AntyPatenty na bycie NAJ :( - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 13:31   #421
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Moim największym grzechem jest nie używanianie balsamu nawilżającego po kąpieli. Ale jak sobie pomyśle ze po każdej kąpieli mam wysmarować całe ciało balsamem to mi sie nie chceee.
Macie na to jakiś sposób? Pomyślałam ze może kupie sobie żel pod prysznic nawilżający. Myślicie ze to mi może zastąpić balsam?
czytałam na innym wątku, żeby dolewać oliwy do kąpieli. zobacz sobie wątek :patenty na bycie naj i tam znajdziesz kilka wskazówek.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 13:07   #422
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

ja polecam peeling cukrowy farmony, jest cuudowny, pachnie pomarancza i wanilia i po uzycu pozostwia taki fajny, satynowo -tłustawy filr, balsam juz nie konieczny
tylko troche kosztuje i wydajnosc srednia
ale polecam mimo to
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 22:52   #423
samanta00
Wtajemniczenie
 
Avatar samanta00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Heaven And Hell.:)
Wiadomości: 2 746
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Moim zdaniem największy antypatent to majstrowanie pazurskami przy twarzy:P Drapanie strupków, wyciskanie itd.
__________________
"Tam Gdzie Nie Ma Nic,Wszystko Się Zaczyna (...)"

"Nigdy Nie Jest Za Późno...Zacząć Tak Jak Chce Się Żyć..."
samanta00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 07:26   #424
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Nie wiem czy było, już dawno przeczytałam forum. Największym antypatentem u innych kobiet jest niezmyty odrapany lakier na paznokciach Zwłaszcza resztki ciemnego lakieru. No i źle nałożony fluid, tworzący mozaikę na twarzy.
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 20:02   #425
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było, już dawno przeczytałam forum. Największym antypatentem u innych kobiet jest niezmyty odrapany lakier na paznokciach Zwłaszcza resztki ciemnego lakieru. No i źle nałożony fluid, tworzący mozaikę na twarzy.
Lakier-rzadko widuję,ale ten podkład...
Notorycznie.To jest jakieś dziwne :yyy:
Przecież jak się malujemy,robimy to przed lustrem..Aż o trzy tony za ciemny podkład rzuciłby się w oczy nawet kobiecie z wadą wzroku.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 13:26   #426
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Lakier-rzadko widuję,ale ten podkład...
Notorycznie.To jest jakieś dziwne :yyy:
Przecież jak się malujemy,robimy to przed lustrem..Aż o trzy tony za ciemny podkład rzuciłby się w oczy nawet kobiecie z wadą wzroku.
A żebyś wiedziała, że rzuca się w oczy nawet mnie, osoby z wadą wzroku Jednak moja siostra nie rozumie tego, że wygląda jak głupia. Używa podkładu mamy, który jest jasny. Oczywiście siostrzyczka nie kupi sobie swojego, bo po co, a ten jest o 3 tony za jasny. Niestety tak bywa jeśli nic nie wie się o makijażu, jednak go robiąc
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 07:11   #427
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
Moje anty patenty...niestety ciągle nie okiełznane:
-przesiadywanie przed komputerem - czerwone i piekące oczy, zmęczenie, zaczerwieniona skóra, zdrętwiałe nogi - siedzę na krześle w pozycji kucającej


-picie dużych ilości alkoholu na imprezach i do tego podjadanie chipsów - o ile głowa i brzuch są na następny dzień w porządku, to cera odchorowuje to przez kilka tygodni


- dotykanie twarzy i zdrapywanie strupków, dotykanie włosów

- picie kawy

- zbyt rzadkie smarowanie rąk kremem

-poddawanie się nowinkom kosmetycznym na zasadzie"to mi na pewno pomoże"

grzechy okresu dorastania - brak ruchu, chipsy i słodycze w ogromnych ilościach - jestem bardzo chuda,ale sporo odłożyło się na brzuchu i udach, używanie silnych kosmetyków - doprowadzenie do zniszczenia skóry


na dokładkę - anty - patent mojego brata sprzed jakichś dziesięciu lat - jako nastolatek i pasjonat chemii chciał wypróbować autorski program oczyszczania - posmarował nos płynem na odciski zaskórniki zeszły...ale razem ze skórą

pozdrawiam



znalazłam alterego

(na szczęście brata z autorskimi pomysłami nie posiadam )
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-29, 08:06   #428
nikuss3006
Raczkowanie
 
Avatar nikuss3006
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 62
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

nie bede chyba zabardzo oryginalna i tak jak poprzedniczki:
- skubanie, dłubanie przy twarzy wszelkich krostek itd (ciezko mi rece utrzymac przy sobie:P)
-tłuste włosy
-bardzo ciemne odrosty na bardzo rozjasnionych włosach (takie panie kojarza mi sie z pijaczkami;/)
-obdrapany, ciemny lakier na paznokciach
-picie alkoholu w za duzych ilosciach (pozniej odbija sie to na cerze)
-jedzenie w ducych ilosciach chipsow i czekolady (niestety nie moge sie powstrzymac czasami a pozniej od tego male pryszczyki mi wychodza;/...ale juz jest ok)
-zbyt mocny makijaz;/ to az odstrasza
-i nie wiem czy to tu moge napisac ale rozwalaja mnie panienki ktore przy minusowaych temp. na dworze nosza krotkie mini i odkryte plecy;/
__________________
The million thinks on the minute, and among them only one person...
nikuss3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 11:37   #429
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Przejechalam sie niemilosniernie na nietanim kremie Clinique (znienawidzilam przez to te firme) Superdefense SPF25 - przez jakies 1,5 roku przekonana bylam, ze trafilam na doskonaly nawilzacz i filtr jednym, dopiero po ponownym zaglebieniu sie w tajniki biochemii odkrylam, ze posiada baardzo szkodliwy skladnik oxybenzone (uzywalam go nawet w ciazy!). Nieladnie Clinique, nieladnie! za kare wyrzucilam wszystkie ich pozostale kosmetyki jakie znalazlam w domu
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 17:05   #430
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

- tarcie powiek przy demakijażu - mój największy grzech
- obgryzanie paznokci
- dotykanie twarzy i włosów
- zupełne olewanie nawilżania - nie mam w domu ani jednego balsamu
- nie robienie przerw w siedzeniu przed monitorem
- dieta składająca się głównie z czekolady - przytyć nie przytyłam, ale gdzie miejsce na owoce, warzywa, węglowodany?
- niedosypianie - przez trzy noce śpiąc po 5-7 godzin (za mało!) dorobiłam się sińców pod oczami
- picie zbyt małych ilości wody i soków
- używanie g...nych kosmetyków Dove


Aaaa... Trzeba nad sobą popracować!
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 10:18   #431
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość

- używanie g...nych kosmetyków Dove


ja jestem zadowolona z kosmetków dove mam jeden balsam który nawilza moja sucha skóre jak zaden czemu uwazasz ze sa gówniane zraziłas sie czy to jakis głebszy problem??
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 09:28   #432
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

czasami nic mi sie nie chce z soba robic :? podziiwam osoby ktore zawsze maja idealne wlosy, idealny makijaz i idealne paznokcie.. czasami tak potrafie a czasami to nawet mi sie wlosow nie chce czesac :P (no ale to robie... zeby nie bylo :p)
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 15:38   #433
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

- niedosypianie = po kilku dniach szara cera i gigantyczne wory pod oczami.
- zbyt ciemny puder na twarz = 10 lat więcej, szyja często zostaje biała brrr...
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 16:43   #434
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
ja jestem zadowolona z kosmetków dove mam jeden balsam który nawilza moja sucha skóre jak zaden czemu uwazasz ze sa gówniane zraziłas sie czy to jakis głebszy problem??

no ja z balsamów dove też jestem zadowolona
a teraz mam odzywke do wlosów granatowa i jest spoko
Mini może nam zdradzisz co konkretnie Cie tak niezadowolilo?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 18:50   #435
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Grzechy przeszłe:
-wyciskanie, majstrowanie przy twarzy do tego stopnia, że miałam żywe rany i strupki.

-stosowanie kremów, toników do cery trądzikowej (miałam kilka lat temu), ale nie stosowałam dodatkowego nawliżania.

-krem Dove (ten uniwersalny) - wysmarowałam sobie nim hojnie twarz na noc, rano obudziłam się opuchnięta ze swędzącą pokrzywką i grudkami pod skórą. Nigdy więcej

-palenie papierosów - żaden krem nie był w stanie odratować mojej suchej, szarej i zaczadzonej cery

Grzechy obecne:
- przyznaję się do niestosowania filtrów na twarz. Tzn. wybieram kremy nie pod kątem ochrony przeciwsłonecznej, jeżeli przy okazji ma spf 15 to OK, ale niestety nie przywiązuję do tego wagi. Filtry stosuję tylko w lecie na ciało, bo mam jasną skórę, bardzo skłonną do poparzeń, mam też pełno pieprzyków.

- siedzenie przed komputerem po kilka-kilkanaście godzin, praktycznie zero rucchu i sportu - efekt - szara i zmęczona cera, wieczne obrzęki po oczami

- czasem mam lenia i nie używam balsamu nawilżającego do ciała - a powinnam i to z dwa rzy dziennie, bo mam bardzo suchą i wrażliwą skórę ciała.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 21:53   #436
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Już spieszę wyjaśniać - zawiodłam się na szamponie, odżywce i balsamie do ciała - wysuszacze paskudne, a wszystkie produkty miały być do włosów i skóry suchej...
Kolejny antypatent - żel do mycia twarz Under Twenty "delicate" formuła. Walczę teraz z suchą skórą na twarzy...
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 21:55   #437
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

mega antypatentem jest stosowanie kremów matujących - większość z tych, które stosowałam matowały na trochę, a po dłuższym stosowaniu zapychały, jeszcze nie znalazłam dobrego, dlatego zupełnie przestałam ich używać. od razu o wiele mniej świeci się skóra!
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 23:17   #438
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

dokładnie kremom matującym mówimy nie...
mnie załatwiły kosmetyki do cery z problemami z dodatkiem alkoholu, których używałam jako nastolatka i mycie twarzy mydłem... teraz już na szczęscie tego błędu nie popełniam, ale do tej pory walczę z przesuszoną cerą tłustą. Poza tym w życiu nie sięgnę już po kosmetyki soraya - paskudnie zapychają.
Poza tym alkohol i papierosy i permanentny stres, nie muszę mówić, jak wpływają... do tego brak snu i katastroficzny wygląd gotowy.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 23:41   #439
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez palema Pokaż wiadomość
mega antypatentem jest stosowanie kremów matujących - większość z tych, które stosowałam matowały na trochę, a po dłuższym stosowaniu zapychały, jeszcze nie znalazłam dobrego, dlatego zupełnie przestałam ich używać. od razu o wiele mniej świeci się skóra!
przepraszam że wtrącę... miałam mnóstwo kosmetyków i akurat na moją cerę działa krem nawilżająco-matujący EVELINE (wcześniej stosowałam jakieś inne nawilżające i mnóstwo żeli do mycia twarzy itp...jednym słowem badziewie)
__________________
Dam radę


W byciu wyjątkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą.


http://www.suwaczek.pl/cache/ce3df95e49.png
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 12:15   #440
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Palema, a próbowałaś nawilżająco-matujące z Perfecty? Używam od dawna i jak na razie jest moim KWC
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 12:36   #441
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

czekolada, papierosy i alkohol.. to takie najgorsze anty patenty na bycie naj w moim przypadku :|
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:27   #442
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Cytat:
Napisane przez AgiGagi Pokaż wiadomość
przepraszam że wtrącę... miałam mnóstwo kosmetyków i akurat na moją cerę działa krem nawilżająco-matujący EVELINE (wcześniej stosowałam jakieś inne nawilżające i mnóstwo żeli do mycia twarzy itp...jednym słowem badziewie)
zraziłam się do tego typu kosmetyków i nie czuję już potrzeby kupowania kremów matujących. trochę pudru na nosek wystarczy odkąd się nie matuję na siłę, twarz spokorniała i się aż tak nie świeci.

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Palema, a próbowałaś nawilżająco-matujące z Perfecty? Używam od dawna i jak na razie jest moim KWC
używałam matującej Perfecty do skóry mieszanej i przez pierwszy tydz.wszystko było ok, a potem zaczął mnie zapychać w strefie T. więc po ten krem już nie sięgam.
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 12:53   #443
LadyInBlack2
Rozeznanie
 
Avatar LadyInBlack2
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 573
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

wyciskanie pryszczy- największa zbrodnia
spanie bez uprzedniego demakijażu
samodzielnie obcinanie włosów- co ja sobie wtedy zrobiłam na głowie
peeling z soli zwykłej, spożywczej drobnej, jodowanej NA TWARZY !!! Nadmieniam że skórę mam wrażliwą, wtedy nie do końca byłam tego świadoma, byłam młoda, głupia i "chciałam być piękna i gładka" - nie pytajcie o efekt
obcinanie paznokci zamiast ich piłowania
unikanie dentysty
solarium- never ever za te przebarwienia

do większej ilości grzechów się nie przyznam, bo wstyd
__________________
(...) I look and feel this way because I drank, and I smoked, I lived, and I loved, danced, sang, wept, and screwed my way through a pretty damn good life. Getting old ain't bad. Getting old thats earned!
-The Guardian, 2006-

LadyInBlack2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 15:44   #444
Tethys
Przyczajenie
 
Avatar Tethys
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 26
Hmm... ja pamiętam jak kiedyś "namiętnie" stosowałam na twarz kosmetyki wysuszające, z alkoholem itp. ponieważ wkurzały mnie pryszcze Oczywiście cera po niedługim okresie stosowania takich zabiegów była przesuszona i łuszczyła się (a jeszcze jak się użyło podkładu na taką cerę to tragedia). Z kolei w ostanie wakacje 08 wyskoczyło mi jakieś uczulenie na nodze (właściwie nie wiadomo co to było), ja oczywiście pracowicie zabrałam się do wyciskania co większych krostek... skutek? Do dziś mam na udzie zaczerwienienie i bliznę... :/

No i jakże mogłam zapomnieć o moim wieloletnim nałogu, obgryzaniu paznokci :/ Obgryzam je odkąd pamiętam, raz mi się zdarzyło wytrwać i nie obgryzać przez jakiś czas, co prawda troszeczkę urosły, ale od razu je potem obgryzłam :P Nawet paznokci u rąk obcinać nie muszę, nigdy nie urosły mi nawet tyle, żeby sięgały za opuszek palca :/

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-11-17 o 13:52 Powód: post pod postem
Tethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:05   #445
winnieitashi
Raczkowanie
 
Avatar winnieitashi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: niebyt
Wiadomości: 87
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

o matko jakie agentki...

moje słabe punkty:
-zdrapywanie wszystkich krost, strupków itp --> mnóóóówsto blizn. wszędzie.
-nie dbanie o stopy (suche pięty, nieumiejętnie wykonany pedikiur doprowadził do wrastania paznokci :/)
-imprezowanie i picie przez kilka dni z rzędu --> codzienne krwotoki z nosa od... dwóch miesięcy??? stanowczo nie polecam
-stosowanie kremów matujących --> niby jednocześnie nawilżające, ale i tak cholernie mi wysuszyły skórę
-nieregularne jedzenie, podjadanie na noc, kolacja po północy, siedzenie do 4 rano przy kompie, nadmiar słodyczy, czekolady, czipsów... :/


---nie wiem jak to zaklasyfikować ale chyba za często się uśmiecham i mam taaaaaaaaaaaaaaaaie zmarchy mimiczne pod oczami, masakra... (
__________________
cool these engines, calm these jets, I ask you how hot can it get, and as you wipe off beads of sweat, slowly you say: "I'm not THERE yet..."

I'm looking for love this time - sounding hopefull, but it's making me cry - I'm trying not to ask why...
winnieitashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 19:51   #446
Tusia.k
Przyczajenie
 
Avatar Tusia.k
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

ojej jak swojsko teraz ja...Wysoki sądzie....jestem winna:
*systematyczność jest dla mnie obcym słowem: ćwiczenia, łykanie witamin, dieta,maseczki, peelingi, balsamy nawilżające....jakoś zawsze o nich zapominam:/
*Brak ruchu
*siedzenie przed kompem....zwlekanie z kupnem okularów:/
*chipsy!!!!moja słabość!!!
*brak śniadań
*kawa....(to już pokonałam..teraz opijam się biała herbatą
*częsty brak demakijażu;(
*depilacja...dlaczego woskowanie nóg zajmuje tyle czasu?
*brak czasu dla siebie;( ciągle jest coś ważniejszego do zrobienia:/
więcej nie pamiętam
Tusia.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 12:41   #447
pandziocha
Raczkowanie
 
Avatar pandziocha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 58
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

U mnie najgorzej jest z dotykaniem twarzy i wyciskaniem pryszczy - mam na twarzy masakrę.
I obgryzanie paznokci i skórek przy nich - znam przyczynę (robię to, kiedy jestem zdenerwowana), próbuję tego nie robić, ale to nawyk, którego czasem już nie kontroluję. ;/
pandziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 15:54   #448
moor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 26
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

Najstraszniejsze: używanie wosku na twarzy w miejscach gdzie się stosowało Zorac. Zdarłam wielki płat skóry, zostaje ślad i trauma.

Inne: podkłąd, który się zwarzył - chyba każda przez to przechodziła
frytki - uwielbiam
nie spłukiwanie do końca odżywek - podrażnienia i zapalenia skóry głowy.
moor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 22:15   #449
feniksica
Raczkowanie
 
Avatar feniksica
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 351
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

wyciskanie wagrow- nigdy wiecej...'brak' skory na nosie i dwa razy wiecej zaskornikow<.>
golenie nog na sucho ;|
za dlugie chodzenie w butach zbyt dopasowanych (prawie za malych)- 'zejscie' duzych paznokci u stop
depilacja nog depilatorem- przez caly czas a nawet pol roku po zakonczeniu ciagle krostki oraz WRASTAJACE WLOSKI;/ katastrofa.
strzelanie palcami- teraz sa krzywe ale to silniejsze ode mnie...
mycie zebow nie zawsze po nawet najmniejszym posilku czy herbacie;D- mam aparat i w miejscu kleju jest tak zolto jakbym miala zolte zeby;/ a to tylko przebarwienie kleju.
feniksica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 23:25   #450
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: AntyPatenty na bycie NAJ :(

ja ostatnio mialam przesuszona skore w okolicach ust. postawilam ja baaardzo nawilzyc jednorazowo- posmarowalam wazelina i.. na drugi dzien obudzilam sie z meeeega pryszczami ;p
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.