Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 12:17   #2281
Flavienn
Zakorzenienie
 
Avatar Flavienn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 766
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

no niestety nie jest to latwe zycie
ale musisz byc dobrej mysli, ze nie bedzie zle i sie ulozy !
__________________



proszę kliknij
Flavienn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:42   #2282
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
poprzednie szkolenie bardzo nas od siebie oddaliło, przyzwyczailam sie do bycia samej, nikt mi nie marudzil co i jak mam robic a tu wraca Policyjny i rozkazuje
Ja się tego właśnie obawiam
Ale witamy, witamy w naszych skromnych progach
Napisz coś więcej więcej o sobie - czym się zajmujesz, ile masz/macie lat... ?
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki

Edytowane przez lovebird
Czas edycji: 2011-06-19 o 15:45
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:24   #2283
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Ja się tego właśnie obawiam
Ale witamy, witamy w naszych skromnych progach
Napisz coś więcej więcej o sobie - czym się zajmujesz, ile masz/macie lat... ?
Agnieszka 21 lat, nie pracuje, zajmuje sie synkiem chociaz aktualnie roznosze cv zeby gdxies sie wyrwac z domu bo juz nie daje rady, na studia tez bardzo bym chciala isc ale zyjemy tylko z wyplaty meza wiec ciezko, jak zaczne zarabiac to o studiach pomysle

TZ lat 25 policjant od 2 lat we wroclawiu, drogówka (mozna go czasami zobaczyc na tv4 w 'uwaga pirat' )

Filipek synek ur. 31.10.2009 kochany łobuziak, chociaz wchodzi w tzw. bunt 2latka ale i tak jest przekochany, wlasnie siedzi i oglada baje, zaraz kapanie i spac

z Tztem znamy jestesmy od 6 lat to jest nasz pierwszy powazny zwiazek i tak juz razem zostalismy, slub wzielismy 25.09.2010r.

mieszkamy u moich rodzicow, nie jest latwo szukamy mieszkania do wynajecia u nas w miejscowosci ale nie ma nic niestety

to by bylo na tyle. jeszcze cos? nr buta, gr krwi?

*
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:45   #2284
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Hej Kobiety u nas cały weekend deszczowy. Wczoraj zaliczyliśmy ostatnie zajęcia pływania z Ninką teraz przerwa wakacyjna. Jak nam się uda to będziemy dalej chodzili od września. Tak mi weekend zleciał, że nawet nie wiem kiedy ...

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Przyłączam się do was Kobitki

Cieżkie życie z tymi mundurowymi nie??:P
Moj maż jest Policjantem we Wrocku od 2 lat, jedno szkolenie pol roczne juz za nami. Nasz synek mial wtedy kilka miesiecy i TZ zapowiada nastepne szkolenie, nie wiem jak to przezyjemy bo poprzednie szkolenie bardzo nas od siebie oddaliło, przyzwyczailam sie do bycia samej, nikt mi nie marudzil co i jak mam robic a tu wraca Policyjny i rozkazuje
Witamy i zapraszamy

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Agnieszka 21 lat, nie pracuje, zajmuje sie synkiem chociaz aktualnie roznosze cv zeby gdxies sie wyrwac z domu bo juz nie daje rady, na studia tez bardzo bym chciala isc ale zyjemy tylko z wyplaty meza wiec ciezko, jak zaczne zarabiac to o studiach pomysle

TZ lat 25 policjant od 2 lat we wroclawiu, drogówka (mozna go czasami zobaczyc na tv4 w 'uwaga pirat' )

Filipek synek ur. 31.10.2009 kochany łobuziak, chociaz wchodzi w tzw. bunt 2latka ale i tak jest przekochany, wlasnie siedzi i oglada baje, zaraz kapanie i spac

z Tztem znamy jestesmy od 6 lat to jest nasz pierwszy powazny zwiazek i tak juz razem zostalismy, slub wzielismy 25.09.2010r.

mieszkamy u moich rodzicow, nie jest latwo szukamy mieszkania do wynajecia u nas w miejscowosci ale nie ma nic niestety

to by bylo na tyle. jeszcze cos? nr buta, gr krwi?
hahahahah ale się uśmiałam
a może by tak znak zodiaku

a krew to pewnie masz 0rh +
libelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:35   #2285
Flavienn
Zakorzenienie
 
Avatar Flavienn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 766
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Agnieszka 21 lat, nie pracuje, zajmuje sie synkiem chociaz aktualnie roznosze cv zeby gdxies sie wyrwac z domu bo juz nie daje rady, na studia tez bardzo bym chciala isc ale zyjemy tylko z wyplaty meza wiec ciezko, jak zaczne zarabiac to o studiach pomysle

TZ lat 25 policjant od 2 lat we wroclawiu, drogówka (mozna go czasami zobaczyc na tv4 w 'uwaga pirat' )

Filipek synek ur. 31.10.2009 kochany łobuziak, chociaz wchodzi w tzw. bunt 2latka ale i tak jest przekochany, wlasnie siedzi i oglada baje, zaraz kapanie i spac

z Tztem znamy jestesmy od 6 lat to jest nasz pierwszy powazny zwiazek i tak juz razem zostalismy, slub wzielismy 25.09.2010r.

mieszkamy u moich rodzicow, nie jest latwo szukamy mieszkania do wynajecia u nas w miejscowosci ale nie ma nic niestety

to by bylo na tyle. jeszcze cos? nr buta, gr krwi?

*
to jezeli dobrze licze, zaczeliscie ze soba byc jak mialas 15 lat ?
hmm czasem ogladam ten program , niezłe numery tam robia
to wzieliscie slub krotko przed narodzinami synka
a nie masz mozliwosci przeprowadzenia sie do Wroclawia?.
Daleko macie do siebie ?
__________________



proszę kliknij
Flavienn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 22:31   #2286
kobieta_oficera
Raczkowanie
 
Avatar kobieta_oficera
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 239
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Przyłączam się do was Kobitki

Cieżkie życie z tymi mundurowymi nie??:P
Witamy w naszych skromnych progach
Czy życie z mundurowym jest ciężkie? Nie wiem, staż nasz krótkawy i póki co nie doświadczyłam tego ale z pewnością się dowiem Tak w temacie powiem Wam, że w ten weekend, kiedy byliśmy w moich rodzinnych stronach odwiedziliśmy Kancelarię Katedralną i zamówiliśmy sobie godzinę ślubu w Kościele - godz 17.00 Teraz już nic nam nie stanie na przeszkodzie

Odnośnie weekendu - wydłużonego zresztą bo już w czwartek zaczętego - minął w mgnieniu oka. Nawet nie wiedziałam kiedy. Byliśmy na koncercie Sydneya Polaka i skakaliśmy z TŻ w rytm Chomiczówki, graliśmy w kręgle, posnuliśmy się po moim rodzinnym mieście bo akurat były Dni W..... W ogóle w mojego TŻ w ten weekend wstąpiła jakaś nieposkromiona chęć przytulania się, dawania mi całusów itd ...na ulicy zachowywaliśmy się jak para nastolatków - uwielbiam to ... No a dziś rozstaliśmy się aby już w środę znowu się spotkać

Poza tym nothing special...jutro do roboty
kobieta_oficera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 22:51   #2287
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

My też weekend spędziliśmy przyjemnie, chociaż sobotę całą zmarnowaliśmy na spotkanie z moim tatą, a wieczorem byliśmy zmęczeni i też nie posiedzieliśmy... Za to dzisiaj nadrobiliśmy TŻ już na jednostce, a ja próbuję się uczyć, ale coś mi nie wychodzi
Szkoda mi tylko tego, że wszyscy mają długi weekend, a my się pewnie zobaczymy normalnie, w piątek ale nic, pouczę się może trochę, a w czwartek i tak mam zajęcia
kobieta_oficera, też bym chciała, żeby mój miał taki dzień przytulania i buziakowania
Dobrej nocy wszystkim i miłego poniedziałku
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 08:17   #2288
Freya16
Raczkowanie
 
Avatar Freya16
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 278
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

weekend, weekend i po weekendzie. Szybko minął. W sobotę byliśmy w Owieśnie na festynie świętojańskim. Zgadnijcie jakie życzenie wypowiedziałam rzucając wianek na wodę. Moje dzieci wariowały jak szalone, a mój Tż dobrze się bawił w zbroi z kumplami. Ja sobie odpuściłam tym razem przebieranki. Wróciliśmy przed północą do domu. Niedziela leniwa, ale wieczorem pakowanie i o 21wszej wyjechał do Krakowa.
Pogoda nam się popsuła, szaro i wietrznie za oknem
Witam Agusia_a9. Ja się obawiam "rządzenia w domu" jak wróci z Afganistanu. Przez pół roku człowiek sobie jakoś ułoży dzień żeby ze wszystkim zdążyć, a później trzeba wszystko od nowa układać, ale tak już jest. Trzeba się docierać i dogadywać.
__________________
-Załóż płaszcz,udajemy żołnierzy
-Dobrze,w razie czego powiem..
-Udajemy głupich żołnierzy,chodź.'
Geralt i Jaskier


Freya16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 10:19   #2289
Bambi19
Raczkowanie
 
Avatar Bambi19
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

[COLOR="Blue"]Agusia witaj na pokladzie! Duzo tych informacji o sobie jak na poczatek podalas /COLOR]

Edytowane przez Bambi19
Czas edycji: 2013-07-30 o 13:19
Bambi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 10:59   #2290
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Libelle
znak zodiaku? szczelec, moj tz Byczek wiec ustrzeliłam byczka a krew? Arh+

Cytat:
Napisane przez Flavienn Pokaż wiadomość
to jezeli dobrze licze, zaczeliscie ze soba byc jak mialas 15 lat ?
hmm czasem ogladam ten program , niezłe numery tam robia
to wzieliscie slub krotko przed narodzinami synka
a nie masz mozliwosci przeprowadzenia sie do Wroclawia?.
Daleko macie do siebie ?
Dokaldnie spotykalismy sie jak ja mialam 14 lat a zaczelismy 'chodzenie' legalnie za raczke jak mialam lat 15 . A slub wielismy prawie rok po urodzeniu filipka bynajmniej mialam czas na zżucenie zbędnych kg
A my z tztem i synkiem mieszkamy razem 25km od wrocka tylko te jego wyjazdy na szkolenia mnie przerazaja

kobieta_oficera
Skoro nie poznalas calkowicie zycia z panem mundurowym to ja Cie nie strasze Spokojnie dacie rade, wazne zebyscie sie dogadywali, zebyscie sie kochali i byli wyrozumiali i szli czasami na kompromisy i zeby tz nie przenosil pracy do domu, i tego pieprzonego żądzenia bo mam po dziurki w nosie rozkazów:/

Slubu zazdroszcze pamietam swoj bardzo dobrze i uwielbiam ogladac zdjecia i marzy mi sie taki beztroski dzien przytulania, szalenstw na miescie, albo na koncercie.. ale z tym naszym malym rozrabiakom sie zwyczajnie nie da:P

Freya16
Dokladnie. Jak tz wyjedzie to ukladamy sobie plan dnia po swojemu nikt nam nie mowi co mamy robic, nie psuje calego systemu, a tu po polowie roku wraca 'pan i wladca' i zaczynaja sie sprzeczki:/

Cytat:
Napisane przez Bambi19 Pokaż wiadomość
Agusia witaj na pokladzie! Duzo tych informacji o sobie jak na poczatek podalas ;D Ogolnie widze, ze tak rzeczywiscie z tego co napisalas macie ciezko:-( Mundurowki sa silne babki wiec glowa do gory!!
U mnie weekend minal TŻtowo i urodzinowo - obchodzilam caly weekend urodzinki, jedni goscie przyszli predzej o dzien, drudzy w dniu urodzin i lepiej, ze tak to rozdzielialm, bo w dzien urodzin rano obudzialm sie w duzym bolem gardla, potem niby bylo okej, ale na wieczor jak to bywa sie pogorszylo, cialo mnie rwalo itp. Nawet nie wiem skad to zlapalam, chyba jakis gardlowy wirus panuje, zaatakowalo mi bardziej kratn i mnie boli, mam podrazniona, a ja w swojej pracy duzooooo operuje glosem wiec mialam juz dzis ciezko:-( Niby prezenty nie sa wazne, ale dostalam superowe, jeszcze dzis jeden gosc przyjdzie wiec w sumie 3 dni mam urodzinowe TŻ mnie bardzo pozytywnie zaskoczyl, ale zachowam to dla siebie pozwolcie:lov e:
Sto lat i duzo sil na reszte zycia z P. Mundurowym i jak Cie tz zaskoczyl? opowiadaj bo żem ciekawska

Maz z synem spia a ja wlasnie ogladam po raz setny zdjecia slubne Tacy szczesliwi bylismy a teraz jakos sie dogadac nie mozemy.. no nic ide sie kapac pazurkimalowac bo do wrocka na zakupy jedziemy jak sie chlopaki obudza)

Buziaczki poniedzialkowo
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 11:18   #2291
Freya16
Raczkowanie
 
Avatar Freya16
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 278
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Maz z synem spia a ja wlasnie ogladam po raz setny zdjecia slubne Tacy szczesliwi bylismy a teraz jakos sie dogadac nie mozemy.. no nic ide sie kapac pazurkimalowac bo do wrocka na zakupy jedziemy jak sie chlopaki obudza)

Buziaczki poniedzialkowo
Ile jesteście po ślubie? 6 lat? Kryzys? Chyba za szybko. Zrób coś z tym bo jak nie zaczniesz działać teraz to później będzie tylko gorzej. Trzymam kciuki
Poniedziałek jest zabójczy, a poniedziałek bez TZ jest podwójnie zabójczy
__________________
-Załóż płaszcz,udajemy żołnierzy
-Dobrze,w razie czego powiem..
-Udajemy głupich żołnierzy,chodź.'
Geralt i Jaskier


Freya16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 12:21   #2292
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez kobieta_oficera Pokaż wiadomość


Odnośnie weekendu - wydłużonego zresztą bo już w czwartek zaczętego - minął w mgnieniu oka. Nawet nie wiedziałam kiedy. Byliśmy na koncercie Sydneya Polaka i skakaliśmy z TŻ w rytm Chomiczówki, graliśmy w kręgle, posnuliśmy się po moim rodzinnym mieście bo akurat były Dni W..... W ogóle w mojego TŻ w ten weekend wstąpiła jakaś nieposkromiona chęć przytulania się, dawania mi całusów itd ...na ulicy zachowywaliśmy się jak para nastolatków - uwielbiam to ... No a dziś rozstaliśmy się aby już w środę znowu się spotkać

Poza tym nothing special...jutro do roboty
Kobieto Oficera tylko pozazdrościć tego weekendu udanej zabawy. u nas lało nawet na spacer nie było jak wyjść...

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
...
Szkoda mi tylko tego, że wszyscy mają długi weekend, a my się pewnie zobaczymy normalnie, w piątek ale nic, pouczę się może trochę, a w czwartek i tak mam zajęcia
Lovebird kochana nie tylko ty nie masz długiego weekendu , mój też w piątek musi być w pracy więc nie opłaca mu się wracać z Kraka do domu po to żeby na drugi dzień o 5 rano znowu tam jechać. My chcemy jechać do niego o ile będzie ładna pogoda

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Libelle
znak zodiaku? szczelec, moj tz Byczek wiec ustrzeliłam byczka a krew? Arh+
No masz nie trafiłam z krwią

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
kobieta_oficera
Skoro nie poznalas calkowicie zycia z panem mundurowym to ja Cie nie strasze Spokojnie dacie rade, wazne zebyscie sie dogadywali, zebyscie sie kochali i byli wyrozumiali i szli czasami na kompromisy i zeby tz nie przenosil pracy do domu, i tego pieprzonego żądzenia bo mam po dziurki w nosie rozkazów:/
O moja droga nie ma co się martwić o Kobietę Oficera to są nasze wizażowe największe ZAKOCHAŃCE

Może mi ktoś powiedzieć GDZIE jest ładna pogoda i słonko ??
libelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:35   #2293
Freya16
Raczkowanie
 
Avatar Freya16
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 278
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez libelle Pokaż wiadomość
Może mi ktoś powiedzieć GDZIE jest ładna pogoda i słonko ??
zabrane, ukradzione, zaczarowane. Przy takiej pogodzie nic mi się nie chce, ale podobno tak ma być tylko (aż) przez 3 dni. Właśnie kombinujemy co zrobić żeby TZ nie wracał w piątek do Krakowa
__________________
-Załóż płaszcz,udajemy żołnierzy
-Dobrze,w razie czego powiem..
-Udajemy głupich żołnierzy,chodź.'
Geralt i Jaskier


Freya16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:48   #2294
Flavienn
Zakorzenienie
 
Avatar Flavienn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 766
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

u mnie weekend minal kolejny bez TŻta. Ale na szczescie chyba w koncu sie zobaczymy w czwartek po miesiecznej rozlace
jak sie teraz nie spotkamy to go chyba udusze
potwornie mi teskno za nim
zazdroszcze wam tak udanych weekendow
moj minal prawie caly w domu, pogoda byla do niczego, co chwile na zmiane slonko-burza-deszcz i tak w kolko...
za 2 godziny zmykam na zakonczenie roku sportowego
__________________



proszę kliknij
Flavienn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 13:17   #2295
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez Freya16 Pokaż wiadomość
zabrane, ukradzione, zaczarowane. Przy takiej pogodzie nic mi się nie chce, ale podobno tak ma być tylko (aż) przez 3 dni. Właśnie kombinujemy co zrobić żeby TZ nie wracał w piątek do Krakowa
My nie walczymy z wiatrakami... trudno pojedziemy do niego w czwartek, bo szkoda nam tego jednego dnia który możemy spędzić razem, najwyżej pospacerujemy po Kraku, bo pewnie wszystko będzie pozamykane... A w piątek po pracy przyjedzie do nas i tyle. Narobimy kilometrów.
libelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 13:20   #2296
Freya16
Raczkowanie
 
Avatar Freya16
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 278
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez libelle Pokaż wiadomość
My nie walczymy z wiatrakami... trudno pojedziemy do niego w czwartek, bo szkoda nam tego jednego dnia który możemy spędzić razem, najwyżej pospacerujemy po Kraku, bo pewnie wszystko będzie pozamykane... A w piątek po pracy przyjedzie do nas i tyle. Narobimy kilometrów.
my czasami próbujemy walczyć. Efekt zazwyczaj mierny, człowiek sobie tylko nadziei narobi, ale nadzieją matką.......
__________________
-Załóż płaszcz,udajemy żołnierzy
-Dobrze,w razie czego powiem..
-Udajemy głupich żołnierzy,chodź.'
Geralt i Jaskier


Freya16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 13:21   #2297
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez Freya16 Pokaż wiadomość
Poniedziałek jest zabójczy, a poniedziałek bez TZ jest podwójnie zabójczy
Oj tak, chociaż u mnie ostatnio niedziele wieczorem są najgorsze...
Ale skrobiecie!
U nas w weekend też pogoda nie była zbyt ładna, raz jak się z TŻ-em wybraliśmy na spacer, to zaraz wracaliśmy, bo zaczęło padać
A wie ktoś co się dzieje z ciaputką? Niby pisała chyba jakiś czas temu, że jej nie będzie i wszystko nadrobi, ale to już dawno było
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki

Edytowane przez lovebird
Czas edycji: 2011-06-20 o 13:23
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 19:36   #2298
Bambi19
Raczkowanie
 
Avatar Bambi19
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Oooooo Libellko teraz sie narazilas niektorym, a mi napewno heheh wywnioskowalam
SKROBIECIE NA MAXA LASKI

Edytowane przez Bambi19
Czas edycji: 2013-07-30 o 13:20
Bambi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 20:39   #2299
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

hello!
widzę, że dużo naskrobałyście przez te kilka dni, ale niestety brak mi dzisiaj czasu, żeby Was nadrobić ale obiecuję, że jutro coś więcej napiszę.

Bambi19 przyjmnij troszkę spóźnione, ale jak najbardziej szczere życzenia urodzinowe. Samych radosnych, pogodnych i szczęśliwych dni spędzonych u boku wiecznie kochającego cię Tż (i gromadki dzieci )!
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 21:38   #2300
Flavienn
Zakorzenienie
 
Avatar Flavienn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 766
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Bambi19 ! ode mnie tez spoznione zyczenia, duzo zdrowia, wytrwalosci i nieskonczonej milosci z TŻ, aby te rozstania i samotnosc nie byla taka trudna, spelnienia marzen, i udanych wakacji !
__________________



proszę kliknij
Flavienn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 22:35   #2301
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez Bambi19 Pokaż wiadomość
Oooooo Libellko teraz sie narazilas niektorym, a mi napewno heheh My z TŻtem tez jestesmy zakochance tyle, ze ja inaczej o tym pisze, nie umiem tak jak Kobietka Oficera

Bambi Kochana WYBACZ !!
Także jesteś zakochaniec i jak ja mogłam Cię pominąć ...
libelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 00:16   #2302
kobieta_oficera
Raczkowanie
 
Avatar kobieta_oficera
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 239
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez Bambi19 Pokaż wiadomość
TŻ mnie bardzo pozytywnie zaskoczyl, ale zachowam to dla siebie pozwolcie:lov e:
I tak to z Ciebie wyciągnę przez tel Powrotu do zdrowia

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9
Dokaldnie spotykalismy sie jak ja mialam 14 lat a zaczelismy 'chodzenie' legalnie za raczke jak mialam lat 15 .
Rany!!! W życiu nie byłam z nikim tak długo! Mój rekord to 1,5 roku ........i rekord ten pobiję ze swoim TŻcikiem W tych sprawach trzeba jednak trzeba trafić na "swojego"

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9
kobieta_oficera
Skoro nie poznalas calkowicie zycia z panem mundurowym to ja Cie nie strasze Spokojnie dacie rade, wazne zebyscie sie dogadywali, zebyscie sie kochali i byli wyrozumiali i szli czasami na kompromisy i zeby tz nie przenosil pracy do domu, i tego pieprzonego żądzenia bo mam po dziurki w nosie rozkazów:/
Ale ja się w ogóle nie boję Kochamy się bardzo, dogadujemy, czasem sprzeczamy ale zawsze w końcu godzimy. TŻ nie przenosi pracy do domu. Nie dość, że nie uwidacznia się to w jego zachowaniu to jeszcze prawie wcale o niej nie mówimy. Chyba częściej ja mówię o swojej pracy aniżeli TŻ o wojsku ...Generalnie jak trafia mi się duża sprawa żyję nią i nawet wieczorami zastanwiam się jak to rozegrać

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9
Slubu zazdroszcze pamietam swoj bardzo dobrze i uwielbiam ogladac zdjecia i marzy mi sie taki beztroski dzien przytulania, szalenstw na miescie, albo na koncercie.. ale z tym naszym malym rozrabiakom sie zwyczajnie nie da:P
Zapewne to był magiczny dzień

Cytat:
Napisane przez libelle
O moja droga nie ma co się martwić o Kobietę Oficera to są nasze wizażowe największe ZAKOCHAŃCE
Libelle, Ty to się jednak znasz na ludziach

Cytat:
Napisane przez Bambi19
Oooooo Libellko teraz sie narazilas niektorym, a mi napewno heheh My z TŻtem tez jestesmy zakochance tyle, ze ja inaczej o tym pisze, nie umiem tak jak Kobietka Oficera
Bambi, bardziej niewierna jesteś niż Tomasz. Widziałaś a jeszcze nie wierzysz w to co widzisz i słyszysz
kobieta_oficera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 14:51   #2303
Bambi19
Raczkowanie
 
Avatar Bambi19
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 231
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Aicila i Flaveinn dzieki za spoznione i szczere zyczenia...

Edytowane przez Bambi19
Czas edycji: 2013-07-30 o 13:21
Bambi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 18:05   #2304
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Bambi, wracaj do zdrowia
U mnie już ustalone - TŻ jednak ma piątek wolny i przyjeżdża jutro, ale w sobotę ucieka... Ale dobrze, przynajmniej się pouczę, bo sesja coraz bliżej
W ogóle wiemy już gdzie będzie miał praktyki i cieszę się bardzo, bo to jakieś 100km ode mnie, więc lepiej chyba być nie mogło

A wiecie, co się dzieje z ciaputką? Niby pisała jakiś czas temu, że znika na moment, ale że nadrobi wszystko, a tu od dawna ani widu, ani słychu
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 18:24   #2305
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez Bambi19 Pokaż wiadomość
Aicila i Flaveinn dzieki za spoznione i szczere zyczenia....Aicila z ta gromadka to wiesz az tak nie zycz, jedno, dwa maksymalnie wystarczy oby zdrowe byly;D
Kobieto Oficera - ja tam Tomasz nie jestem Taki zarcik sie zalaczyl Przez telefon to bardziej intymniej sie gada
Libellko - napisze tylko WYBACZAM!!!
Rozlozylo mnie mam lekka goraczke, czuje sie wymemlana, dzis nie poszlam do pracy a musicie wiedziec, ze to sie czesto nie zdarza - na serio musze zle sie czuc, wracam do wyrka chce sie do wyjazdu wykurowac albo miec znikome symptomy, pappa

Dzięki za wybaczenie Wracaj szybciutko do zdrowia i wypocznij nad tym morzem i za nas bo nie wiem kiedy nam się uda na jakieś wakacje wybrać

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
U mnie już ustalone - TŻ jednak ma piątek wolny i przyjeżdża jutro, ale w sobotę ucieka... Ale dobrze, przynajmniej się pouczę, bo sesja coraz bliżej
W ogóle wiemy już gdzie będzie miał praktyki i cieszę się bardzo, bo to jakieś 100km ode mnie, więc lepiej chyba być nie mogło

A wiecie, co się dzieje z ciaputką? Niby pisała jakiś czas temu, że znika na moment, ale że nadrobi wszystko, a tu od dawna ani widu, ani słychu
Lovebird czyli wychodzi na to, że tylko mój idzie do pracy i nie mamy długiego weekendu...
A Cieputka fakt coś pisała, że jej trochę nie będzie, ale szczerze nie pamiętam czy pisała kiedy się mniej więcej pojawi...
libelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 18:37   #2306
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez libelle Pokaż wiadomość
Lovebird czyli wychodzi na to, że tylko mój idzie do pracy i nie mamy długiego weekendu...
Tak wyszło chyba... Ale pocieszę Cię, że ja mam w czwartek jeszcze zajęcia, całe szczęście, że piątkowe przełożyli na przyszły tydzień... No i TŻ w sobotę jedzie, więc wcale taki długi weekend nie będzie... Ale zawsze to lepsze, niż normalny weekend
Nic, lecę zaraz do pracy, miłego wieczoru
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:27   #2307
Freya16
Raczkowanie
 
Avatar Freya16
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 278
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Bambi dużo zdrówka życzę. Na urlop trzeba jechać wykurowanym bo przecież nie możesz spędzić go w łóżku z katarem i gorączką, lepiej z TZ
__________________
-Załóż płaszcz,udajemy żołnierzy
-Dobrze,w razie czego powiem..
-Udajemy głupich żołnierzy,chodź.'
Geralt i Jaskier


Freya16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 09:04   #2308
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Tak wyszło chyba... Ale pocieszę Cię, że ja mam w czwartek jeszcze zajęcia, całe szczęście, że piątkowe przełożyli na przyszły tydzień... No i TŻ w sobotę jedzie, więc wcale taki długi weekend nie będzie... Ale zawsze to lepsze, niż normalny weekend
Nic, lecę zaraz do pracy, miłego wieczoru
No to pięknie zostawiacie mnie tu samą z tym świetnym wymysłem MONu
A tak w'ogóle to jak pogoda się utrzyma taka jak dziś to jutro zmykam z młodą do Kraka, ciekawi mnie tylko czy z okazji święta będzie cokolwiek otwarte żeby się choć kawy napić Powiem Wam, że jestem jak najbardziej za zamykaniem wielkich galerii czy sklepów ale wydaje mi się że trochę lipa jak przychodzi takie wolne i nie ma w sumie co ze sobą zrobić. W zeszłym roku poszliśmy z moim TŻtem na taki spacer po parku w centrum i nawet nie można było się kawy napić, totalnie wszystko było zamknięte, stał sobie tylko pan w parku z balonami
libelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 11:58   #2309
Flavienn
Zakorzenienie
 
Avatar Flavienn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 766
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

mysle, ze bedzie wszystko zamkniete.
Wlasnie wrocilam z miasta i ludzie szaleja na zakupach jak by miesiac mialy sklepy byc pozamykane
chleb z 3 sklepow zniknal jak gorace buleczki
wiec chyba bedziecie musieli byc zdani na siebie i wlasna pomyslowosc
__________________



proszę kliknij
Flavienn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 12:39   #2310
Freya16
Raczkowanie
 
Avatar Freya16
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 278
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część III

Hej. Mam dzisiaj doła. Do piątkowego wieczoru zostanę sama bo mój TZ zabiera dzieci jutro rano i jedzie do swoich rodziców, a ja musze zostać bo w piątek do pracy. Jak już pojadę do nich to nie bedziemy mieli chwili dla siebie bo teściowie i na dodatek szwagierka z rodziną. I jeszcze nie bedę miała czasu spotkać się z moją przyjaciółką bo w niedzielę rano powrót do domku, a wieczorem TZ jedzie do Krakowa. Poza tym nie opuszcza mnie strach przed jego wylotem do Afganistanu. Jestem kłębkiem nerwów
__________________
-Załóż płaszcz,udajemy żołnierzy
-Dobrze,w razie czego powiem..
-Udajemy głupich żołnierzy,chodź.'
Geralt i Jaskier


Freya16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.