Odwołać ślub dwa tygodnie przed? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-13, 12:14   #31
Ania_F
Raczkowanie
 
Avatar Ania_F
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 259
GG do Ania_F
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Skoro sama przyznajesz że nie będzie ci się dobrze wiodło to poco się pchać w Ślub, mamy pary które biorą ślub 2 - 3 lata po urodzeniu dziecka.

Dajcie sobie czas, nie bierz ślubu z przymusu , dla rodziny czy dla rodziców jeśli nie jesteś pewna.

Jak odwołasz ślub to wówczas zobaczysz czy się zmieni bo to będzie duży kopniak dla niego,
__________________
Na zawsze razem od 27.08.2005 r.,

-----------------------------------
Ania_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 17:47   #32
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
ODWOŁAĆ JAK NAJSZYBCIEJ!!!
Powiedzieć o wszystkim rodzicom i co najważniejsze NIE zmarnowac życia i SOBIE i MALEŃSTWU>
Dokładnie i współczuje...
__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!

elle elle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 21:25   #33
asiula123w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 31
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

ODWOŁAJ!! Takie zycie nie ma sensu! Skrzywdzisz siebie i dziecko! Dasz sobie rade sama z dzieckiem, bez niego. Napewno pomoga Ci rodzice. A od niego bedziesz miec alimenty. A jelsi za niego wyjdziesz to bedzie cala kase przepijal i nie wiadomo czy bedziecie miec z czego zyc, On w ogole nie chce sie zmienic! Olej drania! Napewno kogos znajdziesz i bedziesz wkoncu szczesliwa
asiula123w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:26   #34
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Niby zastanawiasz się czy go kochasz - jednak myślę, ze gdybyś rzeczywiście czuła do niego miłość, to nie zastanawiałabyś się nad tym. W takiej sytuacji ślubu bym nie brała. Co to w ogóle za pomysł, żeby wychodzić za kogoś, bo rodzice tak postanowili? To Twoje życie i to Ty będziesz codziennie ponosić konsekwencje takiej decyzji.

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
To, że raz na miesiąc idzie się napić z kolegami i wypije więcej niż jedno piwo, to nie znaczy, że jest alkoholikiem. Nawet jak się raz na miesiąc z kolegami upije, nie przesadzajmy
Można być alkoholikiem, pijąc nawet raz na miesiąc. Zależy dlaczego pije, czy panuje nad tym, co robi po alkoholu...
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 15:01   #35
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

ODWOŁAJ!!!
Nie musisz od razu kończyć związku, skoro czujesz, że miotają Tobą różne emocje, ale ślub odwołaj.
Poczekaj, niech Maleństwo się urodzi, zobacz czy może faktycznie dzięki temu coś do niego dotrze, może jakimś cudem uzna, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca, gdy jest ojcem.
Może go to odmieni.
I jeśli tak to wtedy na spokojnie zaplanujcie ślub.

Teraz nie ma sensu, bo póki co wygląda na to, że pakujesz się w sytuację która zepsuje Ci całe życie i Maleństwu także.
Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 15:57   #36
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Uciekaj od niego. Ja mam wspanialego meza niestety moja mama trafila gorzej. Jezeli w zwiazku jest alkohol to nie ma zwiazku. Uwierz mi , ze nie mialam fajnego zycia. Nie jest za pozno. Porozmawiaj prosze z rodzicami. Oni Ci pomoga.
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 22:27   #37
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

odwołać, choćby i w dniu ślubu, choć znacznie lepiej teraz, nie uważasz??
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 22:32   #38
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Nie mówimy czasem do siebie?
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 22:46   #39
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Kązdy jest kowalem swojego losy - ty sobie na niego zapracowałaś swoimi decyzjami, nikt za ciebie tego nie zrobił, jeśli nie wiesz czy go kochasz to czemu uprawiałaś z nim seks bez zabezpieczenia, gumki nie umiesz zakładać!!!!!!!!!!!!

Uprawiasz seks z chłopakiem z którym nawet nie wiesz czy chcesz być bez zabezpieczenia i to prowadzi do kolejnego problemu

Teraz jak większośc panien mlodych zamiast cieszyć się ze ślubu i dziecka ty sie boisz - normalne

Ale raz w życiu zachowaj się jak dorosła i podejmij świadome decyzje!!!

Zachowaj się jak osoba inteligentna i świadoma podejmowanych decyzji.

Jak wyjdziesz zamąż to co, bedziesz chciała się rozwieść jak dziecko podrośnie czy co żyć z tym facetem i go nienawidzieć za to że nie jest perfekcyjnym mężusiem???
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 09:56   #40
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

też jestem ciekawa czy autorka pierwszego posta w ogóle nas czyta...
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 08:40   #41
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

ciekawe jak postąpiła...
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 21:40   #42
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Hej, moja koleżanka była w podobnej sytuacji. Zaszła w ciążę. Nie była taka pewna czy kocha kolesia. Była od niego mocno uzależniona psychicznie. On był cholerykiem. nie było co prawda w ich związku alkoholu, co tylko utrudniało sprawę, bo on był w sumie w porządku człowiekiem, chciał to dziecko mieć, ale nie był też nikim wyjątkowym. Ona nie była po prostu przekonana, czy to właściwa osoba, ciąża była w końcu tylko wpadką. I dokonała wielkiego kroku. Odwołała ślub. Miała gdzieś opinie innych. Znalazła nowego mężczyznę, z którym jest prze szczęśliwa i wychowują razem jej dziecko.

Ja osobiście, prawdopodobnie oddałabym maleństwo do adopcji jakiemuś bezdzietnemu małżeństwu i dała sobie druga szansę na życie - ale to oczywiście tylko moje zdanie.
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 23:23   #43
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
Ja osobiście, prawdopodobnie oddałabym maleństwo do adopcji jakiemuś bezdzietnemu małżeństwu i dała sobie druga szansę na życie - ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Fajny sposób na rozwiązywanie problemów,nie ma co.
Jeśli to jest rada dla autorki,to chyba najgłupsza z tych udzielonych na wizażu kiedykolwiek.
Dlaczego ma oddawać SWOJE dziecko do adopcji?Przecież nikt jej nie zgwałcił,dobrowolnie zgodziła się na współżycie z ojcem dziecka.Jest dorosła,wie co robi.
Dziecko nie jest niczemu winne,samotne matki również mogą mieć normalne i szczęśliwe życie.To nie średniowiecze,że zaraz trzeba się pozbywać swojego dziecka z nieprawego łoża.


Do Autorki-oczywiście,że odwołaj ślub!!!
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 16:46   #44
Sunrise_23
Raczkowanie
 
Avatar Sunrise_23
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 198
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Cytat:
Ja osobiście, prawdopodobnie oddałabym maleństwo do adopcji jakiemuś bezdzietnemu małżeństwu i dała sobie druga szansę na życie
Ciekawe, co byś powiedziała swojemu dziecku, gdyby Cię kiedyś odszukało... Mama chciała dać sobie drugą szansę na życie. Bez ciebie. Ty byłbyś tylko balastem.
Sunrise_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 19:34   #45
Rogalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Jesli to mialby byc slub koscielny to przede wszystkim ksiadz powinien uswiadomic tej dziewczynie na rozmowie przy spisywaniu protokolu przedslubnego, ze SLUB z osoba uzalezniona np. od alkoholu, seksu,narkotykow, hazardu, itd. bedzie NIEWAZNY. Alkoholik nie nadaje sie na meza!!!! Wiele dziewczyn, zwlaszcza mieszkajacych na wsiach, gdzie alkoholizm 'kwitnie' ( nie pisze tu o wszystkich wsiach w Polsce, ale znam wiele miejsc, gdzie to jest plaga , w miastach tez nie sa to odosobnione przypadki), wychodza za maz, bo juz ten wiek, bo boja sie staropanienstwa, bo kolezanki juz po slubie a ludzie gadaja. To jest straszne, ale w 21 wieku wiele osob tak wlasnie mysli. Niewazne, ze facet pije bije, byle byl. Te kobiety nie sa swiadome, ze ich malzenstwa nigdy nie istnialy, sa tylko na papierze a dzieci nie maja tu nic do waznosci malzenstwa.

Znam kilka dziewczyn, co dziwne, madrych, po studiach, z wielkich miast i malych wsi, (jedna swietnie zarabiajaca,finansowo niezalezna, z wlasna firma), ktore teraz walcza o odzyskanie siebie, szacunku do siebie i rownowagi po toksycznych, dlugoletnich zwiazkach. Nie kazda byla bita, ale kazda byla psychicznie dreczona.

Nie jest latwo przejrzec na oczy, takie kobiety sa zaslepione, nie mysla racjonalnie i zadne argumenty do nich nie trafiaja, one sie boja zmieniac cokolwiek, nie maja na to sily, usprawiedliwiaja swoich tyranow, sa po prostu uzaleznione. Trzeba chyba siegnac dna ( jedna maz chcial udusic, kazdy zdradzal, pil a nawet cpal) , aby sie 'obudzic', jesli to 'dno' wczesniej nie zabije. Takie kobiety potrzebuja psychologa i wsparcia najblizszych, gorzej jesli rodzice sa nierozsadni i maja moralnosc pani Dulskiej.

Mam nadzieje, ze autorka tego watku powiedziala rodzicom prawde i slub zostal odwolany.

Dziewczyny jesli macie kontakt z takimi osobami nie zostawiajcie ich samych, niech wiedza, ze maja w was wsparcie. A jesli doszlo juz do slubu, bo ciaza, bo wstyd przed ludzmi ( rece opadaja) to jeszcze nic straconego.

Pozdrawiam serdecznie
Rogalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 15:15   #46
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Cytat:
Napisane przez Rogalia Pokaż wiadomość
Jesli to mialby byc slub koscielny to przede wszystkim ksiadz powinien uswiadomic tej dziewczynie na rozmowie przy spisywaniu protokolu przedslubnego, ze SLUB z osoba uzalezniona np. od alkoholu, seksu,narkotykow, hazardu, itd. bedzie NIEWAZNY. Alkoholik nie nadaje sie na meza!!!! Wiele dziewczyn, zwlaszcza mieszkajacych na wsiach, gdzie alkoholizm 'kwitnie' ( nie pisze tu o wszystkich wsiach w Polsce, ale znam wiele miejsc, gdzie to jest plaga , w miastach tez nie sa to odosobnione przypadki), wychodza za maz, bo juz ten wiek, bo boja sie staropanienstwa, bo kolezanki juz po slubie a ludzie gadaja. To jest straszne, ale w 21 wieku wiele osob tak wlasnie mysli. Niewazne, ze facet pije bije, byle byl. Te kobiety nie sa swiadome, ze ich malzenstwa nigdy nie istnialy, sa tylko na papierze a dzieci nie maja tu nic do waznosci malzenstwa.

Znam kilka dziewczyn, co dziwne, madrych, po studiach, z wielkich miast i malych wsi, (jedna swietnie zarabiajaca,finansowo niezalezna, z wlasna firma), ktore teraz walcza o odzyskanie siebie, szacunku do siebie i rownowagi po toksycznych, dlugoletnich zwiazkach. Nie kazda byla bita, ale kazda byla psychicznie dreczona.

Nie jest latwo przejrzec na oczy, takie kobiety sa zaslepione, nie mysla racjonalnie i zadne argumenty do nich nie trafiaja, one sie boja zmieniac cokolwiek, nie maja na to sily, usprawiedliwiaja swoich tyranow, sa po prostu uzaleznione. Trzeba chyba siegnac dna ( jedna maz chcial udusic, kazdy zdradzal, pil a nawet cpal) , aby sie 'obudzic', jesli to 'dno' wczesniej nie zabije. Takie kobiety potrzebuja psychologa i wsparcia najblizszych, gorzej jesli rodzice sa nierozsadni i maja moralnosc pani Dulskiej.

Mam nadzieje, ze autorka tego watku powiedziala rodzicom prawde i slub zostal odwolany.

Dziewczyny jesli macie kontakt z takimi osobami nie zostawiajcie ich samych, niech wiedza, ze maja w was wsparcie. A jesli doszlo juz do slubu, bo ciaza, bo wstyd przed ludzmi ( rece opadaja) to jeszcze nic straconego.

Pozdrawiam serdecznie
też mam nadzieję że ślub został odwołany -chociaż w to nie wierzę
sama jestem w trakcie stwierdzenia nieważności ślubu( z innych przyczyn niż autorka wątku ) i odnośnie Twojej wypowiedzi Rogalia to ostatnio usłyszałam od pełnomocnika że ksiądz w sądzie biskupim ma podejście do takich spraw że skoro małżeństwo zostało zawarte to choćby się paliło waliło ..itp to musi trwać szczęka mi opadła ...
znam dziewczynę która była gnębiona psychicznie itp również starała się o stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego -jej mąż nie pojawiał się na sprawach(olał to)
koniec końców dostała to stwierdzenie ale z jej winy i gdzie tu sprawiedliwość........
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2011-07-22 o 15:27
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 21:12   #47
Rogalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Mg78 rece mi opadaja w takich sytuacjach. Nie wiem, gdzie ci ksieza studiowali i jaka maja swiadomosc moralna, ale to jest bardzo niebezpieczne i krzywdzace wobec ludzi. Wiem, ze sa tez inne przypadki, gdzie ludzie chwala sie, ze za pieniadze ' moga otrzymac papier o niewaznosci malzenstwa', albo jak to mowia o rozwodzie, ktory w kosciele nie istnieje. Kazda z tych postaw jest gorszaca.
Zamiatanie brudow pod dywan, to nie jest wyjscie.

Lepiej sie uwolnic z chorego zwiazku przyjmujac wine na siebie, niz w tym piekle trwac. Tylko gdzie tu sprawiedliwosc?
Twoja kolezanka nie bedzie miala latwo w tej sytuacji przy zawieraniu nowego malzenstwa, ale da rade. Tylko, zeby teraz wybrala madrze. Takie praktyki niestawiania sie w sadzie sa czeste, teoretycznie dziala to na korzysc drugiej strony, ale to tylko teoria. Powolaj jak najwiecej swiadkow i zbierz wszelkie mozliwe dowody.

Mam nadzieje, ze dasz rade sie z tym uporac, w miare szybko. Nie wiem skad jestes, ale znam jednego ksiedza, ktory jest ekspertem w prawie kanonicznym. Wiele osob pytalo go o rade, on nie lubi lania wody. Nie mieszkam w Polsce od kilku lat, wiec stracilam z nim kontakt dawno temu, ale to jest znany wykladowca i co wazne jeszcze zyje - franciszkanin prof. O. Wenanty Zubert z Katowic Panewnik. To bardzo wazne wiedziec na czym sie 'stoi'.

Zycze powodzenia
Rogalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 22:09   #48
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Cytat:
Napisane przez Rogalia Pokaż wiadomość
Mg78 rece mi opadaja w takich sytuacjach. Nie wiem, gdzie ci ksieza studiowali i jaka maja swiadomosc moralna, ale to jest bardzo niebezpieczne i krzywdzace wobec ludzi. Wiem, ze sa tez inne przypadki, gdzie ludzie chwala sie, ze za pieniadze ' moga otrzymac papier o niewaznosci malzenstwa', albo jak to mowia o rozwodzie, ktory w kosciele nie istnieje. Kazda z tych postaw jest gorszaca.
Zamiatanie brudow pod dywan, to nie jest wyjscie.

Lepiej sie uwolnic z chorego zwiazku przyjmujac wine na siebie, niz w tym piekle trwac. Tylko gdzie tu sprawiedliwosc?
Twoja kolezanka nie bedzie miala latwo w tej sytuacji przy zawieraniu nowego malzenstwa, ale da rade. Tylko, zeby teraz wybrala madrze. Takie praktyki niestawiania sie w sadzie sa czeste, teoretycznie dziala to na korzysc drugiej strony, ale to tylko teoria. Powolaj jak najwiecej swiadkow i zbierz wszelkie mozliwe dowody.

Mam nadzieje, ze dasz rade sie z tym uporac, w miare szybko. Nie wiem skad jestes, ale znam jednego ksiedza, ktory jest ekspertem w prawie kanonicznym. Wiele osob pytalo go o rade, on nie lubi lania wody. Nie mieszkam w Polsce od kilku lat, wiec stracilam z nim kontakt dawno temu, ale to jest znany wykladowca i co wazne jeszcze zyje - franciszkanin prof. O. Wenanty Zubert z Katowic Panewnik. To bardzo wazne wiedziec na czym sie 'stoi'.

Zycze powodzenia
Witaj ,dziękuję ja też mam nadzieję że szybko się z tym uporam ,czekam teraz na datę przesłuchania w sadzie biskupim.Z zakresu prawa kanonicznego mam pomoc swojego pełnomocnika jest to osoba zatwierdzona przez biskupa więc co za tym idzie kompetentna .
Wcześniej nie miałam do czynienia z tego typu sprawami ale ten pełnomocnik uświadomił mi parę spraw ;nawet w takich sądach istnieje przekupstwo i można wygrać za pieniądze ,mój pełnomocnik jest jeszcze młodą osobą i wydaje mi się że nie przesiąkniętą tym całym światem i sam próbował z tym walczyć ale został "uciszony" .Jak takie rzeczy słyszę to ręce mi znowu opadają i wyć się chce............jeszcze zrozumiem w sądzie cywilnym ale w sądzie biskupim Studia studiami ale w grę wchodzi sumienie moralność to jest klucz do wszystkiego

No cóż ja będę liczyła na siebie i po troszku na świadków -mam obawy że ex będzie nie fer postępował ma znajomych wśród księży bstawił się rodziną (to on złożył pozew do sądu ) -stąd też pełnomocnik u mnie,nie ma żadnych znajomości i oparcia-ale mogę liczyć na pomoc z zakresu prawa kanonicznego ,pomagał mi w napisaniu odpowiedzi na jego wniosek wybraliśmy to co istotne- i przede wszystkim będę się broniła prawdą nie mam zamiaru wypierać się czegoś co było ,nie mam zamiaru kłamać,ze świadkami też nie mamy wspólnych wersji bajek układanych na poczekaniu-przez to wiem że będę miała czyste sumienie

Co do koleżanki -jest już w drugim związku ma dwoje cudownych dzieciaków ,sprawę ona składała do sądu już jak była z obecnym mężem wtedy narzeczonym ,ze względu na jego rodzinę która nie dopuszczała że Ślubu kościelnego nie będzie.

trochę się rozpisałam .....serdecznie pozdrawiam Rogalio
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 20:16   #49
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

odejdź od niego póki czas.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl

Edytowane przez elkiza81
Czas edycji: 2011-07-25 o 20:19
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 06:29   #50
tamarajelcyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Jak się skończyła ta sprawa? Urwisku, odwołałaś??
tamarajelcyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 12:29   #51
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

jak się skończyło?
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 08:48   #52
Calipso88
Zadomowienie
 
Avatar Calipso88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 1 253
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

też jestem ciekawa jakie było zakończenie sprawy. Urwisek napisała 12.07 że za 2 tygodnie ślub czyli najpóźniej 30. VII musiało być po wszystkim.... tylko jak!?
__________________
"opozycja bzykającego komara też jest opozycją" Kisielewski


RAZEM OD : 3.V 2009r
Calipso88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 18:15   #53
Rogalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Troszke mnie nie bylo, mam nadzieje, ze sprawy poszly do przodu.

Moja droga Mg78, serce zal mi sciska jak czytam o nieuczciwosciach w takich instytucjach. Tego niestety nie zmienimy, bo wszedzie sa tylko ludzie, czesto chciwi i bez wiary, choc teoretycznie powinni byc jej wzorem. Zostaje nam nadzieja w Bogu, ze prawda nas wyzwoli, ze prawda zwyciezy. Cokolwiek by sie dzialo zachowaj spokoj, czesto wlasnie spokoj najbardziej drazni druga strone.

Zycze Ci powodzenia w tej sprawie i wszystkiego dobrego.
Pozdrawiam
Rogalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:40   #54
M_ilkaa
Rozeznanie
 
Avatar M_ilkaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 963
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
Dzięki za rady, w sumie takich się spodziewałam...
Kiedyś też zarzekałam się, że takiego faceta to tylko kopnąć w dupkę, ale jak przyszła miłość to rozumu zabrakło. W sumie nie wiem, czy nie kocham, odkąd jestem w ciąży przestałam brać leki (nerwica i te sprawy), stałam się meeega drażliwa i zastanawiam się czy te wątpliwości nie wynikają z mojego stanu.
To nie jest też tak, że TŻ wychodzi codziennie się napić... Może raz na miesiąc, teraz go chyba próbuję bronić Powiem jak jest - on jest bardzo naiwny, nie umie odmawiać kolegom alkoholu, a jak już da się naciągnąć na jedno piwko, leci kolejne i kolejne.
Wiem, że nie jestem wstanie odwołać tego ślubu, paraliżuje mnie to "co będzie później".
jesteś współuzależniona na 10000%
__________________
06.04.201022.04.201 108.09.2012
http://s3.suwaczek.com/20120908570813.png
M_ilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 09:29   #55
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

niestety... urwisek nie odwołała ślubu.... już teraz pisze o depresji... smutne to jak diabli...

tu dalszy ciąg historii
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=555976
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 18:06   #56
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Odwołać ślub dwa tygodnie przed?

Ja pierniczę, co za głupota... SZKODA MI DZIECKA.
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.