Pytanie Do P. Grazynki !!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-07, 17:09   #1
martecka
Raczkowanie
 
Avatar martecka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 67
GG do martecka
Unhappy

Pytanie Do P. Grazynki !!!!


witam
chcialabym sie poradzic Pani w bardzo waznej dla mnie kwestii ktora za pewne byla poruszana jush kilka razy na lamach tego forum - ALE DO RZECZY! jakis czas temu zakupilam u Pani na aukcji Allegro prostownice ceramiczna Babyliss PRO jednak na tym moj problem z prostowaniem wlosow sie nie skonczyl . przeszukalam mnostwo postow jednak nie znalazlam nigdzie rady jakiego uzyc kosmetyku aby uzyskac wymarzony efekt lsniacych i gladkich wlosow jakie ma kobietka na dolaczonej fotce. jak dotad zdecydowalam sie na zakup zachwalanego dwufazowego lotionu Welli High Hair Flat Iron Spray, jednak moje wlosy po nim nie sa do konca wyprostowane, sa suche, sianowate a wystarczy ze w powietrzu jest odrobina wilgoci a po chwili wygladaja jak przed prostowaniem. Polecano mi rowniez Flatlinera Osis +, L'oreal meczko wygladzajace jednak moj portfel nie bardzo pozwala na zabawe w metode prob i bledow....na forum znalazlam tesh wzmianke o Renee Blanche; Olejku nabłyszczająco-pielęgnującym i zaczelam sie nad nim zastanawiac jednak przed dokonaniem zakupu chcialabym sie poradzic specjalisty. Dodam ze moje wlosy sa pol dlugie, gęste, cienkie, lekko falowane po umyciu oraz podatne na modelowanie. PROSZE O POMOC !
martecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 20:19   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Pytanie Do P. Grazynki !!!!

z opisu Twoich włosów, wikałoby ze nie powinnas mieć problemów, polecam osisa ale z zelu , ten najlepiej sie sprawdza lub tez żel do prostowania Goldwell, olejek jak i kropelki wspomagają prostowanie
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 22:22   #3
martecka
Raczkowanie
 
Avatar martecka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 67
GG do martecka
Cool Dot.: Pytanie Do P. Grazynki !!!!

a czy moc prostwonicy ma znaczenie bo wyczytalam ze ta moja nie ma zbyt wysokiej bo tylko 40W ? :/
martecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 22:27   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Pytanie Do P. Grazynki !!!!

w profesjonalym spzrecie nie ma znaczenia ,
wejdz w archiwum wpisz moc prostownicy i znajdziesz tam opis co i jak
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.