chcę wyglądać poważniej. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-13, 10:17   #1
mlodaMama19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3

chcę wyglądać poważniej.


Witam!

Jestem młodą mamą i chciałabym wyglądać jak mama a nie siostra mojego synka. Jestem niska około 160 cm, szczupła. 8 miesięcy temu z moich długich włosów zrobiły się średnie i bardzo zniszczone, ponieważ fryzjerka spaliła mi włosy i do tej pory nie mogę z nimi dojść do ładu, są tępe w dotyku i nic ni mogę z nimi zrobić. Nie wiem w jaki sposób mam je układać czy ściąć, jak się malować i jak ubierać. Drogie forumowiczki pomóżcie mi! Dodam swoje zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0744.jpg (185,5 KB, 529 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0665.jpg (141,7 KB, 550 załadowań)
mlodaMama19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 19:07   #2
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: chcę wyglądać poważniej.

Faktycznie wyglądasz bardzo młodo, zastanawia mnie tylko ile masz lat?. Ale pomijając to moja propozycja fryzury
http://i.pinger.pl/pgr128/bbabf82500...c/16955a01.jpglubhttp://i.pinger.pl/pgr390/a50ea33f00...64cacf48d.jpeg po obcięciu trochę się wzmocnią.A makijaż wystarczy dobry podkład róż na policzki dobrze wytuszowane rzęsy i to na pewno wystarczy.
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 12:58   #3
mlodaMama19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: chcę wyglądać poważniej.

za pół roku 20 lat, po porodzie zupełnie się zmieniłam, jeszcze 2 lata temu wyglądałam poważniej niż teraz, może m.in dlatego że dużo schudłam.
mlodaMama19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 14:11   #4
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: chcę wyglądać poważniej.

Cytat:
Napisane przez izga88 Pokaż wiadomość
Faktycznie wyglądasz bardzo młodo, zastanawia mnie tylko ile masz lat?. Ale pomijając to moja propozycja fryzury
http://i.pinger.pl/pgr128/bbabf82500...c/16955a01.jpglubhttp://i.pinger.pl/pgr390/a50ea33f00...64cacf48d.jpeg po obcięciu trochę się wzmocnią.A makijaż wystarczy dobry podkład róż na policzki dobrze wytuszowane rzęsy i to na pewno wystarczy.
+ eyeliner i odcienie szarości na powiekach. śliczna Mamusia z Ciebie tak btw.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 14:47   #5
Florianowa
Przyczajenie
 
Avatar Florianowa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: chcę wyglądać poważniej.

Hmm, według mnie lepiej nie postarzaj się na siłę. Masz bardzo ładną, dziewczęcą urodę i lepiej ją podkreślać, a nie na siłę starać się wizualnie uczynić siebie starszą. Ale jeśli chcesz wyglądać poważniej, postaw na "lekką elegancję" i stonowane kolory w ubiorze.

Co do włosów, radziłabym Ci o nie najpierw odpowiednio zadbać. Po pierwsze, oceń do jakiej długości są do odratowania (napisałaś, że są spalone przez fryzjerkę), obetnij zniszczone końcówki i zacznij olejowanie włosów, zadbaj o odpowiednie kosmetyki do włosów. Masz falowane włosy więc myślę, że mogłabyś dzięki odpowiedniej pielęgnacji wydobyć jeszcze bardziej skręt włosów.
Florianowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 15:32   #6
mlodaMama19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: chcę wyglądać poważniej.

włosy sądzę że w tej chwili to tak do szyi będą do odratowania, kiedyś próbowałam z falowanymi włosami, ale nie wyglądałam dobrze, wolę proste lecz na tą chwile nie chcę za bardzo ich prostować żeby nie zniszczyć jeszcze bardziej. A co to jest olejowanie włosów? Na nowe ciuchy nie bardzo mam finanse i w tym problem Mam dość ciężką sytuację. Mam na twarzy również mnóstwo podskórnych pryszczy, nie wiem jak dokładnie one się nazywają, ale znajdują się pod skórą i pod światło z profilu jak się patrzy to mam tzn kaszkę na twarzy, co z tym można zrobić?
mlodaMama19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 10:29   #7
duszka91
Przyczajenie
 
Avatar duszka91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: chcę wyglądać poważniej.

Jak masz kaszkę to chyba tylko dermatolog może pomóc, ale to dość kosztowne jest. Sama ostatnio zaczęłam w to inwestować, choć póki co nie wiem, czy warto, czy leki pomagają aż tak.

Wyglądasz młodo, ale nie dziecinnie, więc za dużo bym nie zmieniała. Jak dla mnie wyglądasz na ładną, zadbaną mamę - a to chyba fajnie

Ewentualnie właśnie zadbałabym o włosy - podcięła ile się da, by pozbyć się zniszczonych, i używała maseczek na nie. Może nieco wycieniowała. Zastanów się, czy jest sens starać się makijażem wyglądać poważniej, skoro tylko obciążysz tym skórę.

Co do ciuchów - klasyka zawsze powoduje, że wygląda się bardziej elegancko, więc i poważniej. Jeśli nie masz funduszy - pamiętaj, że są przeceny i lumpeksy. Warto się nimi zainteresować. I choć co miesiąc coś kupić, albo zbierać na coś większego.

Pozdrawiam
duszka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-17, 12:27   #8
Czarna_magia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 35
Dot.: chcę wyglądać poważniej.

Wyglądasz super
Nie czepiaj się! Wyglądasz młodo, ale jak młoda mama a nie jak nastolatka.
Nie postarzaj się na siłę, ciesz się ciałem. Za parę, parenaście lat ludzie będą Ci zazdrościć młodego wyglądu
Ale wg mnie naprawdę spoko. Wyglądasz na te swoje 20. Ubieraj się elegancko, troszkę poważnie i wystarczy. tak trzymaj
Czarna_magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 13:56   #9
BrightBlonde
Raczkowanie
 
Avatar BrightBlonde
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Śląsk/Małopolska
Wiadomości: 54
Dot.: chcę wyglądać poważniej.

Kiedyś będziesz się cieszyła, że masz taką urodę. a na dzień dzisiejszy może pokombinuj z włosami, Bardzo ciemne włosy dodają lat.. Wydaje mi się, że kiedy są spięte też wygląda się poważniej. może troszeczkę mocniejszy makijaż?
__________________
Blog z modowymi pierdółkami;-)
BrightBlonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 20:36   #10
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: chcę wyglądać poważniej.

Na kaszkę polecam kilkukrotną mikrodermabrazję. Przejrzyj bloga anwen: http://www.anwen.pl/
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.