Jaka wyciskarka do soków? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-12, 13:11   #331
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez artur_b Pokaż wiadomość
Właśnie miałem zakładać nowy temat na temat tego, którą wyciskarkę wybrać. Chciałbym uzyskać konkretną odpowiedź, czy wybrać HUROMa, czy Kuvingsa. Jeszce widziałem BioChefa.

HUROM - mówi się o nim, że jest to taki Mercedes wśród wyciskarek, ale co mi się nie podoba to mały otwór, w stosunku do BioChefa oraz Kuvingsa, gdzie te wloty są duże. Na pewno ułatwia to wrzucanie owoców i warzyw - nie trzeba tego kroić na mniejsze kawałki.

Tylko tutaj niech ktoś, kto ma takie z dużymi otworami mi powie - jak łapane są produkty, trzeba to popychać co chwilę, czy wyciskarka dobrze sobie z tym radzi?

Nie piszcie proszę w odpowiedzi, że mam wyciskarkę X za 400 zł i jestem zadowolona. Chciałbym mieć coś na wiele lat z tej wyższej półki cenowej - 2000-2500 jestem skłonny na to wydać. Nie wiem czy to snobizm, ale 10 lat gwarancji, jakość wykonania robi swoje. Przejrzałem naprawdę dużo informacji na ten temat i mam dylemat. A jakość wykonania jednak jest. Typowe wyciskarki nawet te za około 1000 zł mają naprawdę widoczną gołym okiem różnicę w wykonaniu. Od plastiku po uszczelki.

Dzięki!!

Kolega ma tego Kuvingsa bigmouth i mówił, że musi kroić na kawałki, bo inaczej się zacina. Jabłka trzeba wypestkować. Do pomarańczy nadaje się świetnie. Ten duży otwór to trochę taki chwyt marketingowy Ja do Huroma też kroje marchew czy buraki, bo potrafi się zaciąć.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:42   #332
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Tadaaa, a TUTAJ mój wpis z przepisami na recyclingowe wypieki oparte na resztkach z wyciskania soku
__________________
Moje Ilustracje - Zapraszam serdecznie <3

Kobiece Zen - Strefa dla Ciała i Duszy (grupa FB)
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 08:51   #333
alabio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez iwonki42 Pokaż wiadomość
muke to to samo co greenis i produkowane są w chinach muke ma też krótszą gwarancję, zresztą nie ryzykowałabym
ja mam info znalezione u producenta,że produkcja jest japońska,a gwarancja 1oletnia, to dosyć sporo, zazwyczaj maja po 2 lata..



Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Kolega ma tego Kuvingsa bigmouth i mówił, że musi kroić na kawałki, bo inaczej się zacina. Jabłka trzeba wypestkować. Do pomarańczy nadaje się świetnie. Ten duży otwór to trochę taki chwyt marketingowy Ja do Huroma też kroje marchew czy buraki, bo potrafi się zaciąć.
widziałam pokaz muke w galerii i ani z marchwią ani z całym jabłkiem nie miał problemu ,podobnie z marchwią, ba faceta pokazał ,ze ma sito nawet do orzeszków. A w innym czasie widziałm huroma i faktycznie miał owoce w całości all ale ale bardzo małe ...
alabio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 13:27   #334
Anette30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 58
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Bo na dobry sprzęt w dobrych sklepach masz zazwyczaj dłuższe gwarancje. Spójrz sobie na te: xxx
Każda ma 1o lat gwarancji. Wyciskarka ma służyć lata ,a dwa lata to mało.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-16 o 14:26 Powód: reklama link ogólny do sklepu
Anette30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 15:57   #335
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Jest tego sporo, wiem, że to sprzęt na którym nie warto oszczędzać,ale co sadzicie o tych z trochę niższego przedziału cenowego? Niby wałek ślimakowy też jest... Sama nie wiem,
A Huroma można wygrać na facebooku, tego ze swarowskim, moze mi sie poszczesci, ale najpierw coś za 5 dyszek musze kupić w ichnim sklepie, jakieś zdrowe jedzenie czy coś tam innego.
Mnie się marzy wyciskanie z liści i ogólnie zielonego, bo to najtrudniej przyswajać. Owoce lubie jeść w całości, ale wiem, ze te w postaci soku trawią się najszybciej. Tak czy inazej taka wyciskara to dobra inwestycja jak nie wygram to i tak kupię wtedy najwyżej tanszą :P
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 08:36   #336
enka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez EwaSt_23 Pokaż wiadomość
Ja z kolei mogę polecić dla mnie najlepszą wyciskarkę Huroma HH2G, swoje kosztuje ale wraz z naszą całą rodziną uważamy że jest najlepsza. Kupiliśmy ją tydzień temu w Warszawie na ul. Działdowskiej w Mocy Soków. Umówiliśmy się wcześniej na pokaz wraz z możliwością spróbowania soków z różnych wyciskarek i sok właśnie z tej wyciskarki zdobył nasze serca. Osoby pracujące w tym miejscu fachowo opowiedziały nam o różnych wyciskarkach jakie posiadają zostawiając nam wolny wybór co do sprzętu który będzie w pełni odpowiadał naszym oczekiwaniom. Na ich stronie internetowej www.mocsokow.pl wstępnie się rozeznaliśmy w tym co mogą nam zaproponować a jak przyszliśmy to naocznie przekonaliśmy się co do słuszności naszego wyboru. Jeśli ktoś jest zainteresowany dobrą wyciskarką to mogę polecić właśnie ten model. Na koniec dodam że od kiedy mamy w posiadaniu wyciskarkę owoce i warzywa kupowane są w olbrzymich ilościach.
Dokładnie! Kiedy kupiliśmy wyciskarkę to nagle cała rodzina polubiła warzywa i owoce. W życiu bym nie pomyślała, że dzieciaki tak chętnie będą marchewkę jeść w postaci soku. Ja z kolei mam vortexa i polecam, dobrze wyciska, dobrze się myje, inwestycja duża, ale szybko się zwraca (nie kupujesz soków ze sklepów, mniej coli itp.).
enka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 11:51   #337
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez alabio Pokaż wiadomość
ja mam info znalezione u producenta,że produkcja jest japońska,a gwarancja 1oletnia, to dosyć sporo, zazwyczaj maja po 2 lata..




widziałam pokaz muke w galerii i ani z marchwią ani z całym jabłkiem nie miał problemu ,podobnie z marchwią, ba faceta pokazał ,ze ma sito nawet do orzeszków. A w innym czasie widziałm huroma i faktycznie miał owoce w całości all ale ale bardzo małe ...
Z tym muke to już chamska reklama wszędzie....
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 09:35   #338
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Zwracajcie uwagę również na gwarancję. Niezła jest na przykład wyciskarka SKG 2088. Sama obecnie ją posiadam i jestem z niej niesamowicie zadowolona z uwagi na to,.że wyciskarka radzi sobie ze wszystkim. Nawet z najbardziej twardymi warzywami i owocami. Ma również gwarancję Door to Door na..... 10 lat. Tak wiec jeśli coś się Wam popsuje w tym czasie to naprawa przychodzi do Was do domu i reperuje sprzęcik. W dobrej cenie jest obecnie w rtv Euro agd. Kupowałam tam ją na raty.
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 19:34   #339
alabio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

a ja czytałam ,że hurom jest droższy,a gorzej wyposażony , krótsza gwarancja, wieć czemu jeden producent daje 10 lat rejkomii , a drugi 2lata?
alabio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 12:13   #340
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

nie wiem gdzie to słyszałaś bo w parametrach i na stronie producenta jest zupełnie co innego I hurom ma gwarancję na 10 lat
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 12:19   #341
burtonka
Raczkowanie
 
Avatar burtonka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 78
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

mam pytanko, jestem zdecydowana na kupno wyciskarki z tym że nie za bardzo wiem skąd najlepiej ? Jakieś polecane stronki? Allegro? Pomocy...
burtonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 12:20   #342
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Kochana, nie napisałaś o jaką Ci konkretnie chodzi? Model? Firma Wtedy postaramy się pomóc jeśli nie znalazłaś odpowiedzi w wątku wcześniej.
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 12:25   #343
burtonka
Raczkowanie
 
Avatar burtonka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 78
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Jeśli chodzi o firmę to raczej Huroma, z tym że chciałabym najlepiej zobaczyć je stacjonarnie żeby podjać decyzję jaki model czy może zupełnie co innego, średnio lubię tak online kota w worku
burtonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 12:34   #344
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja jestem z Wwy nie jeździłam nigdzie żeby je zobaczyć stacjonarnie jak ja myślałam o zakupie swojej. Musisz popatrzeć czy w twojej miejscowości jest, jeśli nie to ze sklepów online polecam Ci albo oficjalną stronę albo puregreen ja tam kupowałam, puregreen ma chyba też konto na allegro choć ogólnie allegro nie polecam.

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

http://hurompolska.pl/gdzie-kupic/punkty-firmowe/ jeśli mieszkasz we Wrocławiu jak masz w opisie to masz punkt

Edytowane przez iwonki42
Czas edycji: 2016-06-02 o 12:32
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 12:35   #345
burtonka
Raczkowanie
 
Avatar burtonka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 78
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

super, wielkie dzięki dzisiaj się w takim razie wybiorę
burtonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 12:37   #346
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Nie ma za co, daj znać czy kupiłaś i jaką
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 12:52   #347
anna wiri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ile soku wychodzi np. z kg pomarańczy przy takiej wyciskarce ślimakowej? Poza jakością samego soku na ile opłacalne jest samodzielne wyciskanie?
anna wiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 14:21   #348
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez anna wiri Pokaż wiadomość
Ile soku wychodzi np. z kg pomarańczy przy takiej wyciskarce ślimakowej? Poza jakością samego soku na ile opłacalne jest samodzielne wyciskanie?

To zależy od pomarańczy Poza tym nie opłaca się kupować wyciskarki dla soku z pomarańczy. Ten sprzęt potrafi znacznie więcej
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 16:24   #349
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
To zależy od pomarańczy Poza tym nie opłaca się kupować wyciskarki dla soku z pomarańczy. Ten sprzęt potrafi znacznie więcej
Podpisuję się

Warto za to dla soku z:
- jarmużu
- liści pietruszki
- szpinaku
- buraków;
- anansa;
- i wiele innych
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 17:13   #350
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Podpisuję się

Warto za to dla soku z:
- jarmużu
- liści pietruszki
- szpinaku
- buraków;
- anansa;
- i wiele innych
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:02   #351
truskama
Raczkowanie
 
Avatar truskama
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
To zależy od pomarańczy Poza tym nie opłaca się kupować wyciskarki dla soku z pomarańczy. Ten sprzęt potrafi znacznie więcej
ooo i to znacznie więcej ,żadnej inny sprzęt nie wyciska soku z buraków i szpinaku ;]

Cytat:
Napisane przez burtonka Pokaż wiadomość
mam pytanko, jestem zdecydowana na kupno wyciskarki z tym że nie za bardzo wiem skąd najlepiej ? Jakieś polecane stronki? Allegro? Pomocy...
tylko oryginalne sklepy , nie polecam kupwać na bazarkach, czy nieoryginalnych kontach
truskama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:56   #352
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez truskama Pokaż wiadomość
ooo i to znacznie więcej ,żadnej inny sprzęt nie wyciska soku z buraków i szpinaku ;]



tylko oryginalne sklepy , nie polecam kupwać na bazarkach, czy nieoryginalnych kontach

Burak i wszystkie korzeniowe można sokować w sokowirówkach Problem jest przy liściach, które z natury maja mało wody. Liście można oczywiście blendować i przecedzać, ale jest to dość upierdliwe
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2016-06-09 o 14:56 Powód: 1
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 19:12   #353
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Burak i wszystkie korzeniowe można sokować w sokowirówkach Problem jest przy liściach, które z natury maja mało wody. Liście można oczywiście blendować i przecedzać, ale jest to dość upierdliwe
To mnie właśnie skłoniło do kupna mojej wyciskarki, bo nie wszystko dawało się blenderem

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez truskama Pokaż wiadomość
ooo i to znacznie więcej ,żadnej inny sprzęt nie wyciska soku z buraków i szpinaku ;]



tylko oryginalne sklepy , nie polecam kupwać na bazarkach, czy nieoryginalnych kontach
dlatego koleżance poleciłąm puregreen
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:38   #354
enka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

A u mnie królują truskawki . Vortex ciągle w użyciu: łączymy je dosłownie ze wszystkim, ale nie ma to jak świeżo wyciśnięty sok tylko z nich...
enka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:31   #355
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ma któraś z Was może wyciskarkę Zelmera? Koszt ok. 800 zł. Warto? Początkowo nastawiłam się na Hurom, ale to przez ich reklamę.
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 15:43   #356
Oltraw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja bym jednak wybrała Huroma. Te wszystkie wyciskarki, a chyba bardziej sokowirówki marketowe to nie to samo co porządna wyciskarka. Głównie to chodzi o zdrowie pijąc takie soki a z tych marketowych to wychodzi to samo co kupujemy w kartonach.
Oltraw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 08:56   #357
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was może wyciskarkę Zelmera? Koszt ok. 800 zł. Warto? Początkowo nastawiłam się na Hurom, ale to przez ich reklamę.
Oglądałam Zelmera, ale miał tylko 1 sito a nie 3 - jednak to do sorbetów bardzo się przydaje.

Cytat:
Napisane przez Oltraw Pokaż wiadomość
Ja bym jednak wybrała Huroma. Te wszystkie wyciskarki, a chyba bardziej sokowirówki marketowe to nie to samo co porządna wyciskarka. Głównie to chodzi o zdrowie pijąc takie soki a z tych marketowych to wychodzi to samo co kupujemy w kartonach.
No tak, wszystkie marketowe wyciskarki to tak naprawdę sokowirówki, tylko nazwę im zmienili na bardziej trendy

A porównanie do soków z kartonów to już w ogóle

Nie wiem, dlaczego właściciele droższych wyciskarek z tego wątku tak bardzo krytykują tańsze, choć nie widzieli nawet ich działania i nie mają porównania choćby co do jakości soku - bo możliwe, że są takie same
Moja tańsza wyciskarka wyciska b. dobrze (do suchej masy), jest wydajna, łatwa do mycia, ma 3 sita , jest cicha i BPA free.
I nie sądzę, że płacąc 3-4 x tyle za wyciskarkę, otrzymuję 3-4 x lepszy sok

Teraz wyciskamy sok z truskawek z odrobiną jabłka, pyszny.

Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2016-06-17 o 09:02
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 09:06   #358
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Oltraw Pokaż wiadomość
Ja bym jednak wybrała Huroma. Te wszystkie wyciskarki, a chyba bardziej sokowirówki marketowe to nie to samo co porządna wyciskarka. Głównie to chodzi o zdrowie pijąc takie soki a z tych marketowych to wychodzi to samo co kupujemy w kartonach.

Nie zgodzę się. Ze zwykłej sokowirówki otrzymasz lepszy sok niż z kartonu. Z resztą całe dzieciństwo piłam soki z sokowirówki i były pyszne.
Wyciskarka jest cichsza, łatwiejsza do mycia i mniejsza Jakość soku jest trudna do oceny.
Zelmera nie widziałam. Trzeba sprawdzić ile ma gwarancji i na co? Ile elementów i jakich do umycia? Ile db? Nie lubię głośnych sprzętów
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 10:33   #359
Mkpaks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Tak zaczęłam czytać te wszystkie posty i jestem już totalnie pogubiona Widzę, że przewijają się za to dwie firmy Kuvings i Hurom. Gdzieś ostatnio widziałam, że jedna ma nawet na sobie kryształki Svarowskiego - nie sądzicie, że to już przesada? Jeszcze nie wiem którą kupić - może niedługo uda mi się pieniążków trochę zebrać.

A dlaczego zaczęłyście w ogóle interesować się wyciskarkami? Bo ja czytałam, że można schudnąć przy stosowaniu soków i nawet ostatnio się zdziwiłam bo znalazłam takie wczasy http://â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜...l/wczasy-detox sądzicie, że warto na to pieniądze wydać?
Mkpaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 10:07   #360
Rosea
Przyczajenie
 
Avatar Rosea
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką Huroma i mam pytanie o czyszczenie "na biegu". Planuję robić soki rano i wieczorem. Boję się popsuć moje cacko, a słyszałam, że można przepłukać wyciskarkę na biegu, zlać wodę, następnie zamknąć "niekapka" i nalać wody i zostawić tak do wieczora... Czy nic jej się nie stanie jak będzie się tak moczyć cały dzień?? Jak Wy to robicie? Chciałabym pić soczki przed pracą a raczej nie zdążę jej rano rozebrać i wyszorować..

I jeszcze jedno pytanie. Czy jak czyścicie "na biegu" to wypłukuje się Wam całą pulpa. U mnie woda wylatuje tylko przez "niekapka" , nie wypłukuje pulpy. Tak ma być?
Rosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-13 15:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.