Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X ! - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-16, 12:29   #841
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Wystawie jej dupe. Podjelam decyzje.
Jeśli babcia ma 3 znajome w pobliżu, to najlepiej wszystkim, żeby mieć pewność, że ta najbardziej troskliwa widziała

Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
Też może być, choć ja tam wierzę w starą prawdę, że "nic tak nie wkurza ludzi jak Twoje szczęscie"

A to jest święta prawda...



Mało co nie umarłam na fitnessie. Syn się nie rusza. Wżeram słodkie i czekam na znaki z brzucha
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 12:30   #842
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Dreamer, kciuki zaciśnięte!
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 12:30   #843
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Dreamer kciuki zapewniamy dzięki za podpowiedź z tymi pozycjami.
Alloffkowa oj sex z gołą dupą powinien ciekawość sąsiadki zaspokoić
Munia mam nadzieję że po porodzie okaże się że zmiana nie jest groźna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 12:31   #844
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Dreamer9o Pokaż wiadomość

o 14:20 mamy usg, więc zbieram się. Poproszę kciuki !
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 12:31   #845
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Byłam na długim spacerze z psiną i teraz obie po nim lezymy wyczerpane. Generalnie od początku tygodnie mam jakiś spadek formy zrzucam tyko na 9 miesiąc choć nie wiem czy słusznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja mam dużo energii, kurcze raz jest tak, że cały dzień prawie nic nie robię a innym razem mogłabym świat zawojować.

Jeżeli jesteśmy przy temacie kp, toczy możecie mi (chociażby tak w skrócie) wytłumaczyć o co chodzi z tą metodą 7-5-3?
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 12:39   #846
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez kassate1203 Pokaż wiadomość
A ja mam dużo energii, kurcze raz jest tak, że cały dzień prawie nic nie robię a innym razem mogłabym świat zawojować.

Jeżeli jesteśmy przy temacie kp, toczy możecie mi (chociażby tak w skrócie) wytłumaczyć o co chodzi z tą metodą 7-5-3?
Odciaganir laktatorem : najpierw z 1 piersi 7 minut potem z drugiej 7. Potem znowu pierwsza 5 minut i druga 5 minut i znowu z pierwszej 3 minuty i z drugiej 3.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 12:44   #847
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Ja prosze ja bo juz mam dość bycia w ciąży :p




Mnie tez :/ ale mam tak od jakiś 2 tygodni :/




To teraz żebym ja nie została zlinczowana :p
Ogólnie mam dość duża wiedzę na temat kp i problemów przy karmieniu, chce się z nią Wami dzielić w razie jakbyście miały problemy ale nie chce zostać odebrana za jakaś terrorystke laktacyjna czy coś, także jakby coś to piszcie do mnie żebym zluzowała czy coś, ok?

Ogólnie dokarmianie nie jest złe. Ale chodzi o to, ze jak mama zacznie dokarmiać w szpitalu to w szpitalu powinni rozpisać jej plan jak wyjsć z tego dokarmiania aby zostać na samej piersi, a tego nie robią i tu jest problem. Bo potem zaczyna się błędne koło, mama więcej podaje mm a mniej kp i w końcu zostaje samo mm.

Jezeli spadek wagi jest zbyt duży i występuje obawa ze zaszkodzi dziecku to tak jak pisałam wcześniej - najpierw odciągamy swoje mleko i dokarmiamy swoim mlekiem, i najlepiej nie butelka która moze prowadzić do zaburzenia techniki ssania, a strzykawka lub kieliszkiem. Idealne dokarmianie to takie z drenem przy piersi - przykleja się cieniutka rurkę do piersi swojej i na końcu jest butelka ze swoim mlekiem lub mm i przystawia się dziecko do piersi - dziecko ssie pierś i jednocześnie stymuluje piers do produkcji mleka ale tez z drenu ciągnie te przygotowane wcześniej mleko.
W szpitalach powinni miec takie coś, a jak nie maja to można ewentualnie się zaopatrzyć jezeli komuś bardzo zależy na kp i chce wyjsć z dokarmiania - takie coś nazywa się system SNS firmy medela.

Jeszcze jezeli dziecko spada z wagi to pierwsze co trzeba zrobić to odstawić smoczek, i cześciej karmić w nocy. Mleko w nocy jest bardziej kaloryczne, wiec warto dodać jedno lub dwa karmienia w nocy aby dziecko skoczyło z waga.

No i tez należy pamietać, ze dzieci przybierają na wasze skokowo, a nie po każdym karmieniu - nie powinno się ważyć dziecka przed i po karmieniu albo nawet codziennie - raz na dwa tygodnie a najlepiej raz na miesiąc wystarczy. Ważenie codziennie dodatkowo wprowadza stres u mamy, a stres utrudnia wypływ pokarmu.

Hmm to by chyba było na tyle z takich podstaw. Niestety z doświadczenia wiem, ze w szpitalach położne i lekarze nie maja odpowiedniej wiedzy laktacyjnej, często wprowadzają w błąd i szkodzą zamiast pomagać.

Jakby co to ja służę pomocą
Mi się podoba, że mówisz to co wiesz i może trochę faktycznie masz małego bzika (bez obrazy ) ale wiem, że chcesz dla Nas i naszych Maluchów jak najlepiej i dlatego się dzielisz wiedzą
ps. ja smoczek i butelkę pakuję do walizki, tak na wszelki wypadek. Gdyby Mały był mega wielkim płaczkiem a ja po 6h nie będę umiała go uspokoić w żaden logiczny sposób to dam smoka aby się uspokoił


Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Byłam na długim spacerze z psiną i teraz obie po nim lezymy wyczerpane. Generalnie od początku tygodnie mam jakiś spadek formy zrzucam tyko na 9 miesiąc choć nie wiem czy słusznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Teraz mi się przypomniało Arida pisałaś że byłaś załatwić coś w ZUS by potem mieć do becikowego chyba tak ? A napiszesz co to? Bo może jak będę w przyszłym tygodniu z l4 to też bym temat ogarnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się chętnie dowiem co z Zusu jest potrzebne do becikowego.
Ostatnio poprosiłam o zaświadczenie od położnej, że jestem pod opieką od początku ciąży to mi mówi, że dopiero po porodzie da mi takie zaświadczenie. WTF?!

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Mezzaluna, cały czas jestem z Tobą myślami
A ile będziesz jeszcze leżeć?


Ja się melduję po chirurgu. Zmiana na ręce podejrzana - do wycięcią ale po porodzie
Dzieki za kciuki.

Idę rozpalać grila, mama w drodze
Przykro mi, że podejrzana, ale wytną i mam nadzieję, że nic poważnego to nie będzie.

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Munia co to za zmiana??



Zamiast wystawiania tyłka, przyszedł mi do głowy seks na blacie w kuchni. Blat centralnie pod oknem. Co lepsze?

hahahah. Ty to mnie rozwalasz
Ale sąsiadkę to masz pojeeeee....

Cytat:
Napisane przez Dreamer9o Pokaż wiadomość
Mezzaluna dzielna jesteś, nie poddawaj się z KP! Trzymam mocno kciuki za Ciebie i za Rozalkę
mamaNiny oj biedna jesteś z tą teściową... bardzo dobrze że ją pognałaś na zakupy w końcu ma pomogać a nie przyjechała do Was na wczasy!
misia możesz podpytać o pozycje w trakcie porodu, w jakich możesz rodzić czy nie mają problemu z odbieraniem porodu w pozyjach wertykalnych jeśli Ci oczywiście na tym zależy.
Aclerya dobrze że można się Ciebie poradzić w sprawie KP

o 14:20 mamy usg, więc zbieram się. Poproszę kciuki !
Kciuki! Pochwal się fotką jak wyjdziesz


A ja jeszcze w łóżku...
Muszę iść po jakieś truskawki i czereśnie... ale tak bardzo nie chce mi się wstawać, myć, ubierać...eh

Edytowane przez dzojsticzek
Czas edycji: 2016-06-16 o 12:46
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 12:49   #848
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Wystawie jej dupe. Podjelam decyzje.
Dobre 😄 ale żeby podglądać i jeszcze komentować? Co za...
Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny

Jakbym do tej pindy nie napisała, to pewnie nie zobaczyłabym ani kasy, ani sukienki.
Ma mi zwrócić pieniążki, no ale co z tego, jak jestem teraz w czarnej doooopie, bo muszę szukać czegoś innego



alloffkowa, wystaw jej Ale umytą, bo potem naskarży znowu do babci
Za☠☠☠iaszcza ta laska. Mam nadzieję że kasę wróci chociaż...
Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Ja robie salatke z zupek chinskich.

Dwie zupki zloty kurczak vifon zalewam woda wraz z tymi przyprawami by makaron wchlonal caly plyn. Kapusta pekinska drobno posiekana, kukurydza z puszki i por drobno posiekany. Laczymy wszystko i dodajemy majonezu. U mnie zawsze robi furore z udkami czy skrzydelkami 😍
Ejjjjj muszę to wypróbować 😄
Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Mezzaluna, cały czas jestem z Tobą myślami
A ile będziesz jeszcze leżeć?


Ja się melduję po chirurgu. Zmiana na ręce podejrzana - do wycięcią ale po porodzie
Dzieki za kciuki.

Idę rozpalać grila, mama w drodze
Dziwna diagnoza "podejrzana"... Dobrze ze kontrolujesz i po porodzie będziesz działać 😊
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Munia co to za zmiana??



Zamiast wystawiania tyłka, przyszedł mi do głowy seks na blacie w kuchni. Blat centralnie pod oknem. Co lepsze?
Czy twoja babcia nie dostanie zawału jak jej ta koleżanka doniesie o tym? Haha 😂

Cytat:
Napisane przez Dreamer9o Pokaż wiadomość

o 14:20 mamy usg, więc zbieram się. Poproszę kciuki !
Kciuki ✊


Ja dziękuje za kciuki. Dziś pustka u lekarza i szybko poszło.
Usg nie było. Szyjka skrócona, ujście na jeden palec, głowa blisko na wschodem 😱 i skierowanie do szpitala w razie w dostałam jakby się coś działo...
Pan dr kazał trzymać się terminu 15.07. Wizyta na 30.06 (Arida możesz mnie tam dopisać &#128516. Gbs ujemny (chyba? Nie wychodowano jest na wyniku no to ujemny nie?).


Znów kupiłam sukienkę w lidlu... Co za sukienkoholik 😒 poza tym mam truskawki i czereśnie. Nakupilam owoców, będą lody w foremkach z Ikei 😀


Kurier mnie wkurzyl. Zostawił mi pod wycieraczką paczkę! No kurde ja bym była wredna to bym mogła napisać teraz ze paczki nie dostałam i zwrot kasy chce... Co za...

Któraś szukała foremek silikonowych. Są w lidlu z patyczkami plastikowe i są silikonowe ale takie do wyciskania - jak lody solo np.
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 12:52   #849
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez aglo_mammy Pokaż wiadomość
Dobre 😄 ale żeby podglądać i jeszcze komentować? Co za...

Za☠☠☠iaszcza ta laska. Mam nadzieję że kasę wróci chociaż...

Ejjjjj muszę to wypróbować 😄

Dziwna diagnoza "podejrzana"... Dobrze ze kontrolujesz i po porodzie będziesz działać 😊

Czy twoja babcia nie dostanie zawału jak jej ta koleżanka doniesie o tym? Haha 😂



Kciuki ✊


Ja dziękuje za kciuki. Dziś pustka u lekarza i szybko poszło.
Usg nie było. Szyjka skrócona, ujście na jeden palec, głowa blisko na wschodem 😱 i skierowanie do szpitala w razie w dostałam jakby się coś działo...
Pan dr kazał trzymać się terminu 15.07. Wizyta na 30.06 (Arida możesz mnie tam dopisać &#128516. Gbs ujemny (chyba? Nie wychodowano jest na wyniku no to ujemny nie?).


Znów kupiłam sukienkę w lidlu... Co za sukienkoholik 😒 poza tym mam truskawki i czereśnie. Nakupilam owoców, będą lody w foremkach z Ikei 😀


Kurier mnie wkurzyl. Zostawił mi pod wycieraczką paczkę! No kurde ja bym była wredna to bym mogła napisać teraz ze paczki nie dostałam i zwrot kasy chce... Co za...

Któraś szukała foremek silikonowych. Są w lidlu z patyczkami plastikowe i są silikonowe ale takie do wyciskania - jak lody solo np.
Powiedziala babci już że wystawie jej tyłek. Chyba nie uwierzyła bo śmiała się?

Kurier to masakra. Złóż skargę może?
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 12:55   #850
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Aglo_mammy, zgadza się: "nie wyhodowano=posiew ujemny=OK"

Co za dziwny kurier, a jakby ktoś ukradł tą paczkę??

OO, a jaką kupiłaś sukienkę? coś było i mnie ominęło?? dawno nie oglądałam ich gazetki
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:00   #851
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Biedna Ty Zwróć jej uwagę Ja rozumiem ale to nie jest darmowa stołówka. Ja bym sie nie odważyła grzebac synowej po lodowce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niech je na zdrowie, ale wczoraj wieczorem jeździliśmy z mężem do biedry, uzupełnić zakupy. Babcia jest wegetarianką. Mówi, że brak mięsa w diecie kompensuje ilością innych rzeczy. Nie pomyślała tylko, że mąż idzie do pracy, córka do szkoły a ja też jadam śniadania.

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Mezzaluna, cały czas jestem z Tobą myślami
A ile będziesz jeszcze leżeć?


Ja się melduję po chirurgu. Zmiana na ręce podejrzana - do wycięcią ale po porodzie
Dzieki za kciuki.

Idę rozpalać grila, mama w drodze
Niedobrze, to jakiś pieprzyk? Oni często zapobiegawczo wycinają. Też muszę ze sobą pójść.. Mam dużo.

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Byłam na długim spacerze z psiną i teraz obie po nim lezymy wyczerpane. Generalnie od początku tygodnie mam jakiś spadek formy zrzucam tyko na 9 miesiąc choć nie wiem czy słusznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Teraz mi się przypomniało Arida pisałaś że byłaś załatwić coś w ZUS by potem mieć do becikowego chyba tak ? A napiszesz co to? Bo może jak będę w przyszłym tygodniu z l4 to też bym temat ogarnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpoczywaj ja akurat 8 i 9 mc mam dużo lepszy niż resztę ciąży.

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Od 3 dni codziennie mnie mega czyści. Oby to nie to jeszcze!

Telefon mi całkiem padł i podczytuje Was tylko z doskoku
Może od żelaza? Albo magnezu?
Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Mezz pewnie zostane zlinczowana ale trudno. Jeśli sytuacja ze spadkiem wagi będie się utrzymywała ja bym dała mm. Mówię z doświadczenia. Córka spadała mi z wagi w szpitalu i spadała, ja mm nie chciałam a położne nie były chetne aby dać, mleko cudownie się nie objawiło i córka straciła bardzo dużo, odwodniła się i ogólnie było nieciekawie.
Nie będziemy się linczować wszystkie mamy jakieś doświadczenia i po prostu się dzielimy.
Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Mnie też od kilku dni czyści, może nie jakoś masakrycznie ale latanie 3-4 razy dziennie do kibelka bywa upierdliwe.
MamaNiny to w sumie najważniejsze że dzieci się nie stresuja, u nas sprawdziany były na początku czerwca teraz już luz praktycznie.
Yousthyna to życzę szybkiego pozbycia się rodziny i odpoczynku żeby dolegliwości minęły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I fajnie, u nas jeszcze zajęcia dodatkowe są i próby na zakończenie roku, bo klasa występuje :-o tak bym już ja w domu z teściową zostawiła
Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
MamaNiny komedia z tą Twoją teściową

Kamila ja biorę 2 razy dziennie po jednej tabletce (100mg) a dodatkowo zaczynam pokrzywkę pić..

Inka ja żelazo jem po śniadaniu...też biorę euthyrox i jakoś nie chcę tego łączyć a po pół godzinie po E jestem tak głodna, że muszę zjeść..

Moje żelastwo cały czas spada...z 8,5 na 8,1 - jutro mam badania zobaczymy jak teraz

Mnie przeczyściło w nocy i wogóle tak jak wam pisałąm miałam wrażenie, że zaraz mi wody pójdą ale na szczęście się trzymamy z córą w dwupaku...ale czuję ją inaczej i zdecydowanie mniej się dziś rusza..mam nadzieję, że to tylko dzień leniuszka ma
Ano komedia. Dobrze, że TŻ po mojej stronie

Cytat:
Napisane przez mezzaluna Pokaż wiadomość
Dziękuję za cieple słowa dziewczyny. Będę walczyć o ta laktację ile się da, ale też nie za wszelka cenę. Na razie póki szpital będę ja dokarmiać mm. Wciągnęła teraz 10ml NAN i pani powiedziała,ze to znaczy ze cos musi w piersiach być bo jakby byla glodna wciągnęłaby ze 20. Teraz sidze pod dojarką. I tak na razie zostajemy bo standardowo zlotaczka jest. Bycie mama jest ciężkie, mamą przedwcześnie urodzonego dziecka jeszcze trudniej. Ale mam Was, dziekuje :-*
Będzie dobrze lepiej, że zoltaczka w szpitalu wyszła niż w domu.
Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Kurde, płakać mi się chce
Kupiłam piękną sukienkę na sesję noworodkową jakiś tydzień temu.
Czekam na przesyłkę, nie ma i nie ma. W końcu napisałam do babki, co z paczką. A ona mi odpisała, że nie wyśle sukienki, ponieważ zahaczyła o tiul przy pakowaniu i zrobiła się dziura.
I teraz muszę szukać czegoś innego, a nie mam już czasu za bardzo...
Kurczę :-( rozumiem ja też mam ostatnio przejścia z pasmanterią.
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Ja też w☠☠☠☠....
Dzwoni do mnie babcia i tak se gadamy... I zaczęłyśmy gadać o sąsiadach moich. I mówi mi że ostatnio spotkała znajomą co mieszka naprzeciwko mnie i ta znajomata się jej pyta babci co ja taka nieszczęśliwa chodzę po moim mieszkaniu!!! Nosz ja ☠☠☠☠☠☠☠e!! Mam ochotę wywiesić w kuchni na oknie kartkę z napisem: "*uj Cię obchodzi moje nieszczęście" dawno mnie nic tak nie wkurzyło.
Omg ale tapet!
Cytat:
Napisane przez kulkatm Pokaż wiadomość
Jak brak chętnych to ja się moge dzis rozpakowac. Podświadome myślenie o porodzie sprawia ze spalam dzis całe 2 godziny! Do tego skurcze, ból podbrzusza i zachęcająco ładna data spowodowały ze mam doła :-(

Na pocieszenie zjadlam całą miskę truskawek z bitą śmietana
Biedna, myślisz, że coś się już dzieje?
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Munia co to za zmiana??



Zamiast wystawiania tyłka, przyszedł mi do głowy seks na blacie w kuchni. Blat centralnie pod oknem. Co lepsze?
Sex lepszy, jeszcze pozazdrości

Cytat:
Napisane przez Dreamer9o Pokaż wiadomość
Mezzaluna dzielna jesteś, nie poddawaj się z KP! Trzymam mocno kciuki za Ciebie i za Rozalkę
mamaNiny oj biedna jesteś z tą teściową... bardzo dobrze że ją pognałaś na zakupy w końcu ma pomogać a nie przyjechała do Was na wczasy!
misia możesz podpytać o pozycje w trakcie porodu, w jakich możesz rodzić czy nie mają problemu z odbieraniem porodu w pozyjach wertykalnych jeśli Ci oczywiście na tym zależy.
Aclerya dobrze że można się Ciebie poradzić w sprawie KP

o 14:20 mamy usg, więc zbieram się. Poproszę kciuki !
Są kciuki. Już dawno doszłam do wniosku, że skoro i tak jestem zła, to nie będę się z nią szczypać.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 13:08   #852
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Hello, Babeczki!))

melduję grzecznie, że jeśli Janek będzie punktualny, to urodzi się 12.07. Chyba, że postanowi inaczej i będzie chciał wcześniej

Hania dziś na wycieczce z przedszkolem, a ja jak zwykle przy każdej wycieczce miałam ochotę jechać za nimi

Ananka, chciałam dziś kobitę w "naszym" szpitalu zaczepiać, bo myślałam, że to Ty

Flowerbombka, mnie ruchy dziecka też już bolą. Nawet czkawka już mnie nie kręci...

Kattoo, mam suche, gdybym codziennie nie kremowała, to byłaby masakra. Ale może to też przez wskoczenie w japoneczki i sandałki?

CwK trafiłaś na sprzedawcę tygodnia

Munia, całym sercem jestem z Tobą i trzymam kciuki za dobre wyniki!!! Czy Ty wiesz, że być może będziemy mieć wątkowe bliźniaki? 12 lipca to też moje CC

Mezzaluna, powodzenia dla Was z karmieniem i buziaki
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:10   #853
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Ja już po wizycie..mam podejrzenie hipotrofii mała ma brzuszek za mały o dwa tygodnie, słabo przybiera na wadzę dziś miała 2160g.. Przepływy na razie ok , jeśli się to zmieni trzeba szybciej ciążę rozwiązać Łożysko jest małe dlatego mała jest niedotleniona, ja mam leżeć. Na skurcze dostałam nospe forte przez trzy dni po trzy tabletki, a później doraźnie i gdyby coś zaczęło się dziać, albo bym słabiej ruchy czuła bezwzględnie do szpitala.. Noi GBS dodatni tak na dokładkę..ech
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:12   #854
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Dreamer kciuki za usg

Aglo trzymaj trzymaj do lipca

Munia trzymam kciuki żeby to była łagodna zmiana...ja po pierwszym porodzie też wycinałam zmianę bo mi rosła/czerniała/swędziała i chirurgowi w Centrum Onkologii się bardzo nie podobała..na szczęście wyszło, że jest niegroźna...

Miqesi ale lipa z tą sukienką..i tak byś czekała, kurcze ta kobita powinna była od razu zadzwonić...wrr...

Aloffkowa
co za baba Niech się sobą zajmie, a nie innymi się interesuje..
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:13   #855
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Hello, Babeczki!))

melduję grzecznie, że jeśli Janek będzie punktualny, to urodzi się 12.07. Chyba, że postanowi inaczej i będzie chciał wcześniej

Hania dziś na wycieczce z przedszkolem, a ja jak zwykle przy każdej wycieczce miałam ochotę jechać za nimi

Ananka, chciałam dziś kobitę w "naszym" szpitalu zaczepiać, bo myślałam, że to Ty

Flowerbombka, mnie ruchy dziecka też już bolą. Nawet czkawka już mnie nie kręci...

Kattoo, mam suche, gdybym codziennie nie kremowała, to byłaby masakra. Ale może to też przez wskoczenie w japoneczki i sandałki?

CwK trafiłaś na sprzedawcę tygodnia

Munia, całym sercem jestem z Tobą i trzymam kciuki za dobre wyniki!!! Czy Ty wiesz, że być może będziemy mieć wątkowe bliźniaki? 12 lipca to też moje CC

Mezzaluna, powodzenia dla Was z karmieniem i buziaki
Mary, ja wczoraj do męża mówiłam po odwiezieniu córy na imprezę urodzinową do koleżanki, że nienawidzę się z nią rozstawać.. psychoza normalnie. Jak kwota najchętniej bym za nią wszędzie łaziła.

Janek niech sobie rośnie w brzuszku do 12.07 trzymam kciuki!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:14   #856
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie..mam podejrzenie hipotrofii mała ma brzuszek za mały o dwa tygodnie, słabo przybiera na wadzę dziś miała 2160g.. Przepływy na razie ok , jeśli się to zmieni trzeba szybciej ciążę rozwiązać Łożysko jest małe dlatego mała jest niedotleniona, ja mam leżeć. Na skurcze dostałam nospe forte przez trzy dni po trzy tabletki, a później doraźnie i gdyby coś zaczęło się dziać, albo bym słabiej ruchy czuła bezwzględnie do szpitala.. Noi GBS dodatni tak na dokładkę..ech
Kurde, się porobiło ale co poradzisz, przesrzegaj zaleceń, wszystko będzie dobrze
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:15   #857
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
To dobre info bo u mnie 34 tydzień więc mi się nie spieszy ... Poza tym dalej jestem w dupie z przyszykowaniem
Siostro! My kończymy 34 a tez jestem w dupie ze wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:15   #858
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie..mam podejrzenie hipotrofii mała ma brzuszek za mały o dwa tygodnie, słabo przybiera na wadzę dziś miała 2160g.. Przepływy na razie ok , jeśli się to zmieni trzeba szybciej ciążę rozwiązać Łożysko jest małe dlatego mała jest niedotleniona, ja mam leżeć. Na skurcze dostałam nospe forte przez trzy dni po trzy tabletki, a później doraźnie i gdyby coś zaczęło się dziać, albo bym słabiej ruchy czuła bezwzględnie do szpitala.. Noi GBS dodatni tak na dokładkę..ech
A wczesniej tez tak wychodzilo na usg? Moze to blad pomiarow?
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:16   #859
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Silver cholerka ale dzisiaj nie Twój dzień zdecydowanie..leż ładnie i nie zamartwiaj się tylko za bardzo..tyle naszych wątkowych dziewczynek to drobinki..na pewno wszystko bęzie ok
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 13:18   #860
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Kattoo tamtym razem brzuch odstawał ciut od pozostałych pomiarów teraz to się powiększyło, lekarz dzisiaj trzy razy sprawdzał, żeby mieć jak najdokładniejszy pomiar. Za dwa tygodnie mam kolejną wizytę zobaczymy co mi powie
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:19   #861
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie..mam podejrzenie hipotrofii mała ma brzuszek za mały o dwa tygodnie, słabo przybiera na wadzę dziś miała 2160g.. Przepływy na razie ok , jeśli się to zmieni trzeba szybciej ciążę rozwiązać Łożysko jest małe dlatego mała jest niedotleniona, ja mam leżeć. Na skurcze dostałam nospe forte przez trzy dni po trzy tabletki, a później doraźnie i gdyby coś zaczęło się dziać, albo bym słabiej ruchy czuła bezwzględnie do szpitala.. Noi GBS dodatni tak na dokładkę..ech
A w którym jesteś tyg ciąży? może jeszcze Mała nadrobi wagę, nasz w 3 tyg przypakował 700 g. Odpoczywaj, leż i jak najmniej skurczy
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:19   #862
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Kattoo tamtym razem brzuch odstawał ciut od pozostałych pomiarów teraz to się powiększyło, lekarz dzisiaj trzy razy sprawdzał, żeby mieć jak najdokładniejszy pomiar. Za dwa tygodnie mam kolejną wizytę zobaczymy co mi powie
Chyba Ananka mowila ze jak szla glodna to brzuszek byl maly. Najedz sie na drugi raz porzadnie
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:21   #863
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Wesoła Ania dziś 35 tydzień, też liczę, że jeszcze przypakuję ma jeszcze trochę czasu tylko, żeby chciała siedzieć w brzuchu jak najdłużej
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:21   #864
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Powiedziala babci już że wystawie jej tyłek. Chyba nie uwierzyła bo śmiała się?

Kurier to masakra. Złóż skargę może?
Myślisz że mogę? A to nie musi ten co wysyła?
Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
Aglo_mammy, zgadza się: "nie wyhodowano=posiew ujemny=OK"

Co za dziwny kurier, a jakby ktoś ukradł tą paczkę??

OO, a jaką kupiłaś sukienkę? coś było i mnie ominęło?? dawno nie oglądałam ich gazetki
No właśnie o tym mówię. Mogłabym napisać babce że nic mi nie przyszło i chce zwrot kasy. Tylko że to nie jej wina przecież...

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie..mam podejrzenie hipotrofii mała ma brzuszek za mały o dwa tygodnie, słabo przybiera na wadzę dziś miała 2160g.. Przepływy na razie ok , jeśli się to zmieni trzeba szybciej ciążę rozwiązać Łożysko jest małe dlatego mała jest niedotleniona, ja mam leżeć. Na skurcze dostałam nospe forte przez trzy dni po trzy tabletki, a później doraźnie i gdyby coś zaczęło się dziać, albo bym słabiej ruchy czuła bezwzględnie do szpitala.. Noi GBS dodatni tak na dokładkę..ech
O mateczko. Oszczędzaj się. Mam nadzieję że będzie dobrze a mała będzie po prostu kruszyną ale zdrową
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:22   #865
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez aglo_mammy Pokaż wiadomość
Myślisz że mogę? A to nie musi ten co wysyła?

No właśnie o tym mówię. Mogłabym napisać babce że nic mi nie przyszło i chce zwrot kasy. Tylko że to nie jej wina przecież...



O mateczko. Oszczędzaj się. Mam nadzieję że będzie dobrze a mała będzie po prostu kruszyną ale zdrową
Pewna nie jestem... Ale wydaje mi się że nie. W końcu podrobił Twój podpis...
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:24   #866
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Właśnie pytałam się lekarza czy to ma związek z jedzeniem powiedział, że absolutnie nie ( z resztą ja sporo jem) tylko właśnie przez to łożysko małe, ale na to nic nie poradzę bo to podobno genetyczne, jedynie co mogę zrobić to mało chodzić, dużo leżeć żeby mała się dotleniła. Damy radę, musimy
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:27   #867
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez marcylina Pokaż wiadomość
Salatka do grilla inna niz warzywa, feta? Tz mi strefe kibica w chacie dzis zorganizowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Makaron w kształcie ryżu
Ogorek zielony
Kukurydza
Szynka
Lycha majonezu z troszka jogurtu
Opcjonalnie zabek czosnku
Sol pieprz

PYCHA mam slinotok!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:27   #868
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie..mam podejrzenie hipotrofii mała ma brzuszek za mały o dwa tygodnie, słabo przybiera na wadzę dziś miała 2160g.. Przepływy na razie ok , jeśli się to zmieni trzeba szybciej ciążę rozwiązać Łożysko jest małe dlatego mała jest niedotleniona, ja mam leżeć. Na skurcze dostałam nospe forte przez trzy dni po trzy tabletki, a później doraźnie i gdyby coś zaczęło się dziać, albo bym słabiej ruchy czuła bezwzględnie do szpitala.. Noi GBS dodatni tak na dokładkę..ech
Niefajnie :-( trzymam kciuki żeby było tylko lepiej. Leż i oszczędzaj się. niech Cię TŻ dokarmia smakolykami.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2016-06-16 o 13:43
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:27   #869
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez silver89 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie..mam podejrzenie hipotrofii mała ma brzuszek za mały o dwa tygodnie, słabo przybiera na wadzę dziś miała 2160g.. Przepływy na razie ok , jeśli się to zmieni trzeba szybciej ciążę rozwiązać Łożysko jest małe dlatego mała jest niedotleniona, ja mam leżeć. Na skurcze dostałam nospe forte przez trzy dni po trzy tabletki, a później doraźnie i gdyby coś zaczęło się dziać, albo bym słabiej ruchy czuła bezwzględnie do szpitala.. Noi GBS dodatni tak na dokładkę..ech
Ojej, na szczęście jeszcze może przypakowac dzieciatko. Lez tak jak doktor kazał i odpoczywaj
Będzie dobrze
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:29   #870
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny

Jakbym do tej pindy nie napisała, to pewnie nie zobaczyłabym ani kasy, ani sukienki.
Ma mi zwrócić pieniążki, no ale co z tego, jak jestem teraz w czarnej doooopie, bo muszę szukać czegoś innego



alloffkowa, wystaw jej Ale umytą, bo potem naskarży znowu do babci
Hahaha
Bardziej podoba mi sie `huj Cie obchodzi moje nieszczęście`


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-26 18:36:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.