Liczne zdrady - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-03, 19:21   #91
Sashan_
Raczkowanie
 
Avatar Sashan_
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 121
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
Ciągle myślę czy on się zmieni, czy to co zrobił nauczyło go czegoś. Boję się, że kiedy znowu dam mu którąś z kolei szansę, a za jakiś czas znowu odkryję zdrady, co wtedy zrobię.. Ale jak cokolwiek odkryję skoro on ma zablokowany telefon, ma hasła.
Wiem, z rozmów z jego matką, bo weszłam jak spał, że ona każe mu ciągle kłamać, żeby mnie gasił i udupiał, że mam niski poziom intelektu - tak pisze do niego jego matka. Ona ciągle go podburza przeciwko mnie. On w rozmowach ze mną pisze, że jestem głupia, mówię jak zwykle głupoty.. Cóż z tego pięknego domu, co za życie w nim mam.
A już na pewno sobie nie wyobrażam, żebym z nim spała w jednym łóżku, albo coś więcej..
Dałybyście takiemu komuś kolejną szansę.?
Serio jeszcze pytasz? A tak na poważnie, jakoś wątpię, że od niego odejdziesz. Czuć to w Twoich odpowiedziach. Przyszłaś tu pomarudzić ale będziesz w tym tkwiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sashan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-03, 19:46   #92
Basiaaaaaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Sashan_ Pokaż wiadomość
Serio jeszcze pytasz? A tak na poważnie, jakoś wątpię, że od niego odejdziesz. Czuć to w Twoich odpowiedziach. Przyszłaś tu pomarudzić ale będziesz w tym tkwiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pozew w drodze.
Basiaaaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-03, 20:00   #93
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
Pozew w drodze.
Przecież chcesz mu wybaczyć? Nadal masz nadzieję że się zmieni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-03, 20:15   #94
Basiaaaaaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Przecież chcesz mu wybaczyć? Nadal masz nadzieję że się zmieni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to się już nie zmieni mimo zapewnień. Teraz muszę mu o tym pozwie jakoś zakomunikować. Najbardziej to szkoda dziecka, ale jak ma go wychowywać tata, który zdradza ciągle mamę to co to za rodzina.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Dziewczyny, ja nawet, gdy z nim uprawiałam seks, a było to często i w ogóle, to on pisał z tymi kobietami, wysyłał im swoje zdjęcia intymne, nagabywał na spotkania będąc ze mną. To chory człowiek.
Basiaaaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-03, 21:20   #95
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
Ale to się już nie zmieni mimo zapewnień. Teraz muszę mu o tym pozwie jakoś zakomunikować. Najbardziej to szkoda dziecka, ale jak ma go wychowywać tata, który zdradza ciągle mamę to co to za rodzina.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Dziewczyny, ja nawet, gdy z nim uprawiałam seks, a było to często i w ogóle, to on pisał z tymi kobietami, wysyłał im swoje zdjęcia intymne, nagabywał na spotkania będąc ze mną. To chory człowiek.
A ten pozew w drodze to oznacza, że dopiero masz zamiar go złożyć czy już złożyłaś?
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-03, 21:34   #96
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
A ten pozew w drodze to oznacza, że dopiero masz zamiar go złożyć czy już złożyłaś?
Się podepnę pod pytanie.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-03, 21:40   #97
Sashan_
Raczkowanie
 
Avatar Sashan_
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 121
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez minttee Pokaż wiadomość
Się podepnę pod pytanie.
Ja też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sashan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-04, 20:12   #98
Basiaaaaaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
A ten pozew w drodze to oznacza, że dopiero masz zamiar go złożyć czy już złożyłaś?
Złożyłam go już i czekam na odpowiedź adwokat, zrobiłam ten krok.
Basiaaaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 19:51   #99
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
Złożyłam go już i czekam na odpowiedź adwokat, zrobiłam ten krok.
Super. Tylko się nie cofaj, powodzenia!
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 19:56   #100
Basiaaaaaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez minttee Pokaż wiadomość
Super. Tylko się nie cofaj, powodzenia!
Nie zamierzam! Idę do przodu!
Basiaaaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-05, 20:15   #101
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
Nie zamierzam! Idę do przodu!
Twoja rodzina wie że twój mąż cię zdradza i chcesz się z nim rozstać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 13:14   #102
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 471
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
Sprawa jest trudna. Z mężem znam się od 2009 i od tego czasu jesteśmy ze sobą. Ślub braliśmy we wrześniu 2014. Na co dzień to radosny, miły, spokojny, pomocny, nieśmiały, dobry człowiek.
I teraz najlepsze. W trakcie związku z nim odkryłam jego liczne zdrady. Były to rozmowy o seksie z innymi kobietami na gg, na poczcie meil. Wysyłał im zdjęcia swojego członka prosząc w zamian o ich nagie zdjęcia. W każdej z tych rozmów nalegał, żeby te kobiety się z nimi spotkały wiadomo na co. Odbywało się przez to wiele awantur, kłótni. Za każdym razem obiecywał, że już nie będzie, że to tylko zwykłe pisanie, fantazje. Że nie będzie w klatce.
W 2011 będąc już ze mną w związku trochę się pokłóciliśmy. Znalazłam rozmowę, w której pisze z kobietą o spotkaniu, które było w hotelu. Ona mu robiła wyrzuty, że jak on mógł z nią, że przecież ma mnie. Przepraszał, że tak było, że przecież ja z nim tylko byłam, nie mieliśmy ślubu, że mu się to zdarzyło. Wybaczyłam. Później odkrywałam znów rozmowy, ale znowu dawałam szansę.
Urodziło nam się dziecko, myślałam, że już z tym skończył bo dziecko itp. I znowu te rozmowy. Przez ok. 3 lata od urodzenia dziecka nie uprawialiśmy seksu, jakoś tak wyszło. On nie przejawiał większych chęci, czasem ja zachęcałam, kładłam się przy nim itp. On mnie pogłaskał i powiedział, że starczy. W lutym tego roku weszłam na jego gg. Spotkanie z kobietą w aucie na wiadomo co.. Opisywali wszystko na gg. Byłam w szoku. Jak on mógł. A najlepsze, że on obwinia mnie, krzyczy, że to moja wina, że ja go „zmusiłam do zdrady”. Byłam niedobrą żoną, niesamodzielną itp. Że nie było seksu, choć on nie wykazywał chęci. Wracał późno nocą itp. A najgorsze, że on zupełnie nie czuje się winny, jakby nic się nie stało. Śmieje się, śpiewa itp. Proszę, napiszcie coś, pomóżcie.

Najpierw przeczytaj pogrubione, a potem całą resztę. I zadaj sobie pytanie, w którym miejscu ten człowiek jest miły, nieśmiały, dobry i pomocny?

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
Nie zamierzam! Idę do przodu!
O, widzę, że się udało. Trzymam kciuki! Powinnaś też iść na terapię i przepracować wszystko, co cię spotkało oraz dowiedzieć się, dlaczego tak długo pozwalałaś na takie zachowania. To bardzo istotny etap, walka o samą siebie.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 20:00   #103
Basiaaaaaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Twoja rodzina wie że twój mąż cię zdradza i chcesz się z nim rozstać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, moja rodzina wie o wszystkim i są w ogromnym szoku, że tyle lat to tłamsiłam w sobie i nic im nie powiedziałam o jego zdradach. Też bardzo tego żałuję, że wcześniej nic z tym nie robiłam. On ciągle tylko obiecywał, że kończy z tym, a ja mu ciągle wybaczałam.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

W przyszłym tygodniu mam zamiar go poinformować o pozwie. Zwlekam z tym tyle czasu, gdyż bardzo się boję jego reakcji. On, gdy się dowie o pozwie może być nieobliczalny. Na pewno będzie dzwonił po swoją matkę, ona do mnie przyjedzie i.. Strasznie się boję tego dnia.
Basiaaaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 20:17   #104
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
Tak, moja rodzina wie o wszystkim i są w ogromnym szoku, że tyle lat to tłamsiłam w sobie i nic im nie powiedziałam o jego zdradach. Też bardzo tego żałuję, że wcześniej nic z tym nie robiłam. On ciągle tylko obiecywał, że kończy z tym, a ja mu ciągle wybaczałam.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

W przyszłym tygodniu mam zamiar go poinformować o pozwie. Zwlekam z tym tyle czasu, gdyż bardzo się boję jego reakcji. On, gdy się dowie o pozwie może być nieobliczalny. Na pewno będzie dzwonił po swoją matkę, ona do mnie przyjedzie i.. Strasznie się boję tego dnia.
To moze powiedz mu to w obecności kogos z twojej rodziny?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 20:26   #105
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Liczne zdrady

Dobrze, że złożyłaś pozew. To już pierwszy krok za Tobą.

Czy wy mieszkacie dalej razem czy się od niego wyprowadziłaś?

i zgadzam się z xfrida. Poinformowałabym go w obecności kogoś bliskiego, żebyś nie była sama.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 20:33   #106
Basiaaaaaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Dobrze, że złożyłaś pozew. To już pierwszy krok za Tobą.

Czy wy mieszkacie dalej razem czy się od niego wyprowadziłaś?

i zgadzam się z xfrida. Poinformowałabym go w obecności kogoś bliskiego, żebyś nie była sama.
Dalej razem mieszkamy, ale jest coraz trudniej patrzeć na te jego kłamstwa, ukrywanie telefonu itp.
Najtrudniej będzie mi opuścić nowy dom, za który ja w całości płacę naprawdę spory kredyt.
Tak, powiem to w obecności kogoś z mojej rodziny.
Basiaaaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 21:13   #107
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 244
Dot.: Liczne zdrady

Dlaczego TY masz opuścić dom?
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 21:22   #108
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Liczne zdrady

Złożyłaś pozew z jego winy czy bez orzekania o winie? Musisz się przygotować że może zechce zrobić ciebie wariatkę, może coś kompinować ze swoją mamuśką np odebrać dzieci. Dobrze żebyś miała dowody. Dlaczego sama płacisz za kredyt a nie razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 21:48   #109
Basiaaaaaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Dlaczego TY masz opuścić dom?
Dom jest na pół. On nie wyjdzie.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Złożyłaś pozew z jego winy czy bez orzekania o winie? Musisz się przygotować że może zechce zrobić ciebie wariatkę, może coś kompinować ze swoją mamuśką np odebrać dzieci. Dobrze żebyś miała dowody. Dlaczego sama płacisz za kredyt a nie razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Złożyłam pozew z jego winy. Mam dowody jego zdrad, rozmów.
Basiaaaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 22:05   #110
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Liczne zdrady

Skoro dom jest na pół to dlaczego tylko Ty płacisz?
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 22:08   #111
Sashan_
Raczkowanie
 
Avatar Sashan_
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 121
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Skoro dom jest na pół to dlaczego tylko Ty płacisz?
No właśnie.
Masz dowody na to, że tylko Ty opłacasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sashan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 22:57   #112
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Sashan_ Pokaż wiadomość
No właśnie.
Masz dowody na to, że tylko Ty opłacasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pisala juz ze ten dom oplaca z jej konta
ale to nic nie zmienia
to nie jest zaliczane jako "ona sama placi"
sa malzenstwem,maja wspolnosc majatkowa,nie wazne z czyjego konta sa robione oplaty ,wedlug sadu to bedzie traktowane jako wspolne placenie
mozecie sobie przeciez wyobrazic sytuacje ze zona placi za kredyt z jej konta a maz kupuje jedzenie,oplaca inne zoobowiazania ,przeciez nie mozna tego rozpatrywac jako placenie tylko przez nia
chyba ze facet kompletnie nie pracuje i nic nie wnosi do budzetu chociaz w malzenstwie nawet jak jedno pracuje to dochod jest traktowany jako wspolny wiec nawet takie tlumaczenie w sadzie by nie przeszlo
ona nie kuma ze placenie z jej konta nie jest placeniem tylko przez nia ,i nie kuma ze ten dom bedzie do podzialu na pol ,bedzie musial go splacic (polowe tego co do tej pory wplacili albo beda musieli sprzedac dom i splacic kredyt i reszta sie podzielic jesli cokolwiek zostanie,poza tym bank moze sie nie zgodzic aby tylko jedno z nich przejelo kredyt

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2022-05-06 o 23:04
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-07, 02:39   #113
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
Właśnie, jak on może mnie obwiniać za swoją zdradę. Przecież nie kazałam mu tam iść do tej kobiety.. On nie ma w sobie żadnego poczucia winy, żalu, skruchy, nic. Przecież normalny mężczyzna, gdyby mu zależało na żonie nie zachowywałby się jak on, tak jakby się tylko mleko wylało.
Normalna żona, której zależy na mężu nie rezygnuje z seksu z mężem przez 3 lata, bo jakoś tak wyszło... Znam takie przypadki i uważam, że w takiej sytuacji wina za zdradę leży po obu stronach. Ale ja mówię o normalnej, zdrowej relacji, a u was to jakiś armagedon jest. Ale jak sobie pościelisz.... No i widziały cały co brały do swojego życia. A już ratowanie waszej chorej relacji zrobieniem sobie dzidziusia pozostawiam bez komentarza...
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-07, 10:05   #114
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Dobrze, że złożyłaś pozew. To już pierwszy krok za Tobą.

Czy wy mieszkacie dalej razem czy się od niego wyprowadziłaś?

i zgadzam się z xfrida. Poinformowałabym go w obecności kogoś bliskiego, żebyś nie była sama.



też uważam ze dobrze zrobiła.
zacznie nowe życie i się uwolni od dziada co go swędzą inne baby
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-07, 21:17   #115
Basiaaaaaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
Normalna żona, której zależy na mężu nie rezygnuje z seksu z mężem przez 3 lata, bo jakoś tak wyszło... Znam takie przypadki i uważam, że w takiej sytuacji wina za zdradę leży po obu stronach. Ale ja mówię o normalnej, zdrowej relacji, a u was to jakiś armagedon jest. Ale jak sobie pościelisz.... No i widziały cały co brały do swojego życia. A już ratowanie waszej chorej relacji zrobieniem sobie dzidziusia pozostawiam bez komentarza...
Ja go zachęcałam, jemu nie zależało, wracał pózno zmęczony itp i pierwsze co telefon.
Basiaaaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-08, 19:57   #116
Basiaaaaaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Skoro dom jest na pół to dlaczego tylko Ty płacisz?
Bank z mojego konta automatycznie odciąga kredyt.
Basiaaaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-08, 20:10   #117
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak
Bank z mojego konta automatycznie odciąga kredyt.
Tak już xfrida wyjaśniła jak to wszystko wygląda więc tak czy siak kasa jest traktowana jako wspólność majątkowa nie, że Ty sama za to płacisz.

Jakieś dalsze kroki omówiłaś z prawnikiem? Kiedy masz zamiar poinformować męża o pozwie?
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-08, 20:22   #118
Basiaaaaaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez bloom26 Pokaż wiadomość
Tak już xfrida wyjaśniła jak to wszystko wygląda więc tak czy siak kasa jest traktowana jako wspólność majątkowa nie, że Ty sama za to płacisz.

Jakieś dalsze kroki omówiłaś z prawnikiem? Kiedy masz zamiar poinformować męża o pozwie?

Pozew był złożony 10 dni temu, teraz trzeba czekać, jak przyjdzie zawiadomienie. Mam mu zamiar powiedzieć w przyszłym tygodniu, strasznie się boję, jak zareaguje. Ja zawsze byłam taka spokojna, tylko mąż i dziecko nic więcej, nigdy go nie zdradziłam, bo nawet nie myślałam o tym. On zdradzał od lat, a ja się tak zamartwiam. Życie potrafi być takie brutalne i niesprawiedliwe.
Basiaaaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-09, 00:27   #119
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Liczne zdrady

Wow, naprawdę złożyłaś pozew o rozwód? Mega szacun. Dawno nie zaglądałam na forum, a tu takie zmiany! Brawo. Rzadko kiedy napisałabym tutaj komuś, żeby odchodził od męża, bo doradzanie obcym ludziom takich decyzji to duża odpowiedzialność i ryzyko. Ale w Twoim przypadku nie dałoby się doradzić nic innego. Aż się prosiło napisać, że powinnaś zamknąć za sobą ten rozdział i zacząć normalnie żyć. To nie czasy, w których trzeba ciągnąć fikcję i marnować sobie życie w imię bycia żoną. Gratuluję, że się na to odważyłaś. Jestem pewna, że nigdy tej decyzji nie pożałujesz. A jego reakcji się nie bój. Sam sobie tego piwa nawarzył.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-10, 14:49   #120
smokyeyes1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 25
Dot.: Liczne zdrady

Dobre
smokyeyes1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-19 00:05:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.