Róże, rozświetlacze - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-18, 23:26   #3301
she_wolf
Raczkowanie
 
Avatar she_wolf
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 150
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

A jak uzyskać taki świeży, na wpół transparentny efekt?
she_wolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 23:38   #3302
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

ja też mistrzem od różu akurat nie jestem, ale na moje oko to ten ze zdjęcia po środku to róż w kremie, pod podkładem. Pozostałe - na ostatnim opalona cera i coś pod pomarańcz, Avon kiedyś miał coś takiego, a na pierwszym jasny różyk Identyfikację odcieni i firm pozostawiam reszcie Wizażanek

oooh, apropos tego rozświetlacza z Kiko - byłam we Włoszech, macałam i tez byłam pod wrażeniem. Z tego co wiem, dystrybuują jeszcze kosmetyki do Hiszpanii i Niemiec, więc tam też można urządzić polowanie
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 11:53   #3303
she_wolf
Raczkowanie
 
Avatar she_wolf
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 150
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Odcień chciałabym właśnie taki na wpół różowy lub na wpół koralowy, nie pomarańczowy, ale chciałam dać zdjęcia o jakie efekt mi chodzi. Też mi się wydaje, że to róż w kremie/musie, ale nie wiem z jakiej firmy taki dostanę
she_wolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 14:22   #3304
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez jaunel Pokaż wiadomość
Tak naprawde dobrych rozswietlaczy nie znajdzie sie w normalnej sieciowce typu sephora. Wg mnie nie ma to jak baza rozswietlajaca smashboxa (ok 190) korektor rozswietlajacy pod oczy i puder np. armaniego z drobinkami (sa nawet rozowe pudry z drobinkami zastepujace róż do policzków i fenomenalnie sie sprawdzaja w wakacje ale cena.... 200zł- i szok ze l'oreal polska produkuje . Jesli chodzi o roze do policzkow to tez smashbox bo maja i palety do wymieszania kolorow i jednolite kolory ktore autentycznie wygladaja jak naturalny rumieniec do tego roz w kremie dostosowujacy sie do temp. ciala. Ale to taka ciekawostka. Bobby Brown tez ma ciekawe roze do policzków. Claris ma fenomenalne rozswietlacze do cery i warto przetestowac. A od chanel brazy do policzków. Isadora ma cudowne palety cieni brazowych do oczu - moim zdaniem fenomen na lato dla opalonej. Zupelnie naturalny wyglad a mozna zrobic tzw. tęcze czyli przenikanie np. jasny braz w ciemny i nie ma w tym przesady bo skóra jest opalona
zgadzam się, smashbox ma bardzo duży wybór od matowych do półtransparentnych w przeróżnych odcieniach a ta baza rozświetlająca to diffuse? mam i faktycznie jest cudna mam też prisme, ale ona sam brokat:/

Cytat:
Napisane przez she_wolf Pokaż wiadomość
A jak uzyskać taki świeży, na wpół transparentny efekt?
możesz kupić emulsję rozświetlającą np z revlona i wklepać lekko w policzki- u mnie taki efekt dawała. Są właśnie też takie rozświetlacze/róże w kremie i w musie. Smashbox ma takie, maybelline miał też coś w musie, ale lepiej na all szukać bo u nas w sklepach mały wybór.
Cytat:
Napisane przez she_wolf Pokaż wiadomość
Odcień chciałabym właśnie taki na wpół różowy lub na wpół koralowy, nie pomarańczowy, ale chciałam dać zdjęcia o jakie efekt mi chodzi. Też mi się wydaje, że to róż w kremie/musie, ale nie wiem z jakiej firmy taki dostanę
Poszukaj wśród kosmetyków smashboxa- u mnie taki efekt daje róż z kolekcji heartbreaker, odcień luminary to taki właśnie koral śliczny blushing pink to taki jasny różyk a dolce vita z kolekcji tokidoki to piękny, chłodny wrzos wszystkie takie rozświetlające mam też pare kremowych odcieni. Jak dostane aparat i będę jeszcze w domu to może uda mi się zrobić dla Ciebie jakieś fotki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 17:08   #3305
sympathy
Zadomowienie
 
Avatar sympathy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 659
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Czy ja mogę jakąś specjalistkę od róży poprosić na wątek Benefit?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219949&page=25

Chciałam zamówić jeden z róży na allegro ale nie chcę dostać podróbki, sprawę rozwiązałyby zakupy na truskawce niestety potrzebuję ten róż do piątku, więc nie ma szans by doszedł, chyba, że się mylę
sympathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 23:30   #3306
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Czy orientujecie się, czy jest jeszcze dostępny w drogeriach rozświetlacz Pan Stick Maxa Factora? Chciałabym znaleźć coś w kremowej formie i w miarę przystępnej cenie, dlatego zainteresował mnie PanStick.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:54   #3307
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy orientujecie się, czy jest jeszcze dostępny w drogeriach rozświetlacz Pan Stick Maxa Factora? Chciałabym znaleźć coś w kremowej formie i w miarę przystępnej cenie, dlatego zainteresował mnie PanStick.
Też go ostatnio szukałam i nie znalazłam. W Rossmanie i Douglasie nie mieli...
A może Manhattan? Mają bardzo fajne kremowe róże, dobre jakościowo i właśnie w dobrej cenie. Po za tym Inglot podobno też wypuszcza fajne


EDIT: ups, Tobie chodziło o ROZŚWIETLACZ a nie róż. Wybacz
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 11:11   #3308
Irma81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

polecam rozswietlacze firmy ARTDECO i Peggy Sage (olejek lub puder do ciala i twarzy). oba sprawdzone - w ciagu dnia dyskretne, a wieczorem połyskujace.
Yves Rocher tez ma w swojej ofercie podobny produkt. warto sprobowac
Irma81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 16:27   #3309
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy orientujecie się, czy jest jeszcze dostępny w drogeriach rozświetlacz Pan Stick Maxa Factora? Chciałabym znaleźć coś w kremowej formie i w miarę przystępnej cenie, dlatego zainteresował mnie PanStick.
ja widzialam gdzies na allegro
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:25   #3310
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dimiti, tak rzeczywiście, tylko ja chciałam najpierw zobaczyć na żywo.
Nawet nie wiesz jak się cieszę, że widzę Cię w w tym wątku. Wiem, że znasz się na rozświetlaczach i z pewnością dobrze doradzisz. Możesz mi powiedzieć jak sprawują się rozświetlacze z Elfa? Zdaje się, że je kiedyś zamawiałaś. Czy lepszy jest ten w w opakowaniu jak Pan stick Maca Factora czy lepsze są Shimmering Whips? Jakie masz kolory? Przepraszam, że tyle pytań.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 15:17   #3311
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dimiti, tak rzeczywiście, tylko ja chciałam najpierw zobaczyć na żywo.
Nawet nie wiesz jak się cieszę, że widzę Cię w w tym wątku. Wiem, że znasz się na rozświetlaczach i z pewnością dobrze doradzisz. Możesz mi powiedzieć jak sprawują się rozświetlacze z Elfa? Zdaje się, że je kiedyś zamawiałaś. Czy lepszy jest ten w w opakowaniu jak Pan stick Maca Factora czy lepsze są Shimmering Whips? Jakie masz kolory? Przepraszam, że tyle pytań.
ja lubie pytania takze mozesz pytac i pytac max factor chyba jest wycofany i dolapac go gdzies graniczy z cudem bo nawet jak jest to juz troche lat moze miec wydaje mi sie, ze lepiej kupic tani rozswietlacz elfa wlasnie taki w sztyfcie bo bedziesz wiedziala czy ci pasuje taka forma czy nie ja mam chyba 3 whipy i 3 w sztyfcie z efla- no i obowiazkowo ten pudrowy za 1,5Ł w odcieniu luminance. Puder daje swietny efekt- cos podobnego do Platinum Illuminatora z estee laudera. Taki jasny bez- bardzo naturalnie wyglada na twarzy z whipow nie pamietam odcieni sztyftow tez nie pamietam, ale ogolnie mam odcienie pink lemonade, camilia, persimmon, lilac petal i spotlight- ostatni na pewno sztyft i ten najbardziej lubie- jest jasniutki, perlowy i niezle wyglada na szczycie kosci policzkowych. Nakladam go gabeczka do podkladu- tak delikatnie klepie gabeczka po twarzy. Odcienie malo sie od siebie roznia na twarzy, moze ciut w swietle, ale malo chyba warto skusic sie na puder, sztyft i takiego whipa, ale jakbys miala wybrac dwojke to sztyft i puder obowiazkowo whipy troche gorzej sie nakladaja i wiecej czasu zajmuja- mozna tez z nimi latwiej przesadzic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 17:38   #3312
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

O to teraz utrudniłaś mi wybór. Bo z recenzji zrozumiałam, że te sztyfty ELfa nie są fajne, a whipy mają całkiem dobre recenzje. Z whipów kolor Lilac jest porównywany do High Beam, więc myślałam, że właśnie może na niego się zdecyduje i może kolor ciepły Golden, bo lubię złotawy pobłysk czasami. A teraz sama nie wiem. A wiesz, że jeszcze jest puder Glow z serii Studi, który porównywany jest do Albatrosa z Narsa? Pudry chyba sobie na razie daruję, bo mam rozświetlacz z Sephory i z Essence w tej postaci i jeszcze jakieś zapasy, także mnie najbardziej ciekawi forma kremu. Wydaje mi się, że w ten sposób można sosiągnąć efekt takiej tafli, bo drobinek już mam dosyć.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-08-19 o 17:42 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 14:50   #3313
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
O to teraz utrudniłaś mi wybór. Bo z recenzji zrozumiałam, że te sztyfty ELfa nie są fajne, a whipy mają całkiem dobre recenzje. Z whipów kolor Lilac jest porównywany do High Beam, więc myślałam, że właśnie może na niego się zdecyduje i może kolor ciepły Golden, bo lubię złotawy pobłysk czasami. A teraz sama nie wiem. A wiesz, że jeszcze jest puder Glow z serii Studi, który porównywany jest do Albatrosa z Narsa? Pudry chyba sobie na razie daruję, bo mam rozświetlacz z Sephory i z Essence w tej postaci i jeszcze jakieś zapasy, także mnie najbardziej ciekawi forma kremu. Wydaje mi się, że w ten sposób można sosiągnąć efekt takiej tafli, bo drobinek już mam dosyć.
z serii studio mam te pudry takie z kwadratow- golden, warm i cool to nie wiem- high beama mam, ale nie lubie:/ osobiscie wole sztyfty ale no zawsze mozesz kupic pierw whipy ja wolisz a kiedys jak bedzie okazja jakis sztyft
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 16:13   #3314
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Ja sobie dzisiaj kupilam przecudny róż z Inglota - najjasniejszy z calej gamy. Ma delikatne drobinki, spelnia role rozswietlacza i rozu- buzia slicznie po Nim wyglada
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:48   #3315
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Kochane nie mam zbytnio doświadczenia z różem więc to będzie mój pierwszy zakup. Co myślicie o L'oreal tru match blush? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-Blush-Roz.htm Na KWC ma dosyć pochlebne opinie ale jest ich mało...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 13:56   #3316
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Mam ogromną prośbę, poszukuję różu w takim kolorze jak na zdjęciu (zapożyczone z http://www.twinxxx.be/wp-content/upl...9/DSC02646.jpg). Byłabym ogromnie wdzięczna, bo sama chodzę po drogeriach, ale w sztucznych światłach nie widać dobrze kolorów. Chodzi mi o kolor ciepły, brzoskwiniowo-morelowy, koralowy, jakby miał zlotą poświatę to byłby wymarzony. Poszukuję czegoś raczej z niższej/średniej półki.

Do tej pory zastanawiałam się nad:
- Maybelline w musie, kolor Peach Satin,
- Catrice, Soft Coral, ale on jest matowy raczej.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-09-22 o 13:58 Powód: nie mogę załadować zdjęcia:[
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:33   #3317
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mam ogromną prośbę, poszukuję różu w takim kolorze jak na zdjęciu (zapożyczone z http://www.twinxxx.be/wp-content/upl...9/DSC02646.jpg). Byłabym ogromnie wdzięczna, bo sama chodzę po drogeriach, ale w sztucznych światłach nie widać dobrze kolorów. Chodzi mi o kolor ciepły, brzoskwiniowo-morelowy, koralowy, jakby miał zlotą poświatę to byłby wymarzony. Poszukuję czegoś raczej z niższej/średniej półki.

Do tej pory zastanawiałam się nad:
- Maybelline w musie, kolor Peach Satin,
- Catrice, Soft Coral, ale on jest matowy raczej.
hym wydaje mi sie ze kiedys widzialam cos takiego, ale nie moge sobie przypomniec co to bylo bourjois moze ma cos takiego? astor? poszukaj tez w szafie essence w rozach- koralowy odcien ma benefit, ale to juz troche drozsze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 14:56   #3318
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Z Essence niestety nie ma, a szkoda bo jakościowo te róże są bardzo fajne. Mi się podoba Coralista, ale niestety cenowo już nie. Bourjois przeglądałam i nie zauważyłam takiego odcienia. Zastanawiałam się, czy Candid Coral z Elfa nie byłby podobny, ale na żywo go jednak nie widziałam.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-09-22 o 14:58 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 15:11   #3319
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Z Essence niestety nie ma, a szkoda bo jakościowo te róże są bardzo fajne. Mi się podoba Coralista, ale niestety cenowo już nie. Bourjois przeglądałam i nie zauważyłam takiego odcienia. Zastanawiałam się, czy Candid Coral z Elfa nie byłby podobny, ale na żywo go jednak nie widziałam.
ja mam jakis rozyk z elfa brzoskwiniowy z tych malych po 1,5funta i faktycznie to chyba taka brzoskwinia ze zlota poswiata albo matowa nawet nie wiem bo dawno go nie uzywalam i chyba gdzies zapodzialam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 16:26   #3320
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mam ogromną prośbę, poszukuję różu w takim kolorze jak na zdjęciu (zapożyczone z http://www.twinxxx.be/wp-content/upl...9/DSC02646.jpg). Byłabym ogromnie wdzięczna, bo sama chodzę po drogeriach, ale w sztucznych światłach nie widać dobrze kolorów. Chodzi mi o kolor ciepły, brzoskwiniowo-morelowy, koralowy, jakby miał zlotą poświatę to byłby wymarzony. Poszukuję czegoś raczej z niższej/średniej półki.

Do tej pory zastanawiałam się nad:
- Maybelline w musie, kolor Peach Satin,
- Catrice, Soft Coral, ale on jest matowy raczej.

Lemko ja tak jak Dim pisze widziaalm gdzies ten róż i tadam
http://www.newyoucosmetics.pl/sklep/...y/hot-mama-139
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:32   #3321
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Lemko ja tak jak Dim pisze widziaalm gdzies ten róż i tadam
http://www.newyoucosmetics.pl/sklep/...y/hot-mama-139
tylko, ze ona chciala rozyk o takim odcieniu, ale z niskiej lub sredniej polki a cena tego to troche taka nie bardzo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:38   #3322
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tylko, ze ona chciala rozyk o takim odcieniu, ale z niskiej lub sredniej polki a cena tego to troche taka nie bardzo
Dim widzisz jak mi sie umysł wyostrzył,alez jestem dumna ze odnalazlam to

wlasnie doczytalam że ma byc cos podobnego
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:44   #3323
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Dim widzisz jak mi sie umysł wyostrzył,alez jestem dumna ze odnalazlam to

wlasnie doczytalam że ma byc cos podobnego
no, ale podziwiam, ze to znalazlas bo ja nawet nie kojarzylam co to moze byc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:16   #3324
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Ja wiedziałam, co to za róż, ale właśnie tak jak pisze Dimiti, chodziło mi o pokazanie koloru. Nawet nie wiem, czy w rzeczywistości ten róż nie wygląda inaczej niż na tym zdjęciu, które pokazałam. Jutro idę jeszcze na zwiady i może uda mi się coś podobnego znaleźć.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 20:07   #3325
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

a ja dorwałam jakis czas temu roz essence ten pstrokaty mocny. fajnie wygląda na buzi. jest calkowicie matowy. trwały
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 20:33   #3326
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 1 637
Wyślij wiadomość przez ICQ do anonyme GG do anonyme Wyślij wiadomość przez Yahoo do anonyme Send a message via Skype™ to anonyme
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mam ogromną prośbę, poszukuję różu w takim kolorze jak na zdjęciu (zapożyczone z http://www.twinxxx.be/wp-content/upl...9/DSC02646.jpg). Byłabym ogromnie wdzięczna, bo sama chodzę po drogeriach, ale w sztucznych światłach nie widać dobrze kolorów. Chodzi mi o kolor ciepły, brzoskwiniowo-morelowy, koralowy, jakby miał zlotą poświatę to byłby wymarzony. Poszukuję czegoś raczej z niższej/średniej półki.

Do tej pory zastanawiałam się nad:
- Maybelline w musie, kolor Peach Satin,
- Catrice, Soft Coral, ale on jest matowy raczej.
Moim zdaniem do tego opisu pasuje mój ulubieniec, L'oreal Blush Delicieux 22 Nude Apricot
Kocham!
Ewentualnie Snuggle Everyday Minerals też mógłby być, generalnie EDM ma kilka fajnych brzoskwinek
__________________
Actual Women

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2010-09-22 o 20:40
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 20:50   #3327
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

anonyme - rzeczywiście Loreal wygląda podobnie, jest szansa na swatcha na łapce/policzku? Czy ten kolor jest u nas w drogeriach dostępny?
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-09-22 o 20:51 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 20:57   #3328
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 1 637
Wyślij wiadomość przez ICQ do anonyme GG do anonyme Wyślij wiadomość przez Yahoo do anonyme Send a message via Skype™ to anonyme
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
anonyme - rzeczywiście Loreal wygląda podobnie, jest szansa na swatcha na łapce/policzku? Czy ten kolor jest u nas w drogeriach dostępny?
Właśnie chyba nie bardzo, w ogóle nie wiem czy są te róże w szafach L'oreala jeszcze, musiałabyś na all polować (ja kupiłam za ok 15 zł). Postaram się jutro zrobić swatcha.
Jest cudny Kiedyś się go pozbyłam (wymieniłam), bo chciałam całkowicie przejść na kosmetyki mineralne, ale tak za nim zatęskniłam, że kupiłam go ponownie To mój pierwszy róż, w którym widzę dno (zdjęcie jest stare- właśnie wymiankowe).
__________________
Actual Women
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 18:42   #3329
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dziewczyny, szukam różu wpadającego w pomarańcz/czerwień, pasującego do klasycznej, czerwonej szminki. Wymarzył mi się takie połączenie, ale do tej pory nie mogę znaleźć ideału - zdecydowana większość jest w tonacji różowej, a jeśli już, to widuję same złote, nadające się moim zdaniem bardziej do rozświetlenia
Byłabym wdzięczna za jakąś wskazówkę, gdzie mogę taki kolor znaleźć
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 18:48   #3330
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam różu wpadającego w pomarańcz/czerwień, pasującego do klasycznej, czerwonej szminki. Wymarzył mi się takie połączenie, ale do tej pory nie mogę znaleźć ideału - zdecydowana większość jest w tonacji różowej, a jeśli już, to widuję same złote, nadające się moim zdaniem bardziej do rozświetlenia
Byłabym wdzięczna za jakąś wskazówkę, gdzie mogę taki kolor znaleźć
Może Essence ? Dzisiaj kupiłam, on ma kolor pomarańczowo-brzoskwiniowy, na zdj. nie wyszedł zbyt dobrze, ma malutkie drobinki złote które widać pod światło, nie nachalny brokat na szczęście.
Może w Inglocie coś byś znalazła...

Ja do czerwonej szminki bronzera matowego uzywam z Rimmela i jest git
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-10 14:30:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.