Essence cz. VIII - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-20, 14:02   #4921
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam z Astry i już zostały pojedyncze sztuki błyszczyków, chciałam kolor Candy Bar, ale nie było. Był tylko 1 jasny róż, 1 koralowy i 2 ciemne róże. Z pomadek tylko 1 Coralize me. Nic więcej także śmiech na sali. Wiem, że te poadki nie dla nie, bo jak powąchałam, to aż mnie odrzuciło. Nie cierpię takich mdlących zapachów. Czy błyszczyki jakoś pachną? Bo nie było do nich testerów.

W Magnolii puchy.
Pachną, tak dosyć słodko. Mi się ten zapach podoba .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 14:03   #4922
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VIII

Przynajmniej jak któraś z nas pojdzie na charakteryzację, będzie wiedziała jak uzyskać efekt paznokci zombiee
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 14:03   #4923
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Tak wiem, miałam okazję już obmacać tester i okazało się, że mało, że jest słabo na pigmentowany to jeszcze w świetle dziennym jest różowy a myślałam, że to będzie taki różowo-pomarańczowy i wstrzelę się w obowiązujące trendy Ale skoro tak to go nie kupiłam i już nie kupię.
Nie a'la limitowanka KOBO tylko limitowanka Specjalnie dla niej przemierzyłam cały Krakowski rynek od Galerii Krakowskiej ale jakoś takie zestawienia kolorystyczne do mnie nie przemówiły Chociaż bardzo spodobał mi się różowy cień ale chyba zamiast niego kupię sobie piaskowo-łososiowy z Exotic Flovers Sensique




A co z różem w płynie/kremie?
Było mówione, że nie ma info. w gazetce.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 14:24   #4924
veloute
Raczkowanie
 
Avatar veloute
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Blisko Warszawy
Wiadomości: 326
Dot.: Essence cz. VIII

Trafiłam w końcu (choć po niezbyt usilnych poszukiwaniach) na coś co mi błyskawicznie niespodzianki z twarzy usuwa - jak chcecie to zerknijcie http://planetakobiet.blogspot.com/20...ianka-cie.html
Dzięki wszystkim niebiosom, ze mamy Essence - bez niego byłaby naprawdę lipa, a tak fajne rzeczy i za małe pieniądze
veloute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 14:53   #4925
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Essence cz. VIII

Raciborz - są nowosci ale tylko troche, szminki, blyszczyki,lakiery colour&go, pedzelek smokey
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 14:57   #4926
szyszkaaaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 31
Dot.: Essence cz. VIII

kasia9513 byłaś może dzisiaj w Naturze? Doszły mnie słuchy że miały dzisiaj być wystawione nowości. Daj znać gdybyś coś wiedziała bo mam zamiar sie wybrać jutro a nie chciałabym znowu zobaczyć pustej szafy
szyszkaaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 15:06   #4927
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Może 2, ale nie jestem pewna.
A Astra nie jest tak daleko, skoro mieszkasz niedaleko Ferio to wsiadasz w 136 i jedziesz prawie pod samą Astrę .
Przebijać się przez Wiśniową i Hallera w godzinach szczytu- bezcenne.
Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam z Astry i już zostały pojedyncze sztuki błyszczyków, chciałam kolor Candy Bar, ale nie było. Był tylko 1 jasny róż, 1 koralowy i 2 ciemne róże. Z pomadek tylko 1 Coralize me. Nic więcej także śmiech na sali. Wiem, że te poadki nie dla nie, bo jak powąchałam, to aż mnie odrzuciło. Nie cierpię takich mdlących zapachów. Czy błyszczyki jakoś pachną? Bo nie było do nich testerów.

W Magnolii puchy.
Dobrze, że nie pojechałam do Astry. Cały Wrocław tam chyab pojechał spragniony nowości. Łudzę się, że może coś w Ferio zawita jutro.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 15:10   #4928
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
OLSZTYN

*Alfa Douglas- nic
*Pieniężnego- miejsce na nowości jest, ale wyłożone tylko pomadki, w szalonej ilości, po jednej sztuce, wszystkie oczywiście uszkodzone nakrętką, bo niedokręcone do środka
*Starówka- błyszczyki, pomadki (AAC i HB)- tym razem nie były uszkodzone, jakieś cienie pojedyncze, 2 lakiery French Nude po 2-3 sztuki

skusiłam się na lakier 05 Simply Nude.
czyli od wczoraj bez zmian.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 15:11   #4929
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Przebijać się przez Wiśniową i Hallera w godzinach szczytu- bezcenne.


Dobrze, że nie pojechałam do Astry. Cały Wrocław tam chyab pojechał spragniony nowości. Łudzę się, że może coś w Ferio zawita jutro.
Wiśniowa i Hallera to pikuś . Jechałaś kiedyś z Nowego Dworu do Factory?

A jeśli do Astry pojechał cały Wrocław to pewnie już kompletnie nic z tych nowości nie zostało :P.

A ciekawe jak tam obietnica pań z Magnolii... Ciekawe czy przed świętami tam się COKOLWIEK pojawi. Mi się generalnie wydaje, że dostawa była, no bo skoro Astra ma... W Magnolii tym leniuchom po prostu nie chce się tego wykładać bo rzekomo mają tyyyyyyyyyle pracy.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 15:15   #4930
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VIII

Boże, dziewczyny jestem zachwycona nowym błyszczolem kiss kiss, jest po prostu genialny. Co prawda, po opakowaniu, gdy go kupowałam, spodziewałam się soczystej czerwieni o stopniu krycia podobnym do tego z limitowanki eclipse, okazało się, że napigmentowanie jest dużo słabsze, ale dzięki temu moje usta wyglądają baaardzo wiosennie i dziewczęco Do tego, nie wiem jak to określić, ale błyszczyk ma taką konsystencję, która pozwala utrzymać się mu na moich ustach naprawdę długi czas (5- 6 godz spokojnie, bez większych szaleństw, w postaci jedzenia czy picia). Aplikator, na początku wydawał mi sie dziwny, ale teraz odkryłam, że można nim bardzo precyzyjnie pomalować usta bez niepotrzebnego wyjeżdżania ponad krawędź Aha i jeszcze jedno, dziś stworzyłam połączenie którym się normalnie zakochałam- błystek, odciśnięcie na chusteczce i na to coralize me po prostu love uff... się spisałam
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 15:15   #4931
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Wiśniowa i Hallera to pikuś . Jechałaś kiedyś z Nowego Dworu do Factory?

A jeśli do Astry pojechał cały Wrocław to pewnie już kompletnie nic z tych nowości nie zostało :P.

A ciekawe jak tam obietnica pań z Magnolii... Ciekawe czy przed świętami tam się COKOLWIEK pojawi. Mi się generalnie wydaje, że dostawa była, no bo skoro Astra ma... W Magnolii tym leniuchom po prostu nie chce się tego wykładać bo rzekomo mają tyyyyyyyyyle pracy.
Yhy. Taki krótki odcinek, a tempo żóóóóóóóóóóóóóóóóółwie . Kilka razy wysiadałam na przystanku Nowy Dwór Krzyżówka i szłam piechotą
Ale Naturzanki chyba nie zamawiają produktów i nie wiedzą co dostaną. Taki suprise, otworzą pudło i wiedzą. W Ferio zazwyczaj dość sprawnie im idzie wykładanie, dlatego myślę, że tutaj jeszcze nic nie doszło.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 15:18   #4932
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Yhy. Taki krótki odcinek, a tempo żóóóóóóóóóóóóóóóóółwie . Kilka razy wysiadałam na przystanku Nowy Dwór Krzyżówka i szłam piechotą
Ale Naturzanki chyba nie zamawiają produktów i nie wiedzą co dostaną. Taki suprise, otworzą pudło i wiedzą. W Ferio zazwyczaj dość sprawnie im idzie wykładanie, dlatego myślę, że tutaj jeszcze nic nie doszło.
Ja prawie codziennie muszę pokonać ten odcinek jeśli chcę się wydostać z miejsca, gdzie mieszkam i na samą myśl jestem chora....! :/ No ale... Nieważne .

Błyszczyki Stay With Me są naprawdę super! Na pewno kupię jeszcze jakiś kolorek. Czegoś takiego właśnie potrzebowałam.

A szminka Coralize Me ma drobinki i w sumie dlatego jej nie kupiłam bo nie przepadam za brokatem w produktach do ust. Ogólnie za brokatem nie przepadam, poza małymi wyjątkami rzecz jasna.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 15:25   #4933
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Essence cz. VIII

a jak Marino?

musze cos wyznac- nienawidze Natury w Magnolii..
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 15:28   #4934
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
czyli od wczoraj bez zmian.
Są są zmiany, panie chyba się szybko wyrobiły dziś z wykładaniem
Byłam w okolicach 14 i tak:
- w Douglasie nic nowego, ale pani zaczynała wykładać, tylko niestety usunęła się, żeby zrobić mi miejsce do patrzenia i macania, więc nie wiem, co zaczęła wykładać Ale są te naklejki na całe paznokcie, nie wiem nawet, czy to nowość
- na Starówce są szminki, błyszczyków masa, nowe cienie, kilka kolorów lakierów C&G
- a w Polonii pani przy mnie zmieniałam przegródki i wypakowywała cienie Dostrzegłam w koszyczku tusz Smokey. Do tego są nowe lakiery C&G, też duuuużo błyszczyków, kilka pomadek i właśnie te cienie, które pani zaczęła wykładać. Chciałam wrócić tam później i zerknąć, czy może wypakowała coś jeszcze fajnego, ale niestety musiałam już lecieć, ale myślę, że możemy się spodziewać, że jeszcze jakieś skarby wypakuje

Ja kupiłam cień i lakier holo, zobaczymy, jak będą wyglądać na człowieku
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 15:41   #4935
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Essence cz. VIII

OLSZTYN
W Polonii stałam nad Panią z koszyczkiem pełnym Essence i pozwoliła mi pogrzebać Mam szminke Cupcake, lakier jasnoniebieski (myślałam, że to bardziej miętowy ale calkiem ladny) i pedzelek do smoka. Było z 6 coralize me a Cupcake jakoś mniej (kolo 12.45)
Zastanowiło mnie to, że nie było korektora tego w aplikatorze gabczastym, widziałam już jakieś recenzje i myslalam, ze on normalnie wchodzi razem z resztą nowosci, ktos mnie moze oswiecic? Bo babeczka mówiła, że na standzie nawet nie ma miejsca na te korektory.
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 15:42   #4936
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez gina_deville Pokaż wiadomość
dziewczyny wiadomo wam coś o Częstochowie?

parę stron wcześniej ktoś się pytał - w Cz są 2 szafy, catrice nie ma niestety.
Ja pytałam. Dziękuję za odpowiedź. Jakbyś miała jakieś wieści to daj znać bo w PL będę tylko kilka dni i nie wiem czy mi się opłaca jechać do natury
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 15:53   #4937
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Provocateur Pokaż wiadomość
OLSZTYN
W Polonii stałam nad Panią z koszyczkiem pełnym Essence i pozwoliła mi pogrzebać Mam szminke Cupcake, lakier jasnoniebieski (myślałam, że to bardziej miętowy ale calkiem ladny) i pedzelek do smoka. Było z 6 coralize me a Cupcake jakoś mniej (kolo 12.45)
Zastanowiło mnie to, że nie było korektora tego w aplikatorze gabczastym, widziałam już jakieś recenzje i myslalam, ze on normalnie wchodzi razem z resztą nowosci, ktos mnie moze oswiecic? Bo babeczka mówiła, że na standzie nawet nie ma miejsca na te korektory.
Jeśli jest tam tylko pierwsza szafa to tak jak wcześniej pisałam korektora może nie być bo on jest w drugiej szafie
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:20   #4938
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Ja prawie codziennie muszę pokonać ten odcinek jeśli chcę się wydostać z miejsca, gdzie mieszkam i na samą myśl jestem chora....! :/ No ale... Nieważne .

Błyszczyki Stay With Me są naprawdę super! Na pewno kupię jeszcze jakiś kolorek. Czegoś takiego właśnie potrzebowałam.

A szminka Coralize Me ma drobinki i w sumie dlatego jej nie kupiłam bo nie przepadam za brokatem w produktach do ust. Ogólnie za brokatem nie przepadam, poza małymi wyjątkami rzecz jasna.
Ja tez tak mam. Szukałam takiej formuły. Nie jest ciężki, ale tez nie lejący. mam wrażenie, że przylega lepiej niz inne błyszczyki E i utrzymuje się dłużej
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:24   #4939
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja tez tak mam. Szukałam takiej formuły. Nie jest ciężki, ale tez nie lejący. mam wrażenie, że przylega lepiej niz inne błyszczyki E i utrzymuje się dłużej
Dokładnie! Jest to błyszczyk z serii tych, które dość długo utrzymują się na ustach i większość takich właśnie jest bardzo gęsta, skleja usta i szybko się waży (czyt. L'Oreal Glam Shine, ale w długim opakowaniu! :/) a ten jest taki w sam raz . Choć moje pierwsze wrażenie było takie, że on podkreśli mi wszystkie skórki na ustach, ale się pomyliłam, trzeba go po prostu dobrze rozprowadzić i wygląda bajecznie . I do tego pigmentacja super! To znaczy taka, jak powinna być - nie za mocna, nie za słaba .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 16:26   #4940
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Essence cz. VIII

Dziewczyny, mam prośbę, mogłybyście mi napisać w trzech słowach co teraz mamy na tapecie (aktualna limitka, nowości dostępne?)? Nie mam czasu być na bieżąco z wątkiem, a fajnie by było wiedzieć co tam w Łodzi dostępne, jest przerwa to się mogę wybrać do GŁ
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:30   #4941
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam prośbę, mogłybyście mi napisać w trzech słowach co teraz mamy na tapecie (aktualna limitka, nowości dostępne?)? Nie mam czasu być na bieżąco z wątkiem, a fajnie by było wiedzieć co tam w Łodzi dostępne, jest przerwa to się mogę wybrać do GŁ
w GŁ nic nie ma, nowe blyszczyki panie maja pochowane w kartonach
lepiej jedź do tesco na Pojezierską tam jest chociaz limitka whoom boom
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:35   #4942
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Provocateur Pokaż wiadomość
OLSZTYN
W Polonii stałam nad Panią z koszyczkiem pełnym Essence i pozwoliła mi pogrzebać Mam szminke Cupcake, lakier jasnoniebieski (myślałam, że to bardziej miętowy ale calkiem ladny) i pedzelek do smoka. Było z 6 coralize me a Cupcake jakoś mniej (kolo 12.45)
Zastanowiło mnie to, że nie było korektora tego w aplikatorze gabczastym, widziałam już jakieś recenzje i myslalam, ze on normalnie wchodzi razem z resztą nowosci, ktos mnie moze oswiecic? Bo babeczka mówiła, że na standzie nawet nie ma miejsca na te korektory.
Dużo jeszcze było tych pędzelków? Czemu ja ich nie wypatrzyłam
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:36   #4943
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A jak Warszawa Centrum?? Bo nie wiem czy jechać.
W metro centrum na dole nowości już mocno przebrane, ale w tej Naturze na górze dziś po godzinie 15 były dopiero wykładane. W pierwszej szafie były wszystkie nowości, ale lakier miętowy szybko schodzi, zostały tylko 2 sztuki jak wyszłam. Nie wiem co z drugą szafą, bo już musiałam iść i już nie zobaczyłam czy do niej też zostaną włożone nowości. Blossoms brak.
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:36   #4944
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VIII

Rzeszowianki, wiecie coś może na temat limitowanki w naszej naturze na grunwaldzkiej? Z góry dzięki za info
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:37   #4945
MissAvzia
Raczkowanie
 
Avatar MissAvzia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: over the rainbow
Wiadomości: 141
Dot.: Essence cz. VIII

OLSZTYN
Jeżeli jesteście zainteresowane to w naturze na Jarotach są pędzelki do smokey! Kupiłam i jestem nim taka podjarana że szok widziałam szmineczke coralize me czy jakoś tak, innych nowych nie było, ale widziałam że panie jeszcze wszystkiego nie wypakowały... są też jakieś cienie, ale że zasadniczo cieni mam już wystarczającą ilość pomyślałam sobie że nie będą się wgapiać bo jeszcze mnie coś skusi xD
MissAvzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:38   #4946
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. VIII

O właśnie, zapomniałam napisać, że w Olsztyńskiej Polonii w miejscu limitki były przecenione produkty. Więc nie wiem, czy tak szybko będzie tam limitka... To samo w Douglasie, a na Starówce tylko nędzne resztki I Love Berlin
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:40   #4947
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Jeśli jest tam tylko pierwsza szafa to tak jak wcześniej pisałam korektora może nie być bo on jest w drugiej szafie
Druga szafa też jest,a mozesz mi powiedziec gdzie on powinien być? To sie jutro przyjrzę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dużo jeszcze było tych pędzelków? Czemu ja ich nie wypatrzyłam
Nie wiem, bo mi Babeczka wyjęła z kartonu, ja sama w nim grzebałam wczesniej i myślałam, że ich nie ma... ale to niemożliwe, żeby był tylko jeden...
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:40   #4948
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MissAvzia Pokaż wiadomość
OLSZTYN
Jeżeli jesteście zainteresowane to w naturze na Jarotach są pędzelki do smokey! Kupiłam i jestem nim taka podjarana że szok widziałam szmineczke coralize me czy jakoś tak, innych nowych nie było, ale widziałam że panie jeszcze wszystkiego nie wypakowały... są też jakieś cienie, ale że zasadniczo cieni mam już wystarczającą ilość pomyślałam sobie że nie będą się wgapiać bo jeszcze mnie coś skusi xD
Jeju, czemu ja mam tam tak daleko?

Tu będzie offtop, ale muszę ponarzekać, że w Olsztynie komunikacja miejska jest do bani. Łatwiej przejechać pół Poznania, niż mały kawałek Olsztyna
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:40   #4949
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
w GŁ nic nie ma, nowe blyszczyki panie maja pochowane w kartonach
lepiej jedź do tesco na Pojezierską tam jest chociaz limitka whoom boom
niestety bardzo już przebrana
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:41   #4950
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VIII

Chyba mi umknęło albo nie było o tym mówione, ile kosztują błyszczyki Stay with me i jaką mają pojemność??
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.