Baza pod makijaż (podkład) - wątek zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-11, 16:55   #481
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: baza pod makijaż na studniówkę

Mam tą z Inglota i jestem zadowolona. Nie zatyka porów, rozjaśnia cerę i nawilża, nie ściąga i nie stwarza wrażenia ubitej maski na twarzy. Ładnie redukuje wygląd cery, ukrywa zaczerwienienia.
Jeśli masz problematyczna cere, to proponuje tez baze pod cienie do powiek, tu proponuje eyeshadow primer od golden rose, bardzo dobrze utrwala makijaż, ładnie podbija kolor, jest wydajna i prosta w aplikacji
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 17:43   #482
monikastepek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 4
Dot.: baza pod makijaż na studniówkę

Witam,
Jeżeli chodzi o bazy to polecam firmę KRYOLAN stosuję ją od dłuższego czasu na klientkach, jak wiadomo każda ma różny rodzaj skóry ale ta baza u każdej się sprawdziła jak do tej pory, inna firma z jakiej również często korzystam to Mary Kay- również mają fajną bazę. W niższej cenie niż te, które podałam jest chyba INGLOT, tę firmę uwielbiam także również bardzo polecam jej produkty, zarówno baza pod podkład jak i cienie jest bardzo fajna.
__________________
htttp://www.monikastepek.pl
monikastepek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 19:55   #483
pink_peony
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 58
Baza wygładzająca do cery suchej

Hej !
Jestem posiadaczką skóry suchej , ale interesuje mnie zakup bazy wygładzającej. Boje się jednak zbyt dużego zmatowienia i uwidocznienia suchych skórek . Czy ktoś z was coś poleci ?
pink_peony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 09:11   #484
monika9093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 20
Dot.: baza pod makijaż na studniówkę

Cytat:
Napisane przez monikastepek Pokaż wiadomość
Witam,
Jeżeli chodzi o bazy to polecam firmę KRYOLAN stosuję ją od dłuższego czasu na klientkach, jak wiadomo każda ma różny rodzaj skóry ale ta baza u każdej się sprawdziła jak do tej pory, inna firma z jakiej również często korzystam to Mary Kay- również mają fajną bazę. W niższej cenie niż te, które podałam jest chyba INGLOT, tę firmę uwielbiam także również bardzo polecam jej produkty, zarówno baza pod podkład jak i cienie jest bardzo fajna.
OO dziękuje
monika9093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 11:21   #485
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: baza pod makijaż

a mozecie polecc bazę zieloną na zaczerwienienia?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 13:30   #486
amelcia981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: baza pod makijaż

Zdecydowałam się na tą z Dax'a i byłam bardzo zadowolona. Skóra była po niej gładka i makijaż trzymał mi się do samego końca bez poprawiania pudrem. Przebarwienia zakryłam korektorem z Catrice i praktycznie nic nie było widać
amelcia981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 11:00   #487
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: Tania baza

Moze baza z bielendy, make up academia? Kosztuje ze 3 dyszki w rosmanie, a jest fajna, lekka i nie klei sie, ja mam rozowa i fajnie poprawia koloryt skory
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-27, 20:25   #488
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Tania baza

Ja lubię z Bell

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 17:23   #489
Kochjad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
baza pod makijaż

Witam, mam pytanie odnośnie baz pod makijaż. Mam dość widoczne blizny i pory na policzkach, chciałabym zakupić jakąś lepszą bazę na wyrównanie cery. Dodatkowo mam mieszaną cerę i szybko zaczynam się "świecić". Co mi możecie doradzić ??? Proszę o odpowiedzi
Kochjad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 09:09   #490
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: baza pod makijaż

Cytat:
Napisane przez Kochjad Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie odnośnie baz pod makijaż. Mam dość widoczne blizny i pory na policzkach, chciałabym zakupić jakąś lepszą bazę na wyrównanie cery. Dodatkowo mam mieszaną cerę i szybko zaczynam się "świecić". Co mi możecie doradzić ??? Proszę o odpowiedzi
Ja polecam baze z sephory na rozszerzone pory lub droższą matującą z firmy Becca.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 09:58   #491
winstone
Raczkowanie
 
Avatar winstone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Lekka baza pod podkład

Hej! Szukam już od dłuższego czasu dobrej bazy pod podkład, zależy mi żeby pomagała z nadmiernym wydzielaniem sebum i sprawiała że twarz wygląda świeżo i lekko. Moja cera jest gładka, nie mam z nią☠problemów, jednolita, mam mały problem z porami no i po kilku godzinach bardzo sie świeci na czole i nosie podkładu praktycznie nie ma.
Ewentualnie skusiłabym się też na jakiś tonujący krem bb/cc jeżeli działałby lepiej
__________________
don't save her;
she don't wanna be saved
winstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-14, 23:54   #492
winstone
Raczkowanie
 
Avatar winstone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: Baza wygładzająca

x
__________________
don't save her;
she don't wanna be saved
winstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 09:51   #493
Rebliczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Baza wygładzająca

Ja korzystam z bazy Gosh Velvet i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest nieco droższa od standardowych kosmetyków, ale naprawdę świetnie pokrywa.
Rebliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 16:03   #494
agnieszka_321
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka_321
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 57
Dot.: Baza pod makijaż

Ja mam suchą skórę, zimą bardziej ona się wysusza. Używam bazę z bell, różową, na rozszerzone pory. Na opakowaniu jest napisane, że wyrównuje koloryt cery
Jeżeli nie chcę krycia to potem sięgam jeszcze po krem bb (można użyć i bez bazy - nawilży, będzie dodatkową warstwą ochronną). Mam akurat z yves rocher, bo najbardziej kolorystycznie pasuje do mojej cery. A jak chcę krycie (niewielkie, bo nie potrzebuję dużego) to używam podkładu z rimmel (match perfection - świetny kolor i nie wysusza).
agnieszka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 09:50   #495
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Baza pod makijaż

Ja bardzo lubie baze taka w perelkach z bielendy, teraz na jakis czas jednak zastapilam baze weglowym serum z carbo detox rowniez w takich perelkach. Fajnie wygladza cere, oczyszcza i detoksykuje.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 00:01   #496
Lace_s
Przyczajenie
 
Avatar Lace_s
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Kosmetyki do makijażu, które wygładzają skórę

Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są najlepsze produkty wyglądające skórę Aby nie było widać żadnych porów i zgrubien
Lace_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 00:38   #497
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Kosmetyki do makijażu, które wygładzają skórę

Cytat:
Napisane przez Lace_s Pokaż wiadomość
Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są najlepsze produkty wyglądające skórę Aby nie było widać żadnych porów i zgrubien
kosmetyki zawierajace roznego rodzaju kwase, ale z tym ostroznie jeszli nie jestes doswiadczona. tez kazda skora jest inna i lubi co innego. effaclar duo polecam i tonik z kwasem migdalowym norel
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 07:32   #498
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Kosmetyki do makijażu, które wygładzają skórę

Pytanie było o kosmetyki do makijażu. Dobre przygotowanie skory tez jest istotne i to co koleżanka wyżej poleciła jest jak najbardziej Ok. Z takich do makijazu polecam bazę z benefitu porefossional oraz fix + z Mac
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 09:38   #499
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Kosmetyki do makijażu, które wygładzają skórę

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
kosmetyki zawierajace roznego rodzaju kwase, ale z tym ostroznie jeszli nie jestes doswiadczona. tez kazda skora jest inna i lubi co innego. effaclar duo polecam i tonik z kwasem migdalowym norel
Też polecam, stosuje oba i jest ok

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-04, 01:18   #500
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Kosmetyki do makijażu, które wygładzają skórę

Dobre są primery Benefit POREfessional, Smashbox Photo Finish i Hourglass Veil. Lubię też Effaclar BB Blur, bardzo ładnie wygładza.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 08:53   #501
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Kosmetyki do makijażu, które wygładzają skórę

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Dobre są primery Benefit POREfessional, Smashbox Photo Finish i Hourglass Veil. Lubię też Effaclar BB Blur, bardzo ładnie wygładza.
Na jakiej serze sprawdzi się Effaclar BB Blur i jak z jego kolorystyką?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 09:53   #502
Aanitaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Baza pod makijaż po czy przed nałożeniem kremu?

Nie wiem co mam nakładać jako pierwsze. Pod makijaż używam kremu na dzie z ziaji(jagody acai spf 20) a jako baze uzywam matująca z Rimmela.
Aanitaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 10:53   #503
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Baza pod makijaż po czy przed nałożeniem kremu?

Cytat:
Napisane przez Aanitaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam nakładać jako pierwsze. Pod makijaż używam kremu na dzie z ziaji(jagody acai spf 20) a jako baze uzywam matująca z Rimmela.
Krem-baza-poklad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 20:13   #504
agnieszka_321
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka_321
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 57
Dot.: Baza pod makijaż (podkład) - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie baze taka w perelkach z bielendy, teraz na jakis czas jednak zastapilam baze weglowym serum z carbo detox rowniez w takich perelkach. Fajnie wygladza cere, oczyszcza i detoksykuje.


Ja właśnie na promocji w rossmanie kupiłam bielende, ale tą nową magic base (ma maleńkie, drobniutkie perełki). Chciałam wypróbować coś innego teraz na wiosnę. Dziś jej użyłam, wydaje się dość fajna. Nie wchłania się tak szybko jak moja wcześniejsza bell. Skusił mnie napis „tonująca z efektem bb”. Ale fajnie nawilża, przy niektórych kosmetykach czuję czasem, wieczorem, efekt „ściągnięcia” na twarzy (mam cerę bardzo suchą i wrażliwą).
agnieszka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 04:45   #505
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Jak to u licha działa?

Istnieją tzw. bazy krem, które nakłada się pod makijaż, ale można też zastosować je samodzielnie. Ma doyść nierówną cerę z widocznymi porami i nie rozumiem, jak taka baza je wyrównuje. Wyjaśni ktoś? Czy to się ładnie wchłania? Zostaje film?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 15:58   #506
cocacolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 565
Dot.: Jak to u licha działa?

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Istnieją tzw. bazy krem, które nakłada się pod makijaż, ale można też zastosować je samodzielnie. Ma doyść nierówną cerę z widocznymi porami i nie rozumiem, jak taka baza je wyrównuje. Wyjaśni ktoś? Czy to się ładnie wchłania? Zostaje film?
Wchodzi w pory i je wypelnia
))

25 05 2019 <3333
cocacolalight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 19:13   #507
tajemnicza001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Jaka baza pod podklad na dziury i „kratery”

Witam, szukam na forach, googlach itp ale ciezko cokolwiek znalesc... pytanie do dziewczyn ktore maja rozszerzone pory i dziury, blizny po tradziku... istnieje jakis cudowny „wygladzacz” pod podklad zeby te dziurki byly mniej widoczne ? Jakas baza ? Moje blizny sa juz stare i nie mam problemu z ujednoliceniem koloru cery tylko wlasnie wyrownaniem jej struktury. Mialam takze w sumie 3 zabiegi laserem, mnostwo zabiegow kwasami, dermapenem itp itd ale mam wrazenie ze moja skora ani drgnie 😏 dlatego juz stwierdzilam ze nie bede wywalac kolejnych set zlotych na zabiegi tylko wole juz jakis porzadny kosmetyk! Moze ktoras z was zna jakies cudo ? I np z jakim podkladem dobrze wspolgra.. 🙃🙃🙃
tajemnicza001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 08:39   #508
Martynamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 86
Dot.: Baza pod makijaż (podkład) - wątek zbiorczy

Silikonowa baza Cashmere pięknie wygładza rozszerzone pory i rzeczywiście poprawia trwałość makijażu
Zużyłam już 2 opakowania, aktualnie używam bazy z Golden Rose, ale w przyszłości planuję wrócić do Cashmere. Jest absolutnym faworytem pod względem wygładzenia mojej problematycznej cery
Martynamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 09:58   #509
monika2270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 10
Najlepsza baza pod ciężkie zastygajace podkłady

Witam, z góry przepraszam jeśli wątek jest w niewłaściwym miejscu. Poszukuję porady w kwestii bazy pod podkład, posiadam m.in. Estee lauder double wear oraz revlon cs i Mac studio fix. Wszystkie mają właściwości raczej matujace i zastygajace, niestety zwłaszcza po double wear moje rozszerzone pory są brzydko podkreślone, skóra wydaje się sucha i podkład jest mega widoczny na skórze. Czy któraś z was może polecić bazę, która będzie zarówno wygladzajaca / nawilżająca jak i rozświetlająca przelamujac ten mat i nie odbierze trwałości makijażu?
monika2270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 18:18   #510
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Najlepsza baza pod ciężkie zastygajace podkłady

Cytat:
Napisane przez monika2270 Pokaż wiadomość
Witam, z góry przepraszam jeśli wątek jest w niewłaściwym miejscu. Poszukuję porady w kwestii bazy pod podkład, posiadam m.in. Estee lauder double wear oraz revlon cs i Mac studio fix. Wszystkie mają właściwości raczej matujace i zastygajace, niestety zwłaszcza po double wear moje rozszerzone pory są brzydko podkreślone, skóra wydaje się sucha i podkład jest mega widoczny na skórze. Czy któraś z was może polecić bazę, która będzie zarówno wygladzajaca / nawilżająca jak i rozświetlająca przelamujac ten mat i nie odbierze trwałości makijażu?
Używam podobnych podkładów i najbardziej zadowolona jestem z baz Becca - First Light Priming oraz Backlight Priming.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-02 00:09:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.