Goldwell Elumen - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 01:15   #241
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

mi np. po drogeryjnych szamponach i odzywkach szybciej schodzi niż po szamponie i odżywce z serii...niestety... ale jak cię to pocieszy to szampon i odżywka litrowe starczają na ok. 10miesiecy tak znajoma obliczyła i tak jest.

ps. zapomniałam dziś elumen poprosić na głowę, żeby mi mama nałożyła, a po 9prc oksy+kk mix mam bladopomaranczowe, ehhh ja zakręcona...
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 10:32   #242
cytryna107
Raczkowanie
 
Avatar cytryna107
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Goldwell Elumen

A ja jednak na pierwszy raz poszłam do fryzjera (stwierdziłam, że zakup wszystkich potrzebnych mi produktów wyjdzie zbliżony do ceny wizyty u fryzjera). Bałam się ryzykować sama, teraz jestem zadowolona. Bazę mam więc ewentualnie teraz mogę już bawić się w to sama Dzięki nerla jeszcze raz za wszelaką pomoc
cytryna107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 23:39   #243
litte_disorder
Przyczajenie
 
Avatar litte_disorder
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 16
Dot.: Goldwell Elumen

moj elumen jutro przychodzi, poloze go po umytych wlosach i nie stosując zadnych odzywek z tej serii mam nadzieje,ze troche naciesze sie marchewka, bo dzis mylam trzeci raz glowe po lorealu mango i mam koncowki blondo rude i mnostwo przeswitow..:< mam nadzieje,ze po tym co piszecie o elumenie , nie bedzie tego

myslicie ,ze elumen pokryje mi te bladosci dobrze? i jezeli naturalny kolor to blond mysi, to zlapie odrost?
litte_disorder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 01:30   #244
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez cytryna107 Pokaż wiadomość
A ja jednak na pierwszy raz poszłam do fryzjera (stwierdziłam, że zakup wszystkich potrzebnych mi produktów wyjdzie zbliżony do ceny wizyty u fryzjera). Bałam się ryzykować sama, teraz jestem zadowolona. Bazę mam więc ewentualnie teraz mogę już bawić się w to sama Dzięki nerla jeszcze raz za wszelaką pomoc
z tym co miałaś na głowie to sie nie dziwie, ze poszłaś do fryzjera a serio to racja z tą kasą, choć ja w cenie wizyty mam pielęgnację z serii w cenie plus jeszcze prepare i lock (stykają na ok 5 farbowań

Little, znam ból rudego blondu... choć to było dawno ^^ ale pierwsze farbowanie moze nie spełnić twoich oczekiwań, wielu z nas nie spełniło. po 2,3 elumenowaniu bedzie juz dobrze naturalnych ponoć elumen nie "łapie"- nie wiem, muszę rozjaśnić żeby wyszło co chcę wiec nie wiem z doświadczenia
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 22:35   #245
litte_disorder
Przyczajenie
 
Avatar litte_disorder
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 16
Dot.: Goldwell Elumen

jestem po pierwszym farbowaniu odcieniem kk , myslalam,ze wyjdzie marchewka a wyszla bardziej czerwien.ale i tak lanie i zywo dam znac ,jak bedzie po paru myciach. zalaczam zdjecia przed i po
1 przedIMG_5746.jpg
2 poIMG_5753.jpg


litte_disorder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 09:46   #246
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

to nie jest czerwony, to żywy rudy taki i mi wychodzi...jak chciałaś jaśniejszy, to trzeba było nerli posłuchać i dodać gy czy jak to się nazywa ale ładnie ci wyszło, chyba dość równo pokryło co?? osobiście bardzo lubię ten kolor i znam
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 10:44   #247
litte_disorder
Przyczajenie
 
Avatar litte_disorder
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 16
Dot.: Goldwell Elumen

pierwsze mycie , czesc przeswitow wrocila... spodziewaam sie czegos lepszego po farbie za 80 zl...
litte_disorder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 14:29   #248
cytryna107
Raczkowanie
 
Avatar cytryna107
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Goldwell Elumen

Ja niestety też zauważyłam u siebie prześwity :/
cytryna107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 03:06   #249
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

oj kobity, kobity...kolor musi się, jak to ładnie gdzieś było powiedziane "zakotwiczyć". niestety 2 pierwsze farbowania nie dają tak super efektu jak byście sie spodziewały. też byłam rozczarowana ...

farbowałam dziś samym kk i po twoich wypowiedziach, nerla, myślę o urozmaiceniu poprzez dołożenie g do tego ps. wiem że całość już ciemniejsża nie załapie, tylko odrosty....))
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 10:01   #250
cytryna107
Raczkowanie
 
Avatar cytryna107
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Goldwell Elumen

Spodziewałam się tego, dlatego nie spisuje go jeszcze na straty i nie poddaje się
cytryna107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 02:00   #251
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez cytryna107 Pokaż wiadomość
Spodziewałam się tego, dlatego nie spisuje go jeszcze na straty i nie poddaje się
kurcze, elumen mniej niszczy włosy i naprawdę lepiej 3ma (nawet przy nieodpowiedniej pielęgnacji włosa), ale stan moich włosów wola o pomstę do nieba, plączą się niesamowicie...;/ zrezygnować z koloru?? byłoby trochę lepiej ale .... a moze ściąć na ...do ramion... hmmmm...
cytryna, dawaj fotę jak wyglądasz bom ciekawa )
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-22, 18:28   #252
cytryna107
Raczkowanie
 
Avatar cytryna107
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Goldwell Elumen

Strasznie ciężko uchwycić ten właściwy kolor jaki jest, ale wygląda to mniej więcej tak. Zdjęcie w słońcu robione po pierwszym myciu, drugie zdjęcie już po czwartym myciu. Używam odżywki i szamponu z serii a włosy świeżo podcinane, ale jak widać się plączą i zaczęłam zauważać u siebie już rozdwojone końcówki. Po tygodniu wizyty u fryzjera to chyba za szybko. Może dlatego, że je susze po umyciu? Gdzieś wyczytałam, że nie powinny zostawać długo mokre. Nie wiem co jest :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,6 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (75,8 KB, 83 załadowań)
cytryna107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 01:05   #253
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

ja mam masakrycznie plączące sie włosy i tez nie wiem o co chodzi. wiem ze cieżko złapać kolor, ale taki ciemny róż to jest tak? na zdjęciach mi sie podoba mmmm chyba potrzebuje zmian w życiu.
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 19:55   #254
cytryna107
Raczkowanie
 
Avatar cytryna107
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Goldwell Elumen

Dokładnie coś jak ciemny róż z dodatkiem RV@all
cytryna107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 13:04   #255
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Goldwell Elumen

Cytryna - jeśli kobieta nałożyła ci elumen na włosy a potem wsadziła ci głowę pod suszarę na 15 minut to masz odpowiedź. Ja miałam tak samo. Poszłam tylko raz do fryzjera bo mi się samej nie chciało robić. Moje zabiegi a zabieg w salonie bardzo się różnił. Techniką i czasem. Po wyjściu od fryzjera nie dość,że miałam bardziej zniszczone włosy niż miałam, to i jeszcze źle pokryte odrosty i kolor słabszy. Dlatego preferuję domówkę. Ale pierwsze koty za płoty - nauczysz się robić sama. Przy odrobinie chęci i pomocy forumowiczek nie zostaniesz z tym sama
Pozdrawiam
__________________
http://www.charmante.com.pl/
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 13:20   #256
cytryna107
Raczkowanie
 
Avatar cytryna107
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Goldwell Elumen

Czyli po elumenie włosy nie powinny być suszone czy jak? Jak to powinno wyglądać?
cytryna107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 20:18   #257
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

lissax ma uprzedzenia, ale nie wszystkie fryzjerski to zło wcielone
i chodzi o przyspieszenie zabiegu- nie o suszenie po zmyciu koloru
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 15:18   #258
xmorelkax
Raczkowanie
 
Avatar xmorelkax
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 84
Dot.: Goldwell Elumen

haaa ja tez przebrnęłam przez wątek..
niby tylko 9 stron ale jednak wiedzy jest sporo i musiałam robić przerwy na ogranięcie a mimo to mam jeszcze pytanie/pytania.

Będzie długo uprzedzam bo mam dziś wene (siedze chora w domku)

Zacznę od tego że ZAWSZE marzyłam o INNYM odcieniu włosów niż wszyscy ale wmawiałam sobie ze to (sorry za okreslenie) walnięci ludzie sobie robią (EMO itp) bo chodzi mi dosłownie o wariacje barw na głowie, nie o czerwień czy rudy tylko ze żywy kolor.
Dziś mam 27 lat i musze to zrobić bo chodzi to za mną ostatnio do tego stopnia ze po nocach nie śpię :P ha ha.. jak nie teraz to nigdy J
wariatka jestem
mam mieszane uczucia bo na pierwszy raz nie skoczę na głęboką wode z kolorami bo nie wiem czy odważę się wyjsc na ulice, jestem cisza i spokojna wbrew pozorom.




W drugim poście napisze długą i nudną histoię moich włosów byście mnie poznały bo chyba dłużej tu zabawię

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Teraz historia moich włosów.
Zaczęłam bawić się w rozjaśnianie włosów w gimnazjum (miałam 14 lat) najpierw były delikatniutkie promyczki a później bo balejaż na czepku (takie były czas i moda) więc do liceum wkroczyłam jako tleniona blondyna oczywiście siano siano siano wiec nie wiem kiedy dokładnie postanowiłam ufarbować włosy na ciemno by to przykryć.. jak już przestało się wypłukiwać nie farbowałam wogole dając włosom odpocząć jedynie ścinałam wielokrotnie przez lata całość aż któregoś pięknego dnia zapragnęłam mieć znowu blond ale że rozjaśnianie tak je skrzywdziło postanowiłam zrobić to farbą (miałam z 24 lata i 100% mój kolorek) oczywiście wyszło mi jajko jako ze z natury mam włosy bardzo ciemny blond. No i po dwóch dniach postanowiłam znowu je zafarbować ale innym odcieniem blond co skończyło się tylko popaleniem włosów, farbowałam co miesiąc różnymi kombinacjami aż w końcu stwierdziłam ze lepiej mi w ciemnych i zaczęłam farbować na ciemny zimny brąz dobrze się w nim czułam bo mam ciemną oprawę oczu i byłam opalona na solarium.
Wtedy pomyślałam ze kij z kolorem zrobię sobie prostowanie (bo mam włosy z natury falowane co mnie wkurza bo trzeba je stylizować albo kręcić albo prostować żeby wyglądały ok.) tym bardziej że zbliżał się mój wielki dzień. ŚLUB. a miałam znowu siano z którym coś musiałam zrobić nie obcinając włosów. Wtedy poznałam wizaż i wyczytałam o ENCANTO zrobiłam na próbę poł roku przed i przepadłam więc do dziś robię sobie dwa razy w roku na wczesną wiosne i po lecie J
Na swój ślub zrobiłam jednak parę refleksów żeby nie wyglądać zbyt ciemno do mojej bielutkiej kiecki no i później znowu wróciła chęć do kolorku na włosach, chciałam zaszaleć z fioletem na głowie jednak nie wczytywałam się w internet czym i jak, kupiłam farbę i wyszło CZARNO z delikatnym poblaskiem fioletu który spłukał się dość szybko. Wkurzyłam się nie miłosiernie i przestałam farbować,po paru miesiącach odrost był taki widoczny zę musiałam je rozjaśnić pasemkami od skóry jaśniejsze końce brązowo złote, po kolejnych paru miesiącach zcięłam włosy na boba, zostały mi jaśniejsze końce ale są mało widoczne na jakieś 10 cm. No i teraz mam plan zrobić rozjaśnianko i kolorek fiolet turkus może jakiś mix jak nie teraz to kiedy. Mam obecnie włosy do ramion tył troszkę krótszy przód troszkę dłuższy

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

i teraz pytanie do was co mi poradzicie???????????



Zastanawiam się czy po całości czy ombre, a pożniej na to elumen tak by kolor też wyszedł ombre, czy da się tak?

I odrosty i włosy by sobie rosły a ja bym odświeżała tylko kolor elumenem.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Czego będę potrzebować, czyli zakupy wszystkich niezbędnych produktów/kosmetyków, a więc:
-rozjaśniacz i woda utleniona (12%??? czy może mniejsze stężenie?)
-jakiś PREPARE,LOCK
- no i farba elumen vv@all albo/i tq@all pomyśle nad tym jeszcze
tylko dajcie mi w prywatnej wiadomosc znac gdzie to kupić online bo w moim miescie w salonach jest niedostępny
czy o czymś zapomniałam?
a szampon i odżywka dostosowana do włosów po zabiegu keratynowym w moim przypadku

jeżeli zrobię po całości (wchodzi w grę tylko fiolet na początku) to poźniej będę potrzebować jakiegoś topchicka - jakiego? I z jaką wodą w moim przypadku?


To by było na tylę liczę na was ze odpiszecie i pomożecie
__________________
21.07.2012


06.12.2011 pierwsze Encanto
01.07.2012 drugie Encanto
kolejnych nie pamiętam ale co poł roku tak mniej więcej
xmorelkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 10:07   #259
cytryna107
Raczkowanie
 
Avatar cytryna107
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Goldwell Elumen

To może ja się wypowiem
Dziewczyny, które tutaj najwięcej się wypowiadają miały do czynienia raczej z odcieniami rudości więc i do fioletu jest im daleko. Ja niestety nie mogę się jeszcze wypowiadać co i jak z elumenem, bo choć przeszukałam internet wzdłuż i wszerz i w różnych językach nie mam doświadczenia z tą farbą. Najlepszym wyjściem jest sprawdzanie różnych rozwiązań, każdemu odpowiada co innego. Nerla na pewno jest tutaj specjalistą, ale też nie można wymagać od Niej, że zdradzi nam wszystkie tajniki jak działać, bo nie po to się szkoli i za to płaci, żeby potem nam wszystko tutaj wypaplać. Takie jest moje zdanie Może po prostu idź tak jak ja na pierwszą wizytę do specjalisty, jeśli wie co robi, to raczej spełni Twoje wymagania, a potem będziesz miała już bazę i będzie już z górki
cytryna107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 08:13   #260
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez cytryna107 Pokaż wiadomość
To może ja się wypowiem
Dziewczyny, które tutaj najwięcej się wypowiadają miały do czynienia raczej z odcieniami rudości więc i do fioletu jest im daleko. Ja niestety nie mogę się jeszcze wypowiadać co i jak z elumenem, bo choć przeszukałam internet wzdłuż i wszerz i w różnych językach nie mam doświadczenia z tą farbą. Najlepszym wyjściem jest sprawdzanie różnych rozwiązań, każdemu odpowiada co innego. Nerla na pewno jest tutaj specjalistą, ale też nie można wymagać od Niej, że zdradzi nam wszystkie tajniki jak działać, bo nie po to się szkoli i za to płaci, żeby potem nam wszystko tutaj wypaplać. Takie jest moje zdanie Może po prostu idź tak jak ja na pierwszą wizytę do specjalisty, jeśli wie co robi, to raczej spełni Twoje wymagania, a potem będziesz miała już bazę i będzie już z górki
a jednak Nerla pomaga, co jest jej wyborem ;> Nie polecam iść do specjalisty, bo specjalista może też nie sprostać wymaganiom, nie zrozumieć naszych potrzeb a i szkoda kasy, a efekt też może być różny ;> moim zdaniem lepiej pokombinować samemu, bo i tak i tak wyda się na elumen w salonie 3stówki a potem on się spiera ) pamiętajmy, że pierwsze farbowania to masakra....

ps. chyba, że ktoś ma masakrę na łbie, to może i lepiej iść do fryzjera

ps2. widzicie te loreala kolory w nowej farbie?? właśnie mi się wyświetlają mmmmmmmm rudy <3 ))))
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 10:52   #261
cytryna107
Raczkowanie
 
Avatar cytryna107
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Goldwell Elumen

Dziewczyny a do ilu myć wam farbuje ręce i wodę elumen?
cytryna107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 12:08   #262
xmorelkax
Raczkowanie
 
Avatar xmorelkax
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 84
Dot.: Goldwell Elumen

to nie potrzebnie sie tak rozpisywałam
to chociaż powiedzcie gdzie kupię produkty z goldwella?
__________________
21.07.2012


06.12.2011 pierwsze Encanto
01.07.2012 drugie Encanto
kolejnych nie pamiętam ale co poł roku tak mniej więcej
xmorelkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 04:57   #263
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez xmorelkax Pokaż wiadomość
to nie potrzebnie sie tak rozpisywałam
to chociaż powiedzcie gdzie kupię produkty z goldwella?
szczerze, to mi się czytać nie chciało... a i tak znam się tylko na kk i rr ciut miałam na łbie produkty musisz szukać na stronach hurtowni ....ok, napiszę ci na priva gdzie mają najtaniej, ale nie wiem czy wszystko....co chwilę czegoś im brakuje....;/
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 19:49   #264
xmorelkax
Raczkowanie
 
Avatar xmorelkax
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 84
Dot.: Goldwell Elumen

dzięki jeszcze raz za wiadomosc już zamówiłam swój fiolecik wiec jutro pobawię się w rozjaśnianie a elumen nałożę jak tylko przyjdzie. dam znać jak wyszło
__________________
21.07.2012


06.12.2011 pierwsze Encanto
01.07.2012 drugie Encanto
kolejnych nie pamiętam ale co poł roku tak mniej więcej
xmorelkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 01:13   #265
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

mmm....fiolecik....)))
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 10:07   #266
cytryna107
Raczkowanie
 
Avatar cytryna107
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez xmorelkax Pokaż wiadomość
dzięki jeszcze raz za wiadomosc już zamówiłam swój fiolecik wiec jutro pobawię się w rozjaśnianie a elumen nałożę jak tylko przyjdzie. dam znać jak wyszło
Koniecznie zrób fotorelację Przed rozjaśnianiem, po rozjaśnianiu i po nałożeniu elumena. Jestem bardzo ciekawa efektów
cytryna107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 16:39   #267
Sekret Urody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Goldwell Elumen

Hej dziewczyny.
Pracuje na Elumenie dość długo i na rozjaśniane włosy jak się go nakłada to faktycznie szybciej się wypłukuje ale jest na to patent PREPARE ELUMEN. Włosy się dokładnie zwilża tym preparatem i suszy. Następnie nakłada Elumen. Przy rozjaśnionych włosach zdecydowanie poprawi efekt i dłużej się utrzyma Pozdrawiam
Sekret Urody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 21:21   #268
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Goldwell Elumen

O, widzę, że fiolecik się pojawił. Nerla mi robiła fiolet (a właściwie fiolet pomieszany z różowym) na pomarańczowe włosy. Fajno wyszedł.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 22:47   #269
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Goldwell Elumen

a ja mysle o delikatnej zmianie koloru, a raczej nie zmianie, tylko dolozeniu pasemek w jakimś kolorze. oczywiście, jako, ze nie lubie przeciętności nie mysle o pasmach na całym łbie tylko z przodu np ^^ co do rudego pasuje?? ;> ehm.... fiolet granat .... tylko jak na taką bazę to załapie... obym nie miała włosów w kolorze sraczki czy cuś...;P no i mysle o keratynowym prostowaniu, bo porażkę mam na głowie... moje rozczesywanie włosów zakrawa o masochizm i dzieki temu mam co mam...cała ja.
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 07:43   #270
cytryna107
Raczkowanie
 
Avatar cytryna107
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: Goldwell Elumen

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
a ja mysle o delikatnej zmianie koloru, a raczej nie zmianie, tylko dolozeniu pasemek w jakimś kolorze. oczywiście, jako, ze nie lubie przeciętności nie mysle o pasmach na całym łbie tylko z przodu np ^^ co do rudego pasuje?? ;> ehm.... fiolet granat .... tylko jak na taką bazę to załapie... obym nie miała włosów w kolorze sraczki czy cuś...;P no i mysle o keratynowym prostowaniu, bo porażkę mam na głowie... moje rozczesywanie włosów zakrawa o masochizm i dzieki temu mam co mam...cała ja.

Jeśli masz rude to ja bym na fiolety i granaty nie stawiała. Raczej coś pokrewnego tj czerwony bordowy pomarańczowy żółty. Coś może jak ogień najlepiej delikatnie refleksy na całości, może końcówki. Żeby uzyskać suptelny kolor. Taka moja wizja z rana

Znalazłam kilka przykładowych obrazków tak dla inspiracji i jak się okazuje rudy z fioletem też nie wygląda źle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg de810cbcfb123a3be4d2255b8dbae813.jpg (16,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f71144c64b1d903be2076e6b2630a7c3.jpg (31,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fire_hair_by_lizzys_photos-d5qnvxp.jpg (30,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l.jpg (39,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ogniste.jpg (21,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large.jpg (28,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fire_hair_style_by_missbloodyjen-d5m13bf.jpg (34,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fiolet rudy.jpg (43,6 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez cytryna107
Czas edycji: 2014-03-06 o 08:32
cytryna107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-12 18:36:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.