Wasze piersze zmarszczki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-21, 19:34   #1
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811

Wasze pierwsze zmarszczki?


Pamiętacie wasze pierwsze zmarszczki? A może macie je jeszcze przed sobą? W jakim wieku u was się pojawiły? Gdzie na początku?
U mnie, pamiętam, pierwsze drobne linie pod oczami pojawiły sie jakieś trzy lata temu. Teraz w wieku 36 lat mam wysyp wielu drobniutkich lini pod oczami i skóra naraz zrobiła się tam bardzo cieńka. Zastanawiam się czy to przyszedł już ten czas, że teraz zmarchy posypią się lawinowo , bo takie pogorszenie zrobiło mi się w ciagu ostatniego roku. A może to tylko jakieś zaniedbania kosmetyczne lub zywieniowe? Jak to u was było?
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 20:12   #2
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Wasze piersze zmarszczki?

Witam Kavalo, ja mam 34 lata i jeszcz 2 lata temu nie miałam zmarszczek, jedynie te śmieszki przy oczach. A w zeszłym roku nagle wyrąbały mi sie zmarchy od nosa do ust, pod oczami też, na dekoldzie, no masakra. A dopiero w tym roku trafiłam na to przewspaniałe forum i zaczęłam się kwasic i retinoidowac i suplementowac, no lepiej późno niż wcale. Może na późniejszą starośc (za jakieś 5 lat ) będzie widac efekty dzisiejszych starań. Generalnie - słońce mój wróg. Trudno. A najbardziej mnie złości, jak ludzie (tzn. moja teściowa) mówią mi prosto w oczy:niee, ty nie masz ani jednej zmarszczki! Potrafię prawdę o sobie przyjąc naklatę, a co! Btw: robisz jakąś gimnastykę twarzy? Zapobiegającą schomiczeniu?
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 09:16   #3
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Wasze piersze zmarszczki?

Widacznie taka już natura tych zmarchów, że napadają nagle, mam nadzieję, że to nie będzie się w takim tempie teraz pogarszać, a trochę postoi w miejscu.
Ja zaś żałuje, że się wcześniej nie filtrowałam. Gdzieś wyczytałam, że większość zmarchów pochodzi z fotostarzenia, a gdyby nie słońce, to piersze zmarszczki pojawiłyby się dopiero po sześćdziesiątce.
Nie robię, żadnej gimnastyki, a chyba powinnam, bo moja mama w wieku ok60 ma dość pokaźne chomiki, to może być genetyczne. A masz jakieś linki do takiej gimnastyki?
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 12:50   #4
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Wasze piersze zmarszczki?

Oj, chyba slonce, slonce - glowny winowajca. Ja mam 35 lat i ani jednej zmarszczki poki co (oczywiscie, mimiczne sa, ale tylko wtedy gdy sie smieje) Zawsze jednak uciekalam przed sloncem, bo balam sie piegow. Niestety, opalam sie w kropeczki wiec wolalam wcale tego nie robic. Teraz sie z tego ciesze choc cale lata wczesniej plakalam
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 11:39   #5
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Wasze piersze zmarszczki?

Moje pierwsze zmarszczki przede wszystkim mimiczne pojawiły się bardzo szybko chyba w wieku ok.23-24 lat. Tak , tak szybko;(. Gdy się śmieję bardzo je widać. Winą obarczam rzecz jasna słońce, nie noszenie okularów przecisłonecznych, brak nawilżania no ale genetyka tu także ma duże znaczenie. Obecnie skończyłam 30 lat i mam wrażenie że wyglądam lepiej niż w wieku 25 lat no własnie przez to nawilżanie, ochronę itd.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 13:21   #6
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Wasze piersze zmarszczki?

Ja mam 31 lat i na razie dwie lekko zarysowane krechy w poprzek czoła, owszem powinnam pamiętać aby go nie marszczyć ale...
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 11:58   #7
SK77
Raczkowanie
 
Avatar SK77
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 77
Send a message via Skype™ to SK77
Dot.: Wasze piersze zmarszczki?

Witam wszystkie "pomarszczone".U mnie bardzo wczesnie pojawily sie poprzeczne linie na czole,mam tez te lwie zmarchy i niestety ale pod oczami tez juz widac jak sie usmiecham.Dodam tylko ze w sierpniu skoncze 30 lat.
__________________
Jutro bedzie lepiej
SK77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 18:06   #8
pestka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wasze piersze zmarszczki?

Mi ostatnio pojawily sie leciutkie zmarszczki w kacikach oczu, strasznie sie tym przejelam i poszukalam na necie. Znalazlam sklepik, w ktorym sprzedaja tanio zielona glinke, wczesniej zamowilam bezplatna probke. Nie wiem czy jeszcze maja, Powiem wam, ze nawet dziala a myslalam, ze kit. Jak ktos bedzie chcial to podam linka sklepu na gg 8034342
pestka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 13:14   #9
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Wasze piersze zmarszczki?

Cytat:
Napisane przez ewunia2 Pokaż wiadomość
Obecnie skończyłam 30 lat i mam wrażenie że wyglądam lepiej niż w wieku 25 lat no własnie przez to nawilżanie, ochronę itd.
O, ja też sądzę, że mam dużo lepszą cerę niż gdy byłam młodsza, wolę te moje zmarszczki niż twarz całą w pryszczach. Walka ze zmarszczkami, mimo, że zawsze przegrana, jest o wiele przyjemniejsza, niż zmaganie się z trądzikiem.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 20:54   #10
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Wasze piersze zmarszczki?

Mam 28 lat i juz pierwsze zmarszczki- mimiczne, wokol oczu.... zeby to chociaz takie promyki byly :/ ale moje to troche tak poziomo wychodza i zadne nawilzanie nie pomoze, bo ja bardzo lubie sie smiac ...
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 21:37   #11
aleka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 26
Dot.: Wasze piersze zmarszczki?

Jeju!Kobity,dajcie sobie spokój!Zmarszczki to nie koniec świata!Miejcie je gdzieś!
aleka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 18:17   #12
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Wasze piersze zmarszczki?

Cytat:
Napisane przez aleka33 Pokaż wiadomość
Jeju!Kobity,dajcie sobie spokój!Zmarszczki to nie koniec świata!Miejcie je gdzieś!
Na razie mamy je na twarzy. W zasadzie wiele rzeczy tu omawianych końcem świata nie jest, ale podyskutować i wymienić wrażenia można...
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:21   #13
SK77
Raczkowanie
 
Avatar SK77
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 77
Send a message via Skype™ to SK77
Dot.: Wasze piersze zmarszczki?

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Na razie mamy je na twarzy. W zasadzie wiele rzeczy tu omawianych końcem świata nie jest, ale podyskutować i wymienić wrażenia można...

Co racja to racja .

Gdyby nie byl to tak wazny temat to nie powstaloby tak wiele kosmetykow(nie mowiac o zabiegach)przeciw-zmarszczkowych.
Byl okres czasu ze sie zamartwialam nimi,teraz akceptuje te ktore juz sa i zapobiegam tym przyszlym.
__________________
Jutro bedzie lepiej
SK77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 00:24   #14
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wasze piersze zmarszczki?

Jestem przed 30-stką i zauważyłam u siebie zmarszczki wokół oczu.Najbardziej są podkreślone kiedy mam na sobie makijaż i się mocno usmiecham.Wtedy automatycznie podniesione policzki uwidaczniają krechy, ale mam to... gdzieś.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.