wakacje ja i on - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-20, 21:22   #1
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369

wakacje ja i on


Cześć dziewczyny, dawno nie pisalam, ale powstał pewnien problem i postanowilam sie nim podzielic, moze dacie mi jakąś sensowna rade....

Otóż zbliżają sie wakacje. ja i moj chlopak jestesmy z roznych miejscowosci. w sumie oddalone sa one o ok. 80km. Wakacje to czas kiedy spedza sie jak najwiecej czasu z ta druga połówka i wogole. Rozmawialismy dzis o wkacjach.No i ja myslalam ze bedzie tak ze ja np. przyjade do niego na załózmy 3 dni i na odwrot. No ale on mnie uswiadomil ze tak nie bedzie, bo on nie ma tam miejsca dla mnie do spania, a sam bedzie nocowal u kolegi bo on tam jeździ do babci z rodzicami na cale wakacje. Zrobilo mi sie naprawde przykro jak to powiedzial... oczywiscie powiedzial ze moge przyjeżdzac no ale od 10 do ostatniego autobusu ktory odwiezie mnie do domu ehhh nie wiem jak ja wytrzymam takie cos... naprawde moze przesadzam , ale dziwnie jest troche jego zachowanie.Nie uwazacie?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 21:26   #2
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: wakacje ja i on

Ja nie rozumiem. To gdzie on mieszka? Wasze rodzinne miejscowosci sa oddalone o 80 km, tak? to dlaczego ma spac u kolegi? Jaki wyjazd do babci?... zamotałam sie totalnie...
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 21:31   #3
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: wakacje ja i on

ja też już z tego nic nie rozumiem ??
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 21:32   #4
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: wakacje ja i on

he, bo chodzi o to ze on mieszka normalnie w innej miejscowosc, ale na cale wakacje jeździ razem z rodzicami do babci do innej miejscowosci ktora jest ode mnie oddalona o 80km
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 21:32   #5
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: wakacje ja i on

Edit:Babcia mieszka w tej samej miejscowosci co Twoj TŻ?

Ja na pewno do TŻta bede jechac i pewnie nie pusci mnie po 3 dniach u siebie. Troszke dziwne jest to zachowanie twojego TŻta. Wrecz przykre.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 21:35   #6
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: wakacje ja i on

Moze jest mu niezrecznie przed rodzicami i babcia? Moze jego rodzina jest konserwatywan w poglądach i opcja, ze zostajesz na noc nie wchodzi w gre?
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 21:35   #7
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: wakacje ja i on

no to nie może zostać u siebie w domu?Ty byś przyjechała? Mielibyście wolną chate... ? Musi tam jechać? Ja wole spędzić wakacje z Dziubkiem niż jechać nad morze z rodzicami czy dziadkami ... i choćbym stała na głowie to tak będzie!!
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 21:37   #8
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: wakacje ja i on

Jesteście ze sobą, więc wypadałoby, żeby uwzględnił Twoją osóbkę w swoich planach. Wakacje są czasem, kiedy macie mniej obowiązków, możecie się częściej widywać. Nie chodzi o to, żebyś pojechała z jego rodziną na wakacje (to zrozumiałe, że niekoniecznie wszyscy mogą tego chcieć;-)), ale wszystko można pogodzić.
Dziwne postępowanie.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 21:49   #9
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: wakacje ja i on

Wiem ze troche dziwne, faktycznie ma troche konserwatywna rodzinke, no ale wiecie moja mama np. tez konserwatystka, ale wiecie znalazlo by sie wolne lozko dla mojego chlopaka i wcale by nie musial ze mna spac... po prsotu moglibysmy spedzac razem cieple wieczorki...razem... nie wyobrazam sobie tego ze tak nie bedzie po prostu nie potrafie Pamietam jak bylam u tej jego babci i jego rodzice wtedy tez byli... to jego mama mowi zebym zostala na dluzej a nie na jeden dzien to bym wiecej zobaczyla itp...dlateo tym bardziej dziwi mnie zachowanie mojego TZ...
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 21:54   #10
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: wakacje ja i on

zapytaj go wprost dlaczego takie jest jego zachowanie?
Ja na Twoim miejscu bardzo bym się wkurzyła!! a mogę wiedzieć ile lat macie? Ile jesteście razem?
Dziwi mnie to bardzo, bo mój TŻ nie chce nawet beze mnie to Włoch jechać, ani puścić mnie samej nad morze!! Wakacje to jedyny sposób kiedy możemy całymi dniami być razem, cieszyć się sobą!! Musiszz z nim koniecznie o tym porozmawiać!!!!
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 21:56   #11
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: wakacje ja i on

DsC napisala:
Cytat:
zapytaj go wprost dlaczego takie jest jego zachowanie?
Zgadzam sie z tym. Skoro mu na Tobie zalezy to niech porozmawia szczerze.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 21:56   #12
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: wakacje ja i on

Moze mowili tak z grzecznosci... nie wiem. Moi tez sa konserwaywni i zle sie czują, kiedy obce osoby kręcą sie po mieszkaniu. Moze podobnie jest w jego przypadku. Mimo calej sytmpatii do Ciebie wcale nie zyczyliby sobie goscic Cię u siebie. A poza tym zawsze mozecie wypracowac kompromis, skoro u Ciebie nie ma takiego problemu to przeciez mozecie te wspolne wieczorki spedzac u Ciebie. Mozesz tez zaproponowac, zebyście wyjechali na tydzien gdziekolwiek, moze wlasnie do jego rodzinnej miejscowosci, a reszte wakacji moze spedzac u babci z rodzicami i u Ciebie na dłuzszych zjazdach. Zresztą- przeciez najlepiej bedzie, jesli on sam wytłumaczy Ci te cala sytuacje. jesli to poczatek zwiazku to moze macie po prostu inne oczekiwania wobec siebie i inna koncepcje spedzania razem czasu.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:04   #13
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: wakacje ja i on

Szczerze, to ja rozumiem tak piate przez dziewiate.

Mama Twojego TZa chcialaby, zebys zostala, ale on nie chce?
On nie bedzie spal u babci, tylko u kolegi (przez cale wakacje)?
Dziwne to wszystko, oj, dziwne.
Poza tym, wlasnie, czy musi jechac do babci i kisic sie tam przez 2-3 miesiace?
Nie moze zostac w domu?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:04   #14
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: wakacje ja i on

Jestesmy ze soba prawie ze pol roku. CO dot ego spania u mnie to tylko mysl zeby nie bylo problemu jakbym zaczela mamie gadac dzien w dzien o tym. Ja mam 20 a on 21 lat. Wkurzylam sie jak mi to powiedzial, wrecz zaczelam plakac.ale nie zrozumial chyba..... powiedzial jeszcze ze bedziemy sie widzec jak cos to od pon-do pt. bo w weekendy on raczej bedzie pracowal i nie bedzie mial dla mnie czasu. Wymyslil tez cos takiego ze bedziemy sie widziec co 4 dni... tak extra i dajmy an to ze 5 godzin... super wakacje zadnych wspolnych wyapdow wieczornych do pubow czy na disko. naprawde zalezy mu na mnie bo pokazuje to codzinnie jak jestemy tu na studiach, ale te wakacje i ich perspektywa i te jego postanowienia po prostu mnie przeraziły
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:06   #15
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: wakacje ja i on

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Szczerze, to ja rozumiem tak piate przez dziewiate.

Mama Twojego TZa chcialaby, zebys zostala, ale on nie chce?
On nie bedzie spal u babci, tylko u kolegi (przez cale wakacje)?
Dziwne to wszystko, oj, dziwne.
Poza tym, wlasnie, czy musi jechac do babci i kisic sie tam przez 2-3 miesiace?
Nie moze zostac w domu?
Zawsze tam jeźdzą.. to taka tradycja rodzinna... wiec ja na to wyplywu nie mam. Napisane tak jest piate przez dziewiate bo tak jest.... tak mi mowi ze miejsca nie bedize i ze on bedzie musial chyba spac u kolegi.... naprawde dziwne... to po prsptu moim zdaniem wykrecanie sie... od czegos... inaczej tego nazwac nie potrafie. Bo nie uwierze w to ze cale 2 miesiace spi u kolegi... bo u jego babci nie ma miejsca do spania
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:15   #16
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: wakacje ja i on

za bardzo to wszystko jest pokręcone!! Wydaje mi się że ma inne plany i że coś kombinuje... Nie chce Cię straszyć, ale to raczej nie jest normalne zachowanie ?
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:17   #17
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: wakacje ja i on

No, ale ja nie widze problemu... nie ma co płakac, rozczarwowywac sie, przerażac - tylko uzgodnic. Przeciez nawet takij proby rozmowy, ustaenia czegokolwiek nie bylo tylko od razu placz, łzy, jego niezrozumienie. Wizja i plany to jedno- ustalanie i uzgadnianie to zupelnie inna bajka. A juz na poczatku zwiazku tym bardziej.On ma taka wizję, Ty inna. Jakis kompromis musi byc. Jak dla mnie - pewnie moge sie mylic- to jest swiezutki zwiazek, Ty jestes jego pierwsza dziewczyną "na poważnie"i nie bardzo wie, jak rozwiazac te sprawę w aspekcie rodzicow i babci. Swoją droga dziwne, ze taki stary chlop jedzi z rodzicami do babci na wakacje... Ja bym w ogole nie bawila sie w snucie domysłow (chyba z tego wyrosłam) i porozmawiala: bez pretensji, zgrzytow- obiektywie oceniajac i staraac sie zrozumiec. I przedstawila sowje stanowisko.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:19   #18
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: wakacje ja i on

Druga opcja, ta mniej optymistyczna to taka... ze ma niestety zupelnie inne plany... moze wakacje to dla niego czas wolny takze od Ciebie...
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:58   #19
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: wakacje ja i on

Poza tym pamiętaj, że masz takie samo prawo do przedstawiania swoich propozycji odnośnie wakacji jak TŻ. Na razie to on ustala głosem nie znoszącym sprzeciwu.
Musicie porządnie pogadać, postaraj się ustalić o co chodzi.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 07:36   #20
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: wakacje ja i on

za malo miejsca? rozbijcie namiot w ogrodku babci! bedzie jeszcze bardziej wakacyjnie
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 10:35   #21
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: wakacje ja i on

A może tam gdzie co roku, tradycyjnie jeździ na wakakcje ma jakąś bliższą przyjaciółkę...
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 11:07   #22
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: wakacje ja i on

To jest jakaś żenująca sytuacja.
21 letni chłopak jeżdzący z rodzicami na całe wakacje do babci.
Albo coś ściemnia, albo jest cholernym maminsynkiem, który nie umie przeciąć pępowiny.
I jak to na całe wakacje? Jego rodzice są nauczycielami czy jak, i nie mają ciekawszych opcji wakacyjnych niż się zwalić babci na głowę z 21letnim synkiem. Wybacz, żenada do kwadratu.
Ja bym się poważnie zastanowiła nad przyszłością związku, gdyby mój TŻ postanowił sobie siedzieć u babci, zamiast zaplanować wyjazd ze mną.
Już abstrahując od tego nocowania, bo to rzeczywiście niezręczne, gdy dziewczyna nocuje u rodziców chłopaka i na odwrót.
Zrób mu awanturę i już.
Na Boga, macie po 21 lat, a nie po 16!
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 11:18   #23
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: wakacje ja i on

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
Bo nie uwierze w to ze cale 2 miesiace spi u kolegi... bo u jego babci nie ma miejsca do spania
ja w to rowniez nie uwierze.

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
A może tam gdzie co roku, tradycyjnie jeździ na wakakcje ma jakąś bliższą przyjaciółkę...
moze i tak
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 12:30   #24
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: wakacje ja i on

dziwna jakas ta sytuacja... skoro mu zalezy i ci to okazuje to czemu nie chce spedzac z Toba wakacji? to jest przeciez najlepszy czas na to zeby wlansie go spedzic razem, a te wyjazdy ze niby tradycja? no ale przeciez zawsze to mozna zmienic moze pojechac na tydzien, na dwa i wrocic zebyscie razem sobie mogli cos zaplanowac. Dla mnie to jest dziwne i jakies podejrzane. Wydaje mi sie ze to jest jakies wykrecanie i to tak naciagane jak tylko sie da. Ja na Twoim miejscu to pewnie awanture bym zrobila i tyle. Bo to przeciez dziwne ejst ze co on jezdzi tradycjyjne do babci od paru lat i tradycyjnie spi u kolegi? no a moze tez tradycyjnie sie z jakas Asia, Kasia albo Malgosia umaiwa? no i w tym roku tez musi bo to w koncu tradycja. Eeee to jakos na kilometr smierdzi i ja bym sie na Twoim miejscu w tym jakos wolala rozeznac.

Pozdrawiam
__________________
~~ Szczęśliwa że z Tobą ~~

nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 12:39   #25
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: wakacje ja i on

Jeżeli jezdzi do babci co roku od dłuższego czas to napewno ma tam jakiś wakacyjnych znajomych,znajome:rolleye s:może o to chodzi.bo innego wyjścia nie widzę,poza tym może chce poprostu odpocząć od Ciebie,jeżeli widujecie sie codzien
nie.wydaje mi sie ze zakochany facet nie odstepował by swojej dziewczyny na krok w kwakacje jezeli by nie pracowal,w koncu w wakacje mozna wreszcie maxymalnie zaszalec i ma sie mase wolnego czasu.zachowanie Twojego chlopaka jest więc dla mnie dziwne.ja mam odwrotna sytuacje bo tez dzieli mnie i tz odleglosc 120km i ja wrecz nie chce u niego spac,on u mnie moze nawet 2tyg,oczywiscie osobno spimy(rodzice),ale on mnie meczy i meczy z tym zebym u niego spala,a ja godze sie jedynie na od rana do wieczora i o to ciagle wybuchaja kłotnie.
__________________
Bądź taki,jakim chciałbyś być,a nie takim jakim chcieliby Cię widzieć inni ludzie...
Najpiękniejsze są chwile, w których żyjesz tylko chwilą...
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 12:59   #26
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wakacje ja i on

...albo jakis taki dzowny typ człowieka z niego, albo kreci cos na boczku.

na twoim miejscu nie robiłabym, żadnych podchodów tylko prosto z mostu zapytała o co chodzi. Tylko nie tak w stylu" Misiaczku, ale dlaczego", tylko "powiedz mi do cholery o co w tym wszystkim chodzi?"
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 15:01   #27
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: wakacje ja i on

On jeździ do babci, bo jego rodzice maja tam kawiarnie..i on jest taki dobry synek i tam jeździ im pomagac... tu ejst pies pogrzebany.
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 15:36   #28
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wakacje ja i on

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
On jeździ do babci, bo jego rodzice maja tam kawiarnie..i on jest taki dobry synek i tam jeździ im pomagac... tu ejst pies pogrzebany.

Dlaczego ty go tłumaczysz. Piszesz, że jeżdzi tam bo taka tradycja, bo pomaga, bo dobry chłopak- bzdura.
Tradycja- prosze Cię. Jak bedzie miał 30 lat to tez bedzie z rodzicami na wies jeżdził??....hmm..jak dla mnie to bardzo dziwna sytuacja.

Jakby był facet z jajami (bo jak ma 21 lat, to juz nie chłopczyk przeciez) i gdyby mu na tobie zalezało, to nie byłoby dla niego sytuacji do rozwiazania. Gwarantuję Ci ze zrobiłby wszystko, aby byc z toba jak najdłużej i jak najwięcej.
Pogadaj z nim powaznie- a jak nadal bedzie kręcił i zasłaniał sie mamusia, praca i jakimis konwenansami to go olej.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 15:53   #29
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: wakacje ja i on

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Dlaczego ty go tłumaczysz. Piszesz, że jeżdzi tam bo taka tradycja, bo pomaga, bo dobry chłopak- bzdura.
Tradycja- prosze Cię. Jak bedzie miał 30 lat to tez bedzie z rodzicami na wies jeżdził??....hmm..jak dla mnie to bardzo dziwna sytuacja.

Jakby był facet z jajami (bo jak ma 21 lat, to juz nie chłopczyk przeciez) i gdyby mu na tobie zalezało, to nie byłoby dla niego sytuacji do rozwiazania. Gwarantuję Ci ze zrobiłby wszystko, aby byc z toba jak najdłużej i jak najwięcej.
Pogadaj z nim powaznie- a jak nadal bedzie kręcił i zasłaniał sie mamusia, praca i jakimis konwenansami to go olej.

dokladnie tak.. nie tlumacz go i zapytaj sie go wprost. Zauwaz ile dziewczat uwaza ze cos w tym dziwnego ze sie chlopak tak zachowuje, nie znamy ani Ciebie ani jego wiec bardziej obiektywnie patrzymy na to a z tego co napisalas to na prawde dziwnie to wyglada. Ja uwazam ze z kazdej sytuacji jest jakies wyjscie przeciez mozecie oboje babiczce pomagac, rozbic namiot a nie spac u kumpla. Jest milion wyjsc a on wybiera jakies takie wg mnie najgorsze.
__________________
~~ Szczęśliwa że z Tobą ~~

nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 16:57   #30
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: wakacje ja i on

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
za malo miejsca? rozbijcie namiot w ogrodku babci! bedzie jeszcze bardziej wakacyjnie
Swietny pomysl
Jak mu zalezy na spedzeniu czasu z Toba, na pewno tezmu sie spodoba
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Dlaczego ty go tłumaczysz. Piszesz, że jeżdzi tam bo taka tradycja, bo pomaga, bo dobry chłopak- bzdura.
Tradycja- prosze Cię. Jak bedzie miał 30 lat to tez bedzie z rodzicami na wies jeżdził??....hmm..jak dla mnie to bardzo dziwna sytuacja.

Jakby był facet z jajami (bo jak ma 21 lat, to juz nie chłopczyk przeciez) i gdyby mu na tobie zalezało, to nie byłoby dla niego sytuacji do rozwiazania. Gwarantuję Ci ze zrobiłby wszystko, aby byc z toba jak najdłużej i jak najwięcej.
Pogadaj z nim powaznie- a jak nadal bedzie kręcił i zasłaniał sie mamusia, praca i jakimis konwenansami to go olej.
Moglabym sie podpisac pod tymi slowami.
Nic dodac nic ujac.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.