artroskopia kolana - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-25, 18:41   #31
wirkadaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 14
Dot.: artroskopia kolana

Z tego co się orientuje i co mówiła mi znajoma, która właśnie w taki sposób odbywała rehabilitacje, że rehabilitant dojeżdżał do niej do domu to warto odezwać się do kliniki Medikar Home Care . Mówiła, że są na prawdę dobrzy więc może spróbuj właśnie u nich?
wirkadaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 09:04   #32
Nunio85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 11
Dot.: artroskopia kolana

Ja również jestem z Warszawy ale decyzja padła na szpital w Komorowicach - trochę z polecenia trochę z opinii chociaż i tak wciąż szukam co i jak czytałam, że "lubią" beznadziejne przypadki a ja się właśnie do takich niestety zaliczam..
Nunio85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 14:18   #33
Aldonajola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: artroskopia kolana

Ja również miałam przeprowadzaną operację w Komorowicach. Serdecznie polecam szpital Orthos - fachowo i kompetentnie zostało mi wszystko wyjaśnione. Trafiłam na świetnych i kompetentnych lekarzy, specjalistów w swojej dziedzinie. Jestem już 6 miesięcy po operacji, a jakość mojego życia jest nieporównywalna. Polecam z całego serca!
Aldonajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-31, 08:56   #34
axa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Dot.: artroskopia kolana

Jeśli chodzi o rehabilitację, to nie jest ona taka sama po różnych procedurach wykonywanych w obrębie artroskopii kolana.

Podczas artroskopii ortopeda może oczyścić staw, ale także może zrekonstruować więzadło krzyżowe przednie ACL albo zszyć łąkotkę.
Ćwiczenia i przebieg rekonwalescencji może być odmienny - zależy co dokładnie było robione w kolanie - warto o tym pamiętać.

Pozdrawiam
axa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 10:12   #35
BioKarola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Dot.: artroskopia kolana

Polecam klinikę Orvit z Torunia, jestem po rekonstrukcji zerwanego więzadła krzyżowego przedniego za pomocą implantu Ligamys, polecił mi ja mój lekarz; to jest chyba jedyna metoda która pozwala na odzyskanie pełnej sprawności
BioKarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-12 11:12:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.