Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-16, 15:45   #1771
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kochane, wiem, że obiecałam wstawić fotki po ponownym farbowaniu, ale nie mam czasu, ciągle coś może jutro się uda
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:50   #1772
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
dzieki za info o tej prepigmentacji (nawet nie wiedziałam o tym). teraz jednak nie planuję iść do fryzjera, zresztą u mnie w mieście jak im powiem prepigmentacja to im kopara opadnie i nie będą wiedziały co to narazie odżywiam to co jest i za dwa miesiące nałożę ten szampon, zobaczę jak sie będę czuła w tym kolorze i jak się będzie wypłukiwać. a później zobaczymy. chcę zapuścić, więc wolałabym jak najmniejszym kosztem dla kondycji teraz farbować.

a tak przy okazji nie wiecie dziewczyny jaka woda jest w tych szamponach palette?
W tych szamponach najprawdopodobniej jest 3%

Ja też nie zdecydowałam się na fryzjera, po złych doświadczeniach mojej koleżanki, która już u kilku fryzjerów przyciemniała włosy - bezskutecznie . Prekoloryzację zrobiłam sama i póki co kolor trzyma mi się już ponad 2 tygodnie. Delikatnie pojaśniał, ale równomiernie, więc nie jest to widoczne Słyszałam, że kwaśny szampon zapobiega wypłukiwaniu się farby, ale mnie nie udało się takowego kupić
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:53   #1773
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Agatko no właśnie kto co lubi, ja uwielbiam ogromne szczoteczki, dla mnie im większa tym lepsza

Kitkulka to będziemy czekać
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:04   #1774
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Fryz dzięki za informacje – na pewno się przyda

Princeska – kurcze no myślałam, że to wygląda inaczej – gorzej.. Raz widziałam kawałek przedłużonych to to wyglądało jakby się włosy z brudu skleiły –bleh
A jak potem z farbowaniem? Szamponu pewnie też innego trzeba używać? No i jak to się ściąga? – własne włoski bardzo cierpią?

I po co Ci ta dieta – szczupła jesteś przecież? A jak masz parę gram tłuszczyku tu i ówdzie to niestety ale ćwiczeniami trzeba to zbić.. Bo dietą to tylko znów schudniesz, a skóry nie naciągniesz.

Co wy dziewczyny z tymi dietami
Ja niestety nic nie polecę bo nigdy nie stosowałam żadnych diet

Ifryt no niestety włoski rozjaśnić ciężko, ale przyciemnić też nie tak prosto.
Ale powiem wam, że chyba Kopenhaga już się nie wypłukuje i ten kolor już chyba zostanie


A ten Twój kolorek bardzo ładnie wyszedł


Necia jak włosy ciągną się jak guma to już ich nie odratujesz..

Kreolkaa no to jak szampony mają 3% wodę to chyba bez różnicy czy położy się farbę czy szampon – „zniszczenie” będzie chyba jednakowe z tą małą różnicą, że farba się tak bardzo nie wypłucze jak szampon..

Cascada jak zwykle piękne te Twoje zakrętaski (bardziej mi się podobają niż te proste - ale ja mam chyba jakieś zboczenie na punkcie kręconych włosów ). Muszę w końcu chyba sobie jakiś filtr ochronny włączyć w kompie który nie pozwoli na oglądanie niektórych waszych zdjęć Bo już nie mogę się doczekać kiedy moje będą takie długie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:04   #1775
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
za pierwszym razem schudlam 7kg, ale szybko wrocily bo w przeciagu miesiaca-poltora, ogolnie straszna katorga z ta dieta- jak schylalam sie do szafki po talerz to w glowie mi sie krecilo z reszta do dzis nie jem jajek przy drugim podejsciu poszlam na aerobik (wiem glupota) a rano obudzilam sie z jakimis trzesiawkami o wiele bardziej wole Dukana i w 100% moge go polecic
to chyba sobie odpuszcze i zobacze na tego Dukana,mam gdzies na komputerze tą książkę "nie potrafię schudnąć" Dukana

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale nie ugniotlas wlosow?


a ja moje kochane wczoraj sobie wyprostowalam swoje wloski no musialam taka mala zmiane wymyslic juz nie prostowalam ponad rok wloski sa takie geste gladkie widac ze pielegnacja nie poszla na marne
zaraz wstawie jakies foto zeby pokazac wam efekt
ale powiem wam ze chyba mi niebardzo pasuja takie bo mam szczupla twarz nie lubie tez przylizu na glowie

1 dla przypomnienia moje loki kochane
2 i 3 dzis wyprostowane
i w takich i w takich ladnie
ale chyba tez jestem bardziej za kreconymi
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ifrit slicznie

Princeska - ja stosowałam najprostszą diete jaka mozna chyba. Mniej jedzenia, wiecej ruchu I schudlam całkiem sporo W miesiac mi chyba 5 czy 6 kg zeszło.
Prosta zasada - 5 małych posiłków dziennie, początkowo starałam sie ograniczyc te najbardziej tuczące rzeczy. Ale nie wykluczyłam ich całkowicie. Jadłam fast foody, słodycze, ale traktowałam je jako osobny posiłek a nie przekąske.
Do tego cwiczenia. Cwiczylam chyba przez 2 miesiace a potem juz mi sie odechcialo Potem jeszcze mi 3 kg zeszło, nie wiem w jakim czasie Ale generalnie nie pilnuje sie juz tak z jedzeniem. Automatycznie jem mniej niz kiedys bo żołądek mam skurczony. Ale od miesiaca sobie ładnie folguje bo i kebaby, majonez, ziemniaczki. A nie przytyłam ani kg



Obejrzałam dzisiaj moje włoski w swietle dziennym i nie jest tak zle Góra mi troszke pociemniała, odrost to juz wogóle zrudział Ale dzieki temu nie ma takiej duzej roznicy z reszta wlosow. Wydaje mi sie ze faktycznie kąpiel rozjasniajaca a potem a10 wystarczy Te ciemniejsze włoski wydaje mi sie mam takie jak Adzi miała po całosci Także powinno sie udac Bede musiała tylko ta jasniejsza gore jakoś ominąć. Tylko jak teraz mi ten odrost zrudział to juz sama nie wiem czy a10 sobie poradzi z moimi odrostami w przyszłosci. Na poczatku wydawalo mi sie ze ladnie jest No ale nic, nad tym bede myslec pozniej
wiem,wiem zastanowie sie jeszcze nad tymi dietami
może naprawde pomoze Mniej Żreć
a co do A10 moglabys sprobowac jeszcze raz albo wlasnie C12

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
cascada slicznie wyglądasz, zawsze to jakas odmiana.

A włosy ugniatałam ale tylko jak nalozylam to mleczko Pentene, nie mam chyba fal i juz.

snowhitee a ten Diorshow mowisz ze dobry? czy ta wielka szczota jest taka sobie?

necia kazdy ciemniejszy kolor od tego co masz mozesz nalozyc na glowe, zmieszaj sobie kolor naturalny z innym, w zaleznosci od tego jaki refleks chcesz miec.
Jesli chlodny z popielem lub perła, jesli cieply ze zlotem, jesli posredni wez nature z bezem

Princeska ja niestety tez nie moge polecić Ci diety Kopenhaskiej,zobacz na jej menu, przeciez tam nie ma nawet połowy składników poterzebnych organizmowi.
Był czas że chcialam bardzo schudnac, chciałam iśc na diete a Dziadek powiedział że najlepsza jest MŻ-mniej żrec
W ciągu miesiaca schudłam 2-3 kilo. Nie duzo ale nie wróciło.
Dalej jestem za gruba, próbuję schudnać.

Bialkowej tez w 100% nie polecam.
Mieso ma silne właściwości zakwaszające, równiez mozna sie kiepsko czuć.
Poza tym bialko wystarcza naszemu organizmowi w max.30%, tłuszcze i weglowodany w pozostałej a w tej diecie nie ma na nie miejsca.
ja jestem przeciwniczka diet, choć sama mam nadwagę.


A ja cały czas zastanawiam sie nad włosami od foxy-czy ja je bede miała gdzie nosić
Ja w sumie żadnej nadwagi nie mam,ale zle sie czuje waze 57 kg i mam 164 cm wzrostu,ale nie wciskam się już w swoje jeansy i brzusio niestety wystaje
od jutra robie brzuszki,na bieganie niestety nie mam czasu
no i kupilam dzis jakas herbatke odchudzajaca

a co do wlosow od foxy to nie sa te co Wasienka wygrala w konkursie na facebooku??
Jak tak to moglabys jej zapytac jaki miala kolor i porownac ze swoimi wlosami
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:08   #1776
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Fryz dzięki za informacje – na pewno się przyda

Princeska – kurcze no myślałam, że to wygląda inaczej – gorzej.. Raz widziałam kawałek przedłużonych to to wyglądało jakby się włosy z brudu skleiły –bleh
A jak potem z farbowaniem? Szamponu pewnie też innego trzeba używać? No i jak to się ściąga? – własne włoski bardzo cierpią?

I po co Ci ta dieta – szczupła jesteś przecież? A jak masz parę gram tłuszczyku tu i ówdzie to niestety ale ćwiczeniami trzeba to zbić.. Bo dietą to tylko znów schudniesz, a skóry nie naciągniesz.

Co wy dziewczyny z tymi dietami
Ja niestety nic nie polecę bo nigdy nie stosowałam żadnych diet

Ifryt no niestety włoski rozjaśnić ciężko, ale przyciemnić też nie tak prosto.
Ale powiem wam, że chyba Kopenhaga już się nie wypłukuje i ten kolor już chyba zostanie


A ten Twój kolorek bardzo ładnie wyszedł


Necia jak włosy ciągną się jak guma to już ich nie odratujesz..

Kreolkaa no to jak szampony mają 3% wodę to chyba bez różnicy czy położy się farbę czy szampon – „zniszczenie” będzie chyba jednakowe z tą małą różnicą, że farba się tak bardzo nie wypłucze jak szampon..

Cascada jak zwykle piękne te Twoje zakrętaski (bardziej mi się podobają niż te proste - ale ja mam chyba jakieś zboczenie na punkcie kręconych włosów ). Muszę w końcu chyba sobie jakiś filtr ochronny włączyć w kompie który nie pozwoli na oglądanie niektórych waszych zdjęć Bo już nie mogę się doczekać kiedy moje będą takie długie
Jest specjalny plyn do sciagania zgrzewów
a szamponu uzywam normalnego
wloski nie bardzo cierpią, wiadomo,że ileś tam wlosow codziennie Ci wypada wiec jak masz przedluzane to one zostaja w zgrzewie i pozniej mozesz miec wrazenie,ze tyyyle wlosow Ci wypadlo

A co do diet to nie wiem, jeszcze sie nad nimi zastanowie
musialabym znalezc jakis fajne cwiczenia na cale cialo,nie zajmujace zbyt duzo czasu dziennie


Aaaa co do farbowania to przy zgrzewach mozna normalnie robic odrosty, gorzej jak sa przedluzone na ringi albo tulejki wtedy nie mozna farbowac ;(

Wogole sie wkurzylam myslalam,że wygram ta aukcje http://allegro.pl/show_item.php?item=1405887753 1 minute przed koncem bylo 50 zl ...

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2011-01-16 o 18:12
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:14   #1777
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Jest specjalny plyn do sciagania zgrzewów
a szamponu uzywam normalnego
wloski nie bardzo cierpią, wiadomo,że ileś tam wlosow codziennie Ci wypada wiec jak masz przedluzane to one zostaja w zgrzewie i pozniej mozesz miec wrazenie,ze tyyyle wlosow Ci wypadlo

A co do diet to nie wiem, jeszcze sie nad nimi zastanowie
musialabym znalezc jakis fajne cwiczenia na cale cialo,nie zajmujace zbyt duzo czasu dziennie


Aaaa co do farbowania to przy zgrzewach mozna normalnie robic odrosty, gorzej jak sa przedluzone na ringi albo tulejki wtedy nie mozna farbowac ;(

Wogole sie wkurzylam myslalam,że wygram ta aukcje http://allegro.pl/show_item.php?item=1405887753 1 minute przed koncem bylo 50 zl ...
No a jak z farbowaniem odrostów jak masz doczepiane?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 18:17   #1778
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No a jak z farbowaniem odrostów jak masz doczepiane?
Przeciez napisalam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:20   #1779
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Przeciez napisalam
Ale to edytowałaś posta? Czy ja taka ślepa jestem ?

Hehe dziękuję ;P Straasznie mi się zamarzyło takie włoski sobie zrobić
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:22   #1780
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ale to edytowałaś posta? Czy ja taka ślepa jestem ?

Hehe dziękuję ;P Straasznie mi się zamarzyło takie włoski sobie zrobić
edytowalam posta
a ja jestem zla na ta aukcje,tyle sie na nia czailam i dupa
jak chcesz to sobie zrob
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:23   #1781
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale nie ugniotlas wlosow?


a ja moje kochane wczoraj sobie wyprostowalam swoje wloski no musialam taka mala zmiane wymyslic juz nie prostowalam ponad rok wloski sa takie geste gladkie widac ze pielegnacja nie poszla na marne
zaraz wstawie jakies foto zeby pokazac wam efekt
ale powiem wam ze chyba mi niebardzo pasuja takie bo mam szczupla twarz nie lubie tez przylizu na glowie

1 dla przypomnienia moje loki kochane
2 i 3 dzis wyprostowane
I tak i tak bardzo ładnie, ale loki rządzą

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość


Necia jak włosy ciągną się jak guma to już ich nie odratujesz..
A mnie tak zastanawia... co to znaczy że włosy sie ciagna jak guma? Mi to jakos ciezko sobie wyobrazic. Ale moze mi sie tez tak ciagna tylko nie wiem ?? Jak to rozpoznac?
Ja mam cos takiego ze jak przeczesze włosy reka to mi sie na koncu przy koncowkach zatrzymuje i sie haczy. Ale jak je rozczesze jest ok. Tylko po jakims czasie znowu bym musiala rozczesac bo sie tak hacza gdzieniegdzie przy koncach.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Jest specjalny plyn do sciagania zgrzewów
a szamponu uzywam normalnego
wloski nie bardzo cierpią, wiadomo,że ileś tam wlosow codziennie Ci wypada wiec jak masz przedluzane to one zostaja w zgrzewie i pozniej mozesz miec wrazenie,ze tyyyle wlosow Ci wypadlo

A co do diet to nie wiem, jeszcze sie nad nimi zastanowie
musialabym znalezc jakis fajne cwiczenia na cale cialo,nie zajmujace zbyt duzo czasu dziennie


Aaaa co do farbowania to przy zgrzewach mozna normalnie robic odrosty, gorzej jak sa przedluzone na ringi albo tulejki wtedy nie mozna farbowac ;(

Wogole sie wkurzylam myslalam,że wygram ta aukcje http://allegro.pl/show_item.php?item=1405887753 1 minute przed koncem bylo 50 zl ...
Powiem Ci ze jesli chodzi o cwiczenia, to cialo o wiele lepiej wyglada po samych cwiczeniach nawet bez diety. Niz jakbys sama diete sobie wziela
Jest takie jedrniejsze, o wiele lepiej Przy samej diecie nie ma takiego efektu.

Tez sie czasem wkurze z tymi aukcjami :/ Przed samym koncem ktos mnie przebije i wrrr.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 18:37   #1782
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
mnie tak zastanawia... co to znaczy że włosy sie ciagna jak guma? Mi to jakos ciezko sobie wyobrazic. Ale moze mi sie tez tak ciagna tylko nie wiem ?? Jak to rozpoznac?
Ja mam cos takiego ze jak przeczesze włosy reka to mi sie na koncu przy koncowkach zatrzymuje i sie haczy. Ale jak je rozczesze jest ok. Tylko po jakims czasie znowu bym musiala rozczesac bo sie tak hacza gdzieniegdzie przy koncach.
Bo pewnie się plączą albo można by je troszkę z cm podciąć by końcóweczki odżyły..

A jak się ciągną.. Wyobraź sobie gumę łapiesz a jeden koniec z jednej i za drugi z drugiej to ona w końcu się rozejdzie..
i z włosami masz tak samo.. jak z jednej strony one trzymając się głowy, a z drugiej czeszesz grzebykiem w dół to widać jak się rozciągają aż w końcu pękają

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
edytowalam posta
a ja jestem zla na ta aukcje,tyle sie na nia czailam i dupa
jak chcesz to sobie zrob

Zrobiłabym sobie - ale raz że w salonie to pewnie dużo drożej niż tak jak Ty z koleżanką sobie robicie - a dwa, że zaufania nie mam. Nie znam dobrego fryzjera który mógłby się tego podjąć i nie bałabym się efektu końcowego
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:38   #1783
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bo pewnie się plączą albo można by je troszkę z cm podciąć by końcóweczki odżyły..

A jak się ciągną.. Wyobraź sobie gumę łapiesz a jeden koniec z jednej i za drugi z drugiej to ona w końcu się rozejdzie..
i z włosami masz tak samo.. jak z jednej strony one trzymając się głowy, a z drugiej czeszesz grzebykiem w dół to widać jak się rozciągają aż w końcu pękają
No końcówki na pewno są do podciecia, nie wszystkie ale bede podcinac na wiosne Teraz nie ma co jak bede je jeszcze "katować" to sie mija z celem.

A to juz rozumiem Ciezko mi to sobie bylo wyobrazic bo nigdy nie miałam czegos takiego. Jedynie jak sie łamały to w miejscu złamania mozna było go oderwać.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:40   #1784
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No końcówki na pewno są do podciecia, nie wszystkie ale bede podcinac na wiosne Teraz nie ma co jak bede je jeszcze "katować" to sie mija z celem.

A to juz rozumiem Ciezko mi to sobie bylo wyobrazic bo nigdy nie miałam czegos takiego. Jedynie jak sie łamały to w miejscu złamania mozna było go oderwać.
Jak się łamią, to jeszcze można je ratować.. jak się ciągną to już trzeba ściąć bo to nic już się z tym nie zrobi - ja tak właśnie miałam
Wydawało mi się chyba, że moje włosy sa nie zniszczalne i nie mogłam znieść tych rudości których nie mogłam się pozbyć wraz z dalszymi farbowaniami.. No i dostałam nauczkę..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:43   #1785
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak się łamią, to jeszcze można je ratować.. jak się ciągną to już trzeba ściąć bo to nic już się z tym nie zrobi - ja tak właśnie miałam
Wydawało mi się chyba, że moje włosy sa nie zniszczalne i nie mogłam znieść tych rudości których nie mogłam się pozbyć wraz z dalszymi farbowaniami.. No i dostałam nauczkę..
No ja sie dziwie ze mi sie po moim hardcorowym rozjasnianiu pare lat temu nie ciagnely
W ciagu tygodnia to chyba z 3 razy rozjasniacz kładłam i na to od razu farby I nic Po 2 miesiacach włosy podciełam moze z 2 cm i zapuszczałam dalej. Sama niewiem jak mi sie to udało bo głupota to była straszna. Ale włosy zapuscilam niezle A potem z własnej głupoty z takich za biust sciełam do... takich ze z przodu miałam ledwo do brody a z tyłu łysy kark
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:44   #1786
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bo pewnie się plączą albo można by je troszkę z cm podciąć by końcóweczki odżyły..

A jak się ciągną.. Wyobraź sobie gumę łapiesz a jeden koniec z jednej i za drugi z drugiej to ona w końcu się rozejdzie..
i z włosami masz tak samo.. jak z jednej strony one trzymając się głowy, a z drugiej czeszesz grzebykiem w dół to widać jak się rozciągają aż w końcu pękają

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------




Zrobiłabym sobie - ale raz że w salonie to pewnie dużo drożej niż tak jak Ty z koleżanką sobie robicie - a dwa, że zaufania nie mam. Nie znam dobrego fryzjera który mógłby się tego podjąć i nie bałabym się efektu końcowego
Yata tu masz wszystko opisane,wystarczy poprosic jakas kolezanke
w salonie to z 800 zł biorą
http://www.4great-hair.com/info_pages.php?pages_id=5
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:59   #1787
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata tu masz wszystko opisane,wystarczy poprosic jakas kolezanke
w salonie to z 800 zł biorą
http://www.4great-hair.com/info_pages.php?pages_id=5
Jaki bajer
Teraz to już w ogóle będzie mi to po głowie chodzić
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 19:27   #1788
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kreolkaa no to jak szampony mają 3% wodę to chyba bez różnicy czy położy się farbę czy szampon – „zniszczenie” będzie chyba jednakowe z tą małą różnicą, że farba się tak bardzo nie wypłucze jak szampon..
Nie jestem fryzjerką i bazuję na informacjach z netu, więc mogę się mylić ale z tego co mi wiadomo to większość nierozjaśniających farb trwałych ma 6% i na pewno jest to gorsza opcja dla zniszczonych włosów. Takie stężenie wody pozwala rozchylić łuski zdrowego włosa, żeby pigment mógł wniknąć do włosa, a przy 3% (szampony ton w ton) teoretycznie nie wnika on tak głęboko i dlatego powinien wypłukać się po iluś myciach. Jednak włosy rozjaśnione mają już tak naruszoną strukturę, że nawet 3% woda pozwala na wnikanie pigmentu. Nie ma sensu używać większego stężenia do przyciemniania włosów, bo farba i tak głębiej już nie wejdzie Lepiej zadbać o zamknięcie łusek po koloryzacji, żeby pigment się nie wypłukiwał (kwaśne szampony i płukanki).
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 19:42   #1789
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak się łamią, to jeszcze można je ratować.. jak się ciągną to już trzeba ściąć bo to nic już się z tym nie zrobi - ja tak właśnie miałam
Wydawało mi się chyba, że moje włosy sa nie zniszczalne i nie mogłam znieść tych rudości których nie mogłam się pozbyć wraz z dalszymi farbowaniami.. No i dostałam nauczkę..
Ehhh wybadałam włoski i jednak mi sie ciagnie pare pasemek...

Ogólnie patrząc na kondycje włosów to jednak po Garnierze moje włoski wygladały o wiele lepiej niż po Palette i tak sie zastanawiam czy moze jednak na Garniera nie postawic skoro zawsze byłam zadowolona.
Zeszłam nimi kiedys do blondu i bardzo mi służyły. Ehh sama juz nie wiem.
Kolor po A10 jest bardzo ładny, ale pierwsze wrazenie było takie ze włosy mialam bardzo poniszczone po niej.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 20:35   #1790
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Agatko no właśnie kto co lubi, ja uwielbiam ogromne szczoteczki, dla mnie im większa tym lepsza
Nieładnie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a co do wlosow od foxy to nie sa te co Wasienka wygrala w konkursie na facebooku??
Jak tak to moglabys jej zapytac jaki miala kolor i porownac ze swoimi wlosami
wasienka miała chyba headkadny

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Hehe dziękuję ;P Straasznie mi się zamarzyło takie włoski sobie zrobić
Jak nie zrobisz to bedziesz zalowała że nie zrobilas, a tak w 1 dzień wloski długie i piękne.
Ja też chciałam robić włosy ale jakoś stchórzyłam w koncu


Zastanawiam sie cały czas nad klipami
Ale wiadomo że wygodniej mieć na stałe
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 20:44   #1791
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cześć Babki !
Czytam sobie czytam,co piszecie i zaintrygowała mnie jedna rzecz. Co to znaczy,że włosy się ciągną?

Btw. Moje włosy są w coraz lepszym stanie i mam przeokropną ochotę znowu je zafarbować! Potrzebny by mi był taki młotek, który mógłby mnie za każdym razem cepnąć w łeb,gdy o tym myślę.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 20:51   #1792
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cześć Babki !
Czytam sobie czytam,co piszecie i zaintrygowała mnie jedna rzecz. Co to znaczy,że włosy się ciągną?

Btw. Moje włosy są w coraz lepszym stanie i mam przeokropną ochotę znowu je zafarbować! Potrzebny by mi był taki młotek, który mógłby mnie za każdym razem cepnąć w łeb,gdy o tym myślę.
Yattamanka pisała o tym jeszcze na tej stronie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 21:18   #1793
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

nie przyuważyyłam.
o ja pierdziu ;o

nie farbuje,czekam
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 21:58   #1794
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Nie jestem fryzjerką i bazuję na informacjach z netu, więc mogę się mylić ale z tego co mi wiadomo to większość nierozjaśniających farb trwałych ma 6% i na pewno jest to gorsza opcja dla zniszczonych włosów. Takie stężenie wody pozwala rozchylić łuski zdrowego włosa, żeby pigment mógł wniknąć do włosa, a przy 3% (szampony ton w ton) teoretycznie nie wnika on tak głęboko i dlatego powinien wypłukać się po iluś myciach. Jednak włosy rozjaśnione mają już tak naruszoną strukturę, że nawet 3% woda pozwala na wnikanie pigmentu. Nie ma sensu używać większego stężenia do przyciemniania włosów, bo farba i tak głębiej już nie wejdzie Lepiej zadbać o zamknięcie łusek po koloryzacji, żeby pigment się nie wypłukiwał (kwaśne szampony i płukanki).
Przy założeniu, że używamy oryginalnej wody z opakowania farby masz rację. Ja jak farbowałam kopenhagą nie używałam oryginalnej wody - rozcieńczyłam ją do 3% Co się miało wypłukać to się wypłukało, reszta została i mam ciemniejszy odcień.
Wydaje mi się, że szampon wypłucze się do końca i zmiana będzie jedynie chwilowa.
Łuskę zamykam jedynie zimną wodą po myciu i suszeniem chłodnym nawiewem Nawet nie wiem jakie szampony są kwaśne

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Btw. Moje włosy są w coraz lepszym stanie i mam przeokropną ochotę znowu je zafarbować! Potrzebny by mi był taki młotek, który mógłby mnie za każdym razem cepnąć w łeb,gdy o tym myślę.
Proszę

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jak nie zrobisz to bedziesz zalowała że nie zrobilas, a tak w 1 dzień wloski długie i piękne.
Ja też chciałam robić włosy ale jakoś stchórzyłam w koncu


Zastanawiam sie cały czas nad klipami
Ale wiadomo że wygodniej mieć na stałe
Niby tak, ale jest pewne ale..
Zgrzewarkę i tak musiałabym kupić i ta koleżanka musiałaby się jakoś nauczyć..
Tym bardziej się zastanawiam bo jak u Princesski to doczepiła kilka pasm bo i tak swoje ma dość długie i one się jakoś ładnie łączą.

A jak ja mam włoski ledwo za ucho i zrobię sobie 45 cm to to będzie dziwnie wyglądało - nie wiem co za fryzurę musiałabym mieć by się ładnie wtapiały

Czarna magia trochę.. muszę o tym pomyśleć..

A co do ceny.. Princeska pisała, że w salonie 800 zł.. Już przeszukiwałam to cena jest od 1000-1500 w górę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 22:13   #1795
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yata to zależy skąd jesteś, u mnie nie ma zbyt wysokich cen np. ja za balejaż płaciłam 100 zł,a dziewczyny za refleksy 180 w Warszawie więc wiesz
możesz przedluzyc na ringi, wtedy koszt jest mniejszy,tylko niby nie mozna farbować,bo ringi są z metalu tak jak nawet pisze na ulotce farby,żeby nie mieszać w metalowej misce. Wiesz jak ja mialam wlosy na ringi to o tym nie myslalam i farbowalam wlosy... i to nie raz, mi sie nic nie stalo. 100 osobom się nic nie stanie,a 101 wypali wlosy wiec jest troche ryzyko
ale może po prostu kupisz jakies porzadne clipy??

zainspirowana falami Kotki postanowilam sprobowac
robilam wszystko wg filmiku no i .... efekt ocencie same... mokre wlosy owszsem byly falowane, po wysuszeniu juz troche mniej, a teraz juz nie ma po nich sladu wiec chyba wniosek z tego taki,że mam proste wlosy,a szkoda,bo dobrze czuje sie w falowanych

Dziewczyny chcialabym we wtorek rano pofarbowac wlosy,żeby mialy taki kolor jak przedluzane i jak myslicie jaka farbke kupić? Myślalam o Stockholmie albo Excellce,ale rozwaze kazda propozycje
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 22:17   #1796
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Nie wiem czemu nie zaladowaly mi sie zdjecia
pruboje jeszcze raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC14233.jpg (60,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14240.jpg (63,9 KB, 79 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 22:20   #1797
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Przy założeniu, że używamy oryginalnej wody z opakowania farby masz rację. Ja jak farbowałam kopenhagą nie używałam oryginalnej wody - rozcieńczyłam ją do 3% Co się miało wypłukać to się wypłukało, reszta została i mam ciemniejszy odcień.
Wydaje mi się, że szampon wypłucze się do końca i zmiana będzie jedynie chwilowa.
Łuskę zamykam jedynie zimną wodą po myciu i suszeniem chłodnym nawiewem Nawet nie wiem jakie szampony są kwaśne
Ja też używałam farby trwałej z wodą 3%, nie wiem jakby to wyglądało gdybym użyła szamponu, ale pewnie masz rację W teorii pigmenty z farb i szamponów do iluś myć, różnią się trochę, tak samo jak pigmenty różnią się między farbami - jedne są trwałe, a inne mniej A jak jest w praktyce dowiemy się, jeśli Kedud zdecyduje się ufarbować tą Palette. Chociaż moja koleżanka przyciemniała kiedyś szamponem Palette swoje naturalne włosy i nie zmyło jej się to nawet po roku

Kwaśny szampon, to chodziło mi o ten: http://www.progres-shop.pl/index.php...bowaniu-300-ml ale u mnie we fryzjerskim go nie mieli, więc póki co też spłukuję włosy zimną wodą, czasami, jak mi się chce, robię płukankę z wody z octem jabłkowym, żeby uzyskać kwaśne pH
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 22:33   #1798
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princesska, świetne te włoski ! Ty nie mieszkasz może gdzieś w okolicach Szczecina ?
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 22:39   #1799
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
witam, używałem niedawno rozjaśniacza firmy elgon, jest on bez amoniaku i nie niszczy włosów, a dość dobrze rozjaśnia pomyślałem że może którąś z wizażanek by to zainteresowało z racji tego że metody podkładu jakich tu używacie, lub zwykłymi rozjaśniaczami, niszczą włosy, a ja robiłem sobie całe włosy nim, zanim kładłem niebieski toner, i powiem ze nie wysuszył mi ich, są w kondycji jak były, koleżance robiłem także pasemka na dość łamliwych i suchych włosach rozjaśnianych wcześniej, i także nie pogorszył ich stanu, także polecam go, możliwe że jak bym wracał do blondu to właśnie go uzyje, kupowałem w sklepie elgon, 25g w saszetce ( to tyle co ma zwykły rozjasniacz) + do tego woda utleniona 6% z tej samej firmy.
podaje link gdyby ktoś był zainteresowany.
http://elgon.pl/sklep/rozjasniacz-be...25g-p-417.html
Dzięki za informacje Na pewno komuś się przyda


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odnośnie fal to kiedys cascada polecała taki kosmetyk bs Pantene loki i fale czy coś takiego.
Ja postanowiłam go spróbować na wlosy, niczego nie robiłam zgodnie z tymi zasadami dla falowanych, tylko na mokre włosy wgniotłam ten kosmetyk.
I miałam coś takiego jak na zdjeciu-widać mokre włosy
Ale jak wyschły to byly proste, znaczy takie zmechacone.
Moze powinnam zastosować od a do z etapy dla falowanych zeby się przekonać jakie mam włosy?
Może jakaś pianka lepiej by je pofalowała?



Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja moje kochane wczoraj sobie wyprostowalam swoje wloski no musialam taka mala zmiane wymyslic juz nie prostowalam ponad rok wloski sa takie geste gladkie widac ze pielegnacja nie poszla na marne
zaraz wstawie jakies foto zeby pokazac wam efekt
ale powiem wam ze chyba mi niebardzo pasuja takie bo mam szczupla twarz nie lubie tez przylizu na glowie

1 dla przypomnienia moje loki kochane
2 i 3 dzis wyprostowane
I tak i tak ślicznie
Ale już się chyba do kręciołków przyzwyczaiłyśmy i dlatego większość uważa, że jednak ciut lepiej w naturalnych


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kochane, wiem, że obiecałam wstawić fotki po ponownym farbowaniu, ale nie mam czasu, ciągle coś może jutro się uda
Więc czekamy


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
zainspirowana falami Kotki postanowilam sprobowac
robilam wszystko wg filmiku no i .... efekt ocencie same... mokre wlosy owszsem byly falowane, po wysuszeniu juz troche mniej, a teraz juz nie ma po nich sladu wiec chyba wniosek z tego taki,że mam proste wlosy,a szkoda,bo dobrze czuje sie w falowanych

Dziewczyny chcialabym we wtorek rano pofarbowac wlosy,żeby mialy taki kolor jak przedluzane i jak myslicie jaka farbke kupić? Myślalam o Stockholmie albo Excellce,ale rozwaze kazda propozycje
No te fale rzeczywiście jakoś mizernie wyszły A pianke nakładałaś?

U mnie na tym zdjęciu w ogóle nie widać różnicy w kolorze między Twoimi włoskami a tymi przedłużonymi ale może zdjęcie tak wyszło.
Ja bym stawiała na excellke
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-01-16 o 22:42
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 22:52   #1800
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Efcia do szczecina mam jakies 120 km, teraz zrobili s3 to jakies 40 min samochodem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.