Fryzjer Nowy Sącz - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 19:23   #181
aska_ns1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 59
GG do aska_ns1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

każdy ocenia jak chce, jedni są zadowoleni z usługi inni nie, nie można wszystkim dogodzić ja akurat jestem zadowolona z salonu stylissimo. czesałam się tam do ślubu, na sesje ślubną a po sesji zaszalałam i ściełam włosy na krótko ( bardzo) a całe życie miałam bardzo długie. p. Mariolka zrobiła mi dokładnie taka fryzurę jaką chciałam, mineło kilka dni od ścięcia i nie mam zadnego problemu z układaniem tych krótkich włosów kto nie ryzykuje ten nie wie, ja juz znalazłam swoją fryzjerkę na lata, a kto nie zadowolony zyczę powodzenia w odnalezieniu tej własciwej
a poza tym to panie z tego salonu nie miały wogóle pojęcia ze są komentowane na forum, rozmawiałam z nimi i sama im na samym początku powiedziałam ze są polecane w internecie a byłam tam pierwszy raz podajże w kwietniu na fryzurze ślubnej, kiedy cale pisanie na forum ślubnym sie o paniach zaczeło
aska_ns1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 18:03   #182
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez aska_ns1 Pokaż wiadomość
każdy ocenia jak chce, jedni są zadowoleni z usługi inni nie, nie można wszystkim dogodzić ja akurat jestem zadowolona z salonu stylissimo. czesałam się tam do ślubu, na sesje ślubną a po sesji zaszalałam i ściełam włosy na krótko ( bardzo) a całe życie miałam bardzo długie. p. Mariolka zrobiła mi dokładnie taka fryzurę jaką chciałam, mineło kilka dni od ścięcia i nie mam zadnego problemu z układaniem tych krótkich włosów kto nie ryzykuje ten nie wie, ja juz znalazłam swoją fryzjerkę na lata, a kto nie zadowolony zyczę powodzenia w odnalezieniu tej własciwej
a poza tym to panie z tego salonu nie miały wogóle pojęcia ze są komentowane na forum, rozmawiałam z nimi i sama im na samym początku powiedziałam ze są polecane w internecie a byłam tam pierwszy raz podajże w kwietniu na fryzurze ślubnej, kiedy cale pisanie na forum ślubnym sie o paniach zaczeło
Czy moge zapytac czy to Ty "pozbylas sie" tam warkoczy?
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 09:44   #183
aska_ns1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 59
GG do aska_ns1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Czy moge zapytac czy to Ty "pozbylas sie" tam warkoczy?
tak
aska_ns1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 20:19   #184
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 87
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Witam,
jak pisałam kilka postów wyżej, byłam dwa razy u Pani Mariolki w Stilissimo i za każdym razem wychodziłam zadowolona.
Moje pytanie jest do dziewczyn które ścinały tam włosy na krótko. Teraz mam włosy po bokach długości do brody, tył podniesiony, krótszy plus grzywka obowiązkowo ponieważ mam wysokie czoło.
Chciałabym ściąć włosy na krótko ale obawiam się nieco ponieważ mam zdaniem fryzjerów dużo włosów ale cienkich. Chciałabym mieć fryzurkę z którą szybko rano sobie poradzę. Których fryzjerów polecacie na takie strzyżenie ?
Natala6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 08:20   #185
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

pania Małgosie ze strzelców podhalańskich.
Jest bardzo dokładna, potrafi strzyc godzine, ale włosy fantastycznie sie układają, ja mam teraz boba i wystarczy że rano wysusze włosy, pare ruchów na grubej szczotce i jest ok.
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 09:59   #186
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 87
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
pania Małgosie ze strzelców podhalańskich.
Jest bardzo dokładna, potrafi strzyc godzine, ale włosy fantastycznie sie układają, ja mam teraz boba i wystarczy że rano wysusze włosy, pare ruchów na grubej szczotce i jest ok.
Właśnie chodzi mi o taką osobę. Każde strzyżenie wymaga dokładności, ale krótkie żeby sobie poradzić bez problemu w domu w szczególności myślę. Teraz mam takie jak w zdjęciu pod postem a myślę o całkiem krótkich włoskach. Nie wiem czy Ty teraz masz takie same ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob.jpg (44,7 KB, 9 załadowań)
Natala6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:29   #187
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

taka, tylko bez grzywki. nosiłam tez krótsze.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...03ggGC6T4b6dJw
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 14:34   #188
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 87
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
taka, tylko bez grzywki. nosiłam tez krótsze.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...03ggGC6T4b6dJw
Super fryzurka Chciałabym również aby fryzjer/ka doradził/a mi w jakiej krótkiej fryzurce byłoby mi dobrze. Chcę koniecznie coś zmienić, już ta mi się po prostu znudziła. W niektórych zakładach fryzjerskich mają programy z możliwością doboru fryzury a klientka sobie wybiera która jej najbardziej odpowiada. Bo jak nożyczki pójdą w ruch to już ameno ;-)

Edytowane przez Natala6
Czas edycji: 2013-09-12 o 14:38
Natala6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 18:48   #189
myaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 878
Odp: Fryzjer Nowy Sącz

Dziewczyny szukam Fryzjerki do wlosow mocno falowanych / kreconych...

Taaaak sa specjalisci w takim cieciu moja byla fryzjerks scinala bosko ale sie jej kariera w uk zamarzyla i dooopa musze szukac kogos nowego :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 07:42   #190
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Odp: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez myaja Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam Fryzjerki do wlosow mocno falowanych / kreconych...

Taaaak sa specjalisci w takim cieciu moja byla fryzjerks scinala bosko ale sie jej kariera w uk zamarzyla i dooopa musze szukac kogos nowego :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No to szukamy obie, ja już od 4 lat i niestety żadna z przetestowanych do tej pory nie spełniła moich oczekiwań, sporo nawet usiłowało prostować mi włosy przed cięciem (między innymi tak gorąco polecana Awangarda) Mam wrażenie, że jeszcze w miarę ok jest we Framesi na Barbackiego, ale szału też nie ma. Jak znajdziesz kogoś rozsądnego daj proszę znać.
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 15:33   #191
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 87
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Ja jeszcze nie byłam ściąć moich włosów... Nie wiem który fryzjer w N. Sączu jest w tym dobry. Kilka lat wstecz miałam króciutkie włosy ale wtedy chodziłam do salonu Daniela w Krynicy. Fantastycznie ścinał mi włosy nie miałam żadnych problemów z ułożeniem ich w domu.
Teraz pracując w N.Sączu, wolałabym fryzjera na miejscu, docelowo kwestia podcinania itp.
Jak kogoś znacie napiszcie proszę
Natala6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 21:06   #192
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez aska_ns1 Pokaż wiadomość
każdy ocenia jak chce, jedni są zadowoleni z usługi inni nie, nie można wszystkim dogodzić ja akurat jestem zadowolona z salonu stylissimo. czesałam się tam do ślubu, na sesje ślubną a po sesji zaszalałam i ściełam włosy na krótko ( bardzo) a całe życie miałam bardzo długie. p. Mariolka zrobiła mi dokładnie taka fryzurę jaką chciałam, mineło kilka dni od ścięcia i nie mam zadnego problemu z układaniem tych krótkich włosów kto nie ryzykuje ten nie wie, ja juz znalazłam swoją fryzjerkę na lata, a kto nie zadowolony zyczę powodzenia w odnalezieniu tej własciwej
a poza tym to panie z tego salonu nie miały wogóle pojęcia ze są komentowane na forum, rozmawiałam z nimi i sama im na samym początku powiedziałam ze są polecane w internecie a byłam tam pierwszy raz podajże w kwietniu na fryzurze ślubnej, kiedy cale pisanie na forum ślubnym sie o paniach zaczeło
A ile kosztuje takie uczesanie w stillisimo?Dopiero po dodaniu posta zauważyłam,że ktoś już napisał wcześniej cos na ten temat. Myśle ,ze ceny fryzury dla panny młodej różnią się od przeciętnego uczesania weselnego(mam nadzieje). No i jak długo wczesniej trzeba sie zapisać ? A może polecicie jakiś inny salon? Nie jestem z NS i nie mam pojęcia gdzie można pójść.

Edytowane przez ma-linka
Czas edycji: 2013-10-20 o 21:16
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 08:42   #193
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez ma-linka Pokaż wiadomość
A ile kosztuje takie uczesanie w stillisimo?Dopiero po dodaniu posta zauważyłam,że ktoś już napisał wcześniej cos na ten temat. Myśle ,ze ceny fryzury dla panny młodej różnią się od przeciętnego uczesania weselnego(mam nadzieje). No i jak długo wczesniej trzeba sie zapisać ? A może polecicie jakiś inny salon? Nie jestem z NS i nie mam pojęcia gdzie można pójść.
"ale to już było.."

Przejrzyj watek
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 09:04   #194
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
"ale to już było.."

Przejrzyj watek
Owszem na wcześniejszej stronie jest post odnośnie cen ,ale fryzury ślubnej. Zazwyczaj salony dzielą fryzury na ślubne i okazjonalne i ceny tez się różnią . Ja nie będe panną młoda, a gościem i mieści się to jako fryzura okazjonalna ,więc i cena inna. Niestety salony posiadają strony internetowe, ale nie ma tam najwazniejszych informacji takich jak cena , fryzjerzy którzy tam pracują itp. Niestety ja jestem z Wrocławia i nie mam jak się przejść do salonu,a dzwoniłam już np do Revolution (bo mają tu pochlebne oceny) i nikt nie odbiera ;/ .
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 14:20   #195
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez ma-linka Pokaż wiadomość
Owszem na wcześniejszej stronie jest post odnośnie cen ,ale fryzury ślubnej. Zazwyczaj salony dzielą fryzury na ślubne i okazjonalne i ceny tez się różnią . Ja nie będe panną młoda, a gościem i mieści się to jako fryzura okazjonalna ,więc i cena inna. Niestety salony posiadają strony internetowe, ale nie ma tam najwazniejszych informacji takich jak cena , fryzjerzy którzy tam pracują itp. Niestety ja jestem z Wrocławia i nie mam jak się przejść do salonu,a dzwoniłam już np do Revolution (bo mają tu pochlebne oceny) i nikt nie odbiera ;/ .
W takim razie pewnie cena jest nieco niższa niż za ślubną. A na jaki numer dzwonisz? prosto na Mariolkę dzwoń
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 20:30   #196
myaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 878
Dot.: Odp: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez VanillaSky1983 Pokaż wiadomość
No to szukamy obie, ja już od 4 lat i niestety żadna z przetestowanych do tej pory nie spełniła moich oczekiwań, sporo nawet usiłowało prostować mi włosy przed cięciem (między innymi tak gorąco polecana Awangarda) Mam wrażenie, że jeszcze w miarę ok jest we Framesi na Barbackiego, ale szału też nie ma. Jak znajdziesz kogoś rozsądnego daj proszę znać.
Ja chyba z rozpsczy skusze sie i pojde do chwalonej pani mariolki... a noz cud sie stanie i wlsom tez podejdzie....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 09:52   #197
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Odp: Fryzjer Nowy Sącz

myaja, daj proszę znać jak było, bo ja już zarastam
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 22:46   #198
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
W takim razie pewnie cena jest nieco niższa niż za ślubną. A na jaki numer dzwonisz? prosto na Mariolkę dzwoń
Finalnie poszłam do Revolution gdyż w Stillisimo mieli termin jedynie na 14, a w Revolution na 8 . Efekt - byłam zadowolona ( a mi ciężko z fryzura dogodzić) fryzura wytrzymała do następnego dnia - po czym sama ją rozwaliłam. Ogólnie polecam
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 20:07   #199
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Dziewczyny, czy któraś z Was miała wykonywany keratynowe prostowanie włosów w którymś z sądeckich salonów fryzjerskich? Od paru tygodni chodzi mi ten plan po głowie...
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 13:35   #200
anetii29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Witam was czy ktoras z dziewczyn mogla by sie wypowiedziec na temat salonu fryzjerskiego Big Beny ? -Beniamin ! jakies opinie na jego temat ? mam zaniedlugo Termin a jak juz mam tyle pieniedzy zaplacic to chcialabym wyjsc z tamtad zadowolona.Mam dlugie blond wlosy i potrzebuje jakiejs zmiany i zastanawiam sie nad obcieciem wlosow.Oraz zmainy koloru blondu bo mam troche za jasny.Bede wdzieczna za wszystkie informacje na temat tego fryzjera
anetii29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 19:03   #201
Zaniah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Framesi na Barbackiego zmieniło właściciela i może i dobrze, bo byłam tam dwa razy. Najpierw w pierwszych dniach otwarcia z kuponem rabatowym, wtedy podcięłam włosy. Włosy mam długie kręcone i świetnie wszystko wyszło. Dziewczyny fajnie doradzają. Dzisiaj zrobiłam sobie farbę i też kolorek fajny. Gratis dostałam zabieg regenerujący. Wiadomo, że zależy na jaką fryzjerkę się trafi, ale z tego, co wiem tam fryzjerki są wszystkie nowe. Wcześniej chodziłam gdzie popadnie - Sandecja Camille Albane, na Sobieskiego, Kościuszki i Prażmowskiego, ale zawsze coś było nie tak.
Zaniah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 13:06   #202
Doloress86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez anetii29 Pokaż wiadomość
Witam was czy ktoras z dziewczyn mogla by sie wypowiedziec na temat salonu fryzjerskiego Big Beny ? -Beniamin ! jakies opinie na jego temat ? mam zaniedlugo Termin a jak juz mam tyle pieniedzy zaplacic to chcialabym wyjsc z tamtad zadowolona.Mam dlugie blond wlosy i potrzebuje jakiejs zmiany i zastanawiam sie nad obcieciem wlosow.Oraz zmainy koloru blondu bo mam troche za jasny.Bede wdzieczna za wszystkie informacje na temat tego fryzjera
U Beniamina byłam pierwszy raz jak zaczynał a ja chodziłam do liceum (ok 10 lat temu) wtedy ściął moje długie włosy, a efekt był fenomenalny!! Ale od tego czasu stał się bardzo drogi i ścina trochę " na jedno kopyto". Był okres że moje cztery koleżanki miały identyczne fryzury Co do fryzury ślubnej u niego, moje koleżanka była i efekt dla mnie był kiepski. Czesałam się też nie dawno u Mariolki w Sylissimo (upięcie) i byłam bardzo zadowolona, fryzura się trzymała była taka jak chciałam i zapłaciłam tylko 50zl. Mogę jeszcze polecić salon w Chełmcu, kok na boku się trzymał i wyglądał pięknie jednak zapłaciłam ponad 100zl a nie byłam panną młodą tylko gościem.
Doloress86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 15:50   #203
Asiek:PP
Raczkowanie
 
Avatar Asiek:PP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 200
GG do Asiek:PP
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Byłam u pani Marioli w Stylissimo z moimi marnymi włosiętami - mami ich sporo, ale cienizna... długość do łopatek, stan końce przesuszone i ogólny brak kształtu, ot się zapuszczały przez prawie rok. Stwierdziłam zdam się na nią, a nuż wyjdę zadowolona. Fryzjerka z wyczuciem podeszła do mojej osoby zaproponowała jak ona to widzi, spytała ile może ściąć i tak też zrobiła - ogólnie nie szalała, ale wyszłam zadowolona. Dlaczego? Po wyjściu mogłam spokojnie pokazać się ludziom, nie byłam targana ciągnięta za włosy, zmuszana do użycia prostownicy, katowana degażówkami - mimo iż włosy zostały lekko pocieniowane, nie czułam się jak w fabryce - szybko- szybko, salon był czysty i nie musiałam zostawić majątku. Z pewnością zawitam tam jeszcze i uprzedzam komentarze - nie pani Mariolka nie płaci mi za tego posta.
__________________
SZCZĘŚLIWA

Uśmiech od losu
dostajemy w darze
za dobre czyny.


Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.

biżu miłe dla oka
Asiek:PP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 14:58   #204
kwiatekpi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

No coz ... ja nauczylam sie juz nigdy nie ufac opiniom z neta zwlaszcza dotyczacych fryzjera. No ale kazdy robi co sam uwaza za sluszne.
Wiadomo, ze wlosy odrastaja ale przestrzegam przed slepym podazaniu za tym co ktos napisal w necie.
kwiatekpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 13:41   #205
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

No ja akurat z Pani Marioli ze Stylissimo nie byłam zadowolona, miałam włosy za ramiona i chciałam lekko zejść z objętości na samych końcówkach, bez ich większego skracania, a wyszłam z włosami kończącymi się praktycznie na wysokości ucha, bo do ramion to mi smętne ogonki zwisały :/ Przestały się układać, przestały się kręcić.
Przez ostatnie kilka miesięcy, póki nie odrosły, wyglądały delikatnie mówiąc "niewyjściowo", zmuszona byłam je związywać. Dawno mi fryzjer takiej krzywdy nie zrobił, tak więc - Stylissimo nie dla każdego.
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:43   #206
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Dziewczyny, gdzie zrobić ombre?? Było juz chyba to pytanie na forum, ale minęło trochę czasu, może już któryś salon specjalizuje się w tym??
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 09:35   #207
edziaaa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 27
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Moja znajoma robiła ombre w salonie R&A i wyglądała fenomenalnie Sama zastanawiam się czy umówić się tam na fryzurę ślubną. Czesała się może któraś z Was tam na ślub? Polecacie?
edziaaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 16:45   #208
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez edziaaa93 Pokaż wiadomość
Moja znajoma robiła ombre w salonie R&A i wyglądała fenomenalnie Sama zastanawiam się czy umówić się tam na fryzurę ślubną. Czesała się może któraś z Was tam na ślub? Polecacie?
a u której pani była? Czy oni mają stronę internetową?
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 23:01   #209
VanillaSky1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

R&A nie mają strony internetowej, byłam u nich akurat pierwszy raz w piątek - konkretnie u Pani Renaty.

Generalnie jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona - robiłam trwałą, koloryzację no i oczywiście strzyżenie. Chyba w końcu po kilkuletnich testach znalazłam "swojego" fryzjera
Minusy są tylko 2: cena i terminy (trzeba się nastawić na jakieś 2 miesiące czekania )
VanillaSky1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 07:17   #210
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez VanillaSky1983 Pokaż wiadomość
R&A nie mają strony internetowej, byłam u nich akurat pierwszy raz w piątek - konkretnie u Pani Renaty.

Generalnie jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona - robiłam trwałą, koloryzację no i oczywiście strzyżenie. Chyba w końcu po kilkuletnich testach znalazłam "swojego" fryzjera
Minusy są tylko 2: cena i terminy (trzeba się nastawić na jakieś 2 miesiące czekania )
Dwa miesiące?! wow... Dotej pory zmieniłabym zdanie 10 razy


Umówiłam się do Stylissimo, zobaczymy.
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-29 22:28:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.