Supermarketowe kosmetyki do włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-07, 19:34   #31
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

chyba nadchodzą lepsze czasy dla kosmetyków drogeryjnych, bo sporo dziewczyn (w tym i ja), które zawsze używały tylko profesjonalnych ostatnio daje szansę też tym ogólnodostępnym (tak jakoś zauważyłam ostatnio )

jeśli chdzi o regenerację, to się nie ma co łudzić - w supermarkecie raczej jej nie odnajdziemy, ale tak żeby utrzymać włosy w dobrym stanie... ja na razie mam dwa hity:
- Nivea Hair Care ekspresowa maseczka regenerująca do włosów zniszczonych, suchych (i coś tam jeszcze strasznie długa ta nazwa
tu link do KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15063
- maska GlissKur perłowa do włosów brązowych (tak jak nie znoszę Schwarzkopfa w każdej postaci, tak ten produkt naprawdę im się udał)

obu używam jako odżywek i bardzo jestem zadowolona i miło zaskoczona
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 19:42   #32
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
chyba nadchodzą lepsze czasy dla kosmetyków drogeryjnych, bo sporo dziewczyn (w tym i ja), które zawsze używały tylko profesjonalnych ostatnio daje szansę też tym ogólnodostępnym (tak jakoś zauważyłam ostatnio )
no no chyba tak...i dobrze,bo teraz jest tak duży wybór tych drogeryjnych,i wciąż pojawiają się nowe,coraz lepsze,lepsze na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie,nawet w dorgerii
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 19:53   #33
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
no no chyba tak...i dobrze,bo teraz jest tak duży wybór tych drogeryjnych,i wciąż pojawiają się nowe,coraz lepsze,lepsze na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie,nawet w dorgerii
w moim przypadku to głównie niepohamowana babska ciekawość sprawia, że jak tylko zobaczę jakąkolwiek nowość do włosów to muszę mieć

co do użyteczności kosmetyków z drogerii: dużo zależy od stanu włosów i naszych wobec nich oczekiwań niektórym wystarcza, że włosy w miarę dobrze się rozczesują i pachną, a innym nie niektórzy mają piękne włosy same z siebie, a inni muszą się sporo nad swoimi napracować
ale zgadzam się, że jakość kosmetyków z supermarketów się podnosi (choć bubli nadal dostatek...), może też dlatego, że kobiety "rozbestwione" ( ) coraz większym dostępem do profesjonalnych mają coraz większe wymagania, no i technologia idzie naprzód...
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 11:40   #34
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Aha dziewczyny podobno bardzo dobra jest też maska Fructisa odbudowa i blask,próbowała któraś z was jej?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 14:46   #35
anita-p
Raczkowanie
 
Avatar anita-p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Ja ze względu na to, że mam naturalnie zdrowe i mocne włosy nie muszę stosować drogich kosmetyków. Ale z czystym sercem polecam wszystkie maski do włosów firmy dove. Wystarczy nałożyć raz na tydzień, po żadnych innych odżywkach, które stosowałam niemalże codziennie nie było takiego efektu.
anita-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 14:48   #36
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

zdecydowanie granatowa seria Dove
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 23:10   #37
Kulfon
Raczkowanie
 
Avatar Kulfon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 174
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

A które nieprofesjonalne kosmetyki (chodzi mi głównie o odżywki, maski) nadały waszym włosom piękny blask, bo mam obsesje na punkcie błyszczących włosów i moje zawsze wydają mi się zbyt matowe??
Kulfon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 23:15   #38
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

mnie np bardzo sluzyla odzywka owocowa z welli,fruct cos tam,w wielkiej żółtej butli. w ogole welle lubie najbardziej.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 12:10   #39
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

ja używam ostatnii całej serii Dove do wlosów farbowanych niby sa ok ale moje włoski szybko się po nich przetłuszczają
-polecam Timotei z wyciągiem z bambusa zarówno szampon jak i odżywke wloski miękkie ładnie pachną mają blask
- ostatnio polubiłam także mleczka sunsilka szczególnie to pomarańczowe z lipidami dla włosów modelowanych i układanych codziennie ma niska cenę a jest wsumie bardzo dobre, włosy są ładniejsze , a używam zawsze dużo lakieru, mają taki ładny blask!!!
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 12:15   #40
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
mnie np bardzo sluzyla odzywka owocowa z welli,fruct cos tam,w wielkiej żółtej butli. w ogole welle lubie najbardziej.
Tak, to jest bardzo dobra odżywka To reinkarnacja Odżywek Sanara Woski Owowcowe z połowy lat 90tych (starsze wizażanki pamiętają). Ale cięzko ją dostać.
Ja ostatnio polubiłam maseczkę do włosów Nivea Hair Care Elastyczność i Blask. Jest naprawdę dobra i kosztuje tylko 12zł.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 12:23   #41
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

A ja muszę w końcu spróbować maski z lotosem Nivea-ta najnowsza, mam od 2 tyg w domu i leży z boku dam znać o rezultatach.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 12:48   #42
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
A ja muszę w końcu spróbować maski z lotosem Nivea-ta najnowsza, mam od 2 tyg w domu i leży z boku dam znać o rezultatach.
Sylwia, to jest ta maska, którą ja mam i o ktorej pisałam.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 11:22   #43
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

A co sądzicie o masce-odżywce GlissKur Aroma? Kolor różowy, w sloiczku.
Na KWC oceniona jest głownie wersja pomarańczowa, a mi zależy na różowej.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 14:41   #44
moonshine
Raczkowanie
 
Avatar moonshine
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Moim faworytem wśród szamponów jest zdecydowanie Pantene Pro-V (aktualnie mam fioletowy nadający puszystość ale wszystkie są świetne). No i nie zawiera SLS. Długo uzywałam Timotei czereśniowego, ale już za nic do niego nie wróce... Ślicznie pachniał, włosy fajnie sie układały, ale zaczęły strasznie wypadać i moje podejżenia są skierowane własnie do niego, bo zaczęły tez nagle wypadać włosy mojej mamie która używała go razem ze mną, przyjaciółce którą zachęciłam do tego szamponu. Niewiem czy to było spowodowane uzywaniem Timotei ale profilaktycznie nie polecam

Odżywka ? Plantica V (Joanna) z olejkiem rycynowym, kosztuje grosze a daje świetne efekty.
moonshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 14:55   #45
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

A ja właśnie nabyłam po promocyjnej wyprzedażowej cenie 13,99 maseczko-odżywkę w sloiczku GlissKur Aroma różową znam relację wkrótce.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 10:34   #46
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Supermarketowe kosmetyki do włosów

Ja nie uzywałam niczegoz "profesjonalnych" kosmetyków, ale może czsa zaczać, bo mam "z natury" szorskie, sztywne i bardzo matowe włosy - mama się smieje ze jak sierść psa. Uzywałam już wielu szamponów do włosów suchych, matowych i nic... Jest jednak pewien szampon, który rozwiązał mój problem - pewnei nie użyska on waszego uznania - jest to szampon firmy AVON nabłyszcząjący 2w1 z serii Advance Techniques - włoski są miekkie, gładkie i błyszczące - jestem naprawde opd wrażeniem i już mamam nie ma powodów do smiania sie z moich włosów

do takich profesjonalnych kosmetyów moge zaliczyć tylko jedwab Farouk'a (ostatnio odkryłam sklep w Krakowie w którym go mozna kupić za 7zł za małą buteleczke) ale neistety nie radził sobie z moimi włosami

Z drogeryjnych kosmetyków zadowolona byłam z Timotei mleko+miód i bambus+shea (szampony o odżywki) - i to tyle co mi utkwiło w pamięci. Ostatnio kupiłam zachwalany szampon Hipp dla dzieci ale użyłam dopiero raz (efekt bardzo podobny do tego 2w1 z avonu o którym pisałam).

Co do stylingu, to nie mam za bardzo doświadczenia w tej kwestii, bo rzadko używam - tylko gdy mam krótkie włosy a chce jakąś fryzurkę wyczarować.

Miałam teraz żel welli nabłyszczający (w brązowej tubce) - i jestem z niego zadowolona i to bardzo Uzywam go na mokre włosy (gdy mam zamiar "czarować" jakąs "fryz"), czasem na pojedyncze pasma które nie chcą siedzieć na swoim miejscu. Nie skleja za bardzo włosów.

Pod koniec wakacji kupiłam swój pierwszy lakier w zyciu równiez dla utrwalenia fryzury na wesele koleżanki (kupiłam mały welli nabłyszczający) utrwala dobrze, bardzo dobrze nawet, lekko nabłyszcza, ale smierdzi bardzo... Już się kończy, a jako zastępce kupiłam korzystając z promocji lakier Timotei do brązowych włosów - podoba mi si ebardziej niz ten z Welli bo... nie śmierdzi jak pozostałe lakiery Włosy połyskuja i rzeczywiście brązowy kolor jest ładnie podkreślony
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.