjer (teraz chodzę do innego - faceta ) tak mi podcinał końcówki. Dobrze że ani razu się u dawnej fryzjerki nie podcinałam to był okres jeszcze bez włosomaniactwa, ale ja nigdy jakoś namiętnie włosów nie prostowałam.
Dziękuję
Mi się dymiło z włosów jak fryzjerka prostowała mi włosy na studniówkę. W pewnym momencie się bałam, że na tak ważną imprezę pojadę bez włosów

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Siedzę sobie właśnie z Isaną kakaową na włosach - pierwszy raz ją nakładam i zobaczymy. Później zmyję ją tylko Joanną albo resztką Loreala Jak ona pachnie <3


Byłam dzisiaj w Rossmanie no i jednak wracam do Alterry z granatem i aloesem. Mimo wszystko jednak włosy mam po niej najlepsze no i ma ten skład w miarę przyzwoity i łepetyna mnie nie swędzi po niej
Isanka Napisz jak efekty po kremie
Ja zaraz musze zarzucić olej.
A serię Alterra granat i aloes bardzo lubię
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.

Edytowane przez Blondyna66
Czas edycji: 2013-11-15 o 16:19
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 16:18   #2334
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Na Ciebie to nie działa to samo co na mnie :P


Byłam dzisiaj w Rossmanie no i jednak wracam do Alterry z granatem i aloesem. Mimo wszystko jednak włosy mam po niej najlepsze no i ma ten skład w miarę przyzwoity i łepetyna mnie nie swędzi po niej
Właśnie zauważyłam
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 16:21   #2335
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Roslina xD Pokaż wiadomość
Wlaźnik K. 'Wychowanie fizyczne w przedszkolu'

Na razie szukałam dla przedszkola ale to powinno Ci się przydać

Cytat:
Napisane przez kinia8900 Pokaż wiadomość
Marteczka ja miałam praktyki w podstawówce. Na w-fie wymyśliłam kręgle. Przyniosłam plastikowe butelki i dzieciaki rzucały w nie pokolei kulkami z gazety. Podobało się. Na rozgrzewkę robiłam opowiadanie o zoo. Np: dzieci poszły do zoo i zobaczyły słonia,( idziemy jak słoń na czterech nogach ciężko stąpając), następne zwierzątko to był kangur (skaczemy wysoko obunóż) itd kurcze dawno to było nie pamiętam co jeszcze tak z nimi robiłam
o dobry pomysł, dziękuję
Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Ja zaraz musze zarzucić olej.
ja się 2h temu zaolejowałam sesą na skalp, winogronowym na długość, chciałam jeszcze dołożyć drożdżowe bingo, ale nie chce mi się. co się ze mną dzieje?
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 17:59   #2336
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Właśnie zauważyłam
To pisz co na Ciebie działa :P Popróbuję

Cytat:
Napisane przez Blondyna66 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Mi się dymiło z włosów jak fryzjerka prostowała mi włosy na studniówkę. W pewnym momencie się bałam, że na tak ważną imprezę pojadę bez włosów



Isanka Napisz jak efekty po kremie
Ja zaraz musze zarzucić olej.
A serię Alterra granat i aloes bardzo lubię

Przypomniał mi się filmik dziewczyny który krążył po internecie robiła jakiś tutorial i tak kręciła lokówką włosy,że aż jej pasmo w ręce zostało

Za godzinkę będę zmywać to dam znać zobaczymy,czy będzie lepiej niż po czystym maśle shea Miałam kupić maskę z Alterry,ale stwierdziłam,że jednak wolę odżywkę szkoda,że nie ma więcej opcji zapachowych
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 18:19   #2337
barylka666
Zadomowienie
 
Avatar barylka666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 609
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Zakręciłam dziś włosy na opaskę, zawinął mi się tylko przód ale to tylko i wyłącznie z moich nieudolności manualnych... Następnym razem postaram się zrobić je dokładniej i brać ciut mniejsze pasma no i trzymać minimum 2h. Efekt loków przy pasmach twarzy baardzo mi się spodobał Może następnym razem uda mi się tak z całymi włosami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (24,5 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131115_185356_0.jpg (59,7 KB, 42 załadowań)
__________________

barylka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 18:23   #2338
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Zakręciłam dziś włosy na opaskę, zawinął mi się tylko przód ale to tylko i wyłącznie z moich nieudolności manualnych... Następnym razem postaram się zrobić je dokładniej i brać ciut mniejsze pasma no i trzymać minimum 2h. Efekt loków przy pasmach twarzy baardzo mi się spodobał Może następnym razem uda mi się tak z całymi włosami...
Skojarzyło mi się z dłuższymi włosami Marylin Monroe Ładne, bardzo ładne
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 18:24   #2339
Roslina xD
Raczkowanie
 
Avatar Roslina xD
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Quito, EC / Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Zakręciłam dziś włosy na opaskę, zawinął mi się tylko przód ale to tylko i wyłącznie z moich nieudolności manualnych... Następnym razem postaram się zrobić je dokładniej i brać ciut mniejsze pasma no i trzymać minimum 2h. Efekt loków przy pasmach twarzy baardzo mi się spodobał Może następnym razem uda mi się tak z całymi włosami...
Woooow, Ola! Przepiękne Chyba mnie przekonałaś bo jakoś nie miałam ochoty na zakręcanie. Uwielbiam takie luźne loki, zobaczymy jak się będą trzymały na moich włosach. Tylko muszę to zrobić na jakieś krótkie wyjście a nie jak codziennie, 12h+ bo tego na pewno nie wytrzymają xD

Poooowiedz, na jaką opaskę zakręcasz?
__________________
Plant lady

Edytowane przez Roslina xD
Czas edycji: 2013-11-15 o 19:01
Roslina xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 18:24   #2340
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Początkujące Włosomaniaczki :) Cz. II

Cytat:
Napisane przez barylka666 Pokaż wiadomość
Zakręciłam dziś włosy na opaskę, zawinął mi się tylko przód ale to tylko i wyłącznie z moich nieudolności manualnych... Następnym razem postaram się zrobić je dokładniej i brać ciut mniejsze pasma no i trzymać minimum 2h. Efekt loków przy pasmach twarzy baardzo mi się spodobał Może następnym razem uda mi się tak z całymi włosami...

Z przodu superowo
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 14:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.