czy czytacie blogi? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-30, 20:17   #31
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: czy czytacie blogi?

Od czasu do czasu podczytuję blogi kulinarne. Kiedyś czytałam te modowe, ale teraz to już mi się znudziły, głównie reklamy i nic więcej ciekawego.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 21:18   #32
Shasta
Przyczajenie
 
Avatar Shasta
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 3
Smile Dot.: czy czytacie blogi?

Czytam blogi, ale raczej nie o modzie i kosmetykach. Polecam gorąco Oazę Językową - jest wspaniała. Nie znam lepszego bloga. Nocna Sowa także jest świetna, ale to są akurat blogi dla ludzi, których języki obce ciekawią.
A, jest jeszcze karaboska <3
Zapraszam do mnie http://vvss.wordpressy.pl - świeżo założony blog. Z góry dziękuję.
Shasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:06   #33
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: czy czytacie blogi?

Dokładnie takiego wątku szukałam, bo przez ostatnie tygodnie (sama prowadzę bloga), zastanawiałam się, dlaczego ludzie tak właściwie czytają blogi.
Jakbyście miały chwilę by dołożyć swoją opinię (stworzyłam w tym celu krótkie badanie, bo naprawdę chciałabym to wiedzieć ) będzie mi niezmiernie miło, a myślę, że wielu blogerów na tym skorzysta, by wyjść na przeciw swoim czytelnikom: http://t.co/9ijlTZRkAm
Od razu uprzedzam, robię to wyłącznie dla siebie, jednak z korzyścią dla wielu blogerów
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:45   #34
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: czy czytacie blogi?

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Dokładnie takiego wątku szukałam, bo przez ostatnie tygodnie (sama prowadzę bloga), zastanawiałam się, dlaczego ludzie tak właściwie czytają blogi.
Jakbyście miały chwilę by dołożyć swoją opinię (stworzyłam w tym celu krótkie badanie, bo naprawdę chciałabym to wiedzieć ) będzie mi niezmiernie miło, a myślę, że wielu blogerów na tym skorzysta, by wyjść na przeciw swoim czytelnikom: http://t.co/9ijlTZRkAm
Od razu uprzedzam, robię to wyłącznie dla siebie, jednak z korzyścią dla wielu blogerów
Zrobione
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 13:26   #35
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: czy czytacie blogi?

czytam i przegladam. Lubie blogi z innych krajow, aby zobaczyc jak ludzie zyja. Lubie ladne zdjecia i czesto wlasnie przegladam zdjecia. Nie lubie dlugich wpisow. Blogi to dla mnie skupisko informacji, warto przejrzec wiele, aby wyrobic sobie jakas opnie na Jakis temat.
Czesto znajdujemy blogi sponsorwane, produkty sa wychwalane pod niebiosa, tylko dlatego, ze ktos je za darmo Dostal.

Gdy zaczelam moja przygode z blogami oczywiscie tego nie wiedzialam. Dziwilo, mnie ze ktos kupuje 2-3 razy w miesiacu nowy podklad, czy tusz do rzes. ja uzywam Taki Produkt czasami caly ROK
Dlatego warto zaglebic sie w kilka postow, aby stwierdzic jakie intencje ma piszaca osoba.
Lubie blogi kulinarne, kosmetyczne (ale z umiarem) i podroznicze.
Modowe blogi nie interesuja mnie wcale.
Uwazam, ze z blogow dowiem sie wiecej niz z kobiecych czasopism.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 13:29   #36
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: czy czytacie blogi?

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
czytam i przegladam. Lubie blogi z innych krajow, aby zobaczyc jak ludzie zyja. Lubie ladne zdjecia i czesto wlasnie przegladam zdjecia. Nie lubie dlugich wpisow. Blogi to dla mnie skupisko informacji, warto przejrzec wiele, aby wyrobic sobie jakas opnie na Jakis temat.
Czesto znajdujemy blogi sponsorwane, produkty sa wychwalane pod niebiosa, tylko dlatego, ze ktos je za darmo Dostal.

Gdy zaczelam moja przygode z blogami oczywiscie tego nie wiedzialam. Dziwilo, mnie ze ktos kupuje 2-3 razy w miesiacu nowy podklad, czy tusz do rzes. ja uzywam Taki Produkt czasami caly ROK
Dlatego warto zaglebic sie w kilka postow, aby stwierdzic jakie intencje ma piszaca osoba.
Lubie blogi kulinarne, kosmetyczne (ale z umiarem) i podroznicze.
Modowe blogi nie interesuja mnie wcale.
Uwazam, ze z blogow dowiem sie wiecej niz z kobiecych czasopism.
Tusz do rzęs powinno się wymieniać akurat dosyć często, mniej więcej co 3 mce - mnożą się w nim bakterie, nie mówiąc o wysychaniu produktu.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 14:02   #37
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: czy czytacie blogi?

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Cytat:
Dokładnie takiego wątku szukałam, bo przez ostatnie tygodnie (sama prowadzę bloga), zastanawiałam się, dlaczego ludzie tak właściwie czytają blogi.
Jakbyście miały chwilę by dołożyć swoją opinię (stworzyłam w tym celu krótkie badanie, bo naprawdę chciałabym to wiedzieć ) będzie mi niezmiernie miło, a myślę, że wielu blogerów na tym skorzysta, by wyjść na przeciw swoim czytelnikom: http://t.co/9ijlTZRkAm
Od razu uprzedzam, robię to wyłącznie dla siebie, jednak z korzyścią dla wielu blogerów
Zrobione
Dziękuję Mam nadzieję, że wyjdzie z tego badania coś naprawdę wartościowego, bo przyznaję - chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o intencjach osób, które czytają blogi - czym się kierują, czego poszukują na blogach jak i u samych autorów, czego im brakuje w polskiej blogosferze to byłby świetny zastrzyk motywacji i inspiracji do dalszych działań.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 19:07   #38
InesInes
Raczkowanie
 
Avatar InesInes
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 86
Dot.: czy czytacie blogi?

Ja bardzo lubię http://www.styloly.com/ i http://fashionelka.pl/ .
InesInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 23:50   #39
s_biela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: czy czytacie blogi?

Czytam i pisze o minimalizmie, czyli jak tu wczesniej wspomniano o organizacji czasu i przestrzeni... (link w stopce)
Czytam czasami kominka, streetfoodpolska, prostyblog, lifeedited, czplicka, hatalska, czesto ogladam nieesia25 i Lise Eldridge
__________________
Minimalizm w praktyce

Edytowane przez s_biela
Czas edycji: 2015-03-10 o 23:55
s_biela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:11   #40
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: czy czytacie blogi?

Cytat:
Napisane przez InesInes Pokaż wiadomość
Ja również podczytuję Elizę Dla mnie to świetny przykład wytrwałości w realizacji swoich celów, przebyła niesamowicie długą drogę w blogowaniu
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 02:09   #41
Victorique
Przyczajenie
 
Avatar Victorique
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 20
Dot.: czy czytacie blogi?

Mnie bardziej interesują blogi fotograficzne i literackie. Sama natomiast tworzę (systematycznie już od prawie pięciu lat) taki, na którym znajdują się opowiadania w stylu "love story" oraz recenzje różnych tematycznie książek.
__________________
Romantyczne opowiadania, recenzje książek i takie tam codzienności http://miye.eu/
Victorique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 13:30   #42
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: czy czytacie blogi?

Nie czytam.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 02:31   #43
Marocco30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 13
Dot.: czy czytacie blogi?

Ja w zasadzie dopiero zaczynam się rozglądać. Swojego bloga, którego piszę z USA założyłam w ramach postanowienia noworocznego, w walce o swoje drugie ja, poza byciem matką.

Trudno jest natrafić jednak na dobre, wartościowe, wciągające blogi, pisane pięknie stylistycznie.
Borykam się, miotam, szukam we mgle tych dobrych.

Raz na dwa tygodnie przeglądam blogi moich czytelników, lubię wiedzieć o czym myślą, kim są. Zwykle wtedy pod wpisami, do których jakoś mogę się odnieść, pozostawiam swoje zdanie. Gdy coś mi nie pasuje, czasem w mailach prywatnych, przesyłam swoje uwagi, które mają na celu być dobrą radą a nie pokazaniem się na forum. Cenię również krytyczne uwagi swoich czytelników, choć do tej pory większość nie ma wielkich wymagań.

Szukam pożywki dla mojego mózgu, który często pochłonięty jest potrzebami swoich dzieci. Od jakiegoś czasu nie przeglądam maminych blogów, potrzebuję chwili wytchnienia. Przestrzeni tylko dla siebie, jako kobieta i jednostka społeczna.

Lubię męski punkt widzenia. Lubię twórczość kobiet zdecydowanych, silnych, ambitnych, z klasą a nie tych rozwydrzonych i wulgarnych.

Cenię ambitne wpisy, nie lubię początkującej poezji i egzaltowanych wpisów pt. „co jadłem na śniadanie albo co ta ☠☠☠☠a wczoraj do mnie powiedziała”. Przez czytanie cudzych myśli, sama siebie poznaję, bo okazuje się, że wielu rzeczy jeszcze o sobie nie wiem i dopiero w styczności z potencjalną sytuacją zmuszona jestem zająć jakieś stanowisko.

Poza tym, lubię wracać do swojej zawodowej przeszłości. W ramach dokształcania, utrzymywania przy życiu swojego cv zaglądam na blogi dot. samodoskonalenia, kształcenia i nowości w mojej branży.

Na chwilę obecną jednak nie mogę z czystym sumieniem zarekomendować konkretnych blogów, bo zwyczajnie jeszcze ich dobrze nie poznałam i nie wyrobiłam sobie zdania na ich temat. Jedyne blogi na które staram się nie wchodzić przy pisaniu swoich postów, to te, pisane przez innych imigrantów z USA. Mam zawsze wrażenie, że mogłabym coś podkraść niechcący, zasugerować się, zapamiętać a potem użyć jako swoje.

Z mojego bloga: www.papugazusa.wordpress.com
Marocco30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 21:10   #44
modroszlajfka
Przyczajenie
 
Avatar modroszlajfka
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 4
Dot.: czy czytacie blogi?

Ja uwielbiam kobiece blogi o charakterze satyrycznym. Często przeglądam też różne blogi dotyczące rękodzieła, ziołolecznictwa, naturalnych sposobów leczenia, polityki...

Sama prowadzę dwa blogi:
- pierwszy o tematyce zdrowego i naturalnego stylu życia http://kobieco.eu
- drugi z moimi pracami z rękodziełem: http://e-rekodzielo.com.pl

Zapraszam też na mój serwis poświęcony w całości blogowaniu http://e-blogerzy.pl
modroszlajfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 21:44   #45
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: czy czytacie blogi?

Blogi o modzie, urodzie i innych babskich pierdołach w ogóle mnie nie interesują, dlatego takich nie czytam nawet okazyjnie. Czasami trafiam na blogi związane z podróżami, innymi kulturami oraz językami obcymi i te uważam za świetną lekturę. Poza tym od czasu do czasu poczytuję Hipsterski Maoizm, ale oni chyba już tylko na fejsie działają.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 12:25   #46
Natkapatka89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 9
Dot.: czy czytacie blogi?

Ja śledzę blog parentingowy mumandthecity.pl. Bardzo przyjemnie się go czyta, przekonywujące teksty - jest prowadzony przez kobietę -matkę więc również można wiele ciekawych pomysłów i porad odnaleźć.
Natkapatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 17:02   #47
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: czy czytacie blogi?

www.dwudziestoletniamama.blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na co dzień spotyka się każdy człowiek okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 18:02:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.