Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 10:50   #871
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Meridia/Zelixa a Yaz

Cytat:
Napisane przez Marti18 Pokaż wiadomość
Osnośnie Zelixy:
"Lek Zelixa nie zmniejsza działania doustnych środków antykoncepcyjnych" - z ulotki oczywiście, więc chyba tak jest;D
Oczywiście leku Zelixa nie zależy stosować w czasie ciąży.
To silny lek. Płodność i działanie tabletek antykoncepcyjnych łatwo osłabić(stosowana obecnie minimalna dawka hormonów). Jest wiele przypadków ciąż mimo antykoncepcji hormonalnej po chociażby zwykłej diecie kopenhaskiej.
Skoro działa na ukł. rozrodczy powodując plamienia, może też dopuścić do owulacji. Podobne działanie obserwujesię przy stosowaniu Metforminy czy Gukophage. Leki te mogą powodować wystąpienie dodatkowej owulacji (nawet przy stosowaniu hormonalnych środków zapobiegających ciąży).
Czytałam wiele forów. Wiele publikacji w fachowych czasopismach zajmujących się problemami w/w leków, otyłości i płodności. Sporo przypadków zajścia w ciążę PO stosowaniu Zeliksy/Lindaksy/Meridii. Ale te ciążę były planowane (poczas brania sibutraminy stosowały dodatkowe MECHANICZNE metody antykoncepcji). Zrzucenie nadwagi UŁATWIA zajście w ciążę, zwłaszcza kobietom z problemami endokrynologicznymi.
Ale stosowały dodatkowe mechaniczne metody.
Tylko co z kobietami, które nieświadome zawodności pigułki hormonalnej zajdą w ciążę i nadal będą stosowały Zeliksę/Lindaksę/ Meridię?
Jak ten lek wpływa na rozwój płodu?
Mogą być fatalne konsekwencje.
Zainteresowanym polecam lekturę:
Medycyna po dyplomie
Ginekologia po dyplomie
Endokrynologię po dyplomie
Proszę zwrócić też uwagę na piśmiennictwo podane w bibliografii
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 14:20   #872
daga280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

hej! mam pilna sprawe!!! tabletki biore juz 3opakowanie ale wczoraj zapomnialam wziac tabletki-to jest nowe opakowanie a dokladniej tabletka nr 4 zostala pominieta.. i w ulotce jest napisane ze jesli sie ja pominie to nalezy ja przyjac ale jesli mialo sie stosunek w tygodniu poprzedzajacym to trzeba sie poradzic lekarza. i ja nie moge sie poradzic lekarza bo godzina juz za pozna a nie wiem co robic-wziać ją i wieczorem nastepną czy odpuscic opakowanie?


dobra... moze i zle ale wzielam ta pominieta..

Edytowane przez daga280
Czas edycji: 2010-04-22 o 14:34
daga280 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 14:47   #873
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez daga280 Pokaż wiadomość
hej! mam pilna sprawe!!! tabletki biore juz 3opakowanie ale wczoraj zapomnialam wziac tabletki-to jest nowe opakowanie a dokladniej tabletka nr 4 zostala pominieta.. i w ulotce jest napisane ze jesli sie ja pominie to nalezy ja przyjac ale jesli mialo sie stosunek w tygodniu poprzedzajacym to trzeba sie poradzic lekarza. i ja nie moge sie poradzic lekarza bo godzina juz za pozna a nie wiem co robic-wziać ją i wieczorem nastepną czy odpuscic opakowanie?


dobra... moze i zle ale wzielam ta pominieta..
dlaczego źle? przecież ulotka wyraźnie nakazuje przyjąć pominiętą tabletkę - a o stałej porze kolejną
więc zrób tak jak jest w ulotce, nie przerywaj brania tabsów tylko bierz dalej
lekarza trzeba się poradzić bo istnieje ryzyko ciąży, jeśli były stosunki - ale to nie zmienia faktu, że do owulacji wcale dojść nie musi, więc tabsy trzeba brać dalej, by jej w tym jeszcze bardziej nie pomóc
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 16:25   #874
majke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez olcia lolcia Pokaż wiadomość

Na początku(1 opakowanie)piersi urosły mi o rozmiar!!Byłam zadowolona,ale już przy 2 i 3 znowu wróciły do normalnych rozmiarów
Ooo to mnie pocieszyłaś. Mi też piersi urosły, ale mnie ten fakt niespecjalnie cieszy, bo i tak zawsze chciałam mieć mniejszy biust, nie chce wymieniać teraz wszystkich staników na nowe, a dodatkowo przeszkadza mi bolesność piersi. Mam nadzieję, że przy kolejnym opakowaniu wszystko wróci do normy
majke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 07:59   #875
Marti18
Raczkowanie
 
Avatar Marti18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 106
Question Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez daga280 Pokaż wiadomość
hej! mam pilna sprawe!!! tabletki biore juz 3opakowanie ale wczoraj zapomnialam wziac tabletki-to jest nowe opakowanie a dokladniej tabletka nr 4 zostala pominieta.. i w ulotce jest napisane ze jesli sie ja pominie to nalezy ja przyjac ale jesli mialo sie stosunek w tygodniu poprzedzajacym to trzeba sie poradzic lekarza. i ja nie moge sie poradzic lekarza bo godzina juz za pozna a nie wiem co robic-wziać ją i wieczorem nastepną czy odpuscic opakowanie?


dobra... moze i zle ale wzielam ta pominieta..
Najważniejsze pytanie brzmi: czy współżyłaś z chłopakiem w ciągu tygodnia przed dniem, w którym tabletki zapomniałaś?:co nfused::confuse d:
__________________
.....
Marti18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 12:28   #876
alicja184
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 73
Dot.: Yaz a biust!?

hehe, no może. Ja żeby przytyć choć odrobine to nie wiem co musialabym zrobic... przerąbane i tyle bo patyk ze mnie
alicja184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 17:35   #877
anydualk29
Raczkowanie
 
Avatar anydualk29
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 42
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Hej dziewczyny, szukalam odp na moje pytanie, ale nic nie rzucilo mi sie w oczy wiec pisze. Przez jakis czas mysle, ze okolo tygodnia bralam tabletki troche nieregularnie, do 5 godzin pozniej niz zwykle. Nie ma to znaczenia prawda? Pytam, poniewaz jestem na 4 bialej tabletce, a okresu nie ma, jedynie troche mnie pobolewa brzuch. Wiem, ze czasami moze raz nie byc okresu, ale chce sie uspokoic, bo to nieregularne branie, to jedyne co moge sobie zarzucic (= z gory dzieki za odp =)
anydualk29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 21:46   #878
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez anydualk29 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, szukalam odp na moje pytanie, ale nic nie rzucilo mi sie w oczy wiec pisze. Przez jakis czas mysle, ze okolo tygodnia bralam tabletki troche nieregularnie, do 5 godzin pozniej niz zwykle. Nie ma to znaczenia prawda? Pytam, poniewaz jestem na 4 bialej tabletce, a okresu nie ma, jedynie troche mnie pobolewa brzuch. Wiem, ze czasami moze raz nie byc okresu, ale chce sie uspokoic, bo to nieregularne branie, to jedyne co moge sobie zarzucic (= z gory dzieki za odp =)
nie ma
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:02   #879
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Mam pytanie. Czy gdy ktoras z Was robila sobie dajmy na to 2 miesieczna przerwe w braniu tabletek to pozniej po prostu wracalyscie do tych sprzed przerwy?czy jednak szlyscie do lekarza i moze przepisywali inne?

Chce od przyszlego miesiaca wrocic do tabletek ale nie wiem czy kupic te same, czy isc do lekarza i poprosic o nowe.
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:13   #880
magick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Witam. Rodzaj tabletek po przerwie nie ma znaczenia-ważne czy tamte Ci odpowiadały, jeśli nie, to nie ma żadnych przeszkód aby je zmienić lub pozostać przy tych zażywanych jeżeli Twój organizm je tolerował.Ja po porodzie brałam Cerazette, potem miałam przerwe wielomieś.następnie wróciłam do pigułek-lekarz wypisał te które używałam-czyli cerazette.Ponieważ zmieniłam lekarza, a po pigułkach byłam senna, kolejny dr wypisał mi Yaz. Pozdrawiam.
magick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 17:03   #881
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Marti18 Pokaż wiadomość
zapomniana tabletka może wpływać na działanie yazu 7 dni wstecz jeśli zapomnisz tabletki z pierwszego tygodnia.[COLOR="Silver"]
jesteś pewna, że tylko tabletki z 1 tygodnia działają wstecz? Dlaczego więc za najbardziej niebezpieczny w przypadku zapomnienia tabletki uważa się pierwszy i ostatnie dwa tygodnie?
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 20:49   #882
mimochodem
Raczkowanie
 
Avatar mimochodem
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Czy można bez żadnego problemu przyjmować minerały koloidalne i podczas brania tabletek antykoncepcyjnych?
Pytam, bo mnie tu co niektóre dziewczyny stresują swoimi pytaniami i paniką przed tym, że niby na przykład zielona herbata obniża skutecznosć antykoncepcji
__________________
walka ze zbędnymi centymetrami

talia: 64->60
biodra: 90->85
udo: 52->49


mimochodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 21:25   #883
D4ria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Dziewczyny słuchajcie. Dziś mam 15 dzień brania tabletek Yaz. To są moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Od pierwszego dnia miałam normalne krwawienie, skończyło się ono szybciej niż dotychczas, bo oczywiście działały już tabletki ale od początku mam plamienia, które trwają aż do dzisiaj. Jest to bardzo nieprzyjemne. Myślicie, że powinnam zmienić tabletki, czy to plamienie ustąpi. Dzieki z góry za odpowiedź.
D4ria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 22:04   #884
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

przeczytaj ulotkę!!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 22:20   #885
D4ria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Jakbym chciała czytać ulotkę, to bym tu nie pisała. Tam było, że może się pojawić, niekoniecznie musi itd. ;] Ale "dzieki" za pomoc...
D4ria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 22:22   #886
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez D4ria Pokaż wiadomość
Jakbym chciała czytać ulotkę, to bym tu nie pisała.
no TAKIEGO tekstu to ja jeszcze nie słyszałam
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 22:29   #887
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Zawsze myślałam, że przeczytanie ulotki jest przynajmniej kilka razy szybsze niż pisanie. I nie wiedziałam, że tekst "może się pojawić, niekoniecznie musi" nie jest odpowiedzią na tego typu pytania. To ja nie wiem po co on tam w ogóle jest, przecież to jest marnowanie papieru i atramentu
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 08:43   #888
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez D4ria Pokaż wiadomość
Jakbym chciała czytać ulotkę, to bym tu nie pisała.
CO TAKIEGO?

Ech, a ja naiwniara czytam te ulotki.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:17   #889
anka_szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 93
GG do anka_szklanka
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez D4ria Pokaż wiadomość
Dziewczyny słuchajcie. Dziś mam 15 dzień brania tabletek Yaz. To są moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Od pierwszego dnia miałam normalne krwawienie, skończyło się ono szybciej niż dotychczas, bo oczywiście działały już tabletki ale od początku mam plamienia, które trwają aż do dzisiaj. Jest to bardzo nieprzyjemne. Myślicie, że powinnam zmienić tabletki, czy to plamienie ustąpi. Dzieki z góry za odpowiedź.
plamienie jest normalna rzecza , powinno ustapic najpozniej po 3 miesiacach od rozpoczecia stosowania tabletek jesli pojawi sie wiecej skutkow badz plamienie nie ustapi powinnas zglosic sie do lekarza ! narazie chyba nie masz czym sie przejmowac!
__________________
Lubię ludzi, którym mogę powiedzieć "pamiętasz?"
   
anka_szklanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 12:50   #890
kas1815
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Hej! Mam problem i jestem nim przerażona. Otóż biorę tabletki YAZ od 9 miesięcy mniej więcej. Bardzo je sobie chwale, żadnych skutków ubocznych. Do wczoraj. Jestem na początku trzeciego tygodnia przyjmowania różowych tabletek i wystąpiło u mnie krwawienie. Nie takie duże jak w czasie okresu ale też niezbyt małe. I mam pytanie, czy którejś z Was się coś takiego przytrafiło? Czy iść z tym do lekarza? Jestem zapisana na wtorek ale ciekawią mnie Wasze opinie.
Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam!
kas1815 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 17:28   #891
D4ria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Ulotkę czytam zawsze, przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leku ; ] Nie ma to jak naskoczyć, nie znając intencji autora. Chodziło mi o to, że w ulotce są napisane skutki uboczne, które nie występują u każdej kobiety prawda? Jedna może mieć plamienia, druga nie. U jednej wystąpią 2 dniu u innej 2 tygodnie itp. Poza tym chciałam zapytać osób DOŚWIADCZONYCH w tym temacie a nie tylko poczytać teorię. I nie oczekiwałam odpowiedzi tego typu: "Czytaj ulotkę" ; ] Poza tym ulotka rzecz, która też może się zapodziać a na pamięć chyba się jej nie uczysz prawda? !
Pozdrowienia dla "pomocnych" ; ] A mojej poprzedniczce dziękuję za odpowiedź.
D4ria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 17:42   #892
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez kas1815 Pokaż wiadomość
Hej! Mam problem i jestem nim przerażona. Otóż biorę tabletki YAZ od 9 miesięcy mniej więcej. Bardzo je sobie chwale, żadnych skutków ubocznych. Do wczoraj. Jestem na początku trzeciego tygodnia przyjmowania różowych tabletek i wystąpiło u mnie krwawienie. Nie takie duże jak w czasie okresu ale też niezbyt małe. I mam pytanie, czy którejś z Was się coś takiego przytrafiło? Czy iść z tym do lekarza? Jestem zapisana na wtorek ale ciekawią mnie Wasze opinie.
Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam!
było już o tym w wątku, poczytaj.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 17:44   #893
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

A jak takowa się podzieje, to jest internet, czyli albo google "nazwa leku ulotka" albo jak się otworzy oczy to na ginekologii jest ulotka uniwersalna.

A poza tym wyraźnie jest napisane w ulotce to co zacytowałaś.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 17:45   #894
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez D4ria Pokaż wiadomość
Ulotkę czytam zawsze, przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leku ; ] Nie ma to jak naskoczyć, nie znając intencji autora. Chodziło mi o to, że w ulotce są napisane skutki uboczne, które nie występują u każdej kobiety prawda? Jedna może mieć plamienia, druga nie. U jednej wystąpią 2 dniu u innej 2 tygodnie itp. Poza tym chciałam zapytać osób DOŚWIADCZONYCH w tym temacie a nie tylko poczytać teorię. I nie oczekiwałam odpowiedzi tego typu: "Czytaj ulotkę" ; ] Poza tym ulotka rzecz, która też może się zapodziać a na pamięć chyba się jej nie uczysz prawda? !
Pozdrowienia dla "pomocnych" ; ] A mojej poprzedniczce dziękuję za odpowiedź.

jest duży wątek o Yazie na pierwszej stronie, poczytaj a znajdziesz odpowiedz
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 18:50   #895
D4ria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Uwierzcie mi, że jak przychodzę zmęczona po ciężkiej pracy to wole napisać o swoim problemie i dostać odpowiedź niż przekopywać większość wątku. Po to jest chyba forum, żeby pisać i dostać odpowiedź, nawet jeżeli coś powtarza się wielokrotnie? Stron tego tematu jest bardzo dużo.
D4ria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 18:54   #896
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Po to jest ulotka, żeby do niej zajrzeć i dostaniesz odpowiedź szybciej niż na forum
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 19:13   #897
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez D4ria Pokaż wiadomość
Uwierzcie mi, że jak przychodzę zmęczona po ciężkiej pracy to wole napisać o swoim problemie i dostać odpowiedź niż przekopywać większość wątku. Po to jest chyba forum, żeby pisać i dostać odpowiedź, nawet jeżeli coś powtarza się wielokrotnie? Stron tego tematu jest bardzo dużo.
a myslisz, że inne osoby mają siłę, czas i ochotę, żeby na to samo pytanie obrzernie odpowiadać 100 razy?
Jest opcje przeszukaj wątek, więc nie ściemniaj, że trzeba tyle stron czytac
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:24   #898
D4ria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Nie chcesz, nie odpowiadasz - proste. Znajdą się inni

Edytowane przez D4ria
Czas edycji: 2010-04-25 o 20:25
D4ria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:25   #899
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Nie ma to jak być w głupocie upartym jak osioł..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:35   #900
D4ria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: tabletki Yaz i skutki uboczne

Nie ma to jak zniechęcać do pisania na tym forum i być wrednym dla nowych użytkowników ; ]
D4ria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.