Niemcy IV :) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-30, 19:56   #4921
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
emenyx usmiejesz sie. Za to ze przeklelam, ale nie tak ze napisalam konkretnie, tylko kilka pierwszych liter slowa ze wiadomo o co chodzi. No i to nie byla obraza do jakiejs wizazanki, tylko gadalysmy o rekamach w polskiej TV i tez narzekalam jak i dziewczyny. Na drugi dzien przyszla PW, ze przeklanstwa sa karalne , ze nawet jak mi wyczaszkuje to jest karalne i mam kwa punkty karne. Szczena mi opadla, bo ekstra tak napisalam, zeby nie doslownie. Inne osoby pisza czasami doslownie ze im wyczaszkuje albo robia odstepy miedzy literami zeby widac bylo o co chodzi i nie widze zeby punkty potem mialy.

Ja juz mam kilka limitowanych puszek NIvea i od NIvea Soft tez. Niby co roku wychodza ze 3-4 ale ja kupuje tylko jedna. Zostawiam je sobie na moja wlasna produkcje, wczesniej dawalam je dziecku jak bym malusi zeby mial do zabawy, bo on wtedy to byl za wszelakimi puszkami itp. Zreszta do tej pory co fajniejszy katron po butach to ma na swoja knete, "besondere" klocki lego( dla mnie to taki sam szrot ) ale wole to niz ma sie walac i ma byc nieporzadek. karton ze Star Wars albo ostatnio ze Spidermannem fajnie wygladaja, a i tak juz pewnie niedlugo bedzie sie tego pozbywal. ma juz 10 lat, to tylko patrzec jak wystarcza mu zwykle plastikowe pojemniki, albo i tych sie pozbedzie, bo bedzie obciach sie jeszcze bawic takimi rzeczami. Juz jak mi czasami cos powie, to widze, ze juz za momencik, juz za chwileczke zacznie sie wiek dojrzewania . Strach sie bac hihihihi

A tak wogole dziewczeta, bo na mazidlanym malo co sie dzieje, wiec napisze tutaj. kto lubi Alterra to w Rossmannie w tym tygodniu jest 20% na cala Alterra. ja juz sobie pare rzeczy kupilam w tym nowosci : olej do wloso, nowa maskare ta w czerwonym opakowaniu i srodek do zmiekczania skorek, jakos niedawno sie to pojawilo i jestem ciekawa czy cos bedzie dzialac. Poza tym jeszcze pare rzeczy ktore juz od dawna sa w sortymencie.

a gdzie znajde ten zmiękczacz do skórek ?

ja mam straszne palce i całe dłonie rzez robote, jak pakujemy to kartony strasznie wysuszaja skórki i strasznie tną skórki te
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 22:13   #4922
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
a gdzie znajde ten zmiękczacz do skórek ?

ja mam straszne palce i całe dłonie rzez robote, jak pakujemy to kartony strasznie wysuszaja skórki i strasznie tną skórki te
byl w szafie z kolorowka z Alterry. Opakowanie jak lakier do paznokci, z zielonym jabkiem. Promocja chyba tylko do dzisiaj byla. Ale nie byl drogi, cos ok. 2,5€.
Jutro wyprobuje.

Na moim blogu rozpoczelam nowa serie pt. Inspektor Deutsch
jesli jestscie ciekawe co oznacza 08/ 15 Nullachtfünzehn to zajrzyjcie

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

wlasnie obejrzalam pierwszy raz ten serial Block B-o niemieckich wiezniarkach... dobry i rownoczesnie maskara...
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 06:56   #4923
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
a gdzie znajde ten zmiękczacz do skórek ?

ja mam straszne palce i całe dłonie rzez robote, jak pakujemy to kartony strasznie wysuszaja skórki i strasznie tną skórki te
To czemu nie robisz tego w rekawicach? ja sobie kupilam rekawice, zeby nie miec pocietej skory i wysuszonych rak.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 08:01   #4924
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
To czemu nie robisz tego w rekawicach? ja sobie kupilam rekawice, zeby nie miec pocietej skory i wysuszonych rak.
Bo u mnie nie da sie robic w rekawicach . Na 100 osob na hali zadna ie ma rekawic. No i jak przy komputerze robic w rekawicach? Nie d a sie. Dlatego ratujemy sie kremami i olejkami.
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 09:43   #4925
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Bo u mnie nie da sie robic w rekawicach . Na 100 osob na hali zadna ie ma rekawic. No i jak przy komputerze robic w rekawicach? Nie d a sie. Dlatego ratujemy sie kremami i olejkami.
Nakładaj na noc duża ilośc kremu np. Nivea lub olej kokosowy i zakładaj takie miękkie cieniutkie rękawice, przez noc dłonie powinny sie zregenerować, te rękawiczki znajdziesz w Rossmannie lub DM . Przy regularnym stosowaniu powinno pomoc
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 09:45   #4926
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

A czemu przy komputerze nie? przeciez one sa super dopasowane to i w taste trafisz palcem

Np takie
http://www.obi.de/decom/product/LUX_...=1&pageSize=24

choc ja wole inne
http://www.obi.de/decom/product/LUX_...=1&pageSize=24

mam cos w ten desen ale guma jest o wiele delikatniejsza

Mam dokladnie te tylko ze kupilam na Flohmarku, bo w obiku nie bylo rozmiarow dla doroslych
http://www.obi.de/decom/product/LUX_...=2&pageSize=24

a kolezanka ma tego typu, ale w pomaranczu z motylkami,. one na oko wygladaja tak samo, guma jest delikatna jak w tych wyzej. Gdzie ona je kupila nie wiem. Mowia ze jej mama kupia i nie wie gdzie. W Obiku chyba one beda mialy troche grubsza ta guma od spodu. Ale te dzieciece sa takie jak moja na Flohmarku kupione i takie same jak kolezanka ma, tylko nie takie kobiece.
http://www.obi.de/decom/product/Happ...=3&pageSize=24
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 10:20   #4927
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy IV :)

i możesz używać maści z witaminą A. Ja mam tubkę jeszcze z Pl, ale na pewno tutaj dostaniesz, na skórę nie ma nic lepszego niż ta cytryną pachnąca maść !
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 12:25   #4928
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Dzieki za cynk!!! Skoczyłam dziś do rossmana i zaopatrzyłem sie w alterre wzięłam tez ten środek na skorki. Mam straszne problemy ze skórkami i zobaczę jak ten środek działa. Pokładam w nim ogromne nadzieje.
Ogólnie mieli znowu masę promocji,.... Ile szamponów można mieć na zapas, hahaha
w rossmannie na holtenauerstr. jest teraz promocja 25 procent na wszystko, bo sklep beda od 8.maja remontowac...ja bylam przedwczoraj na mega zakupach a i tak duzo rzeczy juz nie ma...ale dorwalam kilka odzywek do wlosow, zeli pod prysznic, srodkow czyszczacych i oczywiscie kosmetyka kolorowa ....
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 13:21   #4929
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
w rossmannie na holtenauerstr. jest teraz promocja 25 procent na wszystko, bo sklep beda od 8.maja remontowac...ja bylam przedwczoraj na mega zakupach a i tak duzo rzeczy juz nie ma...ale dorwalam kilka odzywek do wlosow, zeli pod prysznic, srodkow czyszczacych i oczywiscie kosmetyka kolorowa ....
Dzieki ! Zajrzę w nast. Tyg. Moze jakieś proszki do prania kupie itp.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:37   #4930
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy IV :)

proszkow do prania bylo juz bardzo malo, wiec nie wiem czy cos jeszcze sie uda Ci zdobyc..ja chyba jeszcze pojade po lakiery do paznokci i herbatki
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 19:19   #4931
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Niemcy IV :)

Hej Kochane, chyba wszystkie wyjechałyście na długi weekend, że tu taka cisza
Nasze plany niestety nie wypaliły, bo TŻ leżał chory. No ale jeszcze dwa długie weekendy w maju przed nami

Znacie jakieś dobre przepisy na szparagi? Bo zapiekałam już w sosie i robiłam zupę i za bardzo nic ciekawego więcej w przepisach nie znalazłam.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 21:53   #4932
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
proszkow do prania bylo juz bardzo malo, wiec nie wiem czy cos jeszcze sie uda Ci zdobyc..ja chyba jeszcze pojade po lakiery do paznokci i herbatki
Bylam w sobotę i nie było dosłownie nic.... Wszystko wykupione
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 00:33   #4933
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Niemcy IV :)

Heja! Jak sie okazało mi szparagi nie smakują ! Wczoraj jadłam z łososiem w sosie z pomidorkami koktajlowymi a dzisiaj makaron tagiatele z Rukola i tez pomidorkami i innymi dodatkami. Jem je pierwszy raz w życiu i poczułam rozczarowanie ;( nie smakują mi !
__________________
inst

Edytowane przez bejata440
Czas edycji: 2015-05-05 o 00:34
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 13:13   #4934
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Niemcy IV :)

bejata a ja się właśnie przekonałam, że nie mogę żyć bez szparagów Coś mi w smaku przypominają, ale sama nie wiem co. A próbowałaś je też same? Np. tylko upieczone w foliowym rękawie z solą i płatkami chili w piekarniku? Pyszka. I bardzo smakowała mi też pizza ze szparagami, ale to w restauracji zamawialiśmy.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 13:15   #4935
dolinka881
Zadomowienie
 
Avatar dolinka881
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 922
Dot.: Niemcy IV :)

A jak Wasz mocz po szparagach?:p My po pierwszym szparagowym objedzie przeszukalismy cała łazienkę żeby znaleźć źródło smrodu po tym jak Tż poszedł siku :p
dolinka881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 13:47   #4936
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Niemcy IV :)

dolinka mnie się jakoś bardzo w nos nie rzuciło, chociaż delikatna różnica jest :P
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 19:45   #4937
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez dolinka881 Pokaż wiadomość
A jak Wasz mocz po szparagach?:p My po pierwszym szparagowym objedzie przeszukalismy cała łazienkę żeby znaleźć źródło smrodu po tym jak Tż poszedł siku :p
Tak mocz ma specyficzny smrodek po szparagach, i co dziwne po ok 30 minutach już
Ja kiedyś nie wiedziałam, ze szparagi sie obiera... I tez mi nie smakowały
Ja najbardziej lubię ze sosem holondaise klasycznie, do tego mięsko lub łosoś. Pycha jadłam już 7 razy w tym sezonie
U mnie na blogu zdjęcia potraw, jakby ktoś chciał zajrzeć. Wpisać w moja wyszukiwarkę szparagi i bedą foty
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 10:22   #4938
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

Obiera sie biale, zielone nie trzeba
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 16:17   #4939
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy IV :)

Ja zielone tez obieram te końcówki sa nie do zjedzenia jeśli sie ich nie obierze . Obieram ta grubsza cześć
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 16:31   #4940
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

Konce sie obcina. W kazdych szparagach nawet tych bialych konce sie obcina. na jakiej wysokosci to nam sam szparag powie. trzeba wuiasc go w rece i zobaczyc gdzie sie lamie. Jak twardsza czesc sie konczy to on sie tam ulamie. te koncowki mozna wykorzystac do musu.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 16:45   #4941
MlodaOstra
Raczkowanie
 
Avatar MlodaOstra
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 48
Dot.: Niemcy IV :)

Ja lubie zdrowe jedzenie ale szparagow nie rusze kijem, sa dla mnie mdle
MlodaOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 18:32   #4942
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy IV :)

Mi tez nie podeszły i dobrze bo w końcu wiem jak smakują ;p
Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w fajnej firmie i jutro mam schnuppertag ...
Na rozmowie miałam zadania do policzenia na których poniosłam klęske. Byłam skupiona głownie na języku niemieckim a nie na chemii ;p Całe spotkanie trwało 1,5h..
Jestem ciekawa i zestresowana i ucieszona jutrzejszym dniem. Macie za sobą taki dzien ?
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 07:24   #4943
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy IV :)

szparagi,uwielbiam! najlepsze z sosem holandaise! w szparagach wazne jest to z czym sie je podaje,bo w sumie same w sobie smakuja na nic no i trzeba dobrze obrac i obciac zdrewniala koncowke,tak jak dziewczyny pisza,bo w przeciwnym wypadku nie ma spaß-u z jedzenia
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:16   #4944
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Niemcy IV :)

bejata co to jest ten Schnuppertag, bo pierwsze słyszę?

Pochwalę się Wam, bo kupiłam dzisiaj w lidlu blender stojący Ogólnie to marzy mi się czerwony Kitchen Aid, ale zanim na niego nazbieram (kosztuje prawie 500 euro..!) to się zadowolę tym lidlowym Już dzisiaj pierwsze smoothie blendowałam i ładnie mu to idzie.
Jestem w ogóle pod wrażeniem obsługi klienta w lidlu. Kupiliśmy jakieś dwa miesiące temu materace dmuchane (te duże, na których można spać) i po czasie zaczęło z nich ulatywać powietrze. TŻ poszedł zapytać czy da się to pod jakąś reklamację podciągnąć i nie było problemu, przysłali nowe w ciągu 3 dni. W Pl żeby mi uznali taką reklamację i wymienili produkt to musiałam się naczekać i naprosić.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:31   #4945
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

heheheh moje dziecko mialo dwa Schnuppertagi jak szedl do przedszkola, ja mialam zwykly Probetag jak szlam do nowej pracy pewnie na to samo wychodzi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:36   #4946
dolinka881
Zadomowienie
 
Avatar dolinka881
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 922
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
bejata co to jest ten Schnuppertag, bo pierwsze słyszę?

Pochwalę się Wam, bo kupiłam dzisiaj w lidlu blender stojący Ogólnie to marzy mi się czerwony Kitchen Aid, ale zanim na niego nazbieram (kosztuje prawie 500 euro..!) to się zadowolę tym lidlowym Już dzisiaj pierwsze smoothie blendowałam i ładnie mu to idzie.
Jestem w ogóle pod wrażeniem obsługi klienta w lidlu. Kupiliśmy jakieś dwa miesiące temu materace dmuchane (te duże, na których można spać) i po czasie zaczęło z nich ulatywać powietrze. TŻ poszedł zapytać czy da się to pod jakąś reklamację podciągnąć i nie było problemu, przysłali nowe w ciągu 3 dni. W Pl żeby mi uznali taką reklamację i wymienili produkt to musiałam się naczekać i naprosić.
Jeśli o reklamacje chodzi, to kiedyś kupiliśmy mojej siostrze elektryczną wyciskarkę do cytrusów i rano robiła sok dla 4 osób, więc wyciskała 15 pomarańczy pod rzad.. przy 15 poczułysmy smrod spalenizny, a jak zajrzalysmy do instrukcji to w pierwszym punkcie z wykrzyknikiem stało, że po 5 min wyciskania trzeba dac urządzeniu pół minuty odpocząć :p
Poszliśmy z TŻ-em do sklepu i palimy głupa, że coś nie działa i nie wiemy czemu.. koleś włączył, patrzy, że faktycznie nie działa i dał nam nowe szczeny nam opadły, że tak gładko poszło
dolinka881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 16:29   #4947
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy IV :)

No bo w Niemczech klient to pan, i szanują klienta. Czasami niektórzy to zbytnio nadwyrezaja. Wiele produktów mozna oddać przed upływem 7-14 dni bez przyczyny, bo np. Nam sie nie podoba.
Schneppertag to taki dzień w którym możemy schnuppern czyli przyjrzeć sie pracodawcy, pracy, co i jak. Probetag to co innego. Ale w sumie zależy od firmy w jakim zakresie pozwolą nam schnuppern
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 16:30   #4948
Aditu_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Münster
Wiadomości: 153
Dot.: Niemcy IV :)

Dziewczyny, co z wyborami? Wybieracie sie? Gdzie mozna zagłosować w NRW?
Aditu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 16:31   #4949
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy IV :)

Schnuppertag miało być
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 16:34   #4950
dolinka881
Zadomowienie
 
Avatar dolinka881
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 922
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez Aditu_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co z wyborami? Wybieracie sie? Gdzie mozna zagłosować w NRW?
My jedziemy głosować do Hamburga, ale po obejrzeniu debaty naprawdę nie wiem na kogo głosować. ..
dolinka881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-23 20:32:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.