Avene - musze koniecznie zakupic :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-04, 05:58   #1
viesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 18

Avene - musze koniecznie zakupic :)


Dziewczyny,
Mieszkam w Kanadzie i niestety nie moge zakupic tutaj takich dobrych filtrow jakie wy mozecie sobie kupic w Polsce. Tutaj sa Avene filtry ale tylko te mineralne tak wiec po przeczytaniu wielu watkow wiem ze one nie sa najlepsze tzn. nie najlepiej chroniace przed UVA.

13 czerwca przylatuje do Polski i bede tam tylko 2 tygonie tak wiec chce zrobic sobie dobre zapasy aby mi starczyly na jakis czas.
Tak wiec powiedzcie mi gdzie najlepiej zamowic/kupic te filtry?

Bede przebywac w malej miejscowosci tak wiec nie licze aby zaopatrzenie w Avene bylo tam wielkie ale moge pojechac do Szczecina lub Stargardu Szczecinskiego jesli bedzie taka potrzeba.
Chodzi mi o filtry Avene 50+, dla dzieci 40 SPF. Zdecydowalam sie na Avene poniewaz w ten sposob moge uzywac swoich pudrow i kosmemtykow. W tej chwili uzywam Vichy 60 - lubie ten filter i nie mam zadnych z nim problemow ale nie moge uzywac moich pudrow i podkladow a tesknie za tym.
Mysle tez zakupic puder H.... (nie pamietam jak to sie pisze) do ciala o ktorym pisalysice.

Wlasnie siedze przed komputerem i robie sobie liste co mam jeszcze kupic....ta lista staje sie coraz dluzsza.

Pomocy...dajcie znac gdzie najlepiej zamawiac te filtry. Z gory dziekuje.
viesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 07:11   #2
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Avene - musze koniecznie zakupic :)

Poniżej masz link do wątku o aptekach i sklepach internetowych
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24176

Ja zawsze kupuję w www.aptekawsieci.pl - mają kiepsko oznaczone i opisane produkty, ale zawsze można do nich napisać co konkretnie Cię interesuje i podają link do niego.

http://www.aptekawsieci.pl/index.php?id=sklep&g=6

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24176
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 10:57   #3
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Avene - musze koniecznie zakupic :)

Jedna z lepiej zaopatrzonych aptek to wlasnie Apetka w Sieci do ktoej Contax podala link
dziewczyny ostatnio pisaly,ze w AwS sa kosmetyki Hauschki wiec moze stuknij do nich maila czy w ofercie posiadaja takze puder jedweabny do ciala.
Kontakt mailowy z nimi jest na bardzo wysokim poziomie a Pani Ewa z AwS potrafi zaspokoic najbardziej dociekliwe umysly wiec wydaje mi sie,ze zanim pojawisz sie w PL bedziesz dokladnie wiedziala co i jak zamowic.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 23:38   #4
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Avene - musze koniecznie zakupic :)

Cytat:
Napisane przez viesia
Bede przebywac w malej miejscowosci tak wiec nie licze aby zaopatrzenie w Avene bylo tam wielkie ale moge pojechac do Szczecina lub Stargardu Szczecinskiego jesli bedzie taka potrzeba.
Chodzi mi o filtry Avene 50+, dla dzieci 40 SPF. Zdecydowalam sie na Avene poniewaz w ten sposob moge uzywac swoich pudrow i kosmemtykow. W tej chwili uzywam Vichy 60 - lubie ten filter i nie mam zadnych z nim problemow ale nie moge uzywac moich pudrow i podkladow a tesknie za tym.
Viesia, ja jestem ze Stargardu i filtry Avene i svr są w aptece na Starówce na Kazimierza Wielkiego (obok Księgarni). Następna to na Wyszyńskiego, obok CCC, tam mają filtry Avene, na tej samej ulicy po drugiej stronie w Euroaptece na pewno dostaniesz LRP.
W Szczecinie jest jedna apteka dobrze zaopatrzona we wszytskie filtry i zawsze mają tam próbki na Al. Wyzwolenia jest to jedna z główniejszych ulic, idzie się nią do Radisona (Pl. Rodła).
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 12:47   #5
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: Avene - musze koniecznie zakupic :)

Ja też jestem z niedużej miejscowości blisko Stargardu, ale gdzie można kupić filtry niestety nie wiem...
__________________

I nic we mnie i nic koło mnie
Kiedy się dziwić przestanę
Kiedy się dziwić przestanę
Będzie po mnie.

Wszystko jest możliwe.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 04:11   #6
viesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 18
Dot.: Avene - musze koniecznie zakupic :)

Ja do Stargardu Szczecinskiego mam jakies 40 km od mojej mamy miejsca. Poprosze meza aby mnie tam zawiozl i polece do tych aptek o ktorych Paula wspominala.
viesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 07:42   #7
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Avene - musze koniecznie zakupic :)

viesa możesz też zamówić konkretne kosmetyki w aptece w swoim mieście. Teraz nie ma z tym problemu, zamawiasz co chcesz i oni przyworzą je z hurtowni na drugi dzień. Szczególnie jak chodzi o droższe kosmetyki.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 11:29   #8
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Avene - musze koniecznie zakupic :)

ewentualnie zrobić ogromne zamówienie przez net kilka dni wcześniej, żeby już na Ciebie czekało
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.