Co z tymi rumieńcami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 15:19   #1
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660

Co z tymi rumieńcami?


Ja to juz mam naprawde wszystko - borykam sie z łuszczeniem, wypryskami, odwodnieniem. Ale powiedzcie co to jest - siedze sobie normalnie w biurze, nie denerwuję się...i nagle czuje jak pala mnie policzki. Spogladamw lusterko i o zgrozo...jestem różowa....Całe policzki są zarózowione...ale naprawdę, bardzo, tak nienaturalnie...jak po wielkim wysiłku, tyle że wtedy robie sie cała buraczkowa. Spsikałam sie woda termalna Avene, skóra jest troche ściągnięta ale róż nie chce ustąpić!!! Wczoraj tez tak miałam, i tez w pracy. W domu zdarza się to chyba rzadziej...czyżby wpływ komputera, suchego powietrza??? Chyba najwyższy czas zacząć walczyć z tym rumieniem. Czy takie pojawiające się ni stąd ni z owąd "coś" jest w ogóle normalne?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 17:17   #2
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Co z tymi rumieńcami?

ja tez tak mam jak jest mi zimno albo goraco albo jak sie zdenerwuje i tak normalnie tez sa zaczerwienione ku mojej rozpaczy ;/ musze sie maskowac puderkiem jakims ;/ zauwazylam ze odkad biore wit C codziennie to widac nieduza poprawe, myslalam jeszcze nad kupnem czegos z kasztanem ale to chyab bardziej na naczynka niz na rumien :/ a i jeszcze zadnych tlustych kremow ! jedyny jaki sie sprawdzil to bambino :| chyba dlatego ze ma za zadanie koic podrazneinia ale nie wiem czy trafilam w powod wazne ze dziala troche
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 17:46   #3
bulletproof
Raczkowanie
 
Avatar bulletproof
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 37
Dot.: Co z tymi rumieńcami?

witam, chyba wiem co masz na myśli. ja mniej więcej od rozpoczęcia studiów mam ten problem. przed każdym trudniejszym lub nieprzyjemnym egzaminem wyskakują mi na polikach takie rumieńce, że hoho... wyglądam naprawdę strasznie, tym bardziej, że też nie mam idealnej cery, a wtedy wszystko widać podwójnie, na przykład rozszerzone pory lub jakieś blizny i przebarwienia. mam też tak tużpo kąpieli i utrzymuje mi się to dosyć długo. niestety nie mam skutecznego sposobu na tę przypadłość. próbowałam już przemywać twarz lodowata wodą, ale to nie pomaga
szkoda, że nie mogę pomóc. jak coś odkryję, to dam znać, pozdrawiam
bulletproof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 22:15   #4
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Co z tymi rumieńcami?

mam to samo;(....szczególnie uroczo wyglądam na imprezach jak się napiję troszkę alkoholu...wystarczy dosłownie troszke piwa a już wyglądam jak ruska księżniczka! Jak narazie jedyne co zdaje w miarę egazamin to dobry podkład...tez będę dozgonnie wdzięczna za bardziej pomysłowe metody
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 07:48   #5
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Co z tymi rumieńcami?

ja stosowalam przez jakiś czas na policzki pharmaceris z 1% witaminy K ale nic to nie dalo. Tak jak ennkaa używam podkladu Nic innego nie ma chyba. No i zaczełam ćwiczyć jogę jakiś rok temu więc rzadziej mam takie sytuacje stresowe. Ale mimo wszystko przynajmniej raz w tygodniu jestem "buraczkiem" co z moim trądzikiem i cieniami pod oczami wygląda przeuroczo...
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 08:43   #6
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Co z tymi rumieńcami?

Oj, dziewczyny...ja to nawte miewam bez żadnej sytuacji stresowej.. Ale nie stosujecie żadnych kremów na naczynka??? Ja zamierzam kupic albo Diroseal albo Sensibio.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 11:21   #7
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Co z tymi rumieńcami?

Jedynym wyjściem jest kompleksowo i konsekwentnie przstrzegać zasad pielęgnacji cery naczynkowej. Efekty nie będą widoczne od razu, ale z czasem skłonność do zaczerwienień policzków i pękania naczynek zacznie się zmniejszać.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.