starania o dzidziusia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-25, 12:05   #1
alice 4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4

starania o dzidziusia


Witam was .mam problem od jakiegoś czasu staramy się zajść wciążę,ale nie wychodzi podobna mam małą macicę i krótką szyjkę macicy.boję się że przez to nigdy nie będę miała dziecka.pomużcie,może któraś z was ma ten sam problem i coś mi doradzi.
alice 4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 17:07   #2
LOLA7
Rozeznanie
 
Avatar LOLA7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
Dot.: starania o dzidziusia

O kurcze a to jak się ma małą macice to nie mozna zajść w ciążę?? Lekarz ci tak powiedział??
LOLA7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 17:54   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: starania o dzidziusia

A co tu doradzic ?probowac dalej a jelsi trwa to juz z pol roku wybrac sie na badania ,najpier badanie spermy potem twoje i juz.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:28   #4
neferetete
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: starania o dzidziusia

Hej
Tez staram się o dziecko od jakiegos czasu. To już w sumie grubo ponad pół roku. Jeszcze nie byłam z tym u lekarza. Z tego co wiem, jezeli starasz sie nie cały rok, to jedynie co polecają to tylko 'nie myśleć o tym'
neferetete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 08:38   #5
LOLA7
Rozeznanie
 
Avatar LOLA7
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
Dot.: starania o dzidziusia

Dziewczyny a umiecie sobie wyznaczać dni płodne, może jakieś takie naturalne metody wam pomogą chociaż będziecie wiedziały kiedy macie największą szanse na poczęcie.

Ja proponuje poczytać o npr albo zainwestować w baby comp

A i wizyta u lekarza obowiązkowo bo tylko on jak sa jakieś problemy może poradzić i je rozwiązać

Ale pół roku starania to wcale nie jest tak duzo więc najlepiej jeszcze nie panikować

Edytowane przez LOLA7
Czas edycji: 2009-03-26 o 08:41
LOLA7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 08:54   #6
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: starania o dzidziusia

Cytat:
Napisane przez alice 4 Pokaż wiadomość
Witam was .mam problem od jakiegoś czasu staramy się zajść wciążę,ale nie wychodzi podobna mam małą macicę i krótką szyjkę macicy.boję się że przez to nigdy nie będę miała dziecka.pomużcie,może któraś z was ma ten sam problem i coś mi doradzi.
Mała macica nie ma się nijak do zajścia w ciążę. Poza tym w ciąży macica się rozciąga. Na podstawie samego usg (bo rozumiem, że tak to stwierdził lekarz) nie można wyrokować czy to stanowi w ogóle jakiś problem.

Natomiast szyjka macicy stanowi problem, ale przy donoszeniu ciąży, gdy się zacznie w jej czasie skracać. Teraz to również nie ma znaczenia.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 14:25   #7
malinka257
Przyczajenie
 
Avatar malinka257
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 3
Dot.: starania o dzidziusia

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Mała macica nie ma się nijak do zajścia w ciążę. Poza tym w ciąży macica się rozciąga. Na podstawie samego usg (bo rozumiem, że tak to stwierdził lekarz) nie można wyrokować czy to stanowi w ogóle jakiś problem.

Natomiast szyjka macicy stanowi problem, ale przy donoszeniu ciąży, gdy się zacznie w jej czasie skracać. Teraz to również nie ma znaczenia.
oj...my tez dlugo staralismy sie o dziecko,ale walczylismy dzielnie. ja juz powolii tracilam nadzieje...teraz juz wiem,ze grunt to sie nie poddawac i myslec pozytywnie! niedawno -przypadkiem!!!-dowiedzielismy sie ze jestem w ciazy! wyobrazacie sobie???? nie zauwazylam objawow, bo ciagle tlumaczylam je czyms innym bedzie dobrze- zobaczysz zaloze sie,ze niedlugo bedziemy pisaly o malenstwie,kt.w sobie nosimy
malinka257 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.