Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-22, 10:20   #1561
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Kurczę, mam wrażenie, że Maxineczka w pewnym momencie bardzo zaczęła wdzięczyć się do kamery, co mi przesłania merytorykę. Dodatkowo współprace, które niby są oznaczone, ale generalnie całe filmy są lokowaniem. Jak ktoś ją ogląda regularnie, to bardzo łatwo wyczuć, co "pojawiło się nagle, ale było używane od dawna poza kamerą".
To z kolei dla mnie Maxineczka cały czas jest "normalna". Nie szczerzy się do kamery i nie gada głupot, żeby tylko coś się działo i żeby przyciągnąć widzów.
RLM kiedyś fajnie się oglądało, ale w pewnym momencie mocno odjechała. Adrianny Grotkowskiej nie lubię, bo mam wrażenie, że strasznie sztucznie się zachowuje.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 11:11   #1562
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Też uważam że RLM poszła w słabą stronę, nie lubię już jej oglądać.
Z kolei maxineczka zawsze ma wartościowe treści ale nie lubię jej osobowości i ciągłego lokowania produktów, zresztą ma tak odległy typ urody ode mnie że i tak nie miałabym czym się sugerować.

Dla odmiany lubię Karolinę ze stylizacji jako rozrywkę, miło się ogląda, może i nie jest guru yt ale ma fajne pomysły na filmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 11:13   #1563
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Tez od jakiegoś czasu odbieram Adę jako dość sztuczna osobę - wydaje mi się, ze dużo straciła jako jurorka w tym dziwnym konkursie Nyxa. Plus jej kariera/osobowość muzyczna, która totalnie do mnie nie trafia.


RLM jakiś czas temu wyrzuciłam z subow, tak samo jak NatalieBeauty (która poszła w same vlogi ).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2023-02-22 o 11:16
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 12:51   #1564
agata1213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 247
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość

RLM jakiś czas temu wyrzuciłam z subow, tak samo jak NatalieBeauty (która poszła w same vlogi ).
O lubiłam kiedyś oglądać Natalię, już po jej powrocie do Polski, jakoś porzuciłam jej kanał jak wróciła do Płocka i zaszła w ciążę, bo to nie moja tematyka, aż z ciekawości sprawdzę, jak teraz wyglądają jej vlogi
agata1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 16:18   #1565
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Ona wegetuje ,czasami puszczam jej filmik na chwile z ciekawosci czy sie cos u niej zmienilo,nie wiem , wyglada na bardzo nieszczesliwa osobe ,ktora jak sie usmiecha to na sile,czasami sie zastanawiam czy jest glupia czy chora,wydaje mi sie ze od rozstania z mezem ,tylko siedzi na srodku kuchni w jakis rozwalonych kocach i je , tyle ma z tego zycia ,bardziej to wyglada na wegetacje niz szczesliwe zycie
a rolki na Instagramie to kopletna żenada

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
Z Szusz jest chyba coraz gorzej. Już nawet nie chodzi o to jej jedzenie... ale ona chyba ma problem z zakupami... te ilości ubrań jakie ona kupuje... niby pierdzieli o ekologii a tych szmat ma tyle, jakby codziennie chodziła dalej niż do Lidla...
Jeszcze mnie dziwi ten bajzel w mieszkaniu - jakby tam przedszkole się przewaliło. Te kołtuny ze ścierek, kuchnia wiecznie jak po wojnie... i ciągle sprząta...
Raz piecze chleb, kupuje garnki, koszyki, mąki wpada jak w przepaść a za chwile kupuje w lidlu... zero konsekwencji
no własnie, piecze sama chleb, a kupuje gotowe ziemniaczki...ludzie
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 19:05   #1566
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez agata1213 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś oglądałam Szusz, chociaż mało regularnie, ale no teraz nie mogę. Jakieś takie mało ciekawe te filmy, ma pieniądze, coś tam umie w makijaż, mieszka w takim klimatycznym mieście, gdzie pełno restauracji, kawiarni, ciekawych miejsc, a ciągle gada do kamery w kuchni,pokazuje jakieś gotowce z lidla czy ćmoka na zwierzaki. Może komuś się podobaja takie treści, ale ja oczekuję czegoś więcej od osoby z takimi zasięgami i możliwościami
Sęk w tym, że pieniędzy to ona zanadto nie ma, widać to wyraźnie. Dlatego wciąż kręci te badziewne filmiki, byle więcej. Każdy orze jak może. I potrafi.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
a rolki na Instagramie to kopletna żenada

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------



no własnie, piecze sama chleb, a kupuje gotowe ziemniaczki...ludzie
Już nie piecze chleba, to był krótki zryw. Jak zwykle.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 06:49   #1567
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
a rolki na Instagramie to kopletna żenada

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------



no własnie, piecze sama chleb, a kupuje gotowe ziemniaczki...ludzie

Kiedy to było, ło Paaaani


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-23, 07:37   #1568
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

No według mnie nie ma innej youtuberki, która ma taki content jak Szusz - chyba że na tapet weźmiemy sobie patostreamy - bo co ona pokazuje? Zakupy, "gotowanie", jak mierzy ubrania i wygłasza te swoje mądrości, które są zwyczajnie głupie, no jeszcze, jak je (po co?), pije wino. Włącza kamerę, łazi z ręcznikiem na głowie. Ja nie wierzę, że ktoś mógłby to na serio oglądać.


Dlatego o żadnej innej youtuberce bym tego wszystkiego nie napisała - może mi się czyjś kanał nie podobać, nie zgadzać się z czyimś poglądami, ale widzę, że przynajmniej ludzie wkładają pracę w swoją działalność i kładą nacisk na rozwój, montują te materiały, chcą pokazać coś ciekawego. A tutaj nic. Jeszcze z Lwem nagrywała jakieś podróże i wydawała się tam szczęśliwa (np. vlog z Wiednia - zupełnie inna osoba, uśmiechnięta, sympatyczna, bez tego obecnego tonu; choć oczywiście nie wiem, jak między nimi było), a teraz nie zdziwiłabym się, gdyby Lew ze znajomymi sobie puszczał te odcinki na imprezach, żeby się pośmiać.



Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Niezmiennie lubię Maxineczkę. Kiedyś nawet subskrybowałam, ale teraz nie robię tego w przypadku żadnego z kanałów urodowych, bo potem miałam ochotę wszystko kupić. Odpalam kanał jeżeli potrzebuję konkretnych porad lub jestem ciekawa recenzji konkretnego produktu, a do tego mi sub nie jest potrzebny.

Kiedyś lubiłam Red Lipstick Monster, a potem się z nią jakby coś stało. Przestał mi się podobać jej styl. Coś takiego zmanierowanego się tam wkradło. Zaczęła mnie drażnić m.in. dlatego, że tańsze produkty w jej "testach" nigdy nie mają szans. Gdzie wiele innych youtuberek jednak doceni produkt z niższej póki cenowej, rzetelnie oceni, to u niej praktycznie się to nie zdarza ostatnimi czasy. A często nawet nie za bardzo potrafi to uzasadnić. Takie na zasadzie "bo tak".

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------



Z ciekawości zajrzałam. Mega odcinek o rozświetlaczach (makijażu glow). Na pewno wrócę, bo naprawdę dużo produktów pokazanych i to w różnych cenach.
Mnie się bardzo podobają właśnie makijaże Kasi Zaremby, bo są różnorodne - a np. Magda Pieczonka maluje ludzi na jeden sposób, który nie każdemu pasuje. Do tego większość jest dosyć minimalistyczna, naprawdę fajny kanał, a ten makijaż glow to jeden z moich ulubionych.



Nie śledzę maxineczki, ale doceniam, że ma swój styl, że ma schludne makijaże, jest konsekwentna w tym, co robi. Tak samo Hanię - chyba już nie nagrywa, jak widzę - że założyła własną markę itd.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 13:40   #1569
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
montują te materiały
Naprawdę fascynujący u Szusz jest ten absolutny brak montażu. Teraz to już nawet bez czołówki jedzie, kiedyś jeszcze była (chyba mąż ją zabrał po rozwodzie ).
Ona chyba nawet nie ogląda tego co nagrała, po prostu zgrywa na kompa z kamery i wio z tym do netu.

Toż przecież takie 'smaczki' czasem puszcza, że klękajcie narody - nie wycina tego jak ziewa, kicha (kiedyś jeszcze pierdy męża puszczała na filmikach), dwa razy to samo mówi, albo palnie głupotę sama mówi, że nie jest czegoś pewna, to zamiast to wyciąć, sprawdzić i nagrać jeszcze raz już z poprawną informacją, to gdzie tam - a po co ? Później idzie w świat rozważanie czy Krosno leży w Czechach czy może w Polsce, jaka to tam waluta w tej Danii (podobno duny) itd. itp.

Jak bym była socjologiem, to bym się na niej habilitowała chyba To jest na serio fascynujące. Nie wnosić od siebie absolutnie nic, a być tak popularnym i komentowanym (170 tysięcy ludzi subskrybuje ten kanał !). To znaczy nic poza wyzbyciem się każdego już chyba skrawka prywatności; wszak widzieliśmy ją już na kacu, na rauszu, z podbitym okiem, potarganą, chorą, z pryszczami, w wannie, jakieś larwy robali w ekspresie, jak przewala swoje brudy do prania, bajzel w całej chałupie, itd. itp. Tylko jeszcze chyba posiedzenie na sedesie nie poszło w świat.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-02-23 o 13:50
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 14:19   #1570
Malihini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 67
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

O matko, pamieta ktos, gdzie bylo o tych dunach? Nie uwierze poki nie uslysze tego na wlasne uszy

Ja tylko widzialam, jak jej szczuropies robil za jej plecami na wizji kupe pod drzwiami.
Malihini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 14:50   #1571
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

A co sądzicie o Sylwii Sajchcie? Niby lubię jej testy i makijaże, ale jej wymowa i złe akcentowanie słów mnie drażni, czuć od niej jakąś manierę.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-24, 18:24   #1572
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o Sylwii Sajchcie? Niby lubię jej testy i makijaże, ale jej wymowa i złe akcentowanie słów mnie drażni, czuć od niej jakąś manierę.
To samo co o każdej youtuberce pokazującej stale nowe kosmetyki i tonę ciuchów, zwłaszcza fast fashion i z chińskich stronek. Po co to jej
Zdecydowanie bardziej preferuję filmy dziewczyn, które kosmetyki zużywają, a nie tylko kupują tanie kosmetyki do filmiku, a potem następne i następne.

Na szczęście zaobserwowałam na yt powrót moich ulubionych filmików z projektem denko
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 23:24   #1573
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Noo Klaudia znowu w formie, wzięła się za temat coachingu internetowego
https://www.youtube.com/watch?v=V1XSjKYuBRM
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 08:10   #1574
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Znacie Martę Manterys? Prawie dałam się nabrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 16:03   #1575
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Znacie Martę Manterys? Prawie dałam się nabrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Moc pieniędzy i przyciągania" nie dziękuję
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 10:48   #1576
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
To samo co o każdej youtuberce pokazującej stale nowe kosmetyki i tonę ciuchów, zwłaszcza fast fashion i z chińskich stronek. Po co to jej
Zdecydowanie bardziej preferuję filmy dziewczyn, które kosmetyki zużywają, a nie tylko kupują tanie kosmetyki do filmiku, a potem następne i następne.

Na szczęście zaobserwowałam na yt powrót moich ulubionych filmików z projektem denko
O to super, mój ulubiony rodzaj filmików
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 11:42   #1577
agata1213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 247
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Z racji choroby mam dużo czasu, więc wróciłam do oglądania vlogów nataliebeauty, trochę brakuje mi kolorów, makijaży, ale generalnie mi się podoba.

Pamiętacie serie "co jest w mojej torebce? "

Albo tony paczek pr? Nie jestem minimalistka, wręcz przeciwnie, ale czasami to był już taki przesyt, że nawet ja miałam dość
agata1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 13:05   #1578
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez agata1213 Pokaż wiadomość
Z racji choroby mam dużo czasu, więc wróciłam do oglądania vlogów nataliebeauty, trochę brakuje mi kolorów, makijaży, ale generalnie mi się podoba.

Pamiętacie serie "co jest w mojej torebce? "

Albo tony paczek pr? Nie jestem minimalistka, wręcz przeciwnie, ale czasami to był już taki przesyt, że nawet ja miałam dość

Te torebkowe uwielbiałam akurat, dużo inspiracji no i ja jestem takim „szperaczem”, uwielbiam grzebać w kosmetyczkach, toaletkach itp oczywiście zawsze za zgodą właściciela. Ale te tony kartonów na filmikach to rzeczywiście przeginka.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 15:49   #1579
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No według mnie nie ma innej youtuberki, która ma taki content jak Szusz - chyba że na tapet weźmiemy sobie patostreamy - bo co ona pokazuje? Zakupy, "gotowanie", jak mierzy ubrania i wygłasza te swoje mądrości, które są zwyczajnie głupie, no jeszcze, jak je (po co?), pije wino. Włącza kamerę, łazi z ręcznikiem na głowie. Ja nie wierzę, że ktoś mógłby to na serio oglądać.


[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89511201]
Jak bym była socjologiem, to bym się na niej habilitowała chyba To jest na serio fascynujące. Nie wnosić od siebie absolutnie nic, a być tak popularnym i komentowanym (170 tysięcy ludzi subskrybuje ten kanał !). To znaczy nic poza wyzbyciem się każdego już chyba skrawka prywatności; wszak widzieliśmy ją już na kacu, na rauszu, z podbitym okiem, potarganą, chorą, z pryszczami, w wannie, jakieś larwy robali w ekspresie, jak przewala swoje brudy do prania, bajzel w całej chałupie, itd. itp. Tylko jeszcze chyba posiedzenie na sedesie nie poszło w świat.[/QUOTE]

Moim zdaniem porównanie z patostreamami jest jak najbardziej na miejscu i dokładnie na tym mechaniźmie bazuje jej popularność tzn jej aktywność przyciąga osoby, które ją krytykują, hejtują, wyśmiewają, ale dalej oglądają, bo daje im to jakąś satysfakcję.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-26, 21:09   #1580
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
a rolki na Instagramie to kopletna żenada

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------



no własnie, piecze sama chleb, a kupuje gotowe ziemniaczki...ludzie
podziwiam, że ona wywala tyle hajsu, na coś co potrwa miesiąc... ja się wzięłam za pieczenie chleba, ale się okazało że jeden chleb jem 2 tygodnie, więc raczej bez sensu i sobie odpuściłam....
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moim zdaniem porównanie z patostreamami jest jak najbardziej na miejscu i dokładnie na tym mechaniźmie bazuje jej popularność tzn jej aktywność przyciąga osoby, które ją krytykują, hejtują, wyśmiewają, ale dalej oglądają, bo daje im to jakąś satysfakcję.
bardzo jest smutne to co się z nią dzieje. Ona mówi o sile itp, a ja mam wrażenie że to idzie w totalnie złą stronę. Chyba nie dopuszcza do głosu ludzi z trzeźwym oglądem sytuacji...

Za to jej były mąż ma się chyba całkiem nieźle jak na tego psychola... i ma całkiem piękną partnerkę
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 21:34   #1581
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
bardzo jest smutne to co się z nią dzieje. Ona mówi o sile itp, a ja mam wrażenie że to idzie w totalnie złą stronę. Chyba nie dopuszcza do głosu ludzi z trzeźwym oglądem sytuacji...

Za to jej były mąż ma się chyba całkiem nieźle jak na tego psychola... i ma całkiem piękną partnerkę
Myślę, że jak się człowiek z tego latami utrzymuje, to może dojść do sytuacji, że zrobi wszystko, żeby tak zostało, bo może nie wyobraża sobie nawet innego sposobu życia i pracy. Co innego być youtuberem przez rok i potem to rzucić, a co innego żyć z tego latami.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2023-02-26 o 21:36
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 19:54   #1582
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moim zdaniem porównanie z patostreamami jest jak najbardziej na miejscu i dokładnie na tym mechaniźmie bazuje jej popularność tzn jej aktywność przyciąga osoby, które ją krytykują, hejtują, wyśmiewają, ale dalej oglądają, bo daje im to jakąś satysfakcję.

Nie wiem w sumie, czy tak do końca jest - tj. mnie się ona kojarzy z patostreamami, ale czy jest patostreamerką? Może mieć fanów, zaczynała kilkanaście lat temu; nigdy ja jej fanką oczywiście nie byłam, jednak kiedyś jej filmy były w miarę normalne, ale tutaj w międzyczasie coś się bardzo złego zaczęło z nią dziać. Myślę, że część ludzi może czuć do niej sympatię, ale dla mnie to przerażające wręcz, co się z nią stało - gdyby nie było tego wcześniej, to owszem, powiedziałabym, że jest patostreamerką chyba. Dopiero niedawno odkryłam jej filmy z Lwem, gdzie nagrywają na ewidentnym rauszu itd. I ja osobiście nic do tego nie mam, kto ile pije, ale dziwi mnie, że ona to bez żenady wrzucała do sieci, niezmontowane, bez cienia wstydu.


Przecież nawet gdyby chciała znaleźć normalną pracę, to by jej było trudno.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 12:56   #1583
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Myślę, że jak się człowiek z tego latami utrzymuje, to może dojść do sytuacji, że zrobi wszystko, żeby tak zostało, bo może nie wyobraża sobie nawet innego sposobu życia i pracy. Co innego być youtuberem przez rok i potem to rzucić, a co innego żyć z tego latami.

Jakaś potworna przyszłość się z tego wyłania. Wygląda na drogę bez odwrotu. Strach pomyśleć, co będzie się działo za 10 lat. Czy może do 6otki będzie to kręcić ? Losie. Przecież to nie jest łatwa kasa, widać jakie koszty to za sobą niesie dla właścicielki kanału.
To wszystko ma swoją cenę, a Weronika ma ewidentnie słabą psychikę (wbrew temu co mówi, że jest silna i niezłomna; zresztą to, że tak mówi jest właśnie dowodem na tę słabość).
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 19:28   #1584
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Kogo w ogóle oglądacie po latach? Ja po długiej przerwie wróciłam do oglądania YouTube urodowego, bo zaczęłam się interesować pielęgnacją anti aging i mnóstwo nowych twarzy widzę.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 19:35   #1585
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Kogo w ogóle oglądacie po latach? Ja po długiej przerwie wróciłam do oglądania YouTube urodowego, bo zaczęłam się interesować pielęgnacją anti aging i mnóstwo nowych twarzy widzę.
Ja oglądam Susz tylko jak wyjdzie parodia i chcę wtedy obejrzeć oryginał.

Przestałam oglądać polskie beauty vloggerki, bo nie mam dostępu do polskich kosmetyków.

Z zagraniczych
-Lab Muffin Beauty Science
-Beauty Within
-EuniUnni
-czasem James Welsh
-Doctorly (chyba oboje są dermatologami)


Popularnej Dr Dray nie lubię, bo nie znoszę jej głosu i jej filmy są dla mnie za długie i nudne. Nic tam ciekawego / nowego nie znalazłam.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2023-02-28 o 20:07
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 20:00   #1586
agata1213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 247
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Kogo w ogóle oglądacie po latach? Ja po długiej przerwie wróciłam do oglądania YouTube urodowego, bo zaczęłam się interesować pielęgnacją anti aging i mnóstwo nowych twarzy widzę.
Nataliebeauty, wróciłam do niej po około 3 latach przerwy.
agata1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 20:42   #1587
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89516273]Jakaś potworna przyszłość się z tego wyłania. Wygląda na drogę bez odwrotu. Strach pomyśleć, co będzie się działo za 10 lat. Czy może do 6otki będzie to kręcić ? Losie. Przecież to nie jest łatwa kasa, widać jakie koszty to za sobą niesie dla właścicielki kanału.
To wszystko ma swoją cenę, a Weronika ma ewidentnie słabą psychikę (wbrew temu co mówi, że jest silna i niezłomna; zresztą to, że tak mówi jest właśnie dowodem na tę słabość).[/QUOTE]
właśnie odpalilam insta i zaatakowała mnie szusz w za małym body... z tyłkiem na 1 planie...
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 20:49   #1588
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
właśnie odpalilam insta i zaatakowała mnie szusz w za małym body... z tyłkiem na 1 planie...
5 dni temu była rolka o DEPRESJI...
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 20:51   #1589
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
5 dni temu była rolka o DEPRESJI...
oczy bolo i krwawio...
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 20:57   #1590
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ile to już, 2 lata od rozstania?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szkom.jpg (126,3 KB, 151 załadowań)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 12:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.