Listopadówki 2021! Część III ;) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-13, 13:30   #1561
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Z tymi butami to jest tak, zeporady poradami ale jeszcze trzeba takie buty dziecku na stope wlozyc. Moim dzieciom w tym wieku 90% sie nie dalo wlozyc, bo maja stopy kluchowate o wysokim podbiciu, a jak takie male to jeszcze nie wspolpracuja i po prostu nie ma zmiluj, nie wcisniesz. Wiec tez po prostu trzeba mierzyc.

U mnie starszak byl chory kilka dni, opuscil przedszkole w piatek i w poniedzialek, ale dzis juz go wyslalam bo kurde rozsadzal mi dom z nudow. Chorobowo ta zima widze niezle wszystkich przeczolguje, my na razie ulgowo, ale nie mow hop...
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-13, 20:59   #1562
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

A ja dziś byłam u gina, termin mam na 9 lipca. Także zaczynam zabawę od nowa. Na razie o porodzie nie myślę

W ogole to cieknie mi z nosa. Mysiałam się od Emilki zarazić. Wcześniej zaraziła tatę a teraz mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 05:35   #1563
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
A ja dziś byłam u gina, termin mam na 9 lipca. Także zaczynam zabawę od nowa. Na razie o porodzie nie myślę

W ogole to cieknie mi z nosa. Mysiałam się od Emilki zarazić. Wcześniej zaraziła tatę a teraz mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już miałaś USG I trymestru? Wszystko dobrze z Bąblem?
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 08:55   #1564
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
To już miałaś USG I trymestru? Wszystko dobrze z Bąblem?
Nie, miałam mieć jutro ale się zaraziłam od Emilki i muszę odwołać bo się tam nie doczołgam.
Także muszę jeszcze poczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Ale wczoraj mój gin mi robił usg też, ja po prostu te prenatalne robie w innym miejscu bo on chyba nie ma takiego sprzętu i talentu hahah no nie wiem ale za pierwszym razem te prenatalne miałam robioną w innym miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 09:09   #1565
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Z tymi butami to jest tak, zeporady poradami ale jeszcze trzeba takie buty dziecku na stope wlozyc. Moim dzieciom w tym wieku 90% sie nie dalo wlozyc, bo maja stopy kluchowate o wysokim podbiciu, a jak takie male to jeszcze nie wspolpracuja i po prostu nie ma zmiluj, nie wcisniesz. Wiec tez po prostu trzeba mierzyc.

U mnie starszak byl chory kilka dni, opuscil przedszkole w piatek i w poniedzialek, ale dzis juz go wyslalam bo kurde rozsadzal mi dom z nudow. Chorobowo ta zima widze niezle wszystkich przeczolguje, my na razie ulgowo, ale nie mow hop...
Hej u nas Oliwier wyzdrowiał, to starsza grypę złapała. Lekarz postraszyła że do końca tygodnia w domu ale mam nadzieję że jutro już pójdzie do szkoły bo gorączka coraz rzadziej nachodzi a z katarem może iść.
U nas Oli po chorobie całkowicie odrzucił butlę i zaczął przesypiać całą noc,rano wstaje bardzo głodny to szybko trzeba coś dać ale już by było fajnie jak tak by mu zostało.
Jestem uziemiona w domu i prezenty nie kupione dla dzieci w Polsce a mamy chrześniaków, więc weekend będzie zabiegany.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 10:59   #1566
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 925
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Hej!

Co do butów to ja zamówiłam z CCC z polecenia z IG fizjonommy - przymierzyłam w domu, odeslalam te niedobre i tyle. Ale jeszcze ani razu nie zakładaliśmy zimowych, więc nówki sztuki

Jedytka już USG I trym? Ale zleciało pamiętam jak ja się stresowałam, dwie noce spać nie mogłam. Zdrówka życzę!

Inez zdrówka również! U nas także choróbska w domu :/
Zazdroszczę przespanych nocy. Mój syn wstaje co 2,5 - 3 godz 🤨

Wasze dzieci też mają bunt roczniaka? Jeju ile to moje małe bobo czołga się po ziemi z płaczu. Jak mu czegoś zabronię albo zabiorę to rzuca się na ziemię i ryk nieziemski 🤯🥴🥴🥴

A powiem wam jaka ciekawa sprawa z kitchen helperem. Nadal nie dostaliśmy. Tzn była dostawa, ale delikatnie uszkodzony (niby do naprawienia), jednak ja place za pełnowartościowy produkt. Złożyliśmy reklamację - przysłali nam kolejny! Tym razem w transporcie się uszkodził, poza tym nie ten kolor. Znów reklamacja. Mają wysłać trzeci co najciekawsze tych uszkodzonych nie zabierają, więc jeden poleci do mojego bratanka
No i mamy bujak, ale bez wielkiej miłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 13:54   #1567
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

[1=b2d301b4c170eaf9b136444 5e8ddaa8145214528_6583800 237796;89438883]Hej!

Co do butów to ja zamówiłam z CCC z polecenia z IG fizjonommy - przymierzyłam w domu, odeslalam te niedobre i tyle. Ale jeszcze ani razu nie zakładaliśmy zimowych, więc nówki sztuki

Jedytka już USG I trym? Ale zleciało pamiętam jak ja się stresowałam, dwie noce spać nie mogłam. Zdrówka życzę!

Inez zdrówka również! U nas także choróbska w domu :/
Zazdroszczę przespanych nocy. Mój syn wstaje co 2,5 - 3 godz 🤨

Wasze dzieci też mają bunt roczniaka? Jeju ile to moje małe bobo czołga się po ziemi z płaczu. Jak mu czegoś zabronię albo zabiorę to rzuca się na ziemię i ryk nieziemski 🤯🥴🥴🥴

A powiem wam jaka ciekawa sprawa z kitchen helperem. Nadal nie dostaliśmy. Tzn była dostawa, ale delikatnie uszkodzony (niby do naprawienia), jednak ja place za pełnowartościowy produkt. Złożyliśmy reklamację - przysłali nam kolejny! Tym razem w transporcie się uszkodził, poza tym nie ten kolor. Znów reklamacja. Mają wysłać trzeci co najciekawsze tych uszkodzonych nie zabierają, więc jeden poleci do mojego bratanka
No i mamy bujak, ale bez wielkiej miłości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Arbuzik tak jak wpsoimniałam wyżej mam badanie I trymestru za 2 tygodnie, teraz to mi woda z nosa leci blee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Co do kitchen helpera my już swój mamy dawno. Jest mega fajny
Emilka wiecznie na nim stać chce bo wszystko widzi 🥰🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

U mnie nie ma buntu roczniaka, u nas jest to tak cały czas. Jak mówi się jej coś, że nie wolno to od razu w ryk wpada 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-14, 19:03   #1568
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
A ja dziś byłam u gina, termin mam na 9 lipca. Także zaczynam zabawę od nowa. Na razie o porodzie nie myślę

W ogole to cieknie mi z nosa. Mysiałam się od Emilki zarazić. Wcześniej zaraziła tatę a teraz mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dobry termin. Ja mam wtedy urodziny

Co do buntu roczniaka u mnie jeszcze gorzej. Ona się ze mnie śmieje i dalej robi to, czego jej zakazuję
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 19:11   #1569
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Dobry termin. Ja mam wtedy urodziny

Co do buntu roczniaka u mnie jeszcze gorzej. Ona się ze mnie śmieje i dalej robi to, czego jej zakazuję
Hahha nie boi się mamusi. U nas tak było jeszcze jak była mniejsza. Jak ja mówiłam, że nie wolno to się ze mnie śmiała. Jak tatuś mówił, że nie wolno to od razu był placz. Teraz to czy ja mowie ze nie czy tata to od razu są protesty haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 19:11   #1570
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Szmyglo to może się uda kto wie i będziemy razem urodzinki organizować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 09:44   #1571
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cześć dziewczyny
Przepraszam, że tak nagle zniknęłam. Za mną bardzo intensywny, szalony i traumatyczny czas w życiu. Z dziećmi wszystko ok, ogólnie zdrowotnie wszyscy ok, maluchy ładnie rosną. Nasza budowa zmierza ku końcowi, wiosną lub latem przeprowadzka. Ja jestem na wychowawczym, właśnie z racji przeprowadzki, tego że nie wiem gdzie posłać do żłobka Mikołaja, że nie chcę dalej pracować tam gdzie pracowałam. Dużo niewiadomych, z czasem coś się wyklaruje.

No i ogólnie, może moje życie też się wyklaruje. Wisi nade mną widmo rozwodu.

Jedytka gratuluję i mocno ściskam!

P.S. Nie wiem czy tu wrócę. Nie bardzo mam głowę do forum. Życzę Wam i Maluchom wszystkiego dobrego

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-16, 10:29   #1572
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 925
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Viva! Jak ja się cieszę, że się odezwalaś! Nawet nie wiesz jak często wchodziłam na forum i myślałam o tobie i miałam jakieś głupie lęki, bo zapamietałam że jedziecie na wesele a potem nagle cisza...
Życzę dużo siły i żeby wszystko ułożyło się po twojej myśli. Co do małżeństwa, nie wiem co się stało, ale być może stres związany z budową i zmęczenie dają o sobie znać. U mnie też w związku nie ma aktualnie tęczy i jednorożców
Jestem po rozwodzie i wiem jaka to jest droga. Z tym, ze ja nie miałam dzieci. Mam nadzieję, ze uda się wam zawalczyć
I jak będziesz miała siłę/ochotę to odezwij się czasem do nas!

Dużo zdrówka dla Maluchów!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 11:59   #1573
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

[1=b2d301b4c170eaf9b136444 5e8ddaa8145214528_6583800 237796;89440559]Viva! Jak ja się cieszę, że się odezwalaś! Nawet nie wiesz jak często wchodziłam na forum i myślałam o tobie i miałam jakieś głupie lęki, bo zapamietałam że jedziecie na wesele a potem nagle cisza...
Życzę dużo siły i żeby wszystko ułożyło się po twojej myśli. Co do małżeństwa, nie wiem co się stało, ale być może stres związany z budową i zmęczenie dają o sobie znać. U mnie też w związku nie ma aktualnie tęczy i jednorożców
Jestem po rozwodzie i wiem jaka to jest droga. Z tym, ze ja nie miałam dzieci. Mam nadzieję, ze uda się wam zawalczyć
I jak będziesz miała siłę/ochotę to odezwij się czasem do nas!

Dużo zdrówka dla Maluchów!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja tak samo myślałam o Vivie... Że coś się stało w drodze na wesele. Dobrze, że nie.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Przepraszam, że tak nagle zniknęłam. Za mną bardzo intensywny, szalony i traumatyczny czas w życiu. Z dziećmi wszystko ok, ogólnie zdrowotnie wszyscy ok, maluchy ładnie rosną. Nasza budowa zmierza ku końcowi, wiosną lub latem przeprowadzka. Ja jestem na wychowawczym, właśnie z racji przeprowadzki, tego że nie wiem gdzie posłać do żłobka Mikołaja, że nie chcę dalej pracować tam gdzie pracowałam. Dużo niewiadomych, z czasem coś się wyklaruje.

No i ogólnie, może moje życie też się wyklaruje. Wisi nade mną widmo rozwodu.

Jedytka gratuluję i mocno ściskam!

P.S. Nie wiem czy tu wrócę. Nie bardzo mam głowę do forum. Życzę Wam i Maluchom wszystkiego dobrego

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Mam nadzieję, że to jednak kryzys spowodowany nadmiarem emocji i zadań. Budowa pottafi wykończyć niejeden związek, ale może jak kurz opadnie, to będzie lepiej.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 12:00   #1574
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Przepraszam, że tak nagle zniknęłam. Za mną bardzo intensywny, szalony i traumatyczny czas w życiu. Z dziećmi wszystko ok, ogólnie zdrowotnie wszyscy ok, maluchy ładnie rosną. Nasza budowa zmierza ku końcowi, wiosną lub latem przeprowadzka. Ja jestem na wychowawczym, właśnie z racji przeprowadzki, tego że nie wiem gdzie posłać do żłobka Mikołaja, że nie chcę dalej pracować tam gdzie pracowałam. Dużo niewiadomych, z czasem coś się wyklaruje.

No i ogólnie, może moje życie też się wyklaruje. Wisi nade mną widmo rozwodu.

Jedytka gratuluję i mocno ściskam!

P.S. Nie wiem czy tu wrócę. Nie bardzo mam głowę do forum. Życzę Wam i Maluchom wszystkiego dobrego

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Viva dziękuję.

Życzę Ci dużo szczęścia i oby nie spełniły się czarne scenariusze i aby wszystko Ci się ułożyło ściskam mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 18:53   #1575
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Viva, cieszę się, że się odezwałaś. Myślałam o Tobie niedawno. Trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło

Mam problem z Wandzią, nie przybiera mi w ogóle a teraz jeszcze zaczęła marudzić przy jedzeniu USG i zlecone badania krwi wyszły ok. Mamy przepisane coś w stylu nutridrinków, ale przeczuwam, że będzie tym pluć Dziś nawet pewniaków nie chciała
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 20:17   #1576
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Przepraszam, że tak nagle zniknęłam. Za mną bardzo intensywny, szalony i traumatyczny czas w życiu. Z dziećmi wszystko ok, ogólnie zdrowotnie wszyscy ok, maluchy ładnie rosną. Nasza budowa zmierza ku końcowi, wiosną lub latem przeprowadzka. Ja jestem na wychowawczym, właśnie z racji przeprowadzki, tego że nie wiem gdzie posłać do żłobka Mikołaja, że nie chcę dalej pracować tam gdzie pracowałam. Dużo niewiadomych, z czasem coś się wyklaruje.

No i ogólnie, może moje życie też się wyklaruje. Wisi nade mną widmo rozwodu.

Jedytka gratuluję i mocno ściskam!

P.S. Nie wiem czy tu wrócę. Nie bardzo mam głowę do forum. Życzę Wam i Maluchom wszystkiego dobrego

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Myślałam o Was nie dawno ️ fajnie że się odezwałaś bo podobnie jak dziewczyny myślałam że coś się stało

Życie pisze różne scenariusze, jeszcze może się wszystko zmienić, poukładać. Tego ci życzę, zajrzyj czasem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 21:03   #1577
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Viva, cieszę się, że się odezwałaś. Myślałam o Tobie niedawno. Trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło

Mam problem z Wandzią, nie przybiera mi w ogóle a teraz jeszcze zaczęła marudzić przy jedzeniu USG i zlecone badania krwi wyszły ok. Mamy przepisane coś w stylu nutridrinków, ale przeczuwam, że będzie tym pluć Dziś nawet pewniaków nie chciała
Ile wazy?
U nas 400 gram wiecej przez miesiac na odzywce.
Nie wiem czy w polsce to jest, Nestle Resource, to taki bialy puder bez smaku ktory dostaje do jedzenia codziennie.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 21:20   #1578
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ile wazy?
U nas 400 gram wiecej przez miesiac na odzywce.
Nie wiem czy w polsce to jest, Nestle Resource, to taki bialy puder bez smaku ktory dostaje do jedzenia codziennie.

7,1kg waży. Nie przepisali nam nestle tylko jakieś świństwo na syropie glukozowym. Wolę jej kupić dobre jedzonko niż to.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 20:42   #1579
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Listopadówki 2021! Część III

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
7,1kg waży. Nie przepisali nam nestle tylko jakieś świństwo na syropie glukozowym. Wolę jej kupić dobre jedzonko niż to.

to nestle to Tez cukier ale chodzi o to zeby oprócz jedzonka miała ekstra kalorie. Może jakieś kaszki z masełkiem? A wiesz ile może ma wzrostu?

IMG_7799.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2022-12-18 o 20:54
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-19, 07:41   #1580
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
to nestle to Tez cukier ale chodzi o to zeby oprócz jedzonka miała ekstra kalorie. Może jakieś kaszki z masełkiem? A wiesz ile może ma wzrostu?

Załącznik 7784057


Sent from my iPhone using Tapatalk

Chyba 74cm. Właśnie jej robię teraz takie bardziej kaloryczne jedzonko. Zaczęłam się martwić, czy w żłobku rzeczywiście je jak panie mówią
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-22, 09:46   #1581
chiare
Raczkowanie
 
Avatar chiare
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 310
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Marcelowi we wtorek zdiagnozowano grypę. Dostał leki na grypę i po dwóch dniach mam prawie zdrowe dziecko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
chiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-22, 10:01   #1582
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez chiare Pokaż wiadomość
Marcelowi we wtorek zdiagnozowano grypę. Dostał leki na grypę i po dwóch dniach mam prawie zdrowe dziecko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wandzia też z grypą. Wczoraj właśnie zaczęła brać leki. Dajesz nadzieję, że jednak święta się odbędą
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-22, 11:58   #1583
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Kurczę podobno grypa panuje straszliwie, w żłobku pusto. Ja mam nadzieję, że znów się czymś nie zarazi Emilka 🥰

Zdrówka dla Waszych dzieci.

Pewnie już później nie będę mieć czasu więc teraz życzę Wam wszystkiego co najlepsze w te Święta, uśmiechów i dużo zdrówka 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-22, 18:51   #1584
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Dużo zdrowia dla Waszych dzieciaków!

Ja w końcu mam urlop, pierwszy od powrotu do pracy. 10 dni wolnego! Cieszę się mega, tak bardzo na to czekałam
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-22, 20:17   #1585
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Najlepszego dla mamuś, przyszłych mamuś i dzieciaczków!
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-22, 20:18   #1586
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

U nas tez wszyscy chorzy, najgorzej syn a jutro rano lecimy do pl. Będę pierwszy raz od 3 lat.

Wesołych świat kochane. Dużo zdrowka!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-23, 01:18   #1587
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
U nas tez wszyscy chorzy, najgorzej syn a jutro rano lecimy do pl. Będę pierwszy raz od 3 lat.

Wesołych świat kochane. Dużo zdrowka!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ojej oby mały poczuł się jutro lepiej. Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-25, 05:16   #1588
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

My też wszyscy z grypą... Jaś przyniósł z przedszkola i mąż z pracy. Jakieś takie combo że nas już tydzień męczy. Młody miał gorączkę przez 4 dni, teraz już w sumie zdrowy. TŻ ma gorączkę już czwarty dzień, on to umiera. Jęczy, stęczy, marudzi. Gorzej w sumie niż Jasiek. Wytrzymać się z nim nie da

My z Szymkiem mamy oczy zaayakowane. Czerwone, pieką i ropieją. Jak wampiry wyglądamy. I ja mam dodatkowo kaszel straszny. Gile mamy wszyscy takie okropne. No ciężko nam się z tego wygrzebać.

Święta do bani, zupełnie nie mamy klimatu.

Także, wam życzę zdrówka i spokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-25, 11:36   #1589
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Olga_1988 Pokaż wiadomość
My też wszyscy z grypą... Jaś przyniósł z przedszkola i mąż z pracy. Jakieś takie combo że nas już tydzień męczy. Młody miał gorączkę przez 4 dni, teraz już w sumie zdrowy. TŻ ma gorączkę już czwarty dzień, on to umiera. Jęczy, stęczy, marudzi. Gorzej w sumie niż Jasiek. Wytrzymać się z nim nie da

My z Szymkiem mamy oczy zaayakowane. Czerwone, pieką i ropieją. Jak wampiry wyglądamy. I ja mam dodatkowo kaszel straszny. Gile mamy wszyscy takie okropne. No ciężko nam się z tego wygrzebać.

Święta do bani, zupełnie nie mamy klimatu.

Także, wam życzę zdrówka i spokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak mi przykro, że was też dopadło U nas też nadal kaszel, Wandzia jak kichnie to sople po pas… ale na szczęście samopoczucie w miarę. Dużo zdrówka życzę, niech szybko mija!
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-25, 19:27   #1590
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Współczuję chorób i życzę dużo zdrówka.
Niestety ale wszędzie czytam, że grypa w tym roku jest ciężka i dodatkowo wirus RSV panuje a przynajmniej plaga jest we Wrocławiu. Szpitale ponoć zapchane.
Już w żłobku ostrzegają o tym i aby dzieci z objawami żadnymi chorobowymi nie przyprowadzać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-13 20:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.