Jaki podgrzewacz do pokarmu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 09:19   #31
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jaki podgrzewacz do pokarmu?

Ja mam Babyono, podgrzewacz elektryczny. Działa bez zarzutów. Ma regulacje temp: poziomy dla butelki od 1-3 i dla słoiczków od 4-6. Wode do MM podgrzewa mi w ok 3 minuty (stopień 2), słoiczek z lodówki daje na 4 i jest ok. Cena jak najbardziej przystępna. Miałam to szczęście, że odkupiłam od kogoś za 20 pln a w sklepach chodzi za jakieś 60 pln. Jestem kolejną użytkowniczką, zatem potwierdzam tylko jego trwałość . Dla niektórych kabel może być za krótki....ale to kwestia indywidualna...


Wygląda tak: http://mlekolandia.pl/podgrzewacze-d...FYlF3godmk0Aog
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2014-01-21 o 09:20
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 16:16   #32
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: Jaki podgrzewacz do pokarmu?

Proszę o pomoc doświadczone mamy, bo albo ja nie rozumiem idei działania podgrzewacza albo kupiłam wadliwy sprzęt.

Wlewam wodę do podgrzewacza, włączam do kontaktu i nastawiam odpowiednią temperaturę (np 40 stopni). Zapala się lampka. No i wkładam butelkę z wodą do podgrzewacza. No i teraz - czy w waszych podgrzewaczach jest jakiś sygnał że woda/mleko w butelce zostały nagrzane do odpowiedniej temperatury? Czy trzeba samemu to kontrolować?
Jak działa w nich termostat? Czy jeśli zostawię tą butelkę w podgrzewaczu to będzie on mi utrzymywać temperaturę wody/mleka cały czas?
__________________
05.03.2014. - Gabryś
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:02   #33
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jaki podgrzewacz do pokarmu?

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Wlewam wodę do podgrzewacza, włączam do kontaktu i nastawiam odpowiednią temperaturę (np 40 stopni). Zapala się lampka. No i wkładam butelkę z wodą do podgrzewacza. No i teraz - czy w waszych podgrzewaczach jest jakiś sygnał że woda/mleko w butelce zostały nagrzane do odpowiedniej temperatury? Czy trzeba samemu to kontrolować?
Jak działa w nich termostat? Czy jeśli zostawię tą butelkę w podgrzewaczu to będzie on mi utrzymywać temperaturę wody/mleka cały czas?
Sądzę, że wszystko zależy jaki dokładnie masz podgrzewacz. Mój nie dawał znać, że woda w butelce ma już 40 stopni - wsadzałam, dawałam chwilę potrzebną na ogrzanie, sprawdzałam czy juz i tyle. Utrzymywał natomiast zadana temperaturę przez cały czas.
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 06:42   #34
2fast4u
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podgrzewacz do pokarmu?

Ag9, mój podgrzewacz działa w ten sposób: Wlewasz wodę do butelki, wstawiasz ją do podgrzewacza i do tej ilości wody wlewasz odpowiednią ilość wody do samego podgrzewacza (tak, żeby butelka stała, a nie pływała). Wtedy dopiero przekręcasz pokrętło na podgrzewanie. Jeśli lampka zapali się na zielono, oznacza to, że woda w butelce ma odpowiednią temperaturę. Jeśli życzysz sobie podać mleko za 30 min, bo akurat dziecko śpi, to zostawiasz butelkę we włączonym podgrzewaczu i do momentu jego wyłączenia woda w butelce będzie cały czas utrzymywana w tej temperaturze.

Ja mam podgrzewacz Lovi
2fast4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 09:44   #35
yZa90210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
Dot.: Jaki podgrzewacz do pokarmu?

mój podgrzewacz też nie daje znać, ale mi to w ogóle nie przeszkadza. Ja zawsze mam butelkę w podgrzewaczu, wkładam ja zawczasu i sobie stoi aż będzie potrzebna
yZa90210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 10:21   #36
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: Jaki podgrzewacz do pokarmu?

Dzięki za podpowiedzi, muszę wypróbować, bo byłam pewna że jak lampka gaśnie to woda jest już gotowa. Ale chyba faktycznie on nie sygnalizuje tego że nagrzał wodę, zostawię więc tę butelkę na dłużej i będę sprawdzać.
Mam podgrzewacz Tufi.
__________________
05.03.2014. - Gabryś
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-27 11:21:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.