Ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała Tołpa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-12, 14:39   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała Tołpa


TOŁPA eco spa to ekologiczne kosmetyki relaksująco-pielęgnacyjne do ciała, przeznaczone dla aktywnych i wymagających kobiet, które szukają pomysłu na pielęgnację połączoną z chwilą relaksu (po ciężkim dniu lub przed nim), w zależności od nastroju (przywrócenie witalności lub wyciszenie) przy jednoczesnym zapewnieniu skutecznej pielęgnacji ciała. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 09:56   #2
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała Tołpa

Mam mleczko-olejek i naprawd~ę polecam. Nie wiem jak z uj~ędrnieniem skóry, tego efektu nie potrzebuj~ę, bo jestem w młodym wieku i nie musz~ę jeszcze si~ę martwić o takie rzeczy, ale olejek przede wszystkim nie jest tłusty- choć zostawia na skórze fajny, lecz matowy film. Ja zauważyłam dużą popraw~ę skóry, nie jest już sucha, a bardzo elastyczna i przede wszystkim ceni~ę sobie komfort aplikacji- szybko si~ę wchłania i nie tłuści. Olejek (chociaż ja nazwałabym go emulsją) nie wykapuje z opakowania, co zdarza si~ę przy innych tego typu produktach.
Jedyny minus jest taki, że cena jest raczej wysoka (na moją kiesze~ń) i zapach- ja lubi~ę, ale nie każdemu może on odpowiadać. Mi przypomina zapach melisy, a nie każdy to lubi.
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 09:14   #3
baska13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krynica
Wiadomości: 19
Dot.: Ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała Tołpa

W Krynicy w Pijalni można nabyć te kosmetyki, chociaż szczerze przyznam, że sama jeszcze nie próbowałam ale na wielu blogach znalazłam już szereg opinii i praktycznie każda pozytywna o tej linii kosmetyków. A może polecicie jakiś sklep internetowy gdzie można nabyć te kosmetyki? Może tam będzie trochę taniej
baska13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 15:54   #4
monii2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała Tołpa

A w jakim sklepie kupowałyście te kosmetyki? Możecie polecić jakiś sklep internetowy? Dzisiaj znalazłam na blogu http://quintessenceofbeauty.blogspot...arzy-topa.html recenzje kilku kosmetyków tej marki i dziewczyny polecają sklep http://www.sklep-tolpa.pl/. Ktoś robił już tam może zakupy?
monii2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:36   #5
marcelina 84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała Tołpa

swietna seria kosmetko]ów, szczególnie antycelluitowe rewelacja. w korzystnej cenie mozna nabyć w sklepie zielarskim Acorus na Sadybie w Warszawie
marcelina 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.