bolesne miesiaczki i wspolzycie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-07, 18:53   #1
asiaczek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Question

bolesne miesiaczki i wspolzycie...


Witam wszystkich serdecznie... Mam duzy problem i to od dlugiego czasu... Podczas stosunku z moim mezem odczuwam bol i dyskomfort... Zaznacze odrazu ze moje pierwsze stosunki wcale nie byly bolesne... Mam 2,5 letniego synka takze wykluczam waskie wejscie do pochwy... Nie wiem czy to moze miec jakis zwiazek z bolem podczas wspozycia ale rowniez mialam bardzo bolesne i obfite miesiaczki( napisalam "mialam" gdyz teraz stosuje zastrzyki antyko. Wrezultacie nie miesiaczkuje juz od dwoch mc.) ale niestety w czasie gdy powinna pojawic sie miesiaczka pojawia sie bol ktory zawsze jej towarzyszyl tyle ze bez krwawienia... Jestem troche podminowana... Moj problem zle wplywa na moje malzenstwo i bardzo chcialabym sie go pozbyc ale nieznam jego przyczyny gdyz kazdy lekarz twierdzi ze wszystkie moje narzady sa w swietnym stanie i nie ma tam nic co moze wywolac bol... Wiec jak to jest?? Bardzo prosze o jakies podpowiedzi jak to rozwiazac i co to moze byc... Z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam...
asiaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 00:37   #2
sneuleu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: ZEA Ras Al Khamiah
Wiadomości: 65
Dot.: bolesne miesiaczki i wspolzycie...

Jedyne co jestem w stanie stwierdzić, to to że może masz jakieś Cysty, lub Fibroids, w pochwie.. ?
Czasami nie wystarczy zajrzeć żeby je zauważyć, nie zawsze są one na zewnętrzej stronie pochwy, tylko czasem pod skórą. Czasami takie cysty powstają na JAJNIKACH. Na jajnkach czy w pochwie, sprawiają one duży dyskomfort, a nawet ból podczas stosunku, i miesiączkowania. Zabierz się do ginekologa i niech zrobi ci jakieś dokładniejsze prześwietlenie. W Polsce ginekolodzy zdarzają się być nie dokładni, powiedz mu że to wielki problem dla ciebie, i że coś napewno jest nie tak, żeby to dokładniej zbadał. Pozdrawiam )) <3

Edytowane przez sneuleu
Czas edycji: 2012-09-20 o 00:38
sneuleu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 00:59   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: bolesne miesiaczki i wspolzycie...

Koniecznie inny ginekolog. Klasyczne objawy endometriozy albo innych zrostów.
USG przezpochwowe, badanie krwi- marker C125
Info:http://www.endometrioza.aid.pl/diagn...ometrioza.html
Po porodzie mogą się też pojawić mięśniaki.
Nie odpuszczaj, bólu sobie nie wymyśliłaś więc męcz lekarzy aż prawidłowo zdiagnozują jego źródło.
Sama niepotrzebnie cierpiałam w milczeniu, żeby rok temu po latach zmierzyć się z za późno wykrytą endo.
Lekarze też mogą być niedoinformowani, choroba może dawać niejasne objawy, wywiad lekarski może trwać zbyt krótko (lekarz ma na każdego pacjenta średnio nie więcej niż 15 minut). Powiedz jasno co podejrzewasz, żądaj jak najdokładniejszej diagnostyki.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.