Aparat cyfrowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-30, 09:12   #1
aszalak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 37

Aparat cyfrowy


Cześć może któraś z Was miała taki problem , otóż kupiłam aparat cyfrowy Sony DSC S500 w media markt okazało się że program do niego dołączony może być zainstalowany w systemie Windows Xp, 2000 ,Professional a ja mam windows 98 i program nie chce się zainstalować , Czy jest może jakieś wyjsćie abym mogła zrzucać zdjęcia na kompa bardzo proszę o wszelką pomoc (p.s Czy jest możliwość wymiany aparatu w media markt z tym że nie jest on ani uszkodzony ani nie ma wad) z góry dzieki za pomoc
aszalak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 10:06   #2
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Aparat cyfrowy

raczej Ci go nie wymienią, ale czy nie lepiej wgrac sobie nowy system? to chyba łatwiejsze a i lepsze dla Ciebie bo bedziesz miala nowszy
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 11:21   #3
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Aparat cyfrowy

Cytat:
Napisane przez aszalak Pokaż wiadomość
Cześć może któraś z Was miała taki problem , otóż kupiłam aparat cyfrowy Sony DSC S500 w media markt okazało się że program do niego dołączony może być zainstalowany w systemie Windows Xp, 2000 ,Professional a ja mam windows 98 i program nie chce się zainstalować , Czy jest może jakieś wyjsćie abym mogła zrzucać zdjęcia na kompa bardzo proszę o wszelką pomoc (p.s Czy jest możliwość wymiany aparatu w media markt z tym że nie jest on ani uszkodzony ani nie ma wad) z góry dzieki za pomoc
pewnie ze mozesz wymienic bez problemów tylko ze zalezy ile dni minelo od daty zakupu. Ja wymienialam duzo sprzetu RTV w roznych sklepach
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 15:00   #4
aszalak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 37
Dot.: Aparat cyfrowy

Do aparatu jest potrzebny Windows 2000 Professional lub Xp znajomy powiedział mi że mam za stary komputer na zmiane czy jest to możliwe?? komputer nie jest aż tak stary 2000 rok
aszalak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 15:28   #5
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Aparat cyfrowy

no ale czemu nie wymienisz aparatu? moj kupilam 2 tyg.temu i jest na windows 98 tez.
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 15:31   #6
aszalak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 37
Dot.: Aparat cyfrowy

Cytat:
Napisane przez Judytka2 Pokaż wiadomość
no ale czemu nie wymienisz aparatu? moj kupilam 2 tyg.temu i jest na windows 98 tez.
ja swój kupiłam 28 września i właśnie NIE JEST na windows 98 a ja mam windows 98 i nie wiem co zrobić może faktycznie przeinstalować system tylko ponoć mam za stary komp
aszalak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 15:37   #7
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Aparat cyfrowy

Cytat:
Napisane przez aszalak Pokaż wiadomość
ja swój kupiłam 28 września i właśnie NIE JEST na windows 98 a ja mam windows 98 i nie wiem co zrobić może faktycznie przeinstalować system tylko ponoć mam za stary komp
ja wiem ze twoj aparat NIE JEST na windows 98. Zaproponowalam Ci tylko ze mozesz wymienic w media Markt aparat na taki który mozesz zaonstalowac w WIN98. (ja taki wlasnie mam wiec takie aparaty istnieją) . Lub mozesz zmienic system na WIN XP jesli masz taka mozliwosc. Bo jesli nie to lepiej idz wymien aparat póki nie bedzie za późno.
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 15:41   #8
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Aparat cyfrowy

Może wejdź na stronę firmy Sony. Adres powinnien się znajdować na opakowaniu bądź na instrukcji czy gwarancji. Tam powinny być programy do ściągnięcia pod Win98.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 15:51   #9
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Aparat cyfrowy

Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 12:09   #10
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Aparat cyfrowy

Cytat:
Napisane przez aszalak Pokaż wiadomość
Do aparatu jest potrzebny Windows 2000 Professional lub Xp znajomy powiedział mi że mam za stary komputer na zmiane czy jest to możliwe?? komputer nie jest aż tak stary 2000 rok
eee jak 2000 rok to powinien pojsc. moj stary komp z 1999 roku tez nie rokowal - tzn wszyscy mowili, ze xp na nim nie pojdzie. a o dziwo poszedl i calkiem dobrze sobie radzi (teraz juz kuzyni z niego korzystaja).
a wiesz jaki ma procesor?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 12:50   #11
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Aparat cyfrowy

Najlepszą opcją jest czytnik kart pamieci.kosztuje coś okolo 20 zl na allegro. Nie potrzeba zadnego oprogramowania ani nic w tym stylu. Razem z kartą tworzy on też przenośną pamięc. Wkłada sie do niego karte i wtyka do usb
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 14:10   #12
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Aparat cyfrowy

hm.. takze kupilam apart w MM i takze mialam taki problem..
jezeli chodzi o wymiane aparatu to z paragonem do 7 dni mozna nie podajac powodu wymienic, lub oddac sprzet..

a co do wrzucania zdjec to moj aparat jak sie okazalo(alepewnie tez kazdy inny) ma rozne mozliwosci ich zgrywania.. i musialam zmienic opcje z otwierania za pomoca programu na czytanie z aparatu..

i teraz jak podlaczam aparat i chce zgrac zdjecia to wchodze w "moj komputer" i tam mam okonke z aparatem w win 98.. wchodze i mam fotki..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.