Nasze książkowe grzechy ;) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-16, 22:19   #2761
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Nie spałam już o 4.45 Jestem rannym ptaszkiem i wstaje wcześnie chociaż nie muszę
Przecież to chyba jeszcze nie ranny ptaszek, a sowa o tej porze sama śpię do oporu, ledwo o 6 się zwlekam i mam spowolnione ruchy. Za to po północy mogę szaleć
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 04:46   #2762
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
ogromne gratulacje!
Dzięki
Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość


Rany Jak tak można!!!! Ja to do upadłego śpię zazwyczaj, gdy tylko mogę. Ostatnio mogę, bo siedzę na L4 i opiekuję się dzieckiem, tzn. pilnuję żeby nie szalał, odganiam od komputera i podaję leki. Odkąd minęła mu gorączka opiekowanie staje się coraz bardziej uciążliwe


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Obce są mi takie doświadczenia
Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Przecież to chyba jeszcze nie ranny ptaszek, a sowa o tej porze sama śpię do oporu, ledwo o 6 się zwlekam i mam spowolnione ruchy. Za to po północy mogę szaleć
Szczerze powiem, że oprócz mojego taty nie znam nikogo kto, tak jak ja, wstawałby tak wcześnie bez przymusu. Jestem typowym skowronkiem. Wieczorem nieprzytomna robię się już przed 22 za to od 5 jestem jak młody bóg Żeby nie było dzisiaj też wstałam o 5 tylko do tej pory czytałam Marinę
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 08:30   #2763
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Szczerze powiem, że oprócz mojego taty nie znam nikogo kto, tak jak ja, wstawałby tak wcześnie bez przymusu. Jestem typowym skowronkiem. Wieczorem nieprzytomna robię się już przed 22 za to od 5 jestem jak młody bóg Żeby nie było dzisiaj też wstałam o 5 tylko do tej pory czytałam Marinę
Ostatnio gdzieś czytałam (słyszałam?), że to kwestia genów (co by się zgadzało, skoro twój tato funkcjonuje podobnie). Niewielka część populacji jest w stanie poświęcać na sen bardzo niewiele czasu w ciągu doby bez żadnego negatywnego przekładu na jakość życia, sprawność umysłu i ciała. Często są to bardzo wybitne jednostki, odnoszące spektakularne sukcesy w sowich dziedzinach. Najwyraźniej należysz do tych szczęśliwców
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 08:34   #2764
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Nie spałam już o 4.45 Jestem rannym ptaszkiem i wstaje wcześnie chociaż nie muszę
mam dość podobnie. Wolę iść wcześnie spać i potem wstawać o 5-6. Chociaż jak mam wolny dzień śpię długo - maksymalnie do 8. Nie potrafię poprawnie funkcjonować po północy
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 09:13   #2765
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Dzięki
Szczerze powiem, że oprócz mojego taty nie znam nikogo kto, tak jak ja, wstawałby tak wcześnie bez przymusu. Jestem typowym skowronkiem. Wieczorem nieprzytomna robię się już przed 22 za to od 5 jestem jak młody bóg Żeby nie było dzisiaj też wstałam o 5 tylko do tej pory czytałam Marinę
ja mam tak samo. no moze teraz jak jest zima to spie troche dluzej (czyli do 6). a tak to zwykle jestem na nogach o 5 albo nawet przed. najlepiej jest do poludnia, pozniej tylko gorzej, a o 20 najchetniej juz bym poszla spac
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 10:33   #2766
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Jeśli ktoś kolekcjonuje Lema z Wyborczej, to informuję, że już od wczoraj jest w kioskach kolejny tom ("Fantastyka i futurologia" cz.2) - zwykle ukazuje się w ostatnią środe m-ca, ale w związku ze Świętami pewnie dali do kiosków wcześniej.

A w lutowym numerze Zwierciadła (w sprzedaży od 21.01) będzie dołączona książka Jane Austen "Perswazje"
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 10:54   #2767
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Nie spałam już o 4.45 Jestem rannym ptaszkiem i wstaje wcześnie chociaż nie muszę

Dziękuje
Właśnie zabieram się za Marinę. Miałam poczekać do świąt, ale teraz mam taką atmosferkę już świąteczną. Śnieg pada i już za tydzień wigilia więc zaczynam czytać
Jak znajdziesz chwilę wolnego to koniecznie przeczytaj.
Uwielbiam taką świąteczną atmosferę - choinka przystrojona, w domu czyściutko, za oknem śnieg (na który nie muszę wychodzić ), książka, kocyk i jakieś łakocie do spałaszowania Ale się rozmarzyłam! Nie wiem jak tam atmosfera w domu, czy już świąteczna, ale jedną akademikową wigilię już zaliczyłam i trochę jednak nastrój mało świąteczny następnego dnia
We wtorek jadę do domu i mam nadzieję, że poczuję już magię świąt

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Obce są mi takie doświadczenia
Mnie też

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
mam dość podobnie. Wolę iść wcześnie spać i potem wstawać o 5-6. Chociaż jak mam wolny dzień śpię długo - maksymalnie do 8. Nie potrafię poprawnie funkcjonować po północy
A ja po północy dostaję zastrzyku energii.
Maksymalnie do 8? Oj Kolmanko, ja to o 8 jak muszę wstać, to jestem nieszczęśliwa Choć z drugiej strony, cały dzień potem przed Tobą i można dużo porobić
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 15:01   #2768
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Pewnie kupił ktoś, kto zwęszył interes. Wkrótce zacznie odsprzedawać drożej po jednej sztuce

Ja próbowałam złożyć sobie zestaw, ale nie uzbierałam 15 sztuk - część książek już mam, części zupełnie nie kojarzyłam, część już czytałam. W sumie chciałabym z 5 książek, więc odpuściłam. Tak czy owak Tobie gratuluję i zazdroszczę oszczędności

Ostatnio sporo zakupiłam na All, ale w detalu. Czekam aż spłyną przesyłki i pochwalę się tym, co upolowałam. Na razie mam tylko Hakawati

Poza tym nie wiem jak Was, ale mnie Ana zaraziła nowym pięknym wydaniem Tuwima
Pewnie masz rację, ktoś kupił po to, aby odsprzedać je pojedynczo z zyskiem. Dziś dostałam przesyłkę i jakbym mogła cofnąć czas to pewnie kliknęłabym dwa zestawy, a później dała książkowe prezenty bliskim.

Cytat:
Napisane przez OliFka1 Pokaż wiadomość
Na zdjęciu owoce moich allegrowych polowań ostatnich trzech tygodni czyli Llosa. Brak tylko "Ciotki Julii" którą ktoś mi sprzątnął sprzed nosa oraz "Miasta i psów", które mam w innym wydaniu.
"Gdybym ci kiedyś powiedziała" z charytatywnej aukcji forum miau, gdzie niska cena nie grała roli, a wręcz odwrotnie
Pięknie wyglądają, wspaniale wydana kolekcja. Mocno trzymam kciuki za ustrzelenie w okazyjnej cenie brakujących tytułów (z mojej strony jesteś bezpieczna, brakuje mi "Lituma w Andach").

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Dziewczyny wygrałam książkę z Bluszcza!:jup i:
Właśnie mi przysłali sms, co prawda nie wiem jaka książka jest nagrodą, ale i tak sie bardzo cieszę
Serdecznie gratuluję wygranej.

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
pozdrowienia również dla Ciebie


Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
no to ja się przyznam że nie czytałam jeszcze ani jednej powieści Zafóna tyle razy przechodziłam obok, naczytałam się recenzji i nie skusiło mnie nigdy. Może nie wiem co tracę - a może trzeba się cieszyć że tyle fajnych książek przede mną

Ze mną jest podobnie, to znaczy nie przeczytałam jeszcze ani jednej jego książki. Wstyd mi podwójnie, ponieważ w zeszłym roku dostałam od chłopaka dwie powieści
i Zafóna na imieniny.

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
aha, interesowała się któraś z Was promocją empiku na książki dostępne do 24 h? jest na nie zniżka 15%, ważna do 20.12 albo do wyczerpania zapasów.
"Hakawati" wędruje do wybranego empiku. Dziękuje.

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Nie spałam już o 4.45 Jestem rannym ptaszkiem i wstaje wcześnie chociaż nie muszę
O tej godzinie to ja czasem idę spać, ale nigdy przenigdy z własnej woli nie wstałabym przed 5-tą z łózka.

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Hakawati kupiłam na All w podobnej cenie, a może nawet drożej.
Pierwsza piątka:
Triumf chirurgów - Jurgen Thorwald
Posłaniec - Markus Zusak
Nieznane przygody Mikołajka - Sempe, Goscinny

Proroctwo sióstr - Michelle Zink
Między zabójstwami - Aravind Adiga

Druga trójka:
Ostatni ślad - Charlotte Link
I Kto To Papla? Nietypowy słownik języka dziecięcego - Strączek Damian
Lord Jim - Joseph Conrad

I dogrywka, bo zauważyłam, że cena zmalała o 50 % a i tak kupuję po kolei:
The Stargazey - Martha Grimes

W sumie kupowałam trzy razy żeby sobie ostatnie miesiące wstrzemięźliwości odbić.


Rany Jak tak można!!!! Ja to do upadłego śpię zazwyczaj, gdy tylko mogę. Ostatnio mogę, bo siedzę na L4 i opiekuję się dzieckiem, tzn. pilnuję żeby nie szalał, odganiam od komputera i podaję leki. Odkąd minęła mu gorączka opiekowanie staje się coraz bardziej uciążliwe
Cudowne zakupy, podkreślone są na mojej wish liście w kategorii muszę je mieć.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 16:04   #2769
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Amber, masz większość książek, nad którymi sama się zastanawiałam na tej aukcji Teraz możesz się opatulić w koc i czytać, czytać, czytać
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 21:12   #2770
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

miesięcznie wydaje ok.60zł.

Muszę się pochwalić.! Przyszła mi wczoraj(wreszcie!) książka zamówiona na allegro "Przypadek Adolfa H."-E.E.Schmitta i tak się napaliłam, że przeczytałam już prawie cała.
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 00:30   #2771
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
A ja po północy dostaję zastrzyku energii.
Ja mam podobnie jak mam urlop - wtedy funkcjonuję głównie w nocy.Zresztą widać to teraz - dziś o 21 zaczęłam urlopować i proszę Z kolei jak pracuję,itd to raczej maks. o 8 jestem na nogach,bo za dużo rzeczy jest do zrobienia.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 15:39   #2772
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Doszła mi paczka z allegro. Okazało się, że zapomniałam wpisać na listę jedną książkę, którą chciałam. Zdarza się.
Zdjęcia na razie nie będzie, ale cieszy oko te 15 książek.

Chciałam skorzystać z promocji w Empiku, ale doszłam do wniosku, że nie chce mi się czekać, aż zrealizują zamówienie (nie wiem, może mam jakiegoś pecha do nich, ale zawsze czekam długo).
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:24   #2773
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Sunprince jak to zdjęcia nie będzie?
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:36   #2774
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Ja dzisiaj wybieram się w długą podróż do Szwecji i już zapakowałam pakiet kieszonkowy czyli 3 książki E.Giffin Postanowiłam zminimalizować bagaż ile się da stąd książki te wygrały swoim formatem
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 23:14   #2775
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Sun, ale my czekamy na te zdjęcia
Też chciałam skorzystać z empikowej promocji, bo "Hakawati" za 28zł to baaardzo okazyjna cena, ale potem stwierdziłam, że i tak tego nie przeczytam jeszcze przez długi, długi czas i zrezygnowałam
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 07:56   #2776
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Sun, ale my czekamy na te zdjęcia
Też chciałam skorzystać z empikowej promocji, bo "Hakawati" za 28zł to baaardzo okazyjna cena, ale potem stwierdziłam, że i tak tego nie przeczytam jeszcze przez długi, długi czas i zrezygnowałam
tak czy inaczej, Hakawati nie jest już dostępna w 24 h, więc zniżka jej nie dotyczy
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 09:45   #2777
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Dziewczęta, gratuluję zakupów (zwłaszcza tym, które załapały się na aukcję książek Znaku

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Dziewczyny wygrałam książkę z Bluszcza!:jup i:
Właśnie mi przysłali sms, co prawda nie wiem jaka książka jest nagrodą, ale i tak sie bardzo cieszę
Moje gratulacje! Swoją drogą miło, że to już kolejna książka z "Bluszcza", która trafia w ręce Wizażanki

A ja napadłam wczoraj na dostawę w taniej książce. Łupy poniżej. Na zdjęciu też "Tajemnica domu Arandów", którą wcześniej zapomniałam wrzucić do wątku. A jak na ironię, tyle mi ostatnio książek poprzybywało, a zupełnie nie mam siły ani ich czytać, ani recenzować
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 12:39   #2778
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
tak czy inaczej, Hakawati nie jest już dostępna w 24 h, więc zniżka jej nie dotyczy
No i problem sam się rozwiązał Książka ewidentnie nie była mi przeznaczona

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość

A ja napadłam wczoraj na dostawę w taniej książce. Łupy poniżej. Na zdjęciu też "Tajemnica domu Arandów", którą wcześniej zapomniałam wrzucić do wątku. A jak na ironię, tyle mi ostatnio książek poprzybywało, a zupełnie nie mam siły ani ich czytać, ani recenzować
Wow, Sarah Waters w taniej książce? Nieźle
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:48   #2779
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A ja napadłam wczoraj na dostawę w taniej książce. Łupy poniżej. Na zdjęciu też "Tajemnica domu Arandów", którą wcześniej zapomniałam wrzucić do wątku. A jak na ironię, tyle mi ostatnio książek poprzybywało, a zupełnie nie mam siły ani ich czytać, ani recenzować
Sto butelek na ścianie - polowałam na allegro, ale ktoś mnie przelicytował
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 13:48   #2780
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

dziwię się zawsze że tak dużo osób narzeka, że im przesyłki z empiku długo idą. ja jak kliknęłam książkę we wtorek to w czwartek rano już była. czasem też jak np. zamawiam coś co ma czas oczekiwania kilka tygodni to ten czas jest dużo krótszy.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:52   #2781
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Dzięki








Szczerze powiem, że oprócz mojego taty nie znam nikogo kto, tak jak ja, wstawałby tak wcześnie bez przymusu. Jestem typowym skowronkiem. Wieczorem nieprzytomna robię się już przed 22 za to od 5 jestem jak młody bóg Żeby nie było dzisiaj też wstałam o 5 tylko do tej pory czytałam Marinę

Takie wstawanie może się jeszcze zmienić. Ja też przez całe życie sama bez przymusu wstawałam o 6,7 niezależnie o której poszłam spać a teraz?
W Weekend muszę sobie budzik nastawiać , bo tak bym spała do 14 .
Na dzień dzisiejszy poranne wstawanie to dla mnie koszmar, mimo, że wcześnie się kładę, więc nic nie jest ustalone.
Tobie też może się kiedyś odmienić
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 14:11   #2782
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A ja napadłam wczoraj na dostawę w taniej książce. Łupy poniżej. Na zdjęciu też "Tajemnica domu Arandów", którą wcześniej zapomniałam wrzucić do wątku. A jak na ironię, tyle mi ostatnio książek poprzybywało, a zupełnie nie mam siły ani ich czytać, ani recenzować
Świetne książki
U mnie też otworzył się róg obfitości książkowej. Czytam ostatnio powoli, bo za dużo rzeczy mnie odrywa od lektury.
No i jeszcze opamiętałam się, że wyzwanie peryferyjne kończy się 21.12 a nie jak sądziłam 31.12 i teraz mi smutno, bo na pewno nie zdążę w terminie ze Stambułem Pamuka Specjalnie zostawiłam sobie tę książkę na okres świąteczny.

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Wow, Sarah Waters w taniej książce? Nieźle
U mnie już w wakacje była w taniej książce.
Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
dziwię się zawsze że tak dużo osób narzeka, że im przesyłki z empiku długo idą. ja jak kliknęłam książkę we wtorek to w czwartek rano już była. czasem też jak np. zamawiam coś co ma czas oczekiwania kilka tygodni to ten czas jest dużo krótszy.
Moje zamówienia też już wszystkie zrealizowane (muszę jeszcze odebrać 4 książki). Czasem zamawiam u nich zagraniczne pozycje i zawsze do odbioru były dużo wcześniej niż określał przewidywany czas dostawy. Ja nie narzekam
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 14:14   #2783
Patucha
Zakorzenienie
 
Avatar Patucha
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: MIASTO ANIOŁÓW
Wiadomości: 7 278
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

a ja właśnie kliknęłam w empiku D. Browna Zaginiony symbol 2 stycznia wysyłka
__________________
W górach jest wszystko co kocham, bo góry to nasze spiętrzone marzenia...




Patucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 17:44   #2784
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A ja napadłam wczoraj na dostawę w taniej książce. Łupy poniżej. Na zdjęciu też "Tajemnica domu Arandów", którą wcześniej zapomniałam wrzucić do wątku. A jak na ironię, tyle mi ostatnio książek poprzybywało, a zupełnie nie mam siły ani ich czytać, ani recenzować
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Sunprince jak to zdjęcia nie będzie?
Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Sun, ale my czekamy na te zdjęcia
Będzie, ale nie wiem kiedy. Zgubiłam czytnik kart, a kabla już od dawna nie mam. Aktualnie planuję kupno nowego aparatu, więc może fotki będą zrobione już tym nowym.

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wybieram się w długą podróż do Szwecji i już zapakowałam pakiet kieszonkowy czyli 3 książki E.Giffin Postanowiłam zminimalizować bagaż ile się da stąd książki te wygrały swoim formatem
Zazdroszczę Ci tej Szwecji strasznie.

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
U mnie już w wakacje była w taniej książce
Której?

A ja się dzisiaj wzbogaciłam o 'Moje Indie' Kreta.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-12-19 o 17:55
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 17:56   #2785
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1595083 0]

Której? [/QUOTE]
W Arsenale za Teatrem Nowym. Tam ją kupiłam
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 18:33   #2786
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Wow, Sarah Waters w taniej książce? Nieźle
Ano, za całe 12 zł.

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Sto butelek na ścianie - polowałam na allegro, ale ktoś mnie przelicytował
To ja muszę się przyznać, że dopóki książki nie zobaczyłam na półce w księgarni, zupełnie jej nie kojarzyłam. Ale, że serię z miotłą kompletuję, wzięłam. Zresztą, 7,50 zł. książka, grzechem byłoby ją zostawić

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1595083 0]Gratulacje! [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Świetne książki
U mnie też otworzył się róg obfitości książkowej. Czytam ostatnio powoli, bo za dużo rzeczy mnie odrywa od lektury.
No i jeszcze opamiętałam się, że wyzwanie peryferyjne kończy się 21.12 a nie jak sądziłam 31.12 i teraz mi smutno, bo na pewno nie zdążę w terminie ze Stambułem Pamuka Specjalnie zostawiłam sobie tę książkę na okres świąteczny.
A dziękuję

A Ty wiesz, że ja też myślałam, że kończy się 31? No nic, to w takim razie muszę się zmobilizować i chociaż zrecenzować do 21 "Taras z uroczynem". "Rabii" już nie zdążę przeczytać, chociaż też planowałam się z nią zmieścić w czasie. Ano nic, kłania się czytanie ze zrozumieniem
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 20:00   #2787
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
dziwię się zawsze że tak dużo osób narzeka, że im przesyłki z empiku długo idą. ja jak kliknęłam książkę we wtorek to w czwartek rano już była. czasem też jak np. zamawiam coś co ma czas oczekiwania kilka tygodni to ten czas jest dużo krótszy.
To dużo zależy od placówki. U mnie w warszawskich empikach nie pamiętam kiedy wyrobili się w terminie. Przeważnie książka dostępna w 24h jest do odbioru po 7 dniach i kilku napominających mailach. Rekordem była książka zagraniczna, gdzie zamiast 14 dni czekałam 2.5 miesiąca dlatego zwykle zamawiam w Merlinie, raz tylko spóźnili się z przesyłką, no i jest taniej
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 22:44   #2788
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Po przeczytaniu Waszych postów, stwierdziłam, że a co tam, złożę zamówienie w Empiku. Włożyłam do koszyka m.in. 'Mężczyznę, który przychodził w niedzielę', który ma dostępność 24h. A na podsumowaniu wyskoczyło, że zostanie wysłany w ciągu 8 dni, przewidywana data wysyłki 06.01.2010! Cudnie. ;-) Zamówienia nie będzie, widocznie rzeczywiście mam pecha do tego Empiku.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-12-19 o 23:34
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 06:24   #2789
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Takie wstawanie może się jeszcze zmienić. Ja też przez całe życie sama bez przymusu wstawałam o 6,7 niezależnie o której poszłam spać a teraz?
W Weekend muszę sobie budzik nastawiać , bo tak bym spała do 14 .
Na dzień dzisiejszy poranne wstawanie to dla mnie koszmar, mimo, że wcześnie się kładę, więc nic nie jest ustalone.
Tobie też może się kiedyś odmienić
Wszystko się może zdarzyć
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 08:26   #2790
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1595083 0]
A ja się dzisiaj wzbogaciłam o 'Moje Indie' Kreta. [/QUOTE]

sun, daj znać jak przeczytasz. Miałam to w łapkach ostatnio, wybierając sobie prezent po d choinkę ale jakoś ten Kret na okładce mnie odstraszył mogliby ładniejszą okładkę stworzyć. Tak to nie wiem czy książka o Indiach czy o Krecie

choć w sumie nie jestem konsekwentna, wybrałam Himalaje M.Palina a tam też on na okładce choć do Palina pałam dużo większą sympatią niż do wspomnianego wyżej Kreta

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
To dużo zależy od placówki. U mnie w warszawskich empikach nie pamiętam kiedy wyrobili się w terminie. Przeważnie książka dostępna w 24h jest do odbioru po 7 dniach i kilku napominających mailach. Rekordem była książka zagraniczna, gdzie zamiast 14 dni czekałam 2.5 miesiąca dlatego zwykle zamawiam w Merlinie, raz tylko spóźnili się z przesyłką, no i jest taniej
masz odbiór osobisty, więc rzeczywiście Ci się opłaca choć ostatnio zauważyłam że są punkty odbioru w innych miastach, odpłatność 5 zł. Więc i tak lepiej jak kiedyś.
[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1595674 9]Po przeczytaniu Waszych postów, stwierdziłam, że a co tam, złożę zamówienie w Empiku. Włożyłam do koszyka m.in. 'Mężczyznę, który przychodził w niedzielę', który ma dostępność 24h. A na podsumowaniu wyskoczyło, że zostanie wysłany w ciągu 8 dni, przewidywana data wysyłki 06.01.2010! Cudnie. ;-) Zamówienia nie będzie, widocznie rzeczywiście mam pecha do tego Empiku. [/QUOTE]
też czekam na jedno zamówienie, właśnie mi przesunęli, ale się spodziewałam - książka jest już trudno dostępna
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.