Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 16:16   #31
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 425
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Dziewczyny udało się !

3 tygodnie temu rozstałam się z chłopakiem (był to bardzo burzliwy związek, żeby nie powiedzieć, że toksyczny. Zjadłam przez tą relację dużo nerwów) i od tygodnia przełom.
Wypada może kilka włosów na dzień!
Tak jak dawniej!
Nic innego nie zmieniłam, na badania nie miałam czasu.
Więc nie wiem czy to wpływa ograniczenia stresu czy tak same z siebie przestały wypadać, ale jestem przeszczęśliwa
atilaaav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 18:25   #32
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cytat:
Napisane przez atilaaav Pokaż wiadomość
Dziewczyny udało się !

3 tygodnie temu rozstałam się z chłopakiem (był to bardzo burzliwy związek, żeby nie powiedzieć, że toksyczny. Zjadłam przez tą relację dużo nerwów) i od tygodnia przełom.
Wypada może kilka włosów na dzień!
Tak jak dawniej!
Nic innego nie zmieniłam, na badania nie miałam czasu.
Więc nie wiem czy to wpływa ograniczenia stresu czy tak same z siebie przestały wypadać, ale jestem przeszczęśliwa
Jeżeli stres był bardzo duży i trwalo to sporo czasu, to bardzo możliwe, że Twoje wypadanie było tylko na tle nerwowym.

Ciesze się, że udało się opanować.

Niemniej, jeśli kiedyś stanie się coś podobnego,a Ty nie będziesz widziała przyczyn to te rady powyżej są zawsze aktualne

Teraz spokojnie hoduj bejbiki, nie stresuj się i wszystko będzie wspaniale
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 22:11   #33
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 425
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Jeżeli stres był bardzo duży i trwalo to sporo czasu, to bardzo możliwe, że Twoje wypadanie było tylko na tle nerwowym.

Ciesze się, że udało się opanować.

Niemniej, jeśli kiedyś stanie się coś podobnego,a Ty nie będziesz widziała przyczyn to te rady powyżej są zawsze aktualne

Teraz spokojnie hoduj bejbiki, nie stresuj się i wszystko będzie wspaniale
Mam taką nadzieję dziękuję wszystkim za rady !
atilaaav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 09:23   #34
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Tak szybko i nagle? Raczej mało prawdopodobne. Mówiłam, że to skutki stresu, pewnie to trwało i trwało, a ty nie mogłaś powiązać ze sobą tych rzeczy. Możliwe, że odczuwałaś stres już wcześniej, a włosy zaczęły wypadać dopiero po fakcie (taka opóźniona reakcja).
Cieszę się, że już jest lepiej!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 10:56   #35
Panda__28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Hej, nie chcę się bez sensu powtarzać - napisałam przed chwilą posta w wątku "znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów" - ale w skrócie - polecam suplement diety Phyto Phytophanere oraz maskę Kerastase z serii Densifique (pewnie reszta produktów z tej linii też jest dobra, ale nie próbowałam jeszcze).
Panda__28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 08:34   #36
Gumisiowa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cześć u mnie wypadanie włosów też było zwiazane ze stresem .Wypadały około 1,5 roku,około150 szt.przy samym myciu .Zero farby (a mam niestety sporo białych włosków,no cóz rodzinne) zero prostownicy i praktycznie zero suszarki.Zrobiłam badania krwi,tarczycy i inne ...Dużo czytałam na ten temat.Co mi pomogło najbardziej ? 1.Częste mycie 2.Szampon tylko pokrzywowy lub brzozowy (zwykły ) 3.Mycie włosów letnią woda a spłukiwanie zupełnie zimną (pobudza ukrwienie skóry głowy).4.Masowanie głowy podczas mycia.5 Suszenie letnim nadmuchem z daleka 6.Wcierka jantar (wysyp małych wlosków że trudno uwierzyc) 7.Szampon Radical (w białej buteleczce) 8.Żarcie w dużych ilościach kapusty kiszonej ,ogórków kiszonych(zawieraja siarkę dla mocnych wlosów) 8.POKRZYWA,SKRZY P do picia do spłukiwania włosów nasze babcie wiedziały co dobre i zdrowe.Pokrzywa ma takie wlaściwości że powinnyśmy ją pić minimum 3x w tygodniu. Odstawilam wszelkie witaminki na włosy i kapsułki uważam że są bardzo ale to bardzo przereklamowane.Owoce ,warzywa NATURA po prostu,tym musimy sie bronić.Ale przełomem było tez to ,gdy moja kuzynka pokazała mi jak jej wypadają włos . Była to dla mnie terapia szokowa,gdy pociagneła za włosy wyjeła kępę...i wcale sie tym bardzo nie przejeła.Byłam w szoku że przy takiej ilości wypadających wlosów ona sie wcale nie przejmuje i pocieszyłam sie że moje wypadanie to nic w porównaniu do tego co zobaczyłam.Wiecie co wieczorem umyłam włosy ...wypadło połowę mniej....następnego mycia znów połowę mniej.Dziś spokojnie farbuje włosy (co 2 miesiące) dalej stosuje wcierkę Jantar i szampon radical.Wypada mi przy myciu 3,4 wlosy .Dziewczyny ograniczcie stres i czerpcie garściami z NATURY .POZDRAWIAM
Gumisiowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 10:02   #37
koloriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 56
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Tez mam okropny problem z wypadaniem włosów. Codziennie w koszu ląduje taka sama kulka włosów jak na zdjęciach autorki wątku Stosowałam różne tabletki m.in. Revalid, Skrzypowitę, Capivit Piękne włosy i nic. Później dostałam jakiś płyn + szampon i co? TEŻ NIC, a przyjemność kosztowała ponad 140 zł.

W końcu trafiłam na forum.szafa.pl na wątek dot. wcierki. Taniej polskiej wcierki Jantar. Stwierdziłam, że to ostatnia deska ratunku i kupiłam cały zestaw Jantar - wcierkę, mgiełkę i szampon. Stosuje 3 miesiąc i widzę efekty Jak się okazuje nie zawsze drogie preparaty są najlepsze. Wiadomo, że nie na każdego będzie działać tak samo, ale warto spóbować
koloriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 11:04   #38
Mondo_Bongo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

u mnie wypadanie włosów związane jest z ciążą, a właściwie z okresem po ciąży. Lecą juz ponad rok i u mnie niestety ta "wcierka" jantaru nie pomaga wiadomo, to indywidualna sprawa. W aptece farmaceutka mówi, że jest vitapil mama dopiero co wszedł na rynek i się zastanawiam, może już to ktoś kupił i stosuje? Warto?
Mondo_Bongo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 15:57   #39
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cytat:
Napisane przez Mondo_Bongo Pokaż wiadomość
u mnie wypadanie włosów związane jest z ciążą, a właściwie z okresem po ciąży. Lecą juz ponad rok i u mnie niestety ta "wcierka" jantaru nie pomaga wiadomo, to indywidualna sprawa. W aptece farmaceutka mówi, że jest vitapil mama dopiero co wszedł na rynek i się zastanawiam, może już to ktoś kupił i stosuje? Warto?
Jeśli włosy nadal wypadają po roku radziałbym zamiast kupowac suplementy w ciemno zaczać od zwyklej morfologii i badań hormonów.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 10:56   #40
Mondo_Bongo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

tak sądzisz? to do jakiego czasu włosy po ciązy moga wypadać? mam znajomą co jej 2 lata wypadały...
Mondo_Bongo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 07:58   #41
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cytat:
Napisane przez Mondo_Bongo Pokaż wiadomość
tak sądzisz? to do jakiego czasu włosy po ciązy moga wypadać? mam znajomą co jej 2 lata wypadały...
Jeszcze nie mam dzieci, ale u moich znajomych, które rodziły wypadanie trwało po kilka miesięcy.

Mimo wszystko zrobiłabym badania: morfologię + hormony. Cześc bez problemu można zrobić na NFZ, część prywatnie jeśli nie dostaniesz skierowania, a zawsze jednak lepiej w takich przypadkach sprawdzić.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-05, 11:08   #42
meryczery
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 17
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

tez mi wypadają włosy po ciązy, ale "dopiero" do jakiś 2 miesięcy, byłam u dermatologa, bo w styczniu się zapisałam (nasz kochany nfz, 9 miesiecy czekania), ale bardziej ze względu na skórę moich rąk, jednak przy okazji zapytałam tez o wlosy, kazał łykać vitapil mama, robić maseczkę z drożdży i czekać, az gospodarka hormonalna się ureguluję, mowil, ze prędzej czy pozniej wypadanie minie
meryczery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 10:46   #43
marta_makula
Raczkowanie
 
Avatar marta_makula
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 68
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cześć wiele osób ma problemy z wypadaniem włosów. U mnie nasiliło się to bardzo, kiedy przeprowadzałam się do większego miasta na studia i miałam całą masę stresów, bo wszystko robiłam sama, musiałam biegać do pracy, na uczelnię, byłam daleko od domu, tęskniłam, itp. Włosy były dosłownie wszędzie, co mnie dobijało, bo staram się bardzo dokładnie i skrupulatnie dbać o włosy, a tu takie coś. Bardzo dużo czytałam o tym, testowałam wiele preparatów i u mnie najlepiej sprawdził się Seboradin, przeznaczony właśnie dla wypadających włosów, najpierw stosowałam odżywkę i po jakimś czasie zauważyłam sporą różnicę, później zafundowałam sobie kompleksową kurację. Zamówiłam cały zestaw, co wyszło w dość korzystnej cenie i bardzo pomógł. Już prawie całkiem pozbyłam się tego problemu.
marta_makula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 11:08   #44
koralik10
jak w domu
 
Avatar koralik10
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Podobnie jak u Ciebie moje życie w pewnych kwestiach uległo zmianie i co chwilę stres i stres, a włosy zaczęły wypadać garściami.... i mi też pomógł Seboradin Tak jak mówisz cały zestaw od razu, kompleksowo i problem "z głowy"!
koralik10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 09:55   #45
GwiazdkaZNiebaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Mi wypadają..nie stresuję się oleluję, nacieram...może przesadziłam z pielęgnacją ostatnio..ale nawet nie wiem który kosmetyk mógł wypadanie wywołać. Wołam o pomoc. Niech przestana wypadać
GwiazdkaZNiebaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 11:13   #46
koralik10
jak w domu
 
Avatar koralik10
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cytat:
Napisane przez GwiazdkaZNiebaa Pokaż wiadomość
Mi wypadają..nie stresuję się oleluję, nacieram...może przesadziłam z pielęgnacją ostatnio..ale nawet nie wiem który kosmetyk mógł wypadanie wywołać. Wołam o pomoc. Niech przestana wypadać
A spróbuj sobie seboradin naprawdę mi pomogło, teraz też moja siostra jest w ciąży i mocno wypadały jej włosy, poleciłam jej seboradin i też jest zadowolona, także warto.
koralik10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 17:42   #47
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cytat:
Napisane przez GwiazdkaZNiebaa Pokaż wiadomość
Mi wypadają..nie stresuję się oleluję, nacieram...może przesadziłam z pielęgnacją ostatnio..ale nawet nie wiem który kosmetyk mógł wypadanie wywołać. Wołam o pomoc. Niech przestana wypadać
Cytat:
Napisane przez koralik10 Pokaż wiadomość
A spróbuj sobie seboradin naprawdę mi pomogło, teraz też moja siostra jest w ciąży i mocno wypadały jej włosy, poleciłam jej seboradin i też jest zadowolona, także warto.
Sama polecam Seboradin, ale nie w sytuacji, gdy istnieje podejrzenie podrażnienia skalpu innym kosmetykiem.

GwiazdkaZNiebaa odstawiaj po kolei kosmetyki i zobacz po odstawieniu czego włosy zaczna wracać do normy. Nie dokładaj póki co nic nowego do pielęgnacji.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 18:33   #48
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cytat:
Napisane przez koralik10 Pokaż wiadomość
A spróbuj sobie seboradin naprawdę mi pomogło, teraz też moja siostra jest w ciąży i mocno wypadały jej włosy, poleciłam jej seboradin i też jest zadowolona, także warto.

A który konkretnie seboradin? Trochę ich jest
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 10:00   #49
SaraTakajek
Przyczajenie
 
Avatar SaraTakajek
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

U mnie po wcierkach zdarza się wzmożone wypadanie wlosów, ale faktycznie z Jantarem jako jedynym mam dość dobre wspomnienia. A odnośnie suplementacji wewnętrznej to lepiej zdecydować sie na napary z ziół takich jak skrzyp i pokrzywa i np olej z wiesiołka - taki zestaw na pewno nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie - wzmocni i nawilży włosy. To jednak sposób dla osób z raczej "dopuszczalnym" wypadaniem, bo tak jak u autorki wątku niestety warto byłoby zainwestować w wizytę u specjalisty - trychologa.
SaraTakajek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-25, 15:51   #50
ANIADAB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Choruje na tarczyce,biore leki i bardzo mi wlosy wypadaja ,sa matowe i cienkie .Czy macie na to jakis sposob ?
ANIADAB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 19:02   #51
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cytat:
Napisane przez SaraTakajek Pokaż wiadomość
U mnie po wcierkach zdarza się wzmożone wypadanie wlosów, ale faktycznie z Jantarem jako jedynym mam dość dobre wspomnienia. A odnośnie suplementacji wewnętrznej to lepiej zdecydować sie na napary z ziół takich jak skrzyp i pokrzywa i np olej z wiesiołka - taki zestaw na pewno nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie - wzmocni i nawilży włosy. To jednak sposób dla osób z raczej "dopuszczalnym" wypadaniem, bo tak jak u autorki wątku niestety warto byłoby zainwestować w wizytę u specjalisty - trychologa.
Także jestem za ziołami, ale niestety nie jest tak, że one na pewno nie szkodzą. Pokrzywa jest hormonozależna, co oznacza, że może (ale nie musi) wpływać na gospodarkę hormonalną organizmu. Po prostu trzeba obserwować swój ogranizm, ponadto te zioła są moczopędne,a to oznacza, że pięknie wypłukują nam z organizmu witaminę B. Wisiolek z tego co wiem także ma pewne powiązania z hormonami.

Cytat:
Napisane przez ANIADAB Pokaż wiadomość
Choruje na tarczyce,biore leki i bardzo mi wlosy wypadaja ,sa matowe i cienkie .Czy macie na to jakis sposob ?
Tutaj chyba póki co musisz się uzbroić w cierpliwość. Mojej mamie włosy wypadały bardzo długo, ale kiedy w końcu mniej więcej uregulowała hormony włosy praktycznie całkowicie odrosły, a niewtajemniczona fryzjerka piała z zachwytu nad wyrastającymi "antenkami".
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 14:57   #52
claudineee
Raczkowanie
 
Avatar claudineee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 97
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

ja na wypadanie włosów (też bez żadnej przyczyny) brałam tabletki Biotebal i po 2 miesiącach włosy znacznie sie wzmocniły, zaczeło ich dużo mniej wypadać i zauważyłam też, że pojawiają się też nowe włoski (szczególnie w zakolach) ale nie brałam samych tabletek, zmieniłam tez szampon - używałam szamponu i odżywki Radical (taki czerwony) ale pojawił mi się po nim łupież wiec teraz chce zmienić, słyszałam że dobry na wzmocnienie włosów jest szampon i olejek od Senso Duo - on jest nowy na rynku i mało o nim znalazłam póki co, ale zamierzam go kupić
claudineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 07:09   #53
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cytat:
Napisane przez claudineee Pokaż wiadomość
ja na wypadanie włosów (też bez żadnej przyczyny) brałam tabletki Biotebal i po 2 miesiącach włosy znacznie sie wzmocniły, zaczeło ich dużo mniej wypadać i zauważyłam też, że pojawiają się też nowe włoski (szczególnie w zakolach) ale nie brałam samych tabletek, zmieniłam tez szampon - używałam szamponu i odżywki Radical (taki czerwony) ale pojawił mi się po nim łupież wiec teraz chce zmienić, słyszałam że dobry na wzmocnienie włosów jest szampon i olejek od Senso Duo - on jest nowy na rynku i mało o nim znalazłam póki co, ale zamierzam go kupić
No właśnie też słyszałam o tej firmie i zastanawiam się nad zakupem. Może ktoś jeszcze coś słyszał o senso duo?
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 14:06   #54
KosmetyczkaPielegniarki
Raczkowanie
 
Avatar KosmetyczkaPielegniarki
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 126
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cytat:
Napisane przez mmka789 Pokaż wiadomość
No właśnie też słyszałam o tej firmie i zastanawiam się nad zakupem. Może ktoś jeszcze coś słyszał o senso duo?
Ja. I uważam, że zarówno olejek, jak i szampon są świetne.
KosmetyczkaPielegniarki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 12:34   #55
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cytat:
Napisane przez claudineee Pokaż wiadomość
ja na wypadanie włosów (też bez żadnej przyczyny) brałam tabletki Biotebal i po 2 miesiącach włosy znacznie sie wzmocniły, zaczeło ich dużo mniej wypadać i zauważyłam też, że pojawiają się też nowe włoski (szczególnie w zakolach) ale nie brałam samych tabletek, zmieniłam tez szampon - używałam szamponu i odżywki Radical (taki czerwony) ale pojawił mi się po nim łupież wiec teraz chce zmienić, słyszałam że dobry na wzmocnienie włosów jest szampon i olejek od Senso Duo - on jest nowy na rynku i mało o nim znalazłam póki co, ale zamierzam go kupić
Czytałam dzisiaj o tym na blogu jakiejs dziewczyny. Pisała, że spoko, jest zadowolona. Ale gdzie to mozna kupic?
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 12:59   #56
koralik10
jak w domu
 
Avatar koralik10
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 7
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
A który konkretnie seboradin? Trochę ich jest
Ampułki, albo szampon i odżywkę. W sumie najlepiej połączyć kilka produktów wtedy kuracja jest bardziej skuteczna
koralik10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 13:40   #57
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

A co jeśli nie da się wyeliminować stresu a włosy wciąż lecą?
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 19:40   #58
201706051008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 176
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

.

Edytowane przez 201706051008
Czas edycji: 2016-12-24 o 19:31
201706051008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 08:18   #59
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

Cytat:
Napisane przez _Jeste_ Pokaż wiadomość
Nie da się wyeliminować źródła stresu?
No niestety dość ciężko
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 08:48   #60
201706051008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 176
Dot.: Bardzo duże wypadanie włosów, od pół roku straciłam już ich połowę :(

.

Edytowane przez 201706051008
Czas edycji: 2016-12-24 o 19:30
201706051008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 22:09:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.