Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-10, 17:20   #1021
natalia90210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Witam!
prawie 2tygodnie temu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, był to sex przerywany, wyjął w odpowiednim momenci. Kochaliśmy się kiedy miałam dni płodne, a co najlepsze szczytowanie. Wczoraj nad ranem budziłam się co 15min siku.. MIałam bardzo duże ciśnienie na sikanie lecz dużo nie sikałam ale po chwili to samo.. Czy to może coś oznaczać? Czy to tylko być może zwykłe przeziębienie pęcherza?
natalia90210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:28   #1022
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez natalia90210 Pokaż wiadomość
Witam!
prawie 2tygodnie temu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, był to sex przerywany, wyjął w odpowiednim momenci. Kochaliśmy się kiedy miałam dni płodne, a co najlepsze szczytowanie. Wczoraj nad ranem budziłam się co 15min siku.. MIałam bardzo duże ciśnienie na sikanie lecz dużo nie sikałam ale po chwili to samo.. Czy to może coś oznaczać? Czy to tylko być może zwykłe przeziębienie pęcherza?
Skoro uprawiałaś seks bez zabezpieczenia w dni płodne to możesz być w ciąży. Przed wytryskiem u faceta wydziela się preejakulat, w którym mogą być żywe plemniki, które w bardzo korzystnym środowisku w pochwie, jakie panuje podczas dni płodnych, mogą przeżyć i Cię zapłodnić. Jak nie dostaniesz okresu w terminie to zrób test.
A swoją drogą - szkoda Wam kasy na prezerwatywy?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:32   #1023
natalia90210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

eh.. okres powinam dostać za 8dni, mam jednak nadzieję, ze dostanę i będzie w porządku, a co z tym sikaniem? Mariamarysienka wiesz... chciała, ale mój chłopak nie lubi, a tabletkami nie chcę się faszerować, a chcę aby przyjemność była dla mnie jak i dla niego...
natalia90210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:33   #1024
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez agata8899 Pokaż wiadomość
pojde na badanie kwrii jutro,a myslicie ze odwolac dzisiejsza wizyte?
Cytat:
Napisane przez agata8899 Pokaż wiadomość
dzwonilam i mowil mi ze to mozliwezeporonienie i mam przyjsc...

Daj znać po wizycie
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:35   #1025
natalia90210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Skoro uprawiałaś seks bez zabezpieczenia w dni płodne to możesz być w ciąży. Przed wytryskiem u faceta wydziela się preejakulat, w którym mogą być żywe plemniki, które w bardzo korzystnym środowisku w pochwie, jakie panuje podczas dni płodnych, mogą przeżyć i Cię zapłodnić. Jak nie dostaniesz okresu w terminie to zrób test.
A swoją drogą - szkoda Wam kasy na prezerwatywy?
eh.. okres powinam dostać za 8dni, mam jednak nadzieję, ze dostanę i będzie w porządku, a co z tym sikaniem? Mariamarysienka wiesz... chciała, ale mój chłopak nie lubi, a tabletkami nie chcę się faszerować, a chcę aby przyjemność była dla mnie jak i dla niego...
natalia90210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:36   #1026
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez natalia90210 Pokaż wiadomość
eh.. okres powinam dostać za 8dni, mam jednak nadzieję, ze dostanę i będzie w porządku, a co z tym sikaniem? Mariamarysienka wiesz... chciała, ale mój chłopak nie lubi, a tabletkami nie chcę się faszerować, a chcę aby przyjemność była dla mnie jak i dla niego...
Z takim podejściem, to będziesz miała przyjemnośc jak zajdziesz w ciążę. Bo to słaba metoda. Sikanie może oznaczać problemy z pęcherzem. Zaczekaj do @, zrób test. Na objawy ciążowe trochę za wcześnie. Ale, kto wie.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:42   #1027
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez natalia90210 Pokaż wiadomość
eh.. okres powinam dostać za 8dni, mam jednak nadzieję, ze dostanę i będzie w porządku, a co z tym sikaniem? Mariamarysienka wiesz... chciała, ale mój chłopak nie lubi, a tabletkami nie chcę się faszerować, a chcę aby przyjemność była dla mnie jak i dla niego...
Ciekawe w takim razie czy Twój chłopak lubi opiekę nad dziećmi? Jeśli nie chcesz zajść w ciążę to musicie wybrać jakąś metodę antykoncepcji. Może sprawdziłby się u Was NPR? To jest metoda wyznaczania dni płodnych i niepłodnych za pomocą obserwacji śluzu i pomiaru temperatury, przy prawidłowym stosowaniu daje praktycznie 100% pewności. Tylko tutaj trzeba poświęcić trochę czasu, ale moim zdaniem warto, jeśli nie chcecie tabletek ani prezerwatyw.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 17:45   #1028
natalia90210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Z takim podejściem, to będziesz miała przyjemnośc jak zajdziesz w ciążę. Bo to słaba metoda. Sikanie może oznaczać problemy z pęcherzem. Zaczekaj do @, zrób test. Na objawy ciążowe trochę za wcześnie. Ale, kto wie.
też mi się wydaję, że na objawy za wcześnie, poza tym czytałam o sikaniu jako o objawach i to dopiero występuję w 6miesiącu ciązy...
z takim podejściem? co masz na myśli? Owszem planuję mieć dzieci, ale na razie nie teraz, trzeba zapewnić najpierw byt a potem planowanie..

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ciekawe w takim razie czy Twój chłopak lubi opiekę nad dziećmi? Jeśli nie chcesz zajść w ciążę to musicie wybrać jakąś metodę antykoncepcji. Może sprawdziłby się u Was NPR? To jest metoda wyznaczania dni płodnych i niepłodnych za pomocą obserwacji śluzu i pomiaru temperatury, przy prawidłowym stosowaniu daje praktycznie 100% pewności. Tylko tutaj trzeba poświęcić trochę czasu, ale moim zdaniem warto, jeśli nie chcecie tabletek ani prezerwatyw.
Tłumaczyłam mu, że mam dni płodne i właśnie jak wspomniałaś wcześniej o śluzie no ale.. wyszło jak wyszło. Owszem lubi dzieci tylko co by było jakby to było nasze dziecko... Dzięki za radę chyba tego spróbuję...
natalia90210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 17:45   #1029
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez natalia90210 Pokaż wiadomość
też mi się wydaję, że na objawy za wcześnie, poza tym czytałam o sikaniu jako o objawach i to dopiero występuję w 6miesiącu ciązy...
z takim podejściem? co masz na myśli? Owszem planuję mieć dzieci, ale na razie nie teraz, trzeba zapewnić najpierw byt a potem planowanie..
Chyba jednak planujesz, nie zabezpieczając się
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 18:02   #1030
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez natalia90210 Pokaż wiadomość
Tłumaczyłam mu, że mam dni płodne i właśnie jak wspomniałaś wcześniej o śluzie no ale.. wyszło jak wyszło. Owszem lubi dzieci tylko co by było jakby to było nasze dziecko... Dzięki za radę chyba tego spróbuję...
To niech tak nie wychodzi, bo piszesz że nie chcesz dziecka, ale wręcz sama się o nie prosisz. Jeśli masz dni płodne i nie stosujecie zabezpieczeń, to musisz twardo powiedzieć NIE i nie ma przeproś, że chłopak ma chcicę.
Na wizażu poszukaj wątku o NPR, albo zwróć się do Chatul o pomoc, jest świetną specjalistką jeśli chodzi o tą metodę antykoncepcji.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 18:32   #1031
Livvy20
Przyczajenie
 
Avatar Livvy20
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Problem - okres.

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Testy były z porannego moczu? 2 tygodnie, to już możesz śmigać do lekarza po tabletki na wywołanie. Powodów może być wiele, nie ustalimy tego na forum. Wizyta u lekarz wyjaśni. Mogłabyś jeszcze zrobić betę z krwi, żeby wykluczyć ciążę, ale 2 testy powinny być wiarygodne. Stosunek przerywany, nie jest metodą anty.
Testy robiłam po południu... No cóż, pójdę do lekarza, ale zanim to zrobię jeszcze test rano.
Livvy20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 19:05   #1032
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez natalia90210 Pokaż wiadomość
też mi się wydaję, że na objawy za wcześnie, poza tym czytałam o sikaniu jako o objawach i to dopiero występuję w 6miesiącu ciązy...
z takim podejściem? co masz na myśli? Owszem planuję mieć dzieci, ale na razie nie teraz, trzeba zapewnić najpierw byt a potem planowanie..

...
Jak nie będziesz się zabezpieczać, tylko wyjdzie jak wyjdzie, to będziesz miała dziecko nieplanowane.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 19:20   #1033
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Problem - okres.

Cytat:
Napisane przez Livvy20 Pokaż wiadomość
Testy robiłam po południu... No cóż, pójdę do lekarza, ale zanim to zrobię jeszcze test rano.
Test z pierwszego, porannego moczu jest najbardziej wiarygodny.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:43   #1034
agata8899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

niestety-ciaza biochemiczna. byla ale zle sie zagniezdzila i niestety samoistne poronienie. Lekarz sprawdzil na usg ale juz nic nie widac.Kazal poczekac az sieskonczy okres i rozpoczac probe od nowa. To takie dziwne..Bylam jeszcze pare dni temu w ciazy a juz jej nie ma:C
agata8899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 23:54   #1035
bubaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Witam, nigdy nie sądziłam, że napiszę tutaj...
Zastanawiam się o możliwości ciąży. Nabawiłam się w zeszłym tyg. zapalenia pęcherza i kilka dni później przewiałam dodatkowo nerki, a moja mama mnie straszy, że "gdy ona była w ciąży to też miała problemy z pęcherzem" i zamiast iść do ginekologa to leczyła choroby. No ale przecież miałam miesiączki, a ona dalej "jak babcia była w ciąży to miała krwawienia jeszcze przez 4 mce". Teraz sama nie wiem co myśleć, najlepszym rozwiązaniem byłoby kupić test, lub zrobić z krwi, ale teraz jestem chora.
Prawdopodobne zapłodnienie miałoby miejsce w połowie lutego. Cykle trwają zazwyczaj 30-32 dni, w styczniu spóźnił mi się zaledwie 1 dzień, a w tym nieszczęsnym lutym tydzień, ale jak się pojawił to odetchnęłam z ulgą, bo się pojawił. Ostatni okres pojawił się po 30 dniach, czyli na czas.
Moje miesiaczki trwają 4 dni, niemal zawsze kilka dni przed pojawia się delikatne plamienie, a w pierwszym dniu ból podbrzusza i tak było przy tych 2 ostatnich. Nie mam obfitych miesiączek, zazwyczaj 3-4 dnia nie są tak mocne. W przypadku ostatniej niewielkie plamienie pojawiło się jeszcze w niedzielę.
Czytałam kilka stron postów i wyczytałam, że w krwawieniu podczas ciąży nie pojawiają się skrzepy krwi i ja ich właśnie nie zauważyłam (no chyba, że były bardziej rozdrobnione), a zazwyczaj były.
Nie wiem czy iść jutro zrobić badanie z krwi, bo przyjmuję lek na zapalenie pęcherza, ewentualnie pójść do ginekologa, ale czy to nie będzie za wcześnie by coś mógł stwierdzić, czy po prostu kupić test. Teraz zaczęłam się niepokoić, bo wcześniej uważając krwawienie jako objaw braku ciąży byłam spokojna. Dodatkowo człowiek naogląda się programu "Ciąża z zaskoczenia" i potem dziwne myśli przychodzą do głowy.
bubaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 23:58   #1036
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez bubaxx Pokaż wiadomość
Witam, nigdy nie sądziłam, że napiszę tutaj...
Zastanawiam się o możliwości ciąży. Nabawiłam się w zeszłym tyg. zapalenia pęcherza i kilka dni później przewiałam dodatkowo nerki, a moja mama mnie straszy, że "gdy ona była w ciąży to też miała problemy z pęcherzem" i zamiast iść do ginekologa to leczyła choroby. No ale przecież miałam miesiączki, a ona dalej "jak babcia była w ciąży to miała krwawienia jeszcze przez 4 mce". Teraz sama nie wiem co myśleć, najlepszym rozwiązaniem byłoby kupić test, lub zrobić z krwi, ale teraz jestem chora.
Prawdopodobne zapłodnienie miałoby miejsce w połowie lutego. Cykle trwają zazwyczaj 30-32 dni, w styczniu spóźnił mi się zaledwie 1 dzień, a w tym nieszczęsnym lutym tydzień, ale jak się pojawił to odetchnęłam z ulgą, bo się pojawił. Ostatni okres pojawił się po 30 dniach, czyli na czas.
Moje miesiaczki trwają 4 dni, niemal zawsze kilka dni przed pojawia się delikatne plamienie, a w pierwszym dniu ból podbrzusza i tak było przy tych 2 ostatnich. Nie mam obfitych miesiączek, zazwyczaj 3-4 dnia nie są tak mocne. W przypadku ostatniej niewielkie plamienie pojawiło się jeszcze w niedzielę.
Czytałam kilka stron postów i wyczytałam, że w krwawieniu podczas ciąży nie pojawiają się skrzepy krwi i ja ich właśnie nie zauważyłam (no chyba, że były bardziej rozdrobnione), a zazwyczaj były.
Nie wiem czy iść jutro zrobić badanie z krwi, bo przyjmuję lek na zapalenie pęcherza, ewentualnie pójść do ginekologa, ale czy to nie będzie za wcześnie by coś mógł stwierdzić, czy po prostu kupić test. Teraz zaczęłam się niepokoić, bo wcześniej uważając krwawienie jako objaw braku ciąży byłam spokojna. Dodatkowo człowiek naogląda się programu "Ciąża z zaskoczenia" i potem dziwne myśli przychodzą do głowy.
Moim zdaniem, to Ty nie jesteś w ciąży, tylko masz zakażenie dróg moczowych. A te leki to od lekarza? Czy bez recepty?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 00:01   #1037
bubaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, to Ty nie jesteś w ciąży, tylko masz zakażenie dróg moczowych. A te leki to od lekarza? Czy bez recepty?
Mam zapalenie pęcherza i leki od lekarza. Tyle wiem, a niepokoi mnie ten brak skrzepów i opóźnienie jednej miesiączki.
bubaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:30   #1038
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez bubaxx Pokaż wiadomość
Mam zapalenie pęcherza i leki od lekarza. Tyle wiem, a niepokoi mnie ten brak skrzepów i opóźnienie jednej miesiączki.


Zrób test... uspokoisz się chociaż
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:40   #1039
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Przeszłam z Midiany na Daylette w 1 dniu krwawienia, bo nie trzymały mi cyklu. Niestety w 15 dniu Midiany wzięłam jedna tabletkę Domoxu (tylko tą 1). 23 dnia Daylette odbyłam stosunek bez dodatkowego zabezpieczenia - to był 28.03.
Bardzo dziwnie się czuję - mam stan podgorączkowy, mdłości i jadłowstręt, czuję lekką tkliwość piersi i kłucie w podbrzuszu.

Chciałabym się więc upewnić.
Zrobiłam dziś test ciążowy, ten o czułości 10, wynik negatywny, to 14 dzień od stosunku. Czy jest on już wiarygodny? Czy lepiej powtórzyć za jakiś czas?
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 08:42   #1040
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Najlepiej zrób w dniu spodziewanej miesiączki, lub jeśli zależy Ci na czasie wybierz się na bete.
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:46   #1041
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Krwawienie z ostawienia w tamtym cyklu miałam.
A jest powód, żeby się obawiać, że zabezpieczenia nie było?
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:18   #1042
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez bierdonka Pokaż wiadomość
Krwawienie z ostawienia w tamtym cyklu miałam.
A jest powód, żeby się obawiać, że zabezpieczenia nie było?
Duomox chyba jest na liście leków osłabiających działaie anty. Ale jedna tabletka, potem 7 dni. Moim zdaniem nie ma podstaw do niepokoju. Ale niech się ktoś wypowie, kto był w takiej sytuacji.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:27   #1043
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Jeśli dobrze zrozumiałam to w ostatnim miesiącu, gdy brałaś Midianę wzięłaś Duomox. Wtedy przez kolejnych 7 dni trzeba się dodatkowo zabezpieczać. Jeśli w tym czasie był stosunek bez prezerwatywy to jest ryzyko ciąży. Ale skoro mówisz, że odbyłaś stosunek w następnym miesiącu, już podczas brania Daylette to minęło tyle czasu, że już dawno jesteś dobrze zabezpieczona Także nie ma powodów do obaw, a Twoje objawy mogą świadczyć o przeziębieniu albo osłabieniu.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:28   #1044
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Było dokładnie tak
15 tabletka midiany + 1 tabletka duomoxu
dokończenie opakowania Midiany
3 dnia przerwy krwawienie i wtedy pierwsza tabletka Daylette (jest słabsze od midiany)
23 tabletka Daylette - stosunek
28 tabletka Daylette (czwarta placebo) - krwawienie z odstawienia
dziś - 8 tabletka Daylette - złe samopoczucie, negatywny test ciążowy
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:33   #1045
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

To naprawdę nie masz się czym martwić. Przeczytaj dokładnie ulotkę, ona rozwieje wszelkie wątpliwości.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:34   #1046
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez bierdonka Pokaż wiadomość
Było dokładnie tak
15 tabletka midiany + 1 tabletka duomoxu
dokończenie opakowania Midiany
3 dnia przerwy krwawienie i wtedy pierwsza tabletka Daylette (jest słabsze od midiany)
23 tabletka Daylette - stosunek
28 tabletka Daylette (czwarta placebo) - krwawienie z odstawienia
dziś - 8 tabletka Daylette - złe samopoczucie, negatywny test ciążowy
W takim razie nie stresuj się. Złe samopoczucie spowodowane czymś innym.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:39   #1047
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
To naprawdę nie masz się czym martwić. Przeczytaj dokładnie ulotkę, ona rozwieje wszelkie wątpliwości.
Ulotkę czytałam już tyle razy, że zaraz będę mogła ją jak inwokację recytować.
Co ten stres robi z człowiekiem.
Dziękuję
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:19   #1048
FairyTrixie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Witam wszystkie wizażanki. Może mi pomożecie. W poniedziałek po południu uprawiałam seks, natomiast w czwartek rano odczuwałam bardzo silne bóle w podbrzuszu oraz w dolnej części pleców, także niewielkie kłucie w pochwie (tak jak na okres). Owulację mogłam mieć w dzień odbycia stosunku lub jakieś 2 dni wcześniej. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, która nie pękła, nie zsunęła się, a chłopak nie skończył we mnie. Dodam, że mam zaparcia i bardzo rozciągliwy (na ok. 10-15 cm), białawy śluz. Lekkie bóle w podbrzuszu zaczynały się już wczoraj, tj. w środę wieczorem, natomiast kłucie w pochwie już od poniedziałku. Czy to w ogóle jest możliwe, żeby zapłodnienie tak się objawiało (tak wcześnie)? A jeśli to nie to, to może jest to wynik stresu, lub czegoś innego?
FairyTrixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:32   #1049
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez FairyTrixie Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki. Może mi pomożecie. W poniedziałek po południu uprawiałam seks, natomiast w czwartek rano odczuwałam bardzo silne bóle w podbrzuszu oraz w dolnej części pleców, także niewielkie kłucie w pochwie (tak jak na okres). Owulację mogłam mieć w dzień odbycia stosunku lub jakieś 2 dni wcześniej. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, która nie pękła, nie zsunęła się, a chłopak nie skończył we mnie. Dodam, że mam zaparcia i bardzo rozciągliwy (na ok. 10-15 cm), białawy śluz. Lekkie bóle w podbrzuszu zaczynały się już wczoraj, tj. w środę wieczorem, natomiast kłucie w pochwie już od poniedziałku. Czy to w ogóle jest możliwe, żeby zapłodnienie tak się objawiało (tak wcześnie)? A jeśli to nie to, to może jest to wynik stresu, lub czegoś innego?
Ból brzucha nie jest objawem ciąży, a już na pewno nie 3 dni po stosunku. To nie ciąża.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:42   #1050
FairyTrixie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Właściwie, to 4 dni... na kilku innych forum dziewczyny miały podobne objawy, jednak 5-7 dni po owulacji. Tutaj http://ehealthforum.com/health/after...265208-a1.html wyczytałam, że mogą to być nawet 4 dni, ale z drugiej strony wydaje mi się to odrobinę abstrakcyjne :/
FairyTrixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.