Żłobek Gliwice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-09, 10:16   #1
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487

Żłobek Gliwice


Dzień dobry,

czy są tu rodzice z Gliwic korzystający z opieki żłobka ? Czy korzystacie z usług żłobka miejskiego czy prywatnego ? Jaka jest Wasza opinia i Wasze doświadczenie ? Mam złożone dokumenty do żłobka miejskiego, ale w zasadzie nie wiem jakie mam szanse na przyjęcie mojego synka, nie wiem nawet jakie są tam wymagane opłaty - na stronie internetowej są wskazane widełki zależne od wynagrodzenia. Pisałam nawet maila do dyrekcji, ale zostałam poinformowana, że opłaty są sprawą "bardzo indywidualną". Spotkałam się również z opiniami, że w Gliwicach bardziej "opłaca się" zapisać dziecko do żłobka prywatnego niż miejskiego. Będe wdzięczna za każdą informację
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 16:38   #2
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Żłobek Gliwice

Cytat:
Napisane przez Pat1988 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

czy są tu rodzice z Gliwic korzystający z opieki żłobka ? Czy korzystacie z usług żłobka miejskiego czy prywatnego ? Jaka jest Wasza opinia i Wasze doświadczenie ? Mam złożone dokumenty do żłobka miejskiego, ale w zasadzie nie wiem jakie mam szanse na przyjęcie mojego synka, nie wiem nawet jakie są tam wymagane opłaty - na stronie internetowej są wskazane widełki zależne od wynagrodzenia. Pisałam nawet maila do dyrekcji, ale zostałam poinformowana, że opłaty są sprawą "bardzo indywidualną". Spotkałam się również z opiniami, że w Gliwicach bardziej "opłaca się" zapisać dziecko do żłobka prywatnego niż miejskiego. Będe wdzięczna za każdą informację
Ze żłobkami miejskimi jest u nas w mieście koszmar, bo 4 na takie duże miasto i to rozsiane na 4 stronach świata.... Ja starszego syna posyłałam do Akuku na Trynku, polecali mi też Miasteczko Dzieci n koło nowego światu. Spróbuj tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 07:32   #3
Pat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 487
Dot.: Żłobek Gliwice

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja starszego syna posyłałam do Akuku na Trynku, polecali mi też Miasteczko Dzieci n koło nowego światu. Spróbuj tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zapisałam synka do Akuku zrobiłam to niestety dosyć późno, w związku z tym nie wiem jakie mam szanse na przyjęcie bo tam jest chyba limit 40 dzieci z tego co kojarzę. A pamiętasz ile czasu przed oczekiwanym przyjęciem zapisywałaś tam synka ? Byłaś zadowolona z opieki tej placówki ?
Pat1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 11:50   #4
Kocurek_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 10
Dot.: Żłobek Gliwice

Czy w żłobkach z których korzystacie, jest zabronione przynoszenie pluszowych zabawek? Będąc mamą już kolejny raz, pierwszy raz spotkałam się z zakazem przynoszenia pluszaka do żłobka. Ten pingwin xxx jest zwykłym pluszakiem, nie wiem skąd taki pomysł, że nie można przynosić pluszaka.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-02-21 o 13:54 Powód: link
Kocurek_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-21 12:50:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.