narzeczony żołnierz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 18:27   #31
ZARITA24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: narzeczony żołnierz

Cytat:
Napisane przez KALWI23 Pokaż wiadomość
Poniekąd są łatwi w obsłudze tylko trzeba to robić bardzo umiejętnie żeby myśleli że to oni podejmują decyzje. Przynajmniej ja tak robie z moim miśkiem i jakoś się nie zorientował. A co do rozmowy to staram się z nim rozmawiać jak najczęściej i oczywiście wtedy gdy jest w domu bo ostatnio zdarza się to bardzo rzadko - wiadomo MISJA a moje kochanie jedzie pierwszy raz i jest w wielkm stresie ostatnio miał juz łzy w oczach. Jeżeli chodzi o strój to jednak zdecydowaliśmy mundur on bardzo chce w nim isc, tylko ja nie jestem do konca przekonana bo moj mis do stroju galowego ma beret poniewaz jest w bielskim batalionie desantowo szturmowym. A mnie sie to nie podoba, najwyzej pojdzie bez Pozdrawiam dziewczyny
Witam jestem nowa na forum i jeszcze nie wiem na czym to polega mam pytanie bo jeden z waszych ukochanych jest z Bielskiego batalionu desantowo szturmowego .Mój chłopak też tam stacjonuje ,chciałabym się dowiedzieć jak wygląda życie na tej jednostce czy oni mogą wychodzić na zewnątrz itd bo on mi nic nie chce powiedzieć konkretnie
ZARITA24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 12:56   #32
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: narzeczony żołnierz

.
__________________
"Udało się"

Edytowane przez sekretnik
Czas edycji: 2019-01-27 o 05:09
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 19:14   #33
re_nata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 419
Dot.: narzeczony żołnierz

mój narzeczony również jest żołnierzem, ale nie chce iść w mundurze do ślubu. zdarzyło mi się być na ślubach żołnierskich i Panny Młode miały bardzo różne suknie os princessek po całkiem proste. Przy wyborze bukietu zasugerowałabym się na przykład kolorami emblematu /oznaki jaki nosi twój narzeczony. U mojego jest to szarotka na żółtym tle i pewnie gdyby mój szedł w mundurze to taki kolor byłby moim przewodnim, i bukiet rónwież miałby taki akcent.
re_nata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 07:03   #34
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: narzeczony żołnierz

.
__________________
"Udało się"

Edytowane przez sekretnik
Czas edycji: 2019-01-27 o 05:04
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 12:11   #35
re_nata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 419
Dot.: narzeczony żołnierz

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Postawiłam na ciemnoniebieskie róże pod mundur MW. Suknia natomiast jest w stylu lat 40stych, rybka w całości w koronkach z długim rękawem, dekolt w łodkę, lekko odsłonięte plecy.... na głowie toczek z woalką. Myślałam nawet o rękawiczkach - narzeczony będzie miał, ale to już byłby przerost formy nad treścią, tak sądzę
Z twojego opisu suknia wydaje się być piękna i na pewno nie jakaś szara myszka. i przy mundurze MW będzie się super prezentować z tymi kwiatami.
re_nata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-16 13:11:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.