Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 19:37   #3571
novaspace
Przyczajenie
 
Avatar novaspace
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Właśnie o to mi chodzi. Ja z moim tez jestem na tyle dlugo, ze moge sobie pozwolic na doczepianie i sciagam i zakladam je kiedy chce. Jednak momentami wyobrazam sobie jak to musi dziwnie wygladac z jego strony. Ostatnio mowi mi, ze jak mialam swoje to mialam tez ich duzo, ze za duzo kombinuje. Ale oni nigdy tego nie zrozumieja. Najgorsze, ze na ogol podobaja sie mezczyzna dziewczyny z dlugimi wlosami i te cale panny z telewizji( taka ladna ozdoba)- a wiekszosc z nich to nie ma juz naturalnych wlosow, bo burze lokow z natury miec to naprawde rzadkosc.
Wiec czemu my nie mozemy sobie poszalec i przeciez wkoncu raz sie zyje i raz sie jest mlodym.
Czarnuleczka bardzo ladna dziewczyna z Ciebie.
novaspace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 19:45   #3572
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez novaspace Pokaż wiadomość
Właśnie o to mi chodzi. Ja z moim tez jestem na tyle dlugo, ze moge sobie pozwolic na doczepianie i sciagam i zakladam je kiedy chce. Jednak momentami wyobrazam sobie jak to musi dziwnie wygladac z jego strony. Ostatnio mowi mi, ze jak mialam swoje to mialam tez ich duzo, ze za duzo kombinuje. Ale oni nigdy tego nie zrozumieja. Najgorsze, ze na ogol podobaja sie mezczyzna dziewczyny z dlugimi wlosami i te cale panny z telewizji( taka ladna ozdoba)- a wiekszosc z nich to nie ma juz naturalnych wlosow, bo burze lokow z natury miec to naprawde rzadkosc.
Wiec czemu my nie mozemy sobie poszalec i przeciez wkoncu raz sie zyje i raz sie jest mlodym.
Czarnuleczka bardzo ladna dziewczyna z Ciebie.
Ta... ten cały show biznes czasami mnie rujnuje.. ech ostatnio oglądałam z moim FashionTv... matko zamiast milutko spedzić wieczór (...) to obrócilismy sie dupami do siebie i spaaaac! No cóż... tak już bywa męzczyzni patrzą na kobiete i mowie "ale ona piekna". Niestety nie zaglebiaja sie myslac w jaki sposob osiagnela ta perfekcyjnosc. Oni nawet do swiadomosci nie biorą faktów, że ta "slicznotka" może mieć sztab stylistów koło siebie

Nota bene: Dziękuję Novaspace bardzo mi milutko
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:35   #3573
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Moje włosy mam trochę za ucho, podcięte prosto

właśnie ważne by się nie odróżniały...choć chyba najgorzej to trafić zkolorem
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 08:06   #3574
lejla601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

czy ktos kupowal moze wlosy od betahair.chodzi mi o naturalne.
lejla601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 08:27   #3575
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
alle moja kolezanka na 100dniowke krecila wlosy , fryzjerka skrecala ale na lokowke chyba i potem dla pewnosci napsikala lakieru , fakt , wytrzymaly cala noc ale rano ich juz nie mogla rozczesac , byly do wyrzucenia , z tym ze ona miala doczepione na keratyne tez naturalne , musiala je zdejmowac bo na glowie nie zrobil jeden wielki koltun . Ty w razie czego jak zniszczysz clipy to nie bedzie az takiej masakry

no a moje wlasne rosna rosna ale wiesz ja niczego juz nie uzywam , ani suszarki ani prostownicy , i juz nie utleniam wlosow , mam taki piekny odrost z 7 cm , az sie pochwale , rozjasnianie i przedluzanie na keratyne za bardzo mi zniszczylo wlosy i przerzedzilo ,co najgorsze , teraz nacieram sie Nerilem bo chce zeby mi urosly nowe wlosy z reszta , jak sie wyszykuje i zapne tasmy to wkleje zdjecia , same ocenicie
a co do wiatru ..czy wam sie wlosy odwiewaja i wychodza tasmy na wierzch ??
moze za wysoko dopinacie ..

wiesz jak by mi sie skołtunily to by byla wielka tragedia!! 250 zł to jest cholernie duzo
no nie wiem cos musialo byc nie tak z jej naturalnymi włoskami bo ja mialam teraz w sobote wieczor panienski zakrecilam na mala lokóweczke posklejalam lakierem i bylo tak w miare. Natomiast moja fryzjerka chce mi je na walki zakrecic i jestem ciekawa jak sie zachowaja a nikt tutaj nigdy nic nie pisal


a co do przypinania to przypisam wysoko te górne ze wzgledu na to ze moje sa krotkie i wycieniowane na maxa (na czóbku glowy wlosy sa do ucha) jak bym wpiela nizej to by powstala fryzura emo a to nie w moim stylu

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

[QUOTE=TmargoT;13879176]no właśnie...
jeśli ktoś ma normalną gestość włosów i nie za krótkie to nie piowinno być widać.tym bardziej,że ostatnia taśma powinna być wpięta na lini ucha (nad uchem).spinki sa od spodu ,dlatego nie rozumiem waszych obaw.może same się nakręacie wiedząc o tym i myśląc,że wszyscy widzą?
ja czesto na wiosnę i na jesień zakładam czapeczki z daszkiem lub hustki a'la bandamki

ja mam połowe wloskow wpietych powyżej ucha z uwagi na ich krótkość właśnie a ty TmagroT wiesz cos na temat krecenia na wałki u fryzjera? trzymają sie?
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 09:16   #3576
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

allegro 098767890;13891779

jezeli chodzi o krecenie na walkach u fryzjera, to jezeli mogę opowiedziec moje skromne doswiadczenia, to taśmę swego czasu gdy ją nosiłam kręciłam osobno, bez problemu się mocno skręcały w idealne sprężynki, czy to na zwykłych wałkach, czy na trmicznych, czy na tych co się trzyma pod tą wielką maszyną suszącą połozylam je zakrecone na metalowe wałki na stołku, Pani obnizyla do tego poziomu suszare, i po 25-30 min rozkrecala je, (moje w tym czasie tez byly pod wielką suszarą obok ) i dopinała pod moje po rozkręceniu, i skręt moich włosów "wkładała" między skręt włosów dopiętych na clipach, tak się zlały, że sama nie wierzyłam że mam na głowie clipy oczywiscie TONA lakieru i fryzurka całą noc po umyciu i 3o min kuracji w crem all late jak nowe, wloski mialam naturalne firmy la trend

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2009-08-25 o 09:17
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 10:58   #3577
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość
allegro 098767890;13891779

jezeli chodzi o krecenie na walkach u fryzjera, to jezeli mogę opowiedziec moje skromne doswiadczenia, to taśmę swego czasu gdy ją nosiłam kręciłam osobno, bez problemu się mocno skręcały w idealne sprężynki, czy to na zwykłych wałkach, czy na trmicznych, czy na tych co się trzyma pod tą wielką maszyną suszącą połozylam je zakrecone na metalowe wałki na stołku, Pani obnizyla do tego poziomu suszare, i po 25-30 min rozkrecala je, (moje w tym czasie tez byly pod wielką suszarą obok ) i dopinała pod moje po rozkręceniu, i skręt moich włosów "wkładała" między skręt włosów dopiętych na clipach, tak się zlały, że sama nie wierzyłam że mam na głowie clipy oczywiscie TONA lakieru i fryzurka całą noc po umyciu i 3o min kuracji w crem all late jak nowe, wloski mialam naturalne firmy la trend
dzieki!! to mnie pocieszyłaś
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 11:49   #3578
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

ODP włosy od beta hair tzn la trendy są do niczego ako clipy można dłużej ponosić nie wiem jak jest z metodą na stałe. Aha ta firma nie ukrywa żywotności swoich włosów i pod ofertami jest napisane na jak długo one mogą posłużyc. Ja ich latrendy nosiłam 3 mc i tak było napisane co do ich żywotności
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 12:49   #3579
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
ODP włosy od beta hair tzn la trendy są do niczego ako clipy można dłużej ponosić nie wiem jak jest z metodą na stałe. Aha ta firma nie ukrywa żywotności swoich włosów i pod ofertami jest napisane na jak długo one mogą posłużyc. Ja ich latrendy nosiłam 3 mc i tak było napisane co do ich żywotności


ja la trend nie mialam od beta hair. jako clipy ma je do dzis, przeszly ze mna dluuuuuuugą i ciężką droge, przy dobrej pielęgnacji służą mi dalej, także co osoba to inna opinia naprawdę mam je już dlugo ponad rok, kręce, prostuje, lokówki suszarki itd itd itd...... mogę wkleić zdjęcia. także nie wiem od czego to zależy naprawdę, że naprzykład Ty cieszyłas się nimi 3 miesiące a ja ponad dobry rok i nadal je używam .... pozdrawiam
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:18   #3580
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

wiem, że to było wałkowane 100000razy, zbijcie mnie, ale powiedzcie mi,jak mam umyć clipy naturalne ? nalać wody do miski i je delikatnie umyć szamponem,a potem nałożyć odżywkę, odczekać i spłukać?
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:35   #3581
JoOshTyYnQqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 62
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

a ja mam pytanie, nie wiem czy juz było?, czy można SAMEMU przedłużyc sobie włoski np. metoda na micro rings? obejrzalam duzo filmikow na yt i nie wydaje sie to takie trudne, a rzeczy potrzebne można zawsze kupić na all. a do fryzjera nie pójdę, bo w moim mieście nikt nie wie o co chodzi <?>
JoOshTyYnQqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 13:58   #3582
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

wydaje mi sie ze sama sobie odpowiedziałaś na to pytanie. samo założenie jest proste ale za pierwszym razem wymaga troszke wiecej czasu no i należy pamieTać by nasze pasmo brane pod micro było grubsze od pasma przedłużanego. A tak na marginesie ja jestem zdania ze samej można sobie wiecej krzywde wyrządzić niż pożytku.
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:51   #3583
novaspace
Przyczajenie
 
Avatar novaspace
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

JoOshTyYnQqa żeby zrobić sobie micro samemu trzeba mieć zdolności manualne i orientacje w odbiciu luster- najlepiej conajmniej dwóch. Najlepiej jak zrobi to za pierwszym razem osoba, którą ewentualnie przeszkolisz.
novaspace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:34   #3584
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

sluchajcie jaka laske wczoraj widzialam!! na kilometr bylo widac ze ma cos kombinowanego z wlosami!!
swoje wlosy miala sciete jakos bardzo krotko. prawie na chlopaka,proste, blond pasemka z ciemnymi odrostami. do tego miala przyczepiona (nie wiem jakim cudem) kitke , burze lokow, jakby ktos wzial wlosy od lalki i jej przyczepil, w kolorze bezowy blond na maxa sztuczne.. do pasa, wygladalo to tragicznie. jak jakis transwestyta
moglam zrobic fotke ale pewnie zaraz by sie zorientowala, wolalam nie ryzykowac ale gapilam sie na nia przez kilka minut.. nie widzialam jeszcze takiej masakry na wlosach
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:47   #3585
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Przeglądam te zestawy na allegro i tak ogólnie naturalnych włosow jest po 70g czy to nie za mało?
a tych sztucznych niby 150g
jak myślicie ktore się bardziej opłacają tzn. których bezie odpowiednia ilość na głowę


zastanawiam się też nad:
http://allegro.pl/item712908469_okaz...na_tasmie.html
http://allegro.pl/item713399020_clip...rube_50cm.html
http://allegro.pl/item713732758_clip..._do_45_cm.html

czy te
http://allegro.pl/item722571783_clip...tuj_geste.html
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:16   #3586
Kaśka:):):):)
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka:):):):)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Hej dziewczyny mam pytanie chciałabym sie zorientowac czy spadly wam kiedys tasmy lub zsuneły sie? bo ja nie wyobrazam sobie takiego wstydu.. tez kupiłam tasmy i teraz czekam z nieciepliwoscia, kupiłam specialnie na wesela stad moje obawy
Kaśka:):):):) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:19   #3587
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
ja mam połowe wloskow wpietych powyżej ucha z uwagi na ich krótkość właśnie a ty TmagroT wiesz cos na temat krecenia na wałki u fryzjera? trzymają sie?
z mojej praktyki zwykłe wałki nie utrzymają skrętu.
najlepsza jest lokówka,lub termoloki.
syntetyki są dość sztywne
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:21   #3588
Witch4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Mam głupie pytanie..czy można przedłużyć włosy które mają 2-3 cm..?Niestety miałam "małą" wpadkę z fryzjerem z "wizją"....Teraz mam włosy około 10 cm. po jednej stronie głowy a po drugiej około 4 centymetrowej szerokości pasek z wygolonymi włosami 2 cm. przez cała głowę...tragedia...chciał abym przedłużyć włosy na całości żeby to ukryć...

Edytowane przez Witch4
Czas edycji: 2009-08-25 o 19:08
Witch4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:34   #3589
JoOshTyYnQqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 62
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez novaspace Pokaż wiadomość
JoOshTyYnQqa żeby zrobić sobie micro samemu trzeba mieć zdolności manualne i orientacje w odbiciu luster- najlepiej conajmniej dwóch. Najlepiej jak zrobi to za pierwszym razem osoba, którą ewentualnie przeszkolisz.

luzi mówia, że sama potrafie wszystko zrobić, i nie wątpie.
mogę spróbować, ciekawe jak by to wyszło. ile tych pasemek kupić mam?
chce na dole inad uszami, mysle ze 3 warstwy? a z tymi lustrami to jakoś sobie poradzę ;p
a innych osobam bym nie ufała, szczerze ;p

a i ejszcze jakie polecacie kupić włosy(struktura), do microrings?

Edytowane przez JoOshTyYnQqa
Czas edycji: 2009-08-25 o 20:05
JoOshTyYnQqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 21:06   #3590
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Przeglądam te zestawy na allegro i tak ogólnie naturalnych włosow jest po 70g czy to nie za mało?
a tych sztucznych niby 150g
jak myślicie ktore się bardziej opłacają tzn. których bezie odpowiednia ilość na głowę


zastanawiam się też nad:
http://allegro.pl/item712908469_okaz...na_tasmie.html
http://allegro.pl/item713399020_clip...rube_50cm.html
http://allegro.pl/item713732758_clip..._do_45_cm.html

czy te
http://allegro.pl/item722571783_clip...tuj_geste.html
70g. to chyba STRASZNIE mało włosów. Ja mam kupione syntetyki u Victoria Hair i maja one 280 gram i jest w sam raz, tylko ze bardzo ciezko na głowie.. no ale maja 65cm, wiec sie nie dziwie.

Ale rowniez zastanawiaja mnie te wloski z pierwszego linka, co ma ta dziewczyna z czarnymi wlosami.. za taka kase naturalne klipy? Ciekawe ile gram maja?? bo w sumie rozlozne na podlodze wygladaja dosc OK.

Te z drugiego linka.. heh rozwalil mnie opis: "włosy mają 70 gram"

edit. doczytalam ze wlosy z 1 linka maja powyzej 55 gram :/ dziwne sformułowanie..
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne

Edytowane przez LaBombaa
Czas edycji: 2009-08-25 o 21:12
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:28   #3591
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

La Bomba a jestem zadowolona z tych włosów od Victoria Hair?

masz może jakieś fotki?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 22:01   #3592
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Shakira, pare stron wczesniej dawalam fotki, ale swoje wlosy mialam nieulozone, bo tylko wklejalam te zdjecia dla potrzeb innych zeby wiedzieli jak te tasmy wszsytkie na glowie "leżą". Póki co nie mam czasu zeby porzadnie swoje ulozyc i tamte doczepic bo pracuje po 12h ostatnio.
Generalnie jestem zadowolona, ale wiadomo ze wolalabym naturalne skoro w takiej cenie sa.. tyle ze jednak nie sa tak geste, a ja mam BARDZO geste wlosy. Powiem Ci, ze jak wiąże kitke, to tylko 5 tasm z 8 uzywam (1 x 20cm i 4x5cm).
Strasznie mi sie te wlosy plączą przy tych klipach, ale to nic No i jako ze sa to loki to wygladaja dosc sztucznie, no chyba ze co pare dni bym je myła to ten blysk by sie zmatowil

Ps. Ja mam te: http://www.allegro.pl/item718862599_...5cm_super.html
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne

Edytowane przez LaBombaa
Czas edycji: 2009-08-25 o 22:03
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 04:44   #3593
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

La Bomba ---ale świecą się aż tak bardzo czy widać róznice pomiędzy naturalnymi?

ja właśnie nie wiem czy kupić te czy inwestować w naturalne...choć ja i tak tylko na jakiś czas będę je używała
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:59   #3594
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
z mojej praktyki zwykłe wałki nie utrzymają skrętu.
najlepsza jest lokówka,lub termoloki.
syntetyki są dość sztywne

ale ja mam naturalne z nimi jest tak samo? bo bede musiala powiedziec fryzjerce na co chce to jest moja kolezanka i ona tak za bardzo nie siedzi w tych doczepianych wloskach.
Nie no jestem zalamana na 10 ide do fryzjera a na 16 jest dopiero lub!! przeciez mi to nawet do slubu nie wytrzyma a co dalej!!!!

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
La Bomba ---ale świecą się aż tak bardzo czy widać róznice pomiędzy naturalnymi?

ja właśnie nie wiem czy kupić te czy inwestować w naturalne...choć ja i tak tylko na jakiś czas będę je używała
a jak dlugo chcesz je ponosic i moze jak czesto??
jakiej dlugosci masz swoje? to moze podpowiem bo mam je syntetyki i aktualnie nosze naturalne
Wszystko zalezy od tego jak chcesz je uzytkowac....
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 11:57   #3595
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

nie martw sie alle wszystko dobrze pojdzie naturalne wlosy powinny zachowywac sie jak NATURALNE wlosy bo to w koncu ta sama sprawa z tym ze jedne sa doczepione do skory glowy a te drugie przyszyte do tasmy ..hehe wiec jesli twoje przetrwaja to wlosy na clipach tez powinny przezyc , jak cos to najwyzej sie troszke rozprostuja ale nie powinno byc tragedii .

shakira z tymi wlosami od Victorii nie ma jakis specjalnych problemow , tasmy ktorych uzywalam przez ostatnie 3 msc w ogole sie juz nie swieca , nowe wlosy faktycznie maja polysk ale wyglada to normalnie na glowie , miesza sie .

a dziewczyny musze te foty wkleic w nowych wlosach ale jakos ostatnio ciagle w biegu , dzis wiecz sie poostaram cos pstryknac .
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:12   #3596
tynkaa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Hej
Jestem tu nowa. Zalezy mi na czasie, wiec prosze o odpowiedz na moje drobne pytanko
W jaki sposób ściąga się sztuczne pasemka robione na mikroringach??
TO się jakoś ten mikroring wygina??
Jesteście doświadczone, więc proszę o radyy
tynkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:49   #3597
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Błagam o pomoc, bo chcę dzisiaj zakupić włosy
i albo te od VICTORI HAIR
albo te
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=713732758

jak myślicie?

ja mam swoje prawie do ramion, a nosić chcę hm sama nie wiem jak długo --na pewno jak będę miała ochotę
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:33   #3598
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Błagam o pomoc, bo chcę dzisiaj zakupić włosy
i albo te od VICTORI HAIR
albo te
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=713732758

jak myślicie?

ja mam swoje prawie do ramion, a nosić chcę hm sama nie wiem jak długo --na pewno jak będę miała ochotę
one maja tylko 70 gr (te drugie) więc jak chcesz przedluzyc i wydac kwotę tylko do 100zl to polecam bardziej VICTORI HAIR sa przynajmniej wypróbowane tutaj przez parę osób
i przede wszystkim zwróc uwagę na wagę te pierwsze maja ponad 150 gr a te drugie 70 gr różnica co nie?
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:51   #3599
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Ok, mam nadzieję, że będę zadowolona
a u VICTORII jak to wyglada z blondami?
miała ktoraś ten mysi? bo nie wiem czy nie ten mysi czy jasny blond


moja fotka włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1090.jpg (20,6 KB, 42 załadowań)
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:33   #3600
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
ale ja mam naturalne z nimi jest tak samo? bo bede musiala powiedziec fryzjerce na co chce to jest moja kolezanka i ona tak za bardzo nie siedzi w tych doczepianych wloskach.
Nie no jestem zalamana na 10 ide do fryzjera a na 16 jest dopiero lub!! przeciez mi to nawet do slubu nie wytrzyma a co dalej!!!!

....
ALL-sory,pomyliłaś mi się z OODETĄ i jej ślicznymi syntetykami .

musiałabyś spróbowć.w końcu u fryzjera robisz fryzurę próbną.
"troszkę- "lakieru ,a włosy będa sie trzymać cały tydzień.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Ok, mam nadzieję, że będę zadowolona
a u VICTORII jak to wyglada z blondami?
miała ktoraś ten mysi? bo nie wiem czy nie ten mysi czy jasny blond


moja fotka włosów
wyślij mailem fotkę twoich włosów do babki od doczepek i spytaj się o kolor 60.
według mojego wzornika synetyków to byłby twój kolor.nie wiem tylko jakie odzwierciedlenie maja jej kolory,bo ma kolor <60 >

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-08-26 o 16:29
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.