Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 11:41   #541
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość

Pampered Puss: 1-Sleek Mau Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 1-Sleek Chartreux Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Chartreux Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 1-Sleek Chartreux Sample : 1 : 1.00
Pampered Puss: 2-Frisky Korat Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Korat Sample : 1 : 1.00
Flawless Feline: 2-Frisky Mau Sample : 1 : 1.00
Purrrfect Puss: 2-Frisky Korat Sample : 1 : 1.00
Znalazlam Powyzej sa te, ktorymi jestem zainteresowana Na pewno wszystkimi odcieniami "sleek", jednak nie jestem pewna tych frisky obawiam sie, ze moga byc ciemne, bo nie mam pojecia jak wypadaja na zywo odcienie mineralkow A jedyne zoltawe cos do czego moglabym je przyrownac to podklad mineralny MAC nc15 albo 409 Isadory. Dlatego pytanie do Czarnego Elfa, Agi i Kociolka - czy ktoras z was testowala MEOW w odcieniu Frisky? Jesli tak, to czy nie sa one wlasnie troche ciemne?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:50   #542
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Psycho, cieszę się że dotarły i że jesteś zadowolona. Przepraszam że takie male ilosci ale tylko tyle mi zostało

Tulipanno, niestety z Meow testowałam tylko Bengal 0
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:06   #543
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Reese - masz ode mnie PW
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:10   #544
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Psycho, cieszę się że dotarły i że jesteś zadowolona. Przepraszam że takie male ilosci ale tylko tyle mi zostało

Tulipanno, niestety z Meow testowałam tylko Bengal 0
A czy bengal 0 nie byl dla Ciebie za jasny? Domyslam sie, ze te odcienie jedynki tez powinny byc dobre dla bladolicych, ale do dwojek mam watpliwosci
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:19   #545
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Jakiś czas temu przezuciłam się na kosmetyki naturalne, może nie we wszystkim ale powoli próbuję. Mam podkład, puder i korektor mineralny Rhea, do tego kilka cieni które dostałam gratis. Kosmetyki te są bardzo dobre, przynajmniej dla mnie, mam cere mieszaną i jak do tej pory tylko podkład Rhea utrzymuję się ponad 8h bez świecenia się skóry Polecam zamawiać ze stronek interetowych, mam jedną ulubioną a z allegro bym uważała.....
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:21   #546
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

nie był za jasny jaśniejsze są chyba nawet EDM , przynajmniej w moim odczuciu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:36   #547
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie był za jasny jaśniejsze są chyba nawet EDM , przynajmniej w moim odczuciu
Dziekuje
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 12:42   #548
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Znalazlam Powyzej sa te, ktorymi jestem zainteresowana Na pewno wszystkimi odcieniami "sleek", jednak nie jestem pewna tych frisky obawiam sie, ze moga byc ciemne, bo nie mam pojecia jak wypadaja na zywo odcienie mineralkow A jedyne zoltawe cos do czego moglabym je przyrownac to podklad mineralny MAC nc15 albo 409 Isadory. Dlatego pytanie do Czarnego Elfa, Agi i Kociolka - czy ktoras z was testowala MEOW w odcieniu Frisky? Jesli tak, to czy nie sa one wlasnie troche ciemne?
sprawdzę w domu zbiory to Ci powiem ,co mi zostało z tych które wymieniasz...koleżanki również testowały

kolory różnią się w zależności od formuły o czym pisałam powyżej, jednak większość2 jest jasna, a porównania do MACa i IsaDory nie mam
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:28   #549
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
sprawdzę w domu zbiory to Ci powiem ,co mi zostało z tych które wymieniasz...koleżanki również testowały

kolory różnią się w zależności od formuły o czym pisałam powyżej, jednak większość2 jest jasna, a porównania do MACa i IsaDory nie mam
Super, czekam na info
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 14:59   #550
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zamowilam 9 probek pudru od andrei biedermann i probke anti red concealer, ktory mnie najbardziej ciekawi. Ale ze nie moge sie doczekac i chcac sprobowac taniego produktu (Tz juz krzyczy, ze te inne za drogie i nas nie stac), kupilam dzisiaj puder essence kolor soft sand. Ale jeszcze nie probowalam na skorze twarzy. Kupilam tez ten pedzelek, bo jak go wyciagnelam z pudelka, poczulam, ze jest miekki i bardzo bardzo gesty. Wiec powinien byc idealny do pudrow mineralnych.

Mam jeszcze pytanie do tych, ktorzy stosuja puder na filtr.
Jak go nakladacie? Sa przeciez rozne mozliwosci i niektorzy mowia, ze trzeba na sucho wcierajac kolka pedzlem. Inni mowia, ze na mokro lub zmieszany z kremem dobrze sie rozsprowadza. Wiec jak to robic, zeby dobrze go wpracowac w skore i jednoczesnie nie zetrzec filtra?


Edit: pedzel essence wydawal sie na rece miekki, na twarzy niestety strasznie rysowal no trudno, bede uzywala do czego innego. a moj ulubiony pedzel do pudru zwiaze u nasady gumka, zeby byl jeszcze gestszy

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-02-13 o 16:28
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 16:26   #551
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Psycho, cieszę się że dotarły i że jesteś zadowolona. Przepraszam że takie male ilosci ale tylko tyle mi zostało

Tulipanno, niestety z Meow testowałam tylko Bengal 0
Agnieszko Ilosc podkladu zupelnie mi wystarczyła, a nawet jeszcze go zostało i zainteresowanym moge przeslac dalej



Dziekuje bardzo !
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 21:43   #552
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

ja dzis zamoiwlam moje bare escentuals (ebay-USA) na razie baze ale jeszcze musze zlicytowac mineral veil.potem jeszcze poczekac na paczuszke...nie moge sie doczekac kiedy wyprobuje
jak przyjdzie paczka moge zdac relacje
hulya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 22:02   #553
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez hulya Pokaż wiadomość
ja dzis zamoiwlam moje bare escentuals (ebay-USA) na razie baze ale jeszcze musze zlicytowac mineral veil.potem jeszcze poczekac na paczuszke...nie moge sie doczekac kiedy wyprobuje
jak przyjdzie paczka moge zdac relacje
hej, a czy zamówilas te baze o nazwie rev-ver up .. ? bo to raczej za bazę do makijażu nie może 'robić', bo za duzo tam kwasu, ale za to ładnie zamyka pory. Nadaje się pod krem, lub filtr. Pewnie bedziesz zadowolona z podkładów
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 22:46   #554
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja niestety finansowo tez wysiadam. Probki z Everyday Minerals moge zamowic, niestety z Meow na razie nie dam rady. Najchetniej kupilabym od razu pelnometrazowe opakowanie, no ale jak nie trafie kolorystycznie beda jaja. Gdyby ktos zamawial probki Meow jestem bardzo chetna podpiac sie: potrzebuje maksymalnie 4 probki czegos jasniutkiego z zolcia w tle. Chetnie odkupilabym od kogos zoltawe probki, jesli mu nie sluza
z zapasów próbkowych , którymi byłabyś zainteresowana to pozostało:
1.Pampered Puss: 1-Sleek Chartreux Sample (najbardziej zółty kolorek, powinien Ci pasować)
2.Pampered Puss: 1-Sleek Mau Sample
3.Pampered Puss: 2-Frisky Ocicat Sample (naprawdę b.jasny kolorek)
4.Flawless Feline: 2-Frisky Mau Sample (najciemniejszy z w/w)

mam nadzieję, że coś Ci z tych kolorów podpasuje, a jak nie to przynajmniej sprawdzisz formułę

podaj namiary na pw, żebym mogla Ci wyslać

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Zamowilam 9 probek pudru od andrei biedermann i probke anti red concealer, ktory mnie najbardziej ciekawi. Ale ze nie moge sie doczekac i chcac sprobowac taniego produktu (Tz juz krzyczy, ze te inne za drogie i nas nie stac), kupilam dzisiaj puder essence kolor soft sand. Ale jeszcze nie probowalam na skorze twarzy. Kupilam tez ten pedzelek, bo jak go wyciagnelam z pudelka, poczulam, ze jest miekki i bardzo bardzo gesty. Wiec powinien byc idealny do pudrow mineralnych.

Mam jeszcze pytanie do tych, ktorzy stosuja puder na filtr.
Jak go nakladacie? Sa przeciez rozne mozliwosci i niektorzy mowia, ze trzeba na sucho wcierajac kolka pedzlem. Inni mowia, ze na mokro lub zmieszany z kremem dobrze sie rozsprowadza. Wiec jak to robic, zeby dobrze go wpracowac w skore i jednoczesnie nie zetrzec filtra?


Edit: pedzel essence wydawal sie na rece miekki, na twarzy niestety strasznie rysowal no trudno, bede uzywala do czego innego. a moj ulubiony pedzel do pudru zwiaze u nasady gumka, zeby byl jeszcze gestszy
niestety tak to bywa z oszczędnościami rzadko się opłacają, pędzel Lumiere Long Handled Kabuki jest suuuper mięciutki i świetnie nakłada minerały Polecam z czystym sumieniem.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:38 Powód: post pod postem
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 22:51   #555
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Zamowilam 9 probek pudru od andrei biedermann i probke anti red concealer, ktory mnie najbardziej ciekawi. Ale ze nie moge sie doczekac i chcac sprobowac taniego produktu (Tz juz krzyczy, ze te inne za drogie i nas nie stac), kupilam dzisiaj puder essence kolor soft sand. Ale jeszcze nie probowalam na skorze twarzy. Kupilam tez ten pedzelek, bo jak go wyciagnelam z pudelka, poczulam, ze jest miekki i bardzo bardzo gesty. Wiec powinien byc idealny do pudrow mineralnych.

Mam jeszcze pytanie do tych, ktorzy stosuja puder na filtr.
Jak go nakladacie? Sa przeciez rozne mozliwosci i niektorzy mowia, ze trzeba na sucho wcierajac kolka pedzlem. Inni mowia, ze na mokro lub zmieszany z kremem dobrze sie rozsprowadza. Wiec jak to robic, zeby dobrze go wpracowac w skore i jednoczesnie nie zetrzec filtra?


Edit: pedzel essence wydawal sie na rece miekki, na twarzy niestety strasznie rysowal no trudno, bede uzywala do czego innego. a moj ulubiony pedzel do pudru zwiaze u nasady gumka, zeby byl jeszcze gestszy
Ja najpierw nakladam minimalna ilosc filtra(mleczko avene)
Czekam kilka sekund az sie wchlonie(u mnie wchlania sie blyskawicznie)
Nastepnie na pokrywke od podkladu wsypuje go troche.
Nabieram na pedzelek wykonujac kolka(minimalna ilosc)
I nakladam nakreslajac polkola,zaczynam od czola,potem policzki nos i broda.
Jak za male krycie to poprawiam.
Staram sie nie wcierac podkladu mocno tylko w miare lekko muskam twarz pedzelkiem.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 09:52   #556
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
hej, a czy zamówilas te baze o nazwie rev-ver up .. ? bo to raczej za bazę do makijażu nie może 'robić', bo za duzo tam kwasu, ale za to ładnie zamyka pory. Nadaje się pod krem, lub filtr. Pewnie bedziesz zadowolona z podkładów
hej´

zakupilam foundation
ogladajac ich film/pokaz (Bare) tez to tak zrozumialam.
najwazniejze ze twarz ma wygladac lepiej jak tego uzyje
no i mam nadzieje ze bede zadowolona
hulya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 11:45   #557
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
niestety tak to bywa z oszczędnościami rzadko się opłacają, pędzel Lumiere Long Handled Kabuki jest suuuper mięciutki i świetnie nakłada minerały Polecam z czystym sumieniem.
Niestety tak jest. Puder tez okazal sie na twarzy za ciemny i pomaranczowy. Trudno, czasem sie udaje, czasem nie. Z niecierpliwoscia czekam na te probki. Mam nadzieje, ze tam znajde jakis kolor odpowiedni do mnie.
Narazie zostane przy moim pedzlu i zobacze jak sie sprawdzi. Nie mam juz kasy na dalsze wydatki.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja najpierw nakladam minimalna ilosc filtra(mleczko avene)
Czekam kilka sekund az sie wchlonie(u mnie wchlania sie blyskawicznie)
Nastepnie na pokrywke od podkladu wsypuje go troche.
Nabieram na pedzelek wykonujac kolka(minimalna ilosc)
I nakladam nakreslajac polkola,zaczynam od czola,potem policzki nos i broda.
Jak za male krycie to poprawiam.
Staram sie nie wcierac podkladu mocno tylko w miare lekko muskam twarz pedzelkiem.
Dziekuje za odpowiedz. Czytalam gdzies, ze uzywamy tego samego filtra. U mnie zostaje troszke klejaca powloczka po nim (moze wiecej go daje), wiec boje sie, ze nie bede w stanie rownomiernie nalozyc pudru.
Wczoraj tego essence tez nie moglam dobrze rozprowadzic, nie majac filtra na buzi.
No nic, bede musiala z tymi probkami poprobowac po prostu. Jak nic nie pomoze, to chyba bede go mieszala z filtrem i tak nakladala. (Chce tez wyprobowac filtru avene w sprayu, moze bedzie wtedy tez inaczej)
Dziekuje raz jeszcze za odpowiedz.

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-02-14 o 12:19
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 17:48   #558
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Kupilam dzis pedzel kabuki ArtDeco Bardzo fajny mięciuki, wyglada na dosc solidny, nie drapie....producent pisze ze z naturalnego włosia. Cena moim zdaniem bardzo przystepna - 52 zł. Uzywam od kilku lat linera i pedzelka do cieni...jak dotad mimo czestego prania, ani jedenego włoska nie straciły.
Teraz tylko na EDM poczekac..... a juz leca

Zastanawia mnie to "Ł" w nazwie miejscowosci, ktore zmieniłam na "L" jako ze stronka EDM w miejsci literki "Ł" krzaczki wyswietlala Mam nadzieje ze poczta nie da sie zmylic i dostarczy paczke na swe miejsce przeznaczenia
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:30   #559
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja juz tak nakrecilam, ze nie wiem. Odwolalam to zamowienie i zamawiam jednak EDM, bo sie dowiedzialam, ze przesylka jest tania (przynajmniej na probki) i moge zaplacic paypallem, wiec mi sie duzo bardziej oplaca.
Teraz mam problem z wyborem kolorow probek.
Czy te kolory na monitorze sa mniej wiecej takie jak w rzeczywistosci? Czy jasnieja na twarzy?
psycha jesli zamowilas pelne opakowania, to ile Cie przesylka wyniosla, jesli moge zapytac?
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 20:37   #560
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja juz tak nakrecilam, ze nie wiem. Odwolalam to zamowienie i zamawiam jednak EDM, bo sie dowiedzialam, ze przesylka jest tania (przynajmniej na probki) i moge zaplacic paypallem, wiec mi sie duzo bardziej oplaca.
Teraz mam problem z wyborem kolorow probek.
Czy te kolory na monitorze sa mniej wiecej takie jak w rzeczywistosci? Czy jasnieja na twarzy?
psycha jesli zamowilas pelne opakowania, to ile Cie przesylka wyniosla, jesli moge zapytac?
Z EDM kolory sie roznia na monitorze-nie sa takie same jak w rzeczywistosci(ja jeszcze nie dobralam sobie 100% idealnego podkladu tej firmy)Aha-na filtrze jasnieja-lepiej brac o ton ciemniejsze-

BTW-ostanio bedac u fryzjera przegladnelam sie w lustrze z EDM sandy fair na twarzy-wygladalam tak jakos popielato-co jest?To pewnie znaczy ze powinnam zamowic bardziej zolte podklady?

Jak na razie jestem zadowolona z Lumiere
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:39   #561
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja juz tak nakrecilam, ze nie wiem. Odwolalam to zamowienie i zamawiam jednak EDM, bo sie dowiedzialam, ze przesylka jest tania (przynajmniej na probki) i moge zaplacic paypallem, wiec mi sie duzo bardziej oplaca.
Teraz mam problem z wyborem kolorow probek.
Czy te kolory na monitorze sa mniej wiecej takie jak w rzeczywistosci? Czy jasnieja na twarzy?
psycha jesli zamowilas pelne opakowania, to ile Cie przesylka wyniosla, jesli moge zapytac?
zamawialam 2 x 8g , zestaw probek i pudełko do mieszanek... za przesylke placilam 13,35 $

Sądze ze kolory na stronie sa dobrze odwzorowane... te 2 ktore dostalam od agnieszki pasują
Na cala twarz uzylam fawn i nie zauwazylam by ciemniał - kladziony na emulsje avene 50+ .

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Z EDM kolory sie roznia na monitorze-nie sa takie same jak w rzeczywistosci(ja jeszcze nie dobralam sobie 100% idealnego podkladu tej firmy)Aha-na filtrze jasnieja-lepiej brac o ton ciemniejsze-
No to jestem ciekawa co to do mnie przyleci.. mam nadzieje ze trafiłam odcieniem...

Ciezko mi bylo wybrac odpowiednie odcienie, jako ze nie wiem jak okreslic odcien swojej skory. Czy szare tony pomagaja zniwelowac zolc?
Zamawiajac sandy fair, wychodzilam wlasnie z takiego zalozenia...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:41   #562
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

CzarnyElf jeszcze jedno pytanie:
Czy odcienie na tej stronce na dole sie zgadzaja z rzeczywistoscia?
Czy Lumiere jasnieja?
http://www.lumierecosmetics.com/inde...=360&parent=43

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-02-14 o 21:23
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:32   #563
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Psycha-chyba tak-wydaje mi sie ze dobry zamowilas -sandy fair jest neutralny-jak zobaczylam jak na mnie wyglada u fryzjertki to doszlam do wniosku ze chyba musze zamowic cos z tonacji golden albo o ton ciemniejszy-sama juz niewiem-chyba zostane przy Lumiere
Teraz kazdy odcien mi zle wyglada przy Lumiere dlatego ze Lumiere LMB to moj idealny odcien

Fruity-mam light medium beige flawles face.

Aha z lumiere formula flawles face jest jasniejsza niz pozostale formuly(kilka stron wczesniej wklejalam zdjecia moich probek lumiere).Na filtrze Lumiere jasnieje
Aha odcienie na stronce nie zgadzaja sie rzeczywistoscia(przynajmn iej Flawless Face-sa jasniejsze)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-02-14 o 22:25
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 22:01   #564
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziekuje za odpowiedz.Widzialam tylko Twoje zdjecia EDM. Z formuly interesuje mnie veena velvet i cashmere a z odcieni wlasnie light medium-wszystkie oprocz cool.
Wydaje mi sie, ze mam ciut ciemniejsza cere od Ciebie, ale medium wygladaja bardzo ciemne. Musze zamowic i sprobowac.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 22:24   #565
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz.Widzialam tylko Twoje zdjecia EDM. Z formuly interesuje mnie veena velvet i cashmere a z odcieni wlasnie light medium-wszystkie oprocz cool.
Wydaje mi sie, ze mam ciut ciemniejsza cere od Ciebie, ale medium wygladaja bardzo ciemne. Musze zamowic i sprobowac.
Z vv i cashmiere podobno sa dobrze odwzorowane-o ton ciemniejsze trzeba brac z flawless face-musialabys popytac sie wizazanki mala_kobietka.Ona chyba zamawiala inne formuly niz FF.

Tu moje probki Lumiere
wszystkie podklady to Flawless Face
Od lewej
Light beige
light medium beige
light medium golden
medium beige
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lumiere.jpg (121,4 KB, 85 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 22:50   #566
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziekuje bardzo! Pomoglas mi. Widac, ze medium beige nie jest taki ciemny jak myslalam. No ale to FF. Moze wezme go, a tak to reszte light medium. Szczegolnie ten golden mi sie podoba na Twoim zdjeciu. Najwazniejsze, ze jakis undertone mi sie bedzie podobal/bedzie pasowal. Jak bedzie za jasny lub ciemny, mozna wtedy dalej dzialac.

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-02-15 o 08:55
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 11:34   #567
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo! Pomoglas mi. Widac, ze medium beige nie jest taki ciemny jak myslalam. No ale to FF. Moze wezme go, a tak to reszte light medium. Szczegolnie ten golden mi sie podoba na Twoim zdjeciu. Najwazniejsze, ze jakis undertone mi sie bedzie podobal/bedzie pasowal. Jak bedzie za jasny lub ciemny, mozna wtedy dalej dzialac.
Nie bierz odcieni Golden...one są dla Azjatów naprawdę, to nie tylko moje spostrzeżenia na zdjęciu Golden też mi się podobał
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 14:34   #568
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Napisalam Ci pw.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 16:44   #569
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Nie bierz odcieni Golden...one są dla Azjatów naprawdę, to nie tylko moje spostrzeżenia na zdjęciu Golden też mi się podobał
Fakt- to prawda-jest zbyt zolty.Ja dalam go mojej przyjaciolce i jej nie pasowal -tez mowila ze zbyt zolty-a ma sporo ciemniejsza karnacje niz ja i pasowal jej medium beige.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 17:07   #570
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Hmm..kurcze a na zdjeciu to bardziej warm tak wyglada. To raczej nie zamowie.

Dzisiaj 2 razy malowalam sie essence soft beige i dobrze to wyglada. Moze odrobine moglby byc jasniejszy, ale nie duzo, bo sie nie odcina od szyji. I nawet pomaranczy juz w nim nie widze. :/
Moze zle sie obsluzylam za pierwszym razem. Nie wiem. Sporo tego uzylam teraz. Raz rano na filtr i teraz sie zmylam i ponownie nalozylam na krem.
Buzia jest aksamitna w dotyku, ani matowa, ani blyszczaca. Calkiem dobrze kryje jak sie wiecej nalozy. I nawet moim zwyklym pedzlem do pudru z naturalnego wlosia nakladalam. Za pierwszym razem z gumka zeby byl gestszy i fatalnie to wygladalo. Placki wychodzly. Tym razem normalnie sie nim mazalam robiac koleczka, tam gdzie chcialam go miec wiecej i jest super. Wiec jesli ten kolor jest w miare ok, to light medium beda moze za jasne dla mnie. Z medium zamowie napewno beige i moze neutral. Do tego moze light medium warm i jeszcze jakis.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.