Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-03, 11:16   #1411
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

dziewczyny, czy filtry Iwostinu są choć trochę matujące, zostawiają tłustą powłokę na twarzy? mam obecnie sunbrellę i jest tragiczna pod tym względem, w ogóle się nie wchłania piszecie, że ziaja też jest tłusta...
obecnie mam próbkę biodermy 30 i jest super. teraz czaję się na 40. macie jakieś doświadczenia z biodermą? polecacie?
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 12:00   #1412
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy filtry Iwostinu są choć trochę matujące, zostawiają tłustą powłokę na twarzy? mam obecnie sunbrellę i jest tragiczna pod tym względem, w ogóle się nie wchłania piszecie, że ziaja też jest tłusta...
obecnie mam próbkę biodermy 30 i jest super. teraz czaję się na 40. macie jakieś doświadczenia z biodermą? polecacie?
masz ta sunbrelle do cery tlustej?
Benera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 12:28   #1413
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy filtry Iwostinu są choć trochę matujące, zostawiają tłustą powłokę na twarzy? mam obecnie sunbrellę i jest tragiczna pod tym względem, w ogóle się nie wchłania piszecie, że ziaja też jest tłusta...
obecnie mam próbkę biodermy 30 i jest super. teraz czaję się na 40. macie jakieś doświadczenia z biodermą? polecacie?
w moim odczuciu ziaja matujaca nie jest tłusta tylko klejąca. jak dla mnie to co innego
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 13:01   #1414
kataryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Krem nawilżający z filtrem

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
U mnie w tej roli daje radę avene krem z spf 50+, ale przy bardziej suchej skórze pewnie potrzebny będzie krem pod filtr.
Moja skóra się przetłuszcza w strefie T i po umyciu twarzy po prostu czuję potrzebe nawilżenia jej,nie jest b.sucha. Czy mogłabyś wiecej powiedzieć o tym kremie? Nie bieli? Czy zapycha? Jak długo się wchłania? I najwazniejsze,czy dobrze chroni?Nie roluje się?
kataryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 13:01   #1415
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Tak trochę nie na temat, ale na kanwie nowych filtrów ziaja med mam pytanie o ich sklepy firmowe: czy kupię w nich również kosmetyki z serii med? Czy mam szukać tylko w aptekach.
Wczoraj zauważyłam, że otwierają u mnie sklepik i nie wiem czy szukać tam filtrów, czy od razu biec do apteki, w której udało mi się upolować jeden krem.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 14:06   #1416
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Odp: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Na stoisku Ziaji widziałam te filtry, ale nie w zestawie z czymś, tylko samodzielnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:57   #1417
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kataryna Pokaż wiadomość
bardzo zalezy mi na przyzwoitym nawilżeniu,bo własnie te kremy bardzo wysuszaja i nawet jesli skóra się przetłuszcza to jednak ten dyskomfort i sciągnięcie jest
Stosuj zel hialuronowy pod filtr. Kupisz w sklepach z polproduktami kosmetycznymi. Wybieraj filtry bez tlenku cynku, bo on moze wysuszyc. Zgadzam sie z popszedniczkami, tylko 'krem do opalania' da Ci dobra ochrone.

Edytowane przez Alioth
Czas edycji: 2013-07-03 o 16:02
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 17:04   #1418
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Tak trochę nie na temat, ale na kanwie nowych filtrów ziaja med mam pytanie o ich sklepy firmowe: czy kupię w nich również kosmetyki z serii med? Czy mam szukać tylko w aptekach.
Wczoraj zauważyłam, że otwierają u mnie sklepik i nie wiem czy szukać tam filtrów, czy od razu biec do apteki, w której udało mi się upolować jeden krem.
W tych stosikach Ziaja dla Ciebie jest med i pro.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 17:53   #1419
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Witajcie,
co sądzicie o tym filtrze? Warto go stosować?

AQUA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIMETHICONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, OCTOCRYLENE, GLYCERIN, ISONONYL ISONONANOATE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (NANO), CETEARYL ALCOHOL, CETEARYL GLUCOSIDE, ISODECYL NEOPENTANOATE, DIISOPROPYL SEBACATE, LAURYL LACTATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, DECYL GLUCOSIDE, DIMETHICONOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, TETRAHYDROXYPROPYL ETHYLENEDIAMINE, METHYLPARABEN, ACRYLATES/VINYL ISODECANOATE CROSSPOLYMER, PARFUM, PROPYLPARABEN, LAMINARIA DIGITATA, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM PCA, UREA, BHT, TREHALOSE, POLYQUATERNIUM-51,
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 21:50   #1420
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Na stoisku Ziaji widziałam te filtry, ale nie w zestawie z czymś, tylko samodzielnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
W tych stosikach Ziaja dla Ciebie jest med i pro.
Dzięki za informację
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 06:21   #1421
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
w moim odczuciu ziaja matujaca nie jest tłusta tylko klejąca. jak dla mnie to co innego
to tym bardziej ją dyskwalifikuje mam wtedy problem z nałożeniem podkładu - sypkiego. tworzą się placki, rozetrzeć się nie da
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 06:54   #1422
Aiwe
Raczkowanie
 
Avatar Aiwe
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 45
GG do Aiwe
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Proponuję zastosować primer np Prelude Matte z kolorówki a później dopiero sypki podkład. Nie będzie placków
Aiwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 09:16   #1423
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
to tym bardziej ją dyskwalifikuje mam wtedy problem z nałożeniem podkładu - sypkiego. tworzą się placki, rozetrzeć się nie da
Wiesz co, ja na filtr nakładam puder bambusowy anty-UV, a na to podkład mineralny i nie ma żadnego problemu przy nakładaniu. Fakt faktem że odkąd używam filtrów minerały staram się nie rozcierać tylko stempelkować.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 11:42   #1424
Havfrue
Przyczajenie
 
Avatar Havfrue
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kolbuszowa
Wiadomości: 24
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

almondfairy, ja używam kremu z filtrem Iwostinu "Solecrin" i jestem nim bardzo rozczarowana... On nie jest taki tłusty, ale bardzo, bardzo klejący... Zawsze mam wrażenie, że moja twarz posmarowana jest klejem... Niestety w ogóle się nie wchłania (mimo, iż wydaje mi się, że nie nakładam go w przepisowej ilości Kompletnie nie nadaje się pod makijaż. Bardzo bieli. Tragicznie zapycha.
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem...
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
/Antoine de Saint-Exupery/
Havfrue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 12:06   #1425
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Havfrue Szłyszałam, że emulsja do ciała jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza w użytkowaniu.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 12:18   #1426
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

ja uzywam pod minerały skrobi dry flo i rownież super sie sprawdza
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 19:54   #1427
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Hej.
Zastanawiałam się nad zakupem Vichy Capital Solieil spf50, lecz znalazłam nowy produkt z Bielendy
Bielenda, Bikini, Ochronny krem do twarzy SPF 30 do cery mieszanej i tłustej
Skład: Aqua, Caprilic/ Capric Triglyceride, EthylexylMethoxycinnamate , Octocrylene, Sorbitan Stearate, Sorbityl Laurate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Aluminum Starch, Octenylsuccinate, Glycerin, Dimethicone, Propylene Glycol, Ceasalpinia Spinos, Oligosacchrides, Ceasalpinia Spinosa Gum, Sodium Hzaluronate, Tocopheryl Acetate, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglicerin, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, DMDM Hydrantoin, Parfum, Butylpentyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.
Nie znam się na składzie, więc może ktoś pomoże?
Podobno ma nie zapychać, na czym głównie mi zależy, nie bielić, dobrze się wchłaniać. Wypróbowała już któraś z was?
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:13   #1428
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

pannamina nie wiem czy będzie zapychać, ale wiem że pod makijaż się nie nadaje bo zostanie zdestabilizowany
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 20:20   #1429
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

A to przez jaki składnik? Będę wiedziała na przyszłość
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 21:18   #1430
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Butyl Methoxydibenzoylmethane inaczej Parsol 1789 bez stabilizatorów. tutaj lista stabilizatorów, przy czym im ich więce tym lepiej oraz najlepiej jak są tam tinosorby czy mexoryle
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 21:31   #1431
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja na filtr nakładam puder bambusowy anty-UV, a na to podkład mineralny i nie ma żadnego problemu przy nakładaniu. Fakt faktem że odkąd używam filtrów minerały staram się nie rozcierać tylko stempelkować.
oj tak, ten puder jest najlepszy na filtry
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 10:45   #1432
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Butyl Methoxydibenzoylmethane inaczej Parsol 1789 bez stabilizatorów. tutaj lista stabilizatorów, przy czym im ich więce tym lepiej oraz najlepiej jak są tam tinosorby czy mexoryle
Czyli nie uda się zaoszczędzić . Dzięki za poszerzenie wiedzy . W takim razie trzeba kupić Vichy
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 12:14   #1433
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Czyli nie uda się zaoszczędzić . Dzięki za poszerzenie wiedzy . W takim razie trzeba kupić Vichy
Zaoszczędzić się da, jeśli chodzi o same filtry, np. ziaja med (ostatnio wypusciła), iwostin, soraya, lirene też jest w miarę, wszystkie koncernu L'oreal.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 09:39   #1434
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Wiem, że jest sporo tanich filtrów, ale przeczytałam już tyle recenzji i na kwc, że najlepszy wydaje mi się ten Vichy. Prawie wyleczyłam podskórny trądzik i trochę boję się tego zapychania

Wszystkie mają jakieś zalety i wady. Zainteresował mnie ten Bielendy, bo to też nowość, ale ktoś odpisał że ma w składzie olej naturalny więc może zapychać
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 10:02   #1435
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Wiem, że jest sporo tanich filtrów, ale przeczytałam już tyle recenzji i na kwc, że najlepszy wydaje mi się ten Vichy. Prawie wyleczyłam podskórny trądzik i trochę boję się tego zapychania

Wszystkie mają jakieś zalety i wady. Zainteresował mnie ten Bielendy, bo to też nowość, ale ktoś odpisał że ma w składzie olej naturalny więc może zapychać
Oj, rozumiem
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 15:00   #1436
slodka_dzaga
Raczkowanie
 
Avatar slodka_dzaga
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Okolice Miasta królów:)
Wiadomości: 331
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Benera Pokaż wiadomość
masz ta sunbrelle do cery tlustej?

ja mam tą sunbrellę i kiepska jest... tłuści, bieli, czuć ją cały dzień na twarzy, ale dobrze chroni
__________________
02.03.12-aparatka góra
26.10.12-aparatka dół
Włosomaniaczka
01.04.12 olejowanie, wcierki, świadoma pielegnacja
slodka_dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 15:41   #1437
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
ja mam tą sunbrellę i kiepska jest... tłuści, bieli, czuć ją cały dzień na twarzy, ale dobrze chroni
a ja juz chcialam ja zamowic
Benera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 21:45   #1438
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kataryna Pokaż wiadomość
Moja skóra się przetłuszcza w strefie T i po umyciu twarzy po prostu czuję potrzebe nawilżenia jej,nie jest b.sucha. Czy mogłabyś wiecej powiedzieć o tym kremie? Nie bieli? Czy zapycha? Jak długo się wchłania? I najwazniejsze,czy dobrze chroni?Nie roluje się?
Przeoczyłam pytanie. Avenka trochę bieli, wchłania się jak krem, nie zostawia tłustej silikonowej warstwy, tylko taki efekt użycia treściwszego kremu. Mnie nie zapycha i głównie z tego powodu do niej wracam. Moja skóra akurat lubi kosmetyki avene bardziej, niż stajnię l'oreala, czyli vichy i LRP.
Jeśli chodzi o wchłanianie, to po wsmarowaniu, które zajmuje z pół minuty zostawiam filtr na parę minut (na czas zaparzenia kawy i krzątania się po kuchni), a później delikatnie nakładam podkład. Czym suchsza skóra, tym szybciej filtr się wchłonie.

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
to tym bardziej ją dyskwalifikuje mam wtedy problem z nałożeniem podkładu - sypkiego. tworzą się placki, rozetrzeć się nie da
Dla mnie ta ziaja ma silikonowe wykończenie i nadaje się idealnie pod podkład. Daje efekt podobny do bazy pod makijaż.Nie roluje się i dobrze współpracuje w podkładami (używam pharmaceris nawilżający czy bourjouis).
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 06:41   #1439
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Dziś testuję żel-krem LRP. Wrażenie po pól godz od nałożenia: mat totalny, lekko bieli [ale ja blada jestem i to mi kompletnie nie przeszkadza, ale na ciemniejszych karnacjach może być dość widoczne], gdzie nigdzie widzę lekkie smugi, ale źle nie jest, zważając, ze wchłonął się całkowicie. Położyłam go na flavo C z biochemii urody, ale myślę ,że przy codziennym stosowaniu potrzebowałabym konkretnego nawilżacza, bo raczej może wysuszać. Z przekory potraktowałam go właśnie innisfree no sebum, ale spokojnie mogłam sobie darować lub dać tylko na strefę t [a przynajmniej takie w chwili obecnej odnoszę wrażenie], ale to raczej lekkie przyprószenie twarzy, a chcę mieć warstewkę czegoś przed minerałem.
Ogólnie jak na razie jestem na tak Zobaczymy, czy werdykt utrzyma się po wypadzie na miasto
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 14:05   #1440
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Ja również stosuję LRP żel-krem SPF 50+
Jak dla mnie filtr idealny Trzeba nauczyć się rozprowadzać bo faktycznie bardzo szybko on się "zastyga", na samym początku zdarzały mi się po nim smugi, jednak po miesiącu stosowania nie mam już żadnych problemów Mat jaki daje ten filtr jest PRAWDZIWYM MATEM, podobnie jakbyśmy nałożyły na twarz dobry krem matujący, nie ma mowy o jakim kolwiek błysku czy świeceniu się. Do tego wysoka ochrona UVA 31, nie zapycha, nie wysusza mimo matującej formuły, idealny pod makijaż, jak dla mnie filtr rewelacyjny Vichy matujący też jest dobry, jednak po jego aplikacji trzeba odczekać minimum 20 min żeby się wchłonął, i niestety nie daje on takiego matu jak LRP, no i ma mniejszą ochroną UVA (coś koło 20 i ile dobrze pamiętam). Jedyny minus filtra LRP to cena, jednak jak dla mnie zdecydowanie warto
__________________
Pamiętaj: Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
Pamiętaj: o trzech magicznych słowach: PROSZĘ, PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Mneme - grecka muza pamięci
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-11 13:50:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.