Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-22, 09:07   #31
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Witam się i ja w nowej cześci

Jeśli chodzi o ubieranie to Igor biega w krótkich spodenkach i w T-shircie. Na razie w adidaskach jeszcze ale w weekend jedziemy po sandałki. Ja kupuję z odkrytymi paluszkami.

Lady - mój Igorek tez kudłaty. We wtorek był u fryzjera już po raz 3-ci! Gdyby nie to to włoski by miał pewnie jak Nadia Bijkory a takie gęściochy ma że szooook! Nie mogłam uwierzyć u fryzjera jak zobaczyłam ile włosków na podłodze
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 09:10   #32
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Laskiiiiiiii zabierzcie te czike w cholere, noz ja pierdziu, o 8.30 wylazlam z domu, cala mokra jestem!!! Teraz jest chwila po 10 i co? Prawie 30stopni Koszmar jakis.



Smiejcie sie z samochodzika smiejcie!!! Ciekawe, co wy byscie wziely ha? Opakowanie chusteczek??? Nie no ja wiem ze to komiczna sytuacja ale odkad mlody ma zdjety bok i wszystkie zabawki u siebie to wyzbylismy sie wszystkich potencjalnie niebezpiecznych rzeczy i coz, miska bym przeca nie wziela


Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 09:21   #33
litllesweetangel
Lurker ;)
 
Avatar litllesweetangel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

__________________

It's okay
I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry
litllesweetangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 09:35   #34
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)




Ale gorąc ) super

My już po zakupach na bazarku , teraz siedzimy w domku pewnie do popołudnia, bo gdzie w taki gorąc na zewnątrz pójdziemy.
Ja na 15 do pracy .

Zuzka ostanio śpi raz dziennie ale za to 3h


Miłego dnia
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 09:54   #35
ILLUSION
Wtajemniczenie
 
Avatar ILLUSION
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość
Zuzka ostanio śpi raz dziennie ale za to 3h
Igor tak samo
__________________
Igorek - 02.01.2013 r.
ILLUSION jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 10:02   #36
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Laskiiiiiiii zabierzcie te czike w cholere, noz ja pierdziu, o 8.30 wylazlam z domu, cala mokra jestem!!! Teraz jest chwila po 10 i co? Prawie 30stopni Koszmar jakis.



Smiejcie sie z samochodzika smiejcie!!! Ciekawe, co wy byscie wziely ha? Opakowanie chusteczek??? Nie no ja wiem ze to komiczna sytuacja ale odkad mlody ma zdjety bok i wszystkie zabawki u siebie to wyzbylismy sie wszystkich potencjalnie niebezpiecznych rzeczy i coz, miska bym przeca nie wziela


Sent from my Lumia 625 using Tapatalk

My na takie okazje mamy bokuto, czy jak kto woli bokken - drewniany miecz,. Ilez razy tz z nim wychodzil, kiedy w okolicy krecily sie podejrzane typy. Zawsze mnie zastanawialo, co by zrobil, jakby przyszlo co do czego?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 10:21   #37
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Hej dziewczyny, witam sie w nowej czesci

Rozlozylo mnie okropnie, cala szyje mam opuchnieta, mam nadzieje, ze to nie angina jakas

fewciu, Lady kciuki zacisniete

A dziciaczki ze zdjec przecudowne

Nie mam sily wiecej pisac bo ledwo zyje a za niedlugo z Gabrysia do przedszkola trzeba isc
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 10:59   #38
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Aniu zdrówka!!!

Meneq, no chyba się w takie coś zaopatrzę na nieobecności mojego M. bo ja naprawdę, takie rzeczy sobie potrafię wkręcić, że..... za każdym razem jak wstaję do młodego w nocy to widzę wisielca u nas w salonie no głupie babsko ze mnie jak cholera.

Młode zasnęło tylko co by tu.... cholera, chałupa wysprzątana, na zakupy czekam, robota zrobiona

Aniu, pytałaś, gdzie lecimy na komunię, gdzieś pod Bedford, Bromham? Coś takiego chyba
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:02   #39
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Fewcia kciuki!!!

Ja dzisiaj tez pol nocy nieprzespanej malz w delegacji wiec schizy mialam co chwile, najwiekszy jak poszlam dac wody mlodemu i slysze lozko skrzypi w sypialni mowie masakra ktos sie wlamal na pewno, wzielam z pokoju Pietraszka do obrony samochodzik Czaje sie pod drzwiami mlodego i czaje i co? Kota wylatuje A nasze lozko faktycznie w jednym miejscu dosc konkretnie pod nia skrzypi No i jak wyleciala, jak mi sie otarla o nogi to myslalam, ze zawalu dostane. Ja sie nie nadaje na samotne spanie jednak, kompletnie

No a mlody wstal o 6 dzisiaj wiec jestem total mega zombie



Meneq dobrze, ze Yae juz przeszlo:-*

Moze zebowe to faktycznie



My tez poprosimy o kciuki, bo czekamy na rozliczenie premii i liczymy na dosc spora, a wczoraj kolezanka M.dostala....60zl Tak tak, 60, nie zabraklo mi nigdzie zera.



Musze leciec z mlodym na poczte, chyba wyjdziemy zaraz po 8, zeby w ta czike najwieksza sie nie ciorac w centrum. Tylko niech mnie ktos z lozka wywali, pliiiiissssssssss


Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
fajna przygoda

premii życzę!


Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam sie w nowej czesci

Rozlozylo mnie okropnie, cala szyje mam opuchnieta, mam nadzieje, ze to nie angina jakas

fewciu, Lady kciuki zacisniete

A dziciaczki ze zdjec przecudowne

Nie mam sily wiecej pisac bo ledwo zyje a za niedlugo z Gabrysia do przedszkola trzeba isc
stary babciny sposób - bo paracetamol to pewnie masz ugotuj ziemniaki, utłucz, w tetrówkę i mocno ciepłe przyłóż.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:31   #40
misiaeel
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaeel
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 870
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

hej

matkobosko jak gorąco. za gorąco jak dla mnie
Hani to zapalenie przeszło na drugie oczko rano otworzyć nie mogła, strasznie to wyglądało

Cytat:
Napisane przez YellowSheep Pokaż wiadomość
Hello,

jestem i czaję się po cichu, jakoś nie mam nastroju. Niby fajna jest pogoda, ale cały tydzień gdzieś biegałam i nawet nie było czasu na jakiś spacer na spokojnie tylko wszędzie z wywieszonym ozorem. Na szczęście od jutra zapowiada się, że trochę mniej będę miała na głowie. No i ekstra, że od jakiegoś czasu unormowałam spanie, bo kładłam się razem z tż najpóźniej koło północy, a dziś poszło na noże i jest 2 a ja dalej nie śpię... Jutro będę miała cały dzień zdezorganizowany. Już mi się wydawało, że z tż zrobiło się nawet ok, no ale to znów tylko złudzenie. Czasem Wam zazdroszczę tej normalności

Lecę spać, wpadnę w ciągu dnia może w lepszym humorze będę co by Wam tu nie smęcić.


Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!

Czytam Was wlasciwie na bieżąco ale nie mam nic mądrego do powiedzenia....

Dziekuje Wam za wszystkie komplementy Uwierzcie mi ze mam brzuch jak w 4 miesiacu ciazy
Ale jestem non stop glodna

Tulę chore dzieci

Moja Mała ostatnio kiepsko śpi,wczoraj wyszly nam dwie gorne dwójki,widać trojki juz od jakiegoś czasu wiec to nie koniec kiepskich nocek. Mamy juz 12 zebow,brakuje wszystkich trojek i piatek. Poza tym Mala jest rozkoszna,ciagle cos gaworzy,bawi sie,nie chce wracac z dworu do domu. Ale zauwazylam,wlasciwie jakis czas temu,ze Blanka nie potrafi sie przekrecic z brzuszka na plecy Musze chyba z Nia troszke pocwiczyc.

Poza tym bardzo Was proszę o kciuki,dzisiaj moj maz ma bardzo wazne spotkanie,od ktorego zalezy wiele Wiem ze Wasze kciuki mają magiczną moc,wiec nieśmialo o nie prosze A ja miałam dzi$ takie koszmary,ze balam sie ponownie zamknać oczy.

Ściskam Was mocno!

Ps1. Przepraszam za brak polskich znakow,ale mam nowy tel i nie obsługuję jeszcze

Ps2. Probuje dodac zdjecie z wczorajszej drogi do pracy,nie wiem czy sie uda z aplikacji. I moja mala w pakiecie




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kciuki mocne!
i bociany, czyżbyś nam chciała coś powiedzieć?
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Fewcia kciuki!!!

Ja dzisiaj tez pol nocy nieprzespanej malz w delegacji wiec schizy mialam co chwile, najwiekszy jak poszlam dac wody mlodemu i slysze lozko skrzypi w sypialni mowie masakra ktos sie wlamal na pewno, wzielam z pokoju Pietraszka do obrony samochodzik Czaje sie pod drzwiami mlodego i czaje i co? Kota wylatuje A nasze lozko faktycznie w jednym miejscu dosc konkretnie pod nia skrzypi No i jak wyleciala, jak mi sie otarla o nogi to myslalam, ze zawalu dostane. Ja sie nie nadaje na samotne spanie jednak, kompletnie

No a mlody wstal o 6 dzisiaj wiec jestem total mega zombie



Meneq dobrze, ze Yae juz przeszlo:-*

Moze zebowe to faktycznie



My tez poprosimy o kciuki, bo czekamy na rozliczenie premii i liczymy na dosc spora, a wczoraj kolezanka M.dostala....60zl Tak tak, 60, nie zabraklo mi nigdzie zera.



Musze leciec z mlodym na poczte, chyba wyjdziemy zaraz po 8, zeby w ta czike najwieksza sie nie ciorac w centrum. Tylko niech mnie ktos z lozka wywali, pliiiiissssssssss


Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
padłam z samochodzika
i kciuki za premię!
Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Witam sie w nowej czesci!
dziekujemy, z K. na szczescie wszystko ok, nie ma kataru, to tylko moje urojenia

my wczoraj na obiad rozpalilismy grila i tak siedzielismy na dworze do wieczora, potem kapanie, kaszka i... myslalam ze mlody pojdzie spac a tu niespodzianka - zasnal o 22.20 tak wiec nawet nie maialm sily na cytowanie....

fewciu - kciuki!
lady-kciuki! padlam z samochodzika! sliczny Pietraszko! i "niestety" - caly tatus

misiael-zdrowka dla Haneczki!

Szaja - dziekuje jakies swiatelko w tunelu a to badanie z paluszka to jak wyglada? musi po kropelce uzbierac sie cala fiolka????? to moze juz lepiej normal nie z zyly

Black - spoznione 100 llllllllaaaaaaaaaaaaaattt ttttttttttttt!!!!!

Marsi
- ale boski Leo!!! i tak jak u Leji - caly tutus
brawa dla Leoska za nowe slowka
o co chodzi z ta iloscia i czestostiwoscia smarowania filtrami????

Hje - no widzisz, z dnia na dzien a juz taka poprawa, bedzie ok

Aplikacja
- o jej, zdrowka dl amaluszka!

Ifwka - ooo, brawa dla tzta! a czemu akurat on zostal wytypowany? az tyle godzin? chyba nie.... u nas jak bylo nadanie imienia to rodzice niesli sztandar tylko do kosciola a potem w szkole przekazywali go uczniom i tyle, szybko szlo...


Co sie dzieje z Bokeh?
bokeh napisała, że ma jakieś problemy mieszkaniowe..
Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Ale jestem dzisiaj wymięta
Normalnie sił nie mam, a pogoda przeca piękna
Lady padłam z samochodzika, przepraszam
Pstryniu dobrze z Kubusiem wsio ok
Bokeh odezwij się do nas!

Wczoraj za to mieliśmy fajny dzień. Dadolino był grzeczny, poza tym że bajzel zrobił nieziemski na polku długo spacerowaliśy to wózkiem, to rowerkiem. Dadolin był w krótkich spodenkach, koszulce i czapce z daszkiem, a i w kroksach - i co? Jeden moher zaczepił że to zimno takiemu, że mi się wydaje tylko że jest ciepło a dwa inne przeżywały z oddali: "O Jezusie Nazarański jak tak można dziecko traktować! Zaniedbanie! A później choroby!"

wyrodna matka
no co trzeba było kombinezon założyć!!
Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam sie w nowej czesci

Rozlozylo mnie okropnie, cala szyje mam opuchnieta, mam nadzieje, ze to nie angina jakas

fewciu, Lady kciuki zacisniete

A dziciaczki ze zdjec przecudowne

Nie mam sily wiecej pisac bo ledwo zyje a za niedlugo z Gabrysia do przedszkola trzeba isc
zdrówka!
__________________
Hanusia
01.02.2013


Aniołki[*][*]25.01.2012
misiaeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:58   #41
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Laskiiiiiiii zabierzcie te czike w cholere, noz ja pierdziu, o 8.30 wylazlam z domu, cala mokra jestem!!! Teraz jest chwila po 10 i co? Prawie 30stopni Koszmar jakis.
od kilku dni dopiero ciepło a ta już narzekapół roku pizgawki, trzeba cieszyć się słońcem
ja tak kocham czike

jeju a Leos moj cierpi, wlasnie t dzwonila by do apteki lecieć, tak go dziąsełka męczą, teraz idą dolne czworki, gorne się już przebiły
spał bidulek tylko 20 min a on tak lubi pospać po 2-3 h
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 12:24   #42
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Cytat:
Napisane przez misiaeel Pokaż wiadomość
hej

matkobosko jak gorąco. za gorąco jak dla mnie
Hani to zapalenie przeszło na drugie oczko rano otworzyć nie mogła, strasznie to wyglądało
Zdróweczka dla Hani
Ja uwielbiam takie gorąco
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 12:26   #43
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Laskiiiiiiii zabierzcie te czike w cholere, noz ja pierdziu, o 8.30 wylazlam z domu, cala mokra jestem!!! Teraz jest chwila po 10 i co? Prawie 30stopni Koszmar jakis.
Popieraaaam, precz z czika!!

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
My na takie okazje mamy bokuto, czy jak kto woli bokken - drewniany miecz,. Ilez razy tz z nim wychodzil, kiedy w okolicy krecily sie podejrzane typy. Zawsze mnie zastanawialo, co by zrobil, jakby przyszlo co do czego?
Wybacz ale wiem, ze to sytuacje nie do smiechu, ale drewniany miecz powala!!


My juz po plazowaniu
Poszlismy rano z Kuba i TZ, posiedzielismy 1,5h i musielismy sie zrywac, bo TZ na popoludnie do pracy, a poza tym juz zbyt goraco sie robilo.
Kuba zajarany, prawie mi z rak wyskoczyl z radosci jak przy brzegu stalismy A jak nabralismy mu wody do konewki to juz calkiem szalal
Cudnie bylo

Teraz spiocha, a ja gotuje kompot z rabarbaru

marsi, fitrujesz sie i kochasz czike? koniec swiata

widze po fb, ze ilkas (kiedys z nami pisala) urodzila Leonka
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2014-05-22 o 12:30
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 13:25   #44
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

HEJAAAAAAAAAAA!! ja jakzwykle opóźniona..wpadam i spadam ćwiczyć....my dziś u alergologa bylimsy i mały usnął praiw 2 godziny później niż zawsze...
Mam nowy telefon..muszę ogarnąć w nim łajzaż
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:17   #45
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Mimo że czika straszna dziś to dzień jest tak cudny
Rano umyłam sobie okna, wyprałam firanki, a mąż je powiesił.
Byliśmy na spacerku
Oto my uploadfromtaptalk1400764585011.jpguploadfromtaptalk1400764600907.jpguploadfromtaptalk1400764614595.jpguploadfromtaptalk1400764626047.jpg

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:23   #46
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Mimo że czika straszna dziś to dzień jest tak cudny
Rano umyłam sobie okna, wyprałam firanki, a mąż je powiesił.
Byliśmy na spacerku
Oto my Załącznik 5689704Załącznik 5689705Załącznik 5689706Załącznik 5689707

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka
Piękni Wy!
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:23   #47
treselle0
Zadomowienie
 
Avatar treselle0
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 100
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

czesc dziewczyny,
przepraszam, wpadam tak bez ładu i składu, ale jestem załamana..... dostałam pracę, w dobrej firmie, więc grzechem nie skorzystać....ale bardzo bardzo bardzo liczyłam, że się na mnie nie zdecydują
Jak wyście wracały? Nie wyobrażam sobie zostawić Olci na 8h od 9do17, to przeca cały dzień Niech mnie która wesprze
treselle0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:31   #48
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
marsi, fitrujesz sie i kochasz czike? koniec swiata
no i kocham się opalac, smażyć dlatego się filtruje bo nie chce wyglądać jak BB na statość

Cytat:
Napisane przez treselle0 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,
przepraszam, wpadam tak bez ładu i składu, ale jestem załamana..... dostałam pracę, w dobrej firmie, więc grzechem nie skorzystać....ale bardzo bardzo bardzo liczyłam, że się na mnie nie zdecydują
Jak wyście wracały? Nie wyobrażam sobie zostawić Olci na 8h od 9do17, to przeca cały dzień Niech mnie która wesprze
ja Cię wspieram, nie jesteś jedyna na tym świecie co zostawia dziecko na 8 h, niestety czasy się zmieniły i my też musimy zakładać portki i chodzić do pracy
dobra praca- duzo korzyscie
powodzenia
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:31   #49
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość



Ale gorąc ) super

My już po zakupach na bazarku , teraz siedzimy w domku pewnie do popołudnia, bo gdzie w taki gorąc na zewnątrz pójdziemy.
Ja na 15 do pracy .

Zuzka ostanio śpi raz dziennie ale za to 3h


Miłego dnia
Daria też ma jedną drzemkę. Trwa różnie, czasem 1-1,5 h , a czasem 2 h. Ale trzy godz się jeszcze nie zdarzyły




Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam sie w nowej czesci

Rozlozylo mnie okropnie, cala szyje mam opuchnieta, mam nadzieje, ze to nie angina jakas

fewciu, Lady kciuki zacisniete

A dziciaczki ze zdjec przecudowne

Nie mam sily wiecej pisac bo ledwo zyje a za niedlugo z Gabrysia do przedszkola trzeba isc

Aniu, dużo zdrówka dla Ciebie




Cytat:
Napisane przez misiaeel Pokaż wiadomość
hej

matkobosko jak gorąco. za gorąco jak dla mnie
Hani to zapalenie przeszło na drugie oczko rano otworzyć nie mogła, strasznie to wyglądało
!

biedna Hanulka

byłaś z nią u lekarza?


Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
od kilku dni dopiero ciepło a ta już narzekapół roku pizgawki, trzeba cieszyć się słońcem
ja tak kocham czike

jeju a Leos moj cierpi, wlasnie t dzwonila by do apteki lecieć, tak go dziąsełka męczą, teraz idą dolne czworki, gorne się już przebiły
spał bidulek tylko 20 min a on tak lubi pospać po 2-3 h

ojjjjj.... biedny Leoś. Tulę




Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość


My juz po plazowaniu :

widze po fb, ze ilkas (kiedys z nami pisala) urodzila Leonka



Ale Wam dobrze zazdroszczę plaży


Co do ilkas, nie mam jej w zanjomych na fb. Ale super że urodziła: )
Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
HEJAAAAAAAAAAA!! ja jakzwykle opóźniona..wpadam i spadam ćwiczyć....my dziś u alergologa bylimsy i mały usnął praiw 2 godziny później niż zawsze...
Mam nowy telefon..muszę ogarnąć w nim łajzaż
Jak było u lekarza ?


Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 14:35   #50
nancykenator
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Ale jestem dzisiaj wymięta
Normalnie sił nie mam, a pogoda przeca piękna
Lady padłam z samochodzika, przepraszam
Pstryniu dobrze z Kubusiem wsio ok
Bokeh odezwij się do nas!

Wczoraj za to mieliśmy fajny dzień. Dadolino był grzeczny, poza tym że bajzel zrobił nieziemski na polku długo spacerowaliśy to wózkiem, to rowerkiem. Dadolin był w krótkich spodenkach, koszulce i czapce z daszkiem, a i w kroksach - i co? Jeden moher zaczepił że to zimno takiemu, że mi się wydaje tylko że jest ciepło a dwa inne przeżywały z oddali: "O Jezusie Nazarański jak tak można dziecko traktować! Zaniedbanie! A później choroby!"

wyrodna matka

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam sie w nowej czesci

Rozlozylo mnie okropnie, cala szyje mam opuchnieta, mam nadzieje, ze to nie angina jakas

fewciu, Lady kciuki zacisniete

A dziciaczki ze zdjec przecudowne

Nie mam sily wiecej pisac bo ledwo zyje a za niedlugo z Gabrysia do przedszkola trzeba isc
zdrówka
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Popieraaaam, precz z czika!!


Wybacz ale wiem, ze to sytuacje nie do smiechu, ale drewniany miecz powala!!


My juz po plazowaniu
Poszlismy rano z Kuba i TZ, posiedzielismy 1,5h i musielismy sie zrywac, bo TZ na popoludnie do pracy, a poza tym juz zbyt goraco sie robilo.
Kuba zajarany, prawie mi z rak wyskoczyl z radosci jak przy brzegu stalismy A jak nabralismy mu wody do konewki to juz calkiem szalal
Cudnie bylo

Teraz spiocha, a ja gotuje kompot z rabarbaru

marsi, fitrujesz sie i kochasz czike? koniec swiata

widze po fb, ze ilkas (kiedys z nami pisala) urodzila Leonka
ale zazdroszczę
a jak Kuba zachowywał się w tej dużej piaskownicy?
Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Mimo że czika straszna dziś to dzień jest tak cudny
Rano umyłam sobie okna, wyprałam firanki, a mąż je powiesił.
Byliśmy na spacerku
Oto my Załącznik 5689704Załącznik 5689705Załącznik 5689706Załącznik 5689707

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka





my rano byliśmy w lidlu, rzucili ubrankami dziecięcymi to pojechaliśmy z Kubą, potem wracaliśmy na piechotę, nogi mi weszły w i jeszcze buty obtarły. Za to kupiliśmy sandałki (emelki) a Kuba w drodze powrotnej zjadł prawie całego banana
nancykenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:36   #51
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

I jak zareagował na nowe buty? Boi się ich czy niet?
Moja się boi wszystkich nowych, protestuje bardzo, nosi tylko te które zna.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:38   #52
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Cytat:
Napisane przez treselle0 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,
przepraszam, wpadam tak bez ładu i składu, ale jestem załamana..... dostałam pracę, w dobrej firmie, więc grzechem nie skorzystać....ale bardzo bardzo bardzo liczyłam, że się na mnie nie zdecydują
Jak wyście wracały? Nie wyobrażam sobie zostawić Olci na 8h od 9do17, to przeca cały dzień Niech mnie która wesprze
Kochana , będzie dobrze, zobaczysz. Ja wróciłam do pracy w marcu. Też sobie tego nie wyobrażałam. Płakałam jak miałam Darię zostawić..... Minęły 2 miesiace i naprawdę juz jest ok. Czasem ide do pracy na 5 h a czasem na cały dzień. Jutro np mam na 8 do 19.30.
Nie jest łatwo ale zarabiać trzeba
Początki są zawsze trudne. Ale zobaczysz z jaką radością będziesz wracać z pracy do domu- jak na skrzydłach
A z kim ją zostawiasz?
Trzymam za Ciebie kciuki

Wysłane z mojego LG-V500 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2014-05-22 o 14:45
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:39   #53
nancykenator
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

no i zalałam kuchenkę indukcyjną, tz się wścieknie :/
nancykenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:41   #54
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Dziekuje dziewczyny Szaja brzmi dosc dziwnie ale jak do jutra nie przejdzie to na pewno wyprobuje! Liscie kapusty na uu tez dziwne mi sie wydawaly a dwa razy pomogly

Silver pieknie wygladacie!!! Szczesliwa rodzinka

nawijko super, ze wypad nad wode udany! Tylko gdzie jakies zdjecia ja sie pytam

treselleo bedzie dobrze Z kim zostawiasz Mala?
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:41   #55
nancykenator
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
I jak zareagował na nowe buty? Boi się ich czy niet?
Moja się boi wszystkich nowych, protestuje bardzo, nosi tylko te które zna.
o dziwo, w sklepie bardzo chciał przymierzać, byłam w szoku, bo ostatnio było kiepsko, nie dał podejść tej pani do siebie, żeby założyła butki. Dzisiaj nie to samo dziecko. Przymierzał chętnie więc mam nadzieję, że równie chętnie będzie w nich chodził
nancykenator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 15:12   #56
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;46563036]Pstryniu, wyciska z paluszka się, ale to moment trwa - nasza pielęgniarka to robi tak prędko, tak zagaduje, że dziecko nawet nie zwraca uwagi [/QUOTE]

o jjeciu, jakos nie moge w to uwierzyc znaczy sie w sensie ze ciezko mi to jest sobie wyobrazic - ze to szybciutko sie robi

mamy chloptasiow - moze ktoras skorzysta. ja kupilam
http://allegro.pl/next-mega-fajne-bl...261439844.html

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

niestety mlody niedaje mi posiedziec na kompie wiec pocytuje pozniej bo mma pootwierane 737736762 kart ale to na lapku teraz sie zmadrzylam i wzielam do ogrodu tableta mlody tez spal dzis ponoc 3 godziny. jak wrocilam z pracy o 14tej to z trudem go przetrzymalam te 1,5 godz bo nie chcialam go brac w to najgorsze slonce... teraz mlody biega za kotami a ja mam 3 sekundy wolnego...

Wysłane z mojego MID1001
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 15:25   #57
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Strach butowy pełną parą, bo mamy taką zabawę, że ona zakłada swoje butki takiej lalce.
Myślałam, że na razie lalka będzie nosić tenisówki i sandały - odpada, płacze jak zakładam lalce
Mam zatem pewnośc, że się boi, a nie z niewygody.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 15:28   #58
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Hej, wpadam tylko na chwilkę. Zostałam odcięta od świata, tzn telefon dałam do naprawy, bo coś mi głoś zniekształcał podczas rozmowy, komputera nie mam kiedy włączyć, bo jakoś tak strasznie mało czasu mam ostatnio, a jak już włączę to tylko allegro i poczta. Postaram się niedługo wpaść na dłużej.
Powiem tylko na szybko co u nas. Paulina ma katar.. 2 miesiące zdrowa była, tak się cieszyłam, że już ok.. Szkoda, że szybko się skończyło. Poza tym trójki nam dokuczają potwornie. No i korzystamy z ładnej pogody z samiutkiego rana i po południu, a w południe robimy wielkie porządki. Wyprzedaję rzeczy po Paulince, bo narazie i tak na rodzeństwo nie możemy sobie pozwolić to bez sensu żeby leżało, kurzyło się i miejsce zajmowało, a komuś napewno się przyda Trzymajcie się cieplutko.
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 15:30   #59
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Debrah - o kurcze, to niezle macie... mam nadzieje ze szybciutko sie przekona do butkow
gojka- zdrowka dla Paulinki

Wysłane z mojego MID1001
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 18:48   #60
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XVII)

Cytat:
Napisane przez treselle0 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,
przepraszam, wpadam tak bez ładu i składu, ale jestem załamana..... dostałam pracę, w dobrej firmie, więc grzechem nie skorzystać....ale bardzo bardzo bardzo liczyłam, że się na mnie nie zdecydują
Jak wyście wracały? Nie wyobrażam sobie zostawić Olci na 8h od 9do17, to przeca cały dzień Niech mnie która wesprze
prędzej czy później musialabyś iść do pracy
skoro to dobra praca, to korzystaj, a jak by możliwość była, to może jakoś godziny Olci przestawić? trochę później spać, później wstawać - byście mogły po powrocie z pracy razem być?

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Daria też ma jedną drzemkę. Trwa różnie, czasem 1-1,5 h , a czasem 2 h. Ale trzy godz się jeszcze nie zdarzyły






u nas nadal drzemka 1-3h, zależy od zmęczenia

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny Szaja brzmi dosc dziwnie ale jak do jutra nie przejdzie to na pewno wyprobuje! Liscie kapusty na uu tez dziwne mi sie wydawaly a dwa razy pomogly

Silver pieknie wygladacie!!! Szczesliwa rodzinka

nawijko super, ze wypad nad wode udany! Tylko gdzie jakies zdjecia ja sie pytam

treselleo bedzie dobrze Z kim zostawiasz Mala?

no dziwnie ale babcine sposoby z reguły dziwne
a zaszkodzić nie da rady

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Strach butowy pełną parą, bo mamy taką zabawę, że ona zakłada swoje butki takiej lalce.
Myślałam, że na razie lalka będzie nosić tenisówki i sandały - odpada, płacze jak zakładam lalce
Mam zatem pewnośc, że się boi, a nie z niewygody.

może niech najpierw organoleptycznie się zapozna?

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Hej, wpadam tylko na chwilkę. Zostałam odcięta od świata, tzn telefon dałam do naprawy, bo coś mi głoś zniekształcał podczas rozmowy, komputera nie mam kiedy włączyć, bo jakoś tak strasznie mało czasu mam ostatnio, a jak już włączę to tylko allegro i poczta. Postaram się niedługo wpaść na dłużej.
Powiem tylko na szybko co u nas. Paulina ma katar.. 2 miesiące zdrowa była, tak się cieszyłam, że już ok.. Szkoda, że szybko się skończyło. Poza tym trójki nam dokuczają potwornie. No i korzystamy z ładnej pogody z samiutkiego rana i po południu, a w południe robimy wielkie porządki. Wyprzedaję rzeczy po Paulince, bo narazie i tak na rodzeństwo nie możemy sobie pozwolić to bez sensu żeby leżało, kurzyło się i miejsce zajmowało, a komuś napewno się przyda Trzymajcie się cieplutko.
a katar nie od 3 czasem? zdrówka!

--------------------
Dzisiaj szaleństwa na placu zabaw, a potem Dorka w domu z fotela spadła, przygryzła sobie dolną wargę i płacz! ale dałam zimny serek na złagodzenie stłuczenia
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-24 13:19:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.