rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-17, 18:46   #31
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

jesli chcesz to rozpiszę Ci 2 pierwsze tygodnie diety z pamięcibo pracowałam na rolleticu stąd je znam
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 20:53   #32
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja również chodzę na rolletic, niestety nie udaje mi się trzy razy w tygodniu, ze względu na brak czasu i poniekąd pieniędzy, także staram się być chociaż raz w tygodniu, ale ja niestety nie zauważyłam dużych efektów - może na początku ubrania stały się trochę luźniejsze ale teraz stoi w miejscu, myślę, że jest tu trochę mojej winy ponieważ nie poddałam się dokładnie tej zalecanej diecie, ale nie spożywam wogóle ziemniaków, makaronów, białego pieczywa itd, więc coś choćby z tego względu powinno się dziać na plus a tu zero - no nic mam nadzieję, że znowu coś się ruszy i ta waga i objętość mojego ciałka zacznie spadać. pozdrawiam.
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 10:46   #33
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
jesli chcesz to rozpiszę Ci 2 pierwsze tygodnie diety z pamięcibo pracowałam na rolleticu stąd je znam
Super-byłabym bardzo wdzięczna-moze napisz w wątku-wtedy inne również skorzystają.
Pozdrawiam
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 18:31   #34
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Z tego co pamiętam(więszość, jednak nie wszystko)
I tydzień diety:
można jeść:
sałatki z warzyw(bez ograniczeń)*
jogurty naturalne do 5% tłuszczu(bez ograniczeń)
twarożki odtłuszczone do 5% tł.(bez.ogr.)
1 jajko dziennie
minimum 2 litry wody mineralnej
1 łyżeczka oleju
*te warzywa to między innymi:groszek, sałata, kapusta, fasolka, cebula, pietruszka, ogórek zielony, papryka(każda)
nie można jeść:
mąka i wszelkie mąkopochodne
pieczywo(każde!)
ryż, kasza,makaron
owoce
z warzyw:burczki, marchewka, pomidor, ziemniaki
cukry i cukropochodne
kawa i herbata

II tydzień diety:
można jeść:
to co w pierwszym tygodniu oraz
100g kurczaka lub 150g tuńczyka w sosie własnym
1 talerz zupy jarzynowej
1 kawę i herbatę(bez cukru i mleka)
nie można jeśc tego co w pierwszym tygodniu

to tyle co pamiętamraczej większość, pierwsze kilka książeczek jestgrubszych, bo zawierają tylko i wyłącznie pomysły na przepisy, potrawy
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 20:38   #35
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Dzięki
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 20:48   #36
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

proszęi trzymam kciuki za jutro
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 12:49   #37
EmaliaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez Bodyworkers Pokaż wiadomość
... uformować sylwetkę, usunąć cellulitis, zredukować tkanke tłuszczową?
Już na wstępie widać iz niewiele te terminy mają wspólnego z medycznym podejściem do sprawy. Ponadto cellulitis nie podlega masażowi, przeciwskazanie.

Mniemam że chodziło o cellulit, ten z kolei usunąć się nieda. Redukcja, leczenie, zmniejszanie owszem i to przede wszystkim specjalistycznymi masażami, ale nie ma medycznych możliwości usuwania cellulitu!!!

Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Ufam, iz nikogo tym nie dotknałem.

Powodzenia
zwazywszy na to iz cellulit jest chorobą , jak najbardziej są metody którymi można go usunąć...rolletic jest jedną z nich,jest to urządzenie medyczne i spełnia funkcje masażu leczniczego. Sama korzystam z tego i widze DUZA poprawę więc podważam Twoje zdanie.
Pozdrawiam
EmaliaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 12:52   #38
EmaliaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez KOZIANECZKA Pokaż wiadomość
Ja również chodzę na rolletic, niestety nie udaje mi się trzy razy w tygodniu, ze względu na brak czasu i poniekąd pieniędzy, także staram się być chociaż raz w tygodniu, ale ja niestety nie zauważyłam dużych efektów - może na początku ubrania stały się trochę luźniejsze ale teraz stoi w miejscu, myślę, że jest tu trochę mojej winy ponieważ nie poddałam się dokładnie tej zalecanej diecie, ale nie spożywam wogóle ziemniaków, makaronów, białego pieczywa itd, więc coś choćby z tego względu powinno się dziać na plus a tu zero - no nic mam nadzieję, że znowu coś się ruszy i ta waga i objętość mojego ciałka zacznie spadać. pozdrawiam.
trochę zawzięcia i uda sie na pewno, mi sie udalo ale trzeba przestrzegac dietki...nie jest ona tak drastyczna wiec spoko ogolnie wsrod moich znajomych sredni spadek wagi w tygodniu to 2-3 kilo
EmaliaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 06:35   #39
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez EmaliaKa Pokaż wiadomość
trochę zawzięcia i uda sie na pewno, mi sie udalo ale trzeba przestrzegac dietki...nie jest ona tak drastyczna wiec spoko ogolnie wsrod moich znajomych sredni spadek wagi w tygodniu to 2-3 kilo
Właśnie ja popełniłam błąd taki, że od początku nie poddałam sie tej diecie, ale i tak zmieniłam moje nawyki żywieniowe i widzę różnicę, nie jesst ona tak duża jak piszesz ty ale coś się dzieje, także to jest ważne, chociaż powiem, że czasem jest ciężko i nie zawsze się udaje ale i tak jest lepiej niż było, najgorsze jest to, że nie mam czasu chodzić na rolletic, muszę się zmobilizować i wygospodarować trochę czasu.
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 13:54   #40
evelak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 13
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

I jak tam dziewczyny działa? to cudo
evelak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 21:02   #41
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

cześć dziewczyny, ja na "rollki" chodze od niedawna. dwa tygodnie - 4 razy.

nie stosuje diety(narazie), ale po tych masażach czuje sie swietnie. skóra jest gładsza jakby bardziej napięta, a ja zrelaksowana.

mysle ze to za wczesnie na jakies spektakularne efekty. ale jak sie pojawia to napewno napisze.

aha po pierwszym zabiegu bolaly mnie uda z tylu - jakbym zjechala na tylku po schodach

warto spróbować.
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 14:02   #42
brawura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ponad rok prowadziłam salon masażu limfatycznego i pracowałam na urządzeniach Rollen. Widziałam jakie były efekty. Masaż na Rolleticu jest tańszy - ponieważ koszt zakupu maszyn jest dużo niższy. Efekty - podobne. Na Rollenach jest większy komfort masażu (sygnał dzwiękowy, tryb wsteczny, wyświetlacz z pozycjami, itd). Ale jeśli któraś z Was chce otworzyc taki salon z maszynami Rollen to ZDECYDOWANIE NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ ROLLEN POLSKA!!! O tym można przeczytać w innym poscie.
brawura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 15:01   #43
EmaliaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

zgadzam się z Tobą bo też znam taki sam przypadek....zresztą ROLLEN jest jedną wielką podróbą ROLLETICA. Rolletic wyszedł z produkcji jako pierwszy i jest jedynym urządzeniem medycznym na europejskim rynku
EmaliaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 11:02   #44
nici
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

ja chodziłam na rolki na stysia we wrocławiu i jestm mega zadowolona!! Czysto, miła i profesjonalna obsługa, dzieczyny mają dużo tych maszyn więc nie ma problemu z zapisami. Dodatkowo mają w ofercie sporo ciekawych zabiegów na ciało, które można połączyć z rolkami. Gorąco polecam!!
www.studiorollmasazu.pl
nici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 18:11   #45
galeczka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja dziś byłam pierwszy raz. Ale myślę ze się wciągnę zabieg dosc przyjemny. Byle zdążyć do wiosny....
galeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 09:53   #46
wildkatze
Przyczajenie
 
Avatar wildkatze
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

phdwao - mam pytanie.
Od kiedy w tej diecie można jeść węglowodany i czy Ty w ogóle teraz możesz normalnie wsuwac pełnoziarniste zboża itp., czy jest jakieś ograniczenie? Od jutra idę do studia rolletic, mam dużą motywację do wymodelowania sylwetki i wiem, że mi się uda, tym bardziej, jak czytam o Twoim spektakularnym sukcesie - aż skrzydła rosną Ale obawiam się, że jeżeli zastosuje dietę proponowaną przez studio rolletic to zawsze już będe obawiała się każdego kawałka ryżu czy makaronu, nawet pełnoziarnistego (bo tylko takie jem).
Pliz, pliz, powiedz, jak to u Ciebie wygląda zanim podpisze umowę o odchudzanie w studio
wildkatze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:04   #47
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Odnośnie diety to ja jej nie stosowałam całej,tylko w zasadzie kilka dnie,geerlanie z każdym tygodniem stopniowo dochodzą produkty, ażeby uniknąć efektu jojo. Zatem powolutku dodajemy więcej kalorii,żeby nie było szoku.Na koniec powiem tyle..że najlepiej dla Ciebie byłyby jeść wszystko,ale w dozowlonych ilościach,nie za duzo,ale też nie wcale...Przecież jak życ bez chleba,ziemniakówitd.Jedz ąc w normi nie obawiasz się przytycia,zatem po diecie jedz
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:10   #48
galeczka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Dziewczyny, kiedy zauważyłyście pierwsze efekty? Gdzie są najbardziej widoczne? Ja jutro ide 3 raz Zaczęłam w ubiegłą sobote.
galeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 10:50   #49
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

powinnaś zauważyć już po 5-6 razach,ale najlepsze efekty będą po ok 2 miesiącach
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 11:54   #50
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Rolletic faktycznie działa! Najlepsze efekty można uzyskać przy cellulicie obrzękowym, bo ma działanie drenujące
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 07:36   #51
KOZIANECZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 58
Unhappy Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam dziewczyny, ja jakiś czas temu zaprzestałam chodzić na rolletic - zaczęłam chodzić na siłownię, bo niestety dokucza mi nie tylko cellulit ale tu i ówdzie mam ciałka za dużo, więc na razie borę się za rzeźbę sylwetki i zobaczę może cellulit trochę się zmniejszy a jeżeli sie to nie uda to będę musiała zacząć powtórnie chodzić na rolletic, chociaż u mnie jest to dość drogi zabieg jeden 20 zł ale cóż jeżeli nie będzie wyjścia...! Pozdrawiam.
KOZIANECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 10:45   #52
Magdalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 28
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Hm, przstrzegając diety i to na stałe, tydzien po tygodniu raczej na pewno się schudnie... Moze to pomaga psychologicznie? Tzn, na pewno cos daje, jak kazdy masaz, ale w te kilogramy tygodniowo to ja nie wierzę:/
Magdalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 12:17   #53
zamotasupłana
Raczkowanie
 
Avatar zamotasupłana
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 31
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

a jakies specjalne wymogi co do ubrania tam sa?jak to wszystko tam wyglada?jakies cwiczenia tam sie wykonuje czy tylko stoi siedzi czy cos w tym stylu?
__________________
ja wam pokaze !
zamotasupłana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:45   #54
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

na swoje nieszczęście znalazłam gabinet , w którym zaproponowano te zabiegi , ubranie koniecznie obcisłe - koszulka ,leginsy , skarpetki - dresy i luźniejsze ciuszki zwijają się na rolkach !
na nieszczęście - bo nie schudłam , zmniejszyła mi się tylko objętość pupy - a nic brzucha , na którym mi zależało i popękały mi naczynka na nogach nad kolanami , na wewnętrznej stronie - koszmar !! co ja mam teraz z tym ZROBIC ???
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 17:15   #55
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez Magdalala Pokaż wiadomość
Hm, przstrzegając diety i to na stałe, tydzien po tygodniu raczej na pewno się schudnie... Moze to pomaga psychologicznie? Tzn, na pewno cos daje, jak kazdy masaz, ale w te kilogramy tygodniowo to ja nie wierzę:/
oj nawet bys się zdziwiła..niektórzy chudną w pierwszym tygodniu 7-10 kg, ataki standard to 1,5-2 kg
Cytat:
Napisane przez zamotasupłana Pokaż wiadomość
a jakies specjalne wymogi co do ubrania tam sa?jak to wszystko tam wyglada?jakies cwiczenia tam sie wykonuje czy tylko stoi siedzi czy cos w tym stylu?
idź na pierwsze spotkanie i wszyskirgo dokładnie się dowiesz,do ubrania musisz mieć legginsy, koszulkę i skarpetki
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 17:35   #56
zamotasupłana
Raczkowanie
 
Avatar zamotasupłana
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 31
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

dzieki kochane za odpowiedz:-*
__________________
ja wam pokaze !
zamotasupłana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 17:41   #57
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez kaYa Pokaż wiadomość
na swoje nieszczęście znalazłam gabinet , w którym zaproponowano te zabiegi , ubranie koniecznie obcisłe - koszulka ,leginsy , skarpetki - dresy i luźniejsze ciuszki zwijają się na rolkach !
na nieszczęście - bo nie schudłam , zmniejszyła mi się tylko objętość pupy - a nic brzucha , na którym mi zależało i popękały mi naczynka na nogach nad kolanami , na wewnętrznej stronie - koszmar !! co ja mam teraz z tym ZROBIC ???
powinnaś raczej zrezygnować widocznie jesteś z tej grupy dla której rolki nie są wskazane, albo źle miałaś dobrane móc i prędkość rolki sta naczynka..

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
oj nawet bys się zdziwiła..niektórzy chudną w pierwszym tygodniu 7-10 kg, ataki standard to 1,5-2 kg

idź na pierwsze spotkanie i wszyskirgo dokładnie się dowiesz,do ubrania musisz mieć legginsy, koszulkę i skarpetki
nie chce mi sie wierzyć w te 7-10 kg/tyg chyba były na głodówce + sauna + jakies masakryczne ćwiczenia spalające - z reszta tyle tygodniowo to efekt jojo murowany
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 18:22   #58
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Na rolletic chodziłam ponad rok wydałam kupe kasy i smiem twierdzic, ze mozna takie efekty rowniez uzyskac za pomoca duzej ilosci ruchu. Co do celluitu nie idzie go zlikwidowac mimo, ze zjechałam z 90kilo na 62 miałam II stopien ewentualnie mozna troche skore poprawic tzw ujedrnic i wygładzic. Najbardziej zadowalało mnie to, ze chudnie sie wiecej w centymetrach niz w kg, ale uwazam ze cwiczac mozna rowniez uzyskac taki efekt poprzez wyrob masy miesniowej. Jesli ktos ma jakies pytania słuze pomoca.
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 21:16   #59
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez zamotasupłana Pokaż wiadomość
dzieki kochane za odpowiedz:-*
proszę

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
powinnaś raczej zrezygnować widocznie jesteś z tej grupy dla której rolki nie są wskazane, albo źle miałaś dobrane móc i prędkość rolki sta naczynka..

hola hola, maszyna rolletic oferuje tylko jedną prędkośc zgodną z prędkością przepływu krwi w organizmie. Byc może zbyt mocno "przyciskałaś się" do maszyny

nie chce mi sie wierzyć w te 7-10 kg/tyg chyba były na głodówce + sauna + jakies masakryczne ćwiczenia spalające - z reszta tyle tygodniowo to efekt jojo murowany
Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Na rolletic chodziłam ponad rok wydałam kupe kasy i smiem twierdzic, ze mozna takie efekty rowniez uzyskac za pomoca duzej ilosci ruchu. Co do celluitu nie idzie go zlikwidowac mimo, ze zjechałam z 90kilo na 62 miałam II stopien ewentualnie mozna troche skore poprawic tzw ujedrnic i wygładzic. Najbardziej zadowalało mnie to, ze chudnie sie wiecej w centymetrach niz w kg, ale uwazam ze cwiczac mozna rowniez uzyskac taki efekt poprzez wyrob masy miesniowej. Jesli ktos ma jakies pytania słuze pomoca.
jasne że na samym sporcie też można wiele schudnąć
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 21:24   #60
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

z tą prędkością to sie nie zgodzę.. długo chodziłam na te masaze i był regulator prędkości
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 13:28:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.