kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 13:35   #181
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cathy ja doskonale rozumiem, ze nie kazdy podklad pasuje kazdej z nas. po prostu opisalam jak sie sprawuje u mnie (a mnie jednak lepiej pasuje lumiere niz lauress)
zauwazylam ze bisuque ma tendencje do rozowienia. chetnie sprobowalabym innego odcienia.
i nie twierdze, ze wszystko zrobilam jak nalezy. w koncu pierwszy raz aplikowalam LM na twarz, a jest dosc trudny w obsludze.
i nie zniechecilam sie wcale, bede probowac nadal.

nie wygladam dobrze, ale tez wielkich problemow z cera nie mam, wlasnie nie duze niespodzianki, i czerwone plamki po nich.
bede jeszcze probowala, moze zle go rozprowadzilam, nie wszedzie. nie wiem.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-03-03 o 13:41
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 15:19   #182
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Nie testowalam jeszcze Lucy, ale moim zdaniem przy kazdych mineralach trzeba poprobowac z roznymi kremami pod. Wiadomo, ze mineral (jakikolwiek) inaczej bedzie wygladal na filtrze, inaczej na lekkiej bazie nawilzajacej.
Cathy, ja tez po frakcji mialam gule
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 15:36   #183
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dziewczyny - bardzo, bardzo Wam dziękuję, ale proszę - nie pisać nic więcej o mojej cerze To watek o Lucy

Paula - po pierwsze - widzę, że poleciała do Ciebie probka Bisque. Dla mnie to różowy prosiaczek na twarzy jak malowany
Po drugie - mówiłam, że nie wszystkim będą odpowiadać, bo NIE MA podkładu dla wszystkich. Ty, o ile dobrze kojarzę, lubisz LaurEssa, który na mnie wygląda nawet nie źle, ale wręcz koszmarnie (właściwie umieszczam go na ostatnim miejscu razem z Buff'd i Joppą )

Ja Lucy naprawdę polubiłam, aczkolwiek to nie jest łatwy zawodnik. Koleżanka, której dałam swoją próbkę dopiero po 4 dniach zadzwoniła do mnie z wiadomością, że "w końcu mi się udało" Kilka dni trwało, zanim nauczyła się nakładać ten podkład, by wyglądał na niej dobrze (kombinowała z tego co wiem, z różnymi kremami)

Co do krycia - będę bronić LM. Nie spotkałam do tej pory podkładu, który miałby takie krycie bez maski na twarzy. Nie oczekujmy cudów - to nie korektor i z pewnością poważniejszych problemów skórnych nie przykryje. Ja mam kilka blizn, czerwonych plamek po wypryskach i radzi sobie z tym nieźle (bez korektorów i innych rzeczy)

Dzisiaj stwierdziłam,że podkład LM nie lubi się z primerem silikonowym . Zachciało mi się udoskonalać coś, co dobrze sobie radziło i nałożyłam go na primer (frakcja mimo trzeciego podejścia do niej jednak mi nie służy. Trzy podejścia i trzy gule za każdym razem. Definitywnie się z nią żegnam i nigdy więcej). Zerknęłam właśnie w lusterko i nie jest dobrze. A przynajmniej nie tak dobrze jak bez primera.
dla mnie lauress elemental był jak dotąd żelazną pozycją nie do pokonania, ale niecierpliwie przebieram nogami w oczekiwaniu na przesyłkę z LM; widać nie ma reguły (bo Cathy pewnie składy masz na myśli?)
kwestia korektora - myślę, że zależy, co chce się ukryć; dla mnie Lucy jest wybawieniem, te sryliony naczynek, którymi mam usianą całą twarz, oraz rumień cieżko zamaskować korektorem, musiałabym się nim potraktować jak podkładem
co do primera, to muszę się niestety z tym zgodzić to samo dotyczy monistatu jakoś tak.. hmmm.. gąbkowato skóra wygląda..
u mnie LM najlepiej wygląda na samym kremie, z przetestowanych kombinacji najlepiej wypadł Retinol HA

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Nie testowalam jeszcze Lucy, ale moim zdaniem przy kazdych mineralach trzeba poprobowac z roznymi kremami pod. Wiadomo, ze mineral (jakikolwiek) inaczej bedzie wygladal na filtrze, inaczej na lekkiej bazie nawilzajacej.
Cathy, ja tez po frakcji mialam gule
właśnie właśnie, sama tego doświadczyłam

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2010-03-03 o 15:38
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 16:25   #184
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

A probowalyscie na Soft Focusie / Organzie?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 16:29   #185
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

oo, Pranie, Ty to masz łeb za jakiś czas spróbuję bo próbka LM własnie wyszła
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 21:41   #186
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

eh, no i zachęcona pozytywnymi opiniami i ja popełniłam dzisiaj moje pierwsze zamówienie...
właścicielka Lucy Minerals jest bardzo uprzejmą kobitką, ponieważ nie potrafiłam zdecydować się na odpowiedni kolor, wysłałam do niej zapytanie jaki wg niej wydaje się być odpowiedni jeżeli używałam do tej pory Olive Fair, a ona zaproponowała, że do mojego obecnego zamówienia doda mix, który zrobiła z myślą o tym odcieniu! powiem szczerze, że nie spotkałam się jeszcze z taką uprzejmością i chęcią pomocy ze strony sprzedającego w żadnym ze sklepów i nie mówię tutaj tylko o mineralnych sklepach!

także czekam na moje zamówienie, kolory: pale olive, cream i light - sample, z czego cream w dwóch formułach a p.olive w trzech, jeden sample finishera - lucy light no i snow white, jako wybielacz ;P dodatkowo nie mogłam się oprzeć samplowi Ambrosia olejki kuszą
będzie z czego robić swatche ;D
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 16:21   #187
Atria_C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 36
GG do Atria_C
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Dziewczyny! Doszły mi pieniązki na paypal i składam zamówienie
Tylko troszkę się wystraszyłam większej zawartości cynku- czy on przypadkiem nie wysusza?
Ostatnio strasznie mam buzie wysuszoną (aż się skórki porobiły i nawet peeling enzymatyczncy ich nei rozpuszcza) a kiedy nakładam krem to cała szczypie i jest czerwona (może powinnam zmienić krem?) I stąd trochę się boję tego cynku,..

Czy stosujecie primer pod podkład? (np. puder bambusowy?)
Atria_C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 17:05   #188
Katielive
Raczkowanie
 
Avatar Katielive
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez Atria_C Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Doszły mi pieniązki na paypal i składam zamówienie
Tylko troszkę się wystraszyłam większej zawartości cynku- czy on przypadkiem nie wysusza?
Ostatnio strasznie mam buzie wysuszoną (aż się skórki porobiły i nawet peeling enzymatyczncy ich nei rozpuszcza) a kiedy nakładam krem to cała szczypie i jest czerwona (może powinnam zmienić krem?) I stąd trochę się boję tego cynku,..

Czy stosujecie primer pod podkład? (np. puder bambusowy?)

Nie mam problemów z suchą skórą, ale takie pieczenie i czerwienienie miałam przez pierwsze dni używania minerałów. Pamiętam, że to były te styczniowe mrozy więc może dlatego skóra była taka podrażniona.
Katielive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:38   #189
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

dziś doszło moje zamówienie - ekspresowo, składałam w sobotę, tuż po wizycie na blogu Cathy wewnątrz ulotka informacyjna, kartka z odręcznym podpisem i podziękowaniami, niby drobiazg, a cieszy. Kolory fair, light, cream i bisque. jeszcze nie testowalam, ale już widzę, że dwa ostatnie będą za ciemne i żółte (używam fair i olive fair z EDM, w zasadzie wymiennie). jutro testy i dam znać.

myślicie, że coś na rzeczy z tą frakcją? frakcjuję (frakcjonuję?) się namiętnie trzeci dzień (domowe eksperymenty z kwasem migdałowym..) i dziś faktycznie coś się pojawiło znienacka, i to centralnie na policzku, jak nigdy kurczę, a taki fajny mat daje...
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:40   #190
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez juliee Pokaż wiadomość
dziś doszło moje zamówienie - ekspresowo, składałam w sobotę, tuż po wizycie na blogu Cathy wewnątrz ulotka informacyjna, kartka z odręcznym podpisem i podziękowaniami, niby drobiazg, a cieszy. Kolory fair, light, cream i bisque. jeszcze nie testowalam, ale już widzę, że dwa ostatnie będą za ciemne i żółte (używam fair i olive fair z EDM, w zasadzie wymiennie). jutro testy i dam znać.

myślicie, że coś na rzeczy z tą frakcją? frakcjuję (frakcjonuję?) się namiętnie trzeci dzień (domowe eksperymenty z kwasem migdałowym..) i dziś faktycznie coś się pojawiło znienacka, i to centralnie na policzku, jak nigdy kurczę, a taki fajny mat daje...
To zapewne wysyp(oczyszczanie) po kw. migdalowym
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:10   #191
Katielive
Raczkowanie
 
Avatar Katielive
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez juliee Pokaż wiadomość
dziś doszło moje zamówienie - ekspresowo, składałam w sobotę, tuż po wizycie na blogu Cathy wewnątrz ulotka informacyjna, kartka z odręcznym podpisem i podziękowaniami, niby drobiazg, a cieszy. Kolory fair, light, cream i bisque. jeszcze nie testowalam, ale już widzę, że dwa ostatnie będą za ciemne i żółte (używam fair i olive fair z EDM, w zasadzie wymiennie). jutro testy i dam znać.

myślicie, że coś na rzeczy z tą frakcją? frakcjuję (frakcjonuję?) się namiętnie trzeci dzień (domowe eksperymenty z kwasem migdałowym..) i dziś faktycznie coś się pojawiło znienacka, i to centralnie na policzku, jak nigdy kurczę, a taki fajny mat daje...
Czy mogłabyś wrzucić zdjęcie, kiedy już przetestujesz? Używam Sandy Fair z edm i nie wiem, czy brać Fair czy Light.
Katielive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 21:11   #192
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

juliee, rzeczywiście szybko

Ja również proszę o fotkę z porównaniem tych kolorów jeśli tylko możesz.
Będę bardzo wdzięczna
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 06:30   #193
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
juliee, rzeczywiście szybko

Ja również proszę o fotkę z porównaniem tych kolorów jeśli tylko możesz.
Będę bardzo wdzięczna
wrzucę wieczorem, najpóźniej jutro, bo teraz tracę łączność na cały dzień
ale już piątek, piątek!

możliwe, że to migdał, muszę trochę przystopować. ale doniesienia o frakcji mnie zaniepokoiły.
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 06:53   #194
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Dostałam maila od Annie, która prosi, by przekazać, że stara się wysyłać tak szybko jak się da, ale została zasypana zamówieniami i prosi o chwilę cierpliwości wszystkich, którzy czekają na wysyłkę. Dzisiaj wysyła paczki z 27 i 28 lutego.
Pisze również, że jest jej bardzo miło, że Polki sięgnęły po jej produkty i że jest ogromnie tym zaskoczona, ale nigdy nie miała takiego natłoku zamówień i ciężko jej samej to ogarnąć, więc ogromnie się stresuje, bo nie chce, by jej klientki czekały długo na wysyłkę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 07:16   #195
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dostałam maila od Annie, która prosi, by przekazać, że stara się wysyłać tak szybko jak się da, ale została zasypana zamówieniami i prosi o chwilę cierpliwości wszystkich, którzy czekają na wysyłkę. Dzisiaj wysyła paczki z 27 i 28 lutego.
Pisze również, że jest jej bardzo miło, że Polki sięgnęły po jej produkty i że jest ogromnie tym zaskoczona, ale nigdy nie miała takiego natłoku zamówień i ciężko jej samej to ogarnąć, więc ogromnie się stresuje, bo nie chce, by jej klientki czekały długo na wysyłkę
Bardzo miło, że informuje I wcale się jej nie dziwię, że jest w szoku odnośnie zamówień W końcu i ona poznała siłę Wizażu
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 07:22   #196
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dostałam maila od Annie, która prosi, by przekazać, że stara się wysyłać tak szybko jak się da, ale została zasypana zamówieniami i prosi o chwilę cierpliwości wszystkich, którzy czekają na wysyłkę. Dzisiaj wysyła paczki z 27 i 28 lutego.
Pisze również, że jest jej bardzo miło, że Polki sięgnęły po jej produkty i że jest ogromnie tym zaskoczona, ale nigdy nie miała takiego natłoku zamówień i ciężko jej samej to ogarnąć, więc ogromnie się stresuje, bo nie chce, by jej klientki czekały długo na wysyłkę
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 07:42   #197
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dostałam maila od Annie, która prosi, by przekazać, że stara się wysyłać tak szybko jak się da, ale została zasypana zamówieniami i prosi o chwilę cierpliwości wszystkich, którzy czekają na wysyłkę. Dzisiaj wysyła paczki z 27 i 28 lutego.
Pisze również, że jest jej bardzo miło, że Polki sięgnęły po jej produkty i że jest ogromnie tym zaskoczona, ale nigdy nie miała takiego natłoku zamówień i ciężko jej samej to ogarnąć, więc ogromnie się stresuje, bo nie chce, by jej klientki czekały długo na wysyłkę
czyli moje
niech się szykuje na więcej
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 07:52   #198
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
czyli moje
niech się szykuje na więcej
a moje jeszcze nie

ja dzisiaj boleśnie przekonałam się (a raczej utwierdziłam w przekonaniu), że Lucy to ciężki zawodnik. Coś mi wyskoczyło na czole i postanowiłam dać odrobinkę więcej podkładu, żeby to przykryć. No i zamiast serum z DMAE dałam pod spód dałam emu. No i piękną maskę sobie zmalowałam A dałam naprawdę niedużo. I na nic się zdało rozcieranie, kombinowanie. Koniec końców i tak musiałam to zmyć i nałożyć podkład od nowa (już z użyciem korektora i ekspresowym serum z wit C) I znowu jest fajnie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 08:34   #199
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dostałam maila od Annie, która prosi, by przekazać, że stara się wysyłać tak szybko jak się da, ale została zasypana zamówieniami i prosi o chwilę cierpliwości wszystkich, którzy czekają na wysyłkę. Dzisiaj wysyła paczki z 27 i 28 lutego.
Pisze również, że jest jej bardzo miło, że Polki sięgnęły po jej produkty i że jest ogromnie tym zaskoczona, ale nigdy nie miała takiego natłoku zamówień i ciężko jej samej to ogarnąć, więc ogromnie się stresuje, bo nie chce, by jej klientki czekały długo na wysyłkę
ale miło
Kuszą mnie te próbki ale zupełnie nie wiem jakie odcienie wybrać
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 11:27   #200
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

wczoraj dotarły moje (CATHY, wielkie, ogromne dzięki za cudowne opisy i fotki )
No napiszę tylko: Fiu, fiu
Krycie max bez żadnej tapety przy minimum prochu. Wow wzięłam na pierwszy ogień Creamy Bisque i to jest kolorystyczny strzał w 10 (oczywiście to znów dzięki C) Gotowego makijażu mineralnego w minutkę i przy jednej warstwie to jeszcze nie miałam...
Moje fotki, reszta kolorów czeka na lato
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-12-03 o 11:36
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 11:48   #201
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
wczoraj dotarły moje (CATHY, wielkie, ogromne dzięki za cudowne opisy i fotki )
No napiszę tylko: Fiu, fiu
Krycie max bez żadnej tapety przy minimum prochu. Wow wzięłam na pierwszy ogień Creamy Bisque i to jest kolorystyczny strzał w 10 (oczywiście to znów dzięki C) Gotowego makijażu mineralnego w minutkę i przy jednej warstwie to jeszcze nie miałam...
Moje fotki, reszta kolorów czeka na lato
Nie mogę się już doczekać moich.Powiedz jakie odcienie pasują ci z innych firm mineralnych np edm lub lumiere?
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 12:25   #202
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
Nie mogę się już doczekać moich.Powiedz jakie odcienie pasują ci z innych firm mineralnych np edm lub lumiere?
bardzo różnie, robię też sama mixy
z edm winged butter., light, czasem fawn i perfect (ale z domieszkami)
z lumiere VV light golden z light medium golden 1:1
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 12:27   #203
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
bardzo różnie, robię też sama mixy
z edm winged butter., light, czasem fawn i perfect (ale z domieszkami)
z lumiere VV light golden z light medium golden 1:1
podobny typ do mnie może tylko ja mniej zółte
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 13:06   #204
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

teraz się zaczęłam trochę martwić, bo te kolory, które widać wyjżej są całkiem ok dla mnie (chyba), a ja wzięłam jasne kolory - fair, pale olive i cream, myśląc że jak teraz w edm stosuję olive fair to mi bardziej podpasują..
dziewczyny, które macie już próbki z LM, jakich używacie w edm a jakich w lucy?
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 13:10   #205
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

dzis znowu nalozylam na buzie Lucy, ale z asysta minta i korektora.. oto jak wygladam znowu odcien Bisque (z mintem juz tak nie rozowieje) na twarzy mam tylko podklad z pomocami dlatego tak kiepsko to wyglada
co powiecie o kolorze? moj aparat niestety ni edo konca oddaje kolory tak jak powinien i patrzac w lustro odnosze wrazenie ze jednak odrobinke zolci mi tu brakuje.. chyba zbyt neutralnie wygladam..(po kwasach chyba troche mi sie zmienia odcien)
i kombinuje co by bylo lepsze. a moze zmieszac Bisque i Creamy bisque?

i tym razem udalo mi sie lepiej nalozyc podklad, jednak nie ukryl mi wszystkiego, plamki na czole widac czerwone mimo korektora nawet (ale mam nadzieje ze niedlugo sie ich pozbede)

EDIT: na miniaturce to wyglada nawet na deko za jasny... sama juz nie wiem. prosze o rade.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-03-05 o 13:11
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 13:22   #206
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Paula
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 13:25   #207
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Mini, dziekuje, ale nie przasadzaj to tylko podklad, bez konturowania, rozu, brwi nie podkreslone, wlosy nie umyte jeszcze i do tego byle jak zwiazane hehe.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 13:29   #208
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Mini, dziekuje, ale nie przasadzaj to tylko podklad, bez konturowania, rozu, brwi nie podkreslone, wlosy nie umyte jeszcze i do tego byle jak zwiazane hehe.
ale za to całość prerafaelicka
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 13:37   #209
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
podobny typ do mnie może tylko ja mniej zółte
ale fajnie, ja wcale nie żółtek, ale tylko ten odcień niweluje moje naczynka, wszelkie beże i neutrale robią ze mnie prosiaczka

Paula "jasność" chyba ok a może ciutkę (ale kropelkę) żółci (żeby do szyi zrównać)??
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-03-05 o 13:41
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 14:12   #210
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

ale mnie tu chodzi o sliczna cere.. ! zazdroszcze
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.