Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY! - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 19:41   #1621
inonka
Przyczajenie
 
Avatar inonka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
GG do inonka
Dot.: oenobiol na cienie i worki

Nadal twierdzę, że oenobiol nie jest wart żadnych, nawet najmniejszych pieniędzy. Nie robi nic.
Mi na cienie pod oczkami pomógł jeszcze detoks organizmu. Niby nic, niby taka głupota, a jednak.. Nie tylko zmniejszyły mi się cienie pod oczami, ale poprawiła się też cera, zniknęły inne dolegliwości. Z tym, że mój detoks prowadzony był przez lekarza i lekarz właśnie zmusił mnie też do picia 1,5l wody dziennie. Gdybym miała porównać siebie teraz i sprzed roku, to widać różnicę i to bez suplementacji oenobiolem i BEZ KREMU NA CIENIE!!!
__________________
24.04 - oficjalnie: zapuszczam włosy
długość na dzień dzisiejszy 40 cm, dążę do 60 cm...
inonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:45   #1622
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: oenobiol na cienie i worki

Na czym dokładnie polegał ten detoks? Picie 1,5 litra wody czy coś jeszcze?
__________________
Life is like a rainbow.
You need both, the sun and the rain to make it colors appear.
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 20:12   #1623
inonka
Przyczajenie
 
Avatar inonka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
GG do inonka
Dot.: oenobiol na cienie i worki

Nie, nie tylko. Mój detoks polegał m.in. na oczyszczeniu jelit, miałam zapisany na receptę preparat odtruwający, później suplement do picia z całą "tablicą Mendelejewa" i solidną dawką błonnika, plastry do przyklejania na noc na odpowiednie miejsca na ciele i jeszcze zabiegi w kapsule. Dużo tego było, trwało to ok. 2 miesięcy.

A wcześniej praktycznie nie piłam wody, lekarz to na mnie "wymusił".
__________________
24.04 - oficjalnie: zapuszczam włosy
długość na dzień dzisiejszy 40 cm, dążę do 60 cm...
inonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 17:26   #1624
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: oenobiol na cienie i worki

Aha, no to sporo tego było, w warunkach domowych raczej się nie uda
__________________
Life is like a rainbow.
You need both, the sun and the rain to make it colors appear.
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 08:31   #1625
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: cienie pod oczami- czy sa jakies zabiegi medycyny estetycznej ktore LIKWIDUJĄ c

Mam ten sam problem: straszne cienie pod oczami Po mamie (jakby nie mogła mi czego innego w genach przekazać )
Trochę szukam w necie informacji na ten temat i na stronie polki.pl znalazłam coś takiego:

Cytat:
Mezoterapia pod oczy
Podkrążone i zapadnięte oczy to często wynik predyspozycji genetycznych i braku warstewki tłuszczyku, dzięki której skóra jest gładka i wygląda młodo. Warto szczególnie troskliwie zająć się tą newralgiczną częścią twarzy. Skutecznym rozwiązaniem jest mezoterapia specjalnymi preparatami z kwasem hialuronowym, jak np. NCTF HA.

- Na czym polega zabieg
Po znieczuleniu kremem Emla lekarz dokładnie ostrzykuje skórę pod oczami specjalnym preparatem zawierającym kwas hialuronowy, witaminy i mikroelementy. Kwas nawilża i wygładza skórę, witaminy i mikroelementy odżywiają ją, chronią przed wolnymi rodnikami i wspomagają jej regenerację.
- Efekty
Pierwszy pojawi się po kilku dniach, ale właściwy dopiero po kilku zabiegach. Aby zobaczyć wyraźną różnicę, wystarczą już dwa zabiegi.
- Czas
Jeden zabieg trwa ok. 10 min., plus 30 min. znieczulenia.
- Cena
Za jeden zabieg zapłacisz ok. 200 zł (zaleca się wykonanie minimum dwóch).

"Moja twarz wygląda teraz na bardziej wypoczętą!"
Zastosowany preparat: NCTF HA
Ania:
Moje oczy są wiecznie podkrążone. Mam nadzieję, że dzięki mezoterapii będą wyglądać na bardziej wypoczęte.
Dr Agnieszka Szewczyk: U Ani brak podściółki tłuszczowej, dlatego oczy są lekko zapadnięte. Mezoterapia powinna przynieść znaczącą poprawę.
Ania: Najbardziej przerażała mnie świadomość, że igła znajdzie się blisko moich oczu. "Zamknę je i otworzę dopiero, gdy zabieg się skończy" - postanowiłam. To była dobra taktyka. Dodatkowo dzięki znieczuleniu nie czułam wkłuć. Preparat jest podawany tak płytko, że brak również uczucia rozpierania w tkankach. W efekcie nie do końca orientowałam się, w którym miejscu znajduje się igła. Na koniec pani doktor posmarowała skórę kremem z witaminą K i naniosła podkład. Po zabiegu nie było śladu.
Efekt: Odświeżenie skóry zauważyłam już po 4 dniach. Twarz wyglądała na bardziej wypoczętą. Zdecydowana poprawa nastąpiła jednak po dwóch zabiegach. Gorąco polecam!
Gdzie: Gabinet Lekarski Nova Derm, Warszawa, ul. Chłodna 11, tel. 022 620 98 65, www.novaderm.pl

Peeling rozjaśniający
Cienie pod oczami spowodowane prześwitywaniem drobnych naczyń żylnych można zminimalizować. Dobre rezultaty daje peeling z argininą.
- Jak to działa
Zawarta w preparacie arginina wpływa na poprawę krążenia, kwas mlekowy działa złuszczająco.
- Zabieg
Nie wymaga znieczulenia i nie pozostawia widocznych śladów. Lekarz najpierw nakłada preparat na całą twarz, a potem – drugą warstwę – już tylko pod oczy. Peeling ma działanie rozjaśniające.
- Po zabiegu
Może wystąpić niewielkie zaczerwienienie.
- Efekt
Pojawia się mniej więcej po dwóch tygodniach. Pełen rezultat osiągniesz po wykonaniu serii zabiegów.
- Czas
Zabieg trwa zaledwie 10–15 min.
- Cena
Jeden zabieg – ok. 200 zł.

"Nareszcie nie muszę używać kryjącego korektora!"
Zastosowany preparat: ARGIPEEL
Kasia:
Moim problemem są cienie pod oczami. Przez nie jestem zmuszona do stosowania mocno kryjących podkładów.
Dr Agnieszka Szewczyk: Argipeel ładnie rozjaśni okolice oczu i zlikwiduje zasinienia.
Zabieg: Rozpoczął się demakijażem skóry, potem lekarz nałożył mi pędzelkiem preparat na całą twarz, a po chwili przerwy drugą warstwę tylko pod oczy. Na koniec nałożono mi krem łagodzący. Następnego dnia moja skóra wyglądała ładnie, nie pojawiły się plamki ani zaczerwienienia, tylko przy dotyku czułam, że jest bardziej wrażliwa. Po tygodniu widziałam już wyraźną różnicę – twarz stała się bardziej promienna i gładsza, a cienie mniej widoczne.
Gdzie: Gabinet lekarski Nova Derm, Warszawa, ul. Chłodna 11, tel. 022 620 98 65, www.novaderm.pl
[źródło: https://polki.pl/medycyna_estetyczna...,10011097.html ]

Jak widać jest to przy okazji reklama konkretnego gabinetu Ale na pewno jest więcej miejsc gdzie można takie zabiegi wykonać.

Męczą mnie te moje sińce, bo fajnie to nie wygląda. A przede wszystkim ja się źle z nimi czuję. Szczególnie latem, gdzie makijaż często po prostu spływa z twarzy, w tym i korektor spod oczu. Mieszkam nad jeziorami i malowanie się nad jezioro zbyt dobrym pomysłem nie jest, bo w wodzie i tak się nie utrzyma.
Może kiedyś sobie uzbieram na taki zabieg, bo głupio się pokazać bez makijażu, chociaż pod oczami. Chociaż dla mnie dodatkową barierą są okulary - zawsze to coś dodatkowo zakryją Ale to i tak nie to.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Kolejne informacje:

Cytat:
W gabinecie medycyny estetycznej możesz wybrać:
  • peeling z kwasem mlekowym o działaniu rozjaśniającym i argininą, która poprawia krążenie
  • mezoterapię np. z kwasem hialuronowym i witaminami. Skóra będzie wyglądała na wypoczętą.
Kosmetyczkę poproś o zrobienie drenażu limfatycznego, który usprawni krążenie krwi.

http://czasnazmiane.pl/artykuly/Work...em_lasera.html

http://czasnazmiane.pl/artykuly/Work...d_oczami_.html

http://czasnazmiane.pl/artykuly/Work..._tluszczu.html

https://polki.pl/uroda_twarz_artykul,10015860.html

Edytowane przez 8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Czas edycji: 2010-01-20 o 08:37
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 19:59   #1626
Martini17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 177
Dot.: herbata na oczy?

Herbata trochę rzeczywiście pomaga bo ma działanie antybakteryjne. Z innych rzeczy polecam rumianek, okłady z rumianku również są dobre. Ja jak miałam problem ze zmęczonymi oczami stosowałam sobie pryzmin. Zawiera on wyciąg z borówki i luteiny. W moim przypadku się sprawdził.
Dobre jest również jedzenie marchewki
Martini17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:32   #1627
Nena517
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: cienie pod oczami

ja tez mam takie cienie pod oczami i za chorobę nie mogę sobie z nimi dac rady:/ na jakimś forum wyczytałam, żeby przykładać plastry ogórka, ale szczerze mówiac nie próbowałam tego, więc duzo Ci niestety nie pomogę:/
__________________
rób co chcesz.
niczego nie żałuj.!

Nena517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 18:24   #1628
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: cienie pod oczami

sa rozniste kremy pod oczy, dobre sa te co zmniejszaja ich widocznosc... ale tak czy siak nikt i nic ich nie pozbywa, bo to genetyczne

pozatym...

WYSZUKIWARKA!!! jest mase watkow na ten temat
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 18:25   #1629
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: cienie pod oczami

ja miałam jakis krem ale guzik dawał
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 18:51   #1630
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: cienie pod oczami

Ja kupiłam sobie taki żel ze świetlikiem na powieki i pod oczy. Możecie spróbować, bo cena przystępna
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:49   #1631
Rarytasik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
GG do Rarytasik
Dot.: cienie pod oczami

Czy poza cieniami pod oczami macie też długie "kreski" po same policzki? Cienie można zatuszować korektorem, smarować kremem pod oczy i problem staje się mniejszy. A czy można pozbyć sie tych okropnych kresek?
Rarytasik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 15:31   #1632
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: cienie pod oczami

Mialam kiedys krem-zel ze swietlikeim i szczerze mowiec nie zauwazylam poprawy....fajne sa plasterki ogorka A na opuchniecia i since, przecieranie kastka lodu, albo lyzeczka z zamrazarki(wstawiamy na 5 min).
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:58   #1633
marleya1601
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
GG do marleya1601
Dot.: cienie pod oczami

Łyżeczkowa metoda jest jak najbardziej ok, choć bez większych rewelacji. Jeśli ma się worki dzień w dzień to trudno jest je zlikwidować jakimś super specyfikiem - taka natura też je mam.... niestety
marleya1601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 21:37   #1634
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: cienie pod oczami

Ale nawet jesli nie pomagaja jednorazowo to warto to robic 2-3 razy w tygodniu przez ok minute, masujac. Dlatego, ze czasem since pod oczami moga tworzyc sie z powodu zastoju limfy lub krwi pod naskorkiem.
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 22:59   #1635
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: cienie pod oczami

ja tam dzień zaczynam od lodowatej łyżki (trzymam w zamrażalniku) i masażyku okolic oczu, jednak sińce i cienie nie znikają tak łatwo:/
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 18:33   #1636
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cienie pod oczami - wątek zbiorczy

jeśli cienie macie od ''małego'' to znaczy że macie je zapisane w genach
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 15:34   #1637
koszmarex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Co zrobić aby cienie pod oczmi zniknęły??!!

Mam 15 lat i nigdy nie miałam cieni pod oczami, pojawiły się jakieś dwa miesiące temu. Są okropne, przez nie wyglądam na zmęczoną, wpływa to także niekorzystnie na ogólny wygląd cery. Dodam, że nigdy nie śpię poniżej 8 godzin, nie ślęczę całymi dniami przed komputerem, nie mam anemii ani niedoboru witamin (wiem na pewno, sprawdzałam), nikt w mojej rodzinie nie ma takich cieni, stosowałam kilka maści ale nie pomogły. Proszę pomóżcie!!!
PS: Przepraszam za brak literki ''a'' w wyrazie oczami, też nienawidzę takich rzeczy, ale niestety już się nie da tego zmienić .

Edytowane przez koszmarex
Czas edycji: 2010-04-17 o 15:39 Powód: błąd ortograficzny
koszmarex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 09:19   #1638
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez marleya1601 Pokaż wiadomość
Łyżeczkowa metoda jest jak najbardziej ok, choć bez większych rewelacji. Jeśli ma się worki dzień w dzień to trudno jest je zlikwidować jakimś super specyfikiem - taka natura też je mam.... niestety
Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
ja tam dzień zaczynam od lodowatej łyżki (trzymam w zamrażalniku) i masażyku okolic oczu, jednak sińce i cienie nie znikają tak łatwo:/
Też całe życie szukam sposobu na worki, wiem że taka natura, ale raz jest lepiej, raz gorzej - nie wiem od czego to zależy , metody łyżeczkowej nie stosowałam - spróbuję może ona mi pomoże w te najgorsze dni
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 11:23   #1639
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Hej
Od dziecka miałam predyspozycje do sińców (bez opuchlizny) pod oczami. Potem jakoś magicznie to zniknęło i nie pojawiało się przez ładnych pare lat, mimo że w tygodniu szkolnym spałam czasem po 5-6 h W nocy z czwartku na piątek sporo płakałam, ale nie będę się na ten temat rozpisywać W każdym razie w piątek rano miałam okropnie podpuchnięte oczy. Nie tylko dolna, ale także (lekko) górna powieka. W sobote i dziś spałam długo (ok. 10 - 11 h) bo chciałam zeby to zniknęło, ale..... to nic nie dało! Naprawdę nic, mam tak samo podpuchnięte powieki jak w piątek. Jestem całkowicie wyspana, 2 razy dziennie smaruje powieki kremem ze świetlikiem, w piątek przykładałam zimną łyżeczkę. Spróbuję jeszcze włożyć ja do zamrażarki I przyłożyć ogórka, jeśli mam. Macie jeszcze jakieś pomysły, żeby to "odpuchnęło"? Naprawde wyglądam nieciekawie a podkład mało co zakrywa, bo oczy są spuchnięte
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 16:00   #1640
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Poczekaj jeszcze trochę, rób zimne okłady, smaruj świetlikiem itd. Ja też tak mam, że jak mam taki "dzień płakania" to potrafię pół tygodnia mieć zapuchnięte oczy i to tak nie na żarty.
Zainteresowało mnie to magiczne zniknięcie Twoich cieni pod oczami, nie pamiętasz może czy zmieniłaś może wtedy dietę, nawyki żywieniowe, no nie wiem rzuciłaś palenie, itp.? Jak ja bym chciała, żeby mi tak kiedyś magicznie cienie zniknęły budzę się i tu nagle nie ma, haha to by była niespodzianka
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 18:55   #1641
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Moje sino-zielono-żółte cienie pod oczami są genetyczno-alergiczne Alergię (nie wiadomo na co...) leczę cały rok, poza tym biorę Belissę i Rutinoscorbin.

Obecnie pod oczy używam żelu Ziaja MED kuracja rozjaśniająca - zużyłam już 3 opakowania, cena 8zł w aptekach.
Efekt rozjaśnienia jest bardzo delikatny (ale jeszcze żaden krem efektów u mnie nie dał), stopniowo cienie się zmniejszają. Po zużyciu 1 opakowania myślałam, że nic nie działało, ale tydzień nie minął od zakończenia stosowania, a moje "oryginalne" cienie powróciły. Dopiero wtedy dowiedziałam się jak działa na mnie ta Ziaja
Używałam też żeli Flos-leku - trzech różnych formuł i nic nie działały. Krem pod oczy La Roche Posay - Active C jako jedyny kosmetyk pod oczy mnie piekł i nie mogłam go używać. Wszystkie drogeryjne Ziaje działały jak placebo.

Pytanie do Was - jak radzicie sobie z ALERGICZNYMI cieniami, pomimo stosowania doustnie leków przeciwhistaminowych?

Czy u osób uczulonych na trawy/drzewa cienie pojawiają się intensywniej w okresach pylenia tych roślin?
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 16:31   #1642
Totylkokasia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 2 190
GG do Totylkokasia
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

ja już probowałam wszystkiego chyba co jest tanie i niby skuteczne a mimo wszytsko mój problem wygląda tak.... co robic? któraś ma podobne?

Edytowane przez Totylkokasia
Czas edycji: 2010-08-04 o 16:38
Totylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 18:26   #1643
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Totylkokasia Pokaż wiadomość
ja już probowałam wszystkiego chyba co jest tanie i niby skuteczne a mimo wszytsko mój problem wygląda tak.... co robic? któraś ma podobne?
No właśnie ja mam, a nawet lepsze... Kremami żadnymi nie udało mi się tego zniwelować - zostały mi korektory.
Obecnie używam korektora naturalnego Pixie - żółty i beżowy i udaje mi się jakoś przykryć moje cienie, żeby nie straszyć ;P
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:34   #1644
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Dziewczyny a ten Flos-Lek to jeszcze gdzieś można kupić? Bo dziś szukałam i nie znalazłam Tak w ogóle to polecacie to? Bo czytałam różne opinie i już nie wiem co mam kupić w przystępnej cenie.

Niestety już nie wiem od czego mam te cienie. U mnie w rodzinie nikt ich nie ma, tylko ja, a jeśli już to lekkie. U mnie one się pojawiły kilka lat temu i utrzymują się do dziś. Robiłam badania i są dobre.

A stosowałyście może witaminy? Jeśli tak to widziałyście jakąś poprawę? Lepiej przyjmować multiwitaminę czy konkretnie jakieś, bo czytałam już o A,B,E,K, żelazo ...
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 06:29   #1645
karesuanda
karesuanda
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 24
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

te cienie sa koloru siwego wygladaja na anemie. lub odwodnienie. Brak magnezu,potasu,wit. z grupy b i szczególnie żelaza- mi się robiły po kawie. rumanek- kompres rozjasnia cienie, takie cienie moga sygnalizowac tez problemy z nerkami, ukł. moczowym, problem z pęcherzem. Brązowe cienie to problemy z wątrobą, woreczkiem.
karesuanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 14:47   #1646
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Miałam straszne cienie i wory pod oczami, wory zniknęły a cienie się zmniejszyły od... spania na plecach Od wielu lat spałam na brzuchu i dopiero okulistka uświadomiła mnie, że to sprzyja powstawaniu worów i cieni.
Cienie nadal mam, ale z lekkim korektorem z Rimmela już wyglądam jakoś znośnie, lepiej, niż wcześniej z Dermacolem Widocznie u mnie tutaj tkwiła przyczyna.
A do tego lekarka zaleciła mi jeśc jak najwięcej białka, warzyw, wysypiac się, robic przerwy w pracy przy komputerze, wychodzic na dwór i nosic okulary zawsze, kiedy muszę patrzec w dal.

A jeszcze co do cieni alergicznych - u mnie to też może byc, mam paskudne alergie, ale biorę Xyzal, nie wpuszczam kotów do łóżka i zawsze noszę przy sobie krople Polcrom. Odkąd jestem systematyczna, pozbyłam się króliczych oczek
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 09:53   #1647
Kassiandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3
Cienie pod oczami................... .

Mam pytanie, od kiedy można stosować krem pod oczy ze świetlika? Albo od zawsze miałam cienie pod oczami, chciałabym się tego pozbyć ale bez używania korektora i takich tam, czy krem ze świetlika poradziłby sobie?
PS Mam 16 lat. Z góry dzięki
Kassiandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 16:35   #1648
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Cienie pod oczami................... .

Cytat:
Napisane przez Kassiandra Pokaż wiadomość
Mam pytanie, od kiedy można stosować krem pod oczy ze świetlika? Albo od zawsze miałam cienie pod oczami, chciałabym się tego pozbyć ale bez używania korektora i takich tam, czy krem ze świetlika poradziłby sobie?
PS Mam 16 lat. Z góry dzięki
ja uzywalam kremu ze swietlikiem jak mialam 15 lat
nic mi nie pomogl
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 22:23   #1649
blueskye
Rozeznanie
 
Avatar blueskye
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 552
Dot.: Cienie pod oczami................... .

Ja również mam z tym problem. I to już od dzieciństwa. Na pewno jest to kwestia genetyczna, ale i czasowe niedobory witamin mi pogłębiały te sine podkówki. Ponadto jasna karnacja i ogólnie dość szara cera.
Zastanawiam się nad tym żelem ze świetlikiem, wiem, że mojego problemu się nie wyeliminuje całkowicie, ale byłabym zadowolona, gdyby choć trochę to zminimalizować. Teraz rozpoczyna się rok akademicki, więc będzie jeszcze gorzej, bo nie będę się wysypiać. A mam dość stosowania wiecznie podkładu czy korektora...
Jak zarobię sobie kiedyś swoje pieniądze, to może sobie zafunduję taki zabieg w gabinecie dermatologii estetycznej, ale na razie mnie na to nie stać I będę próbować ratować się czymś innym...
Tylko gdzie kupić ten żel ze świetlikiem, w sklepach chyba go nie widziałam, w aptekach?
blueskye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 14:01   #1650
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Cienie pod oczami................... .

W aptekach można znaleźć całą serię firmy Flos-lek żele pod oczy ze świetlikiem lekarskim i czymś jeszcze, w zależności od potrzeb. Polecam z arniką, właśnie na cienie.
No a oprócz Flos-leku polecam Ziaja MED (tylko w aptekach, niestety niektórych tylko) żel pod oczy Kuracja Rozjaśniająca przeznaczony do walki z cieniami - jedyny produkt jaki mi trochę pomaga. Też lekki żelik, jak te ze świetlikiem.
Można się zaopatrzyć w serum z witaminą C, w drogeriach typu Sephora, albo taniej - na Biochemii Urody, tylko trzeba sobie wymieszać samemu
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-16 15:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.