Dzieci a filmy i bajki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 07:46   #61
Cherry_24
Wtajemniczenie
 
Avatar Cherry_24
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 861
Dot.: Dzieci a filmy i bajki

Hej ostatnio się nad tymi bajkami zastanawiałam i sądzę, że moja metoda jest chyba całkiem całkiem, w ciągu dnia nie ma u nas w domu bajek, no chyba, że jakaś wyjątkowa sytuacja się wydarzy ale to raz na rok, ale za to wieczorem jest wieczorynka, a skoro nie ma jej w tv to puszczam ją małemu sama, mam na komputerze cała masę bajek i oglądamy, a to krecika, a to reksia, 15 minut radości i spokoju ale na mądrej, ładnej bajce, dłuższe bajki oglądamy czasami w weekendy albo jak gdzieś jedziemy daleko to wtedy w samochodzie jest spokój, ale generalnie bajka jest miłym zakończeniem dnia i daje sygnał, że idziemy spać
Cherry_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 08:18   #62
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Dzieci a filmy i bajki

A ja się pochwalę że udało mi się ograniczyć bajki do zera, czasem bajka wieczorem, ale przed spaniem czytanie Co prawda mały jest bardzo wymagający ale jakoś dajemy radę. Starsza wyżywa się manualnie b.dużo, bez bajek stała się spokojniejsza, zauważyłam że zbyt pobudzająco na nią działały. Mam nadzieję że na dłuższą metę to zda egzamin.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 09:23   #63
Cherry_24
Wtajemniczenie
 
Avatar Cherry_24
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 861
Dot.: Dzieci a filmy i bajki

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę że udało mi się ograniczyć bajki do zera, czasem bajka wieczorem, ale przed spaniem czytanie Co prawda mały jest bardzo wymagający ale jakoś dajemy radę. Starsza wyżywa się manualnie b.dużo, bez bajek stała się spokojniejsza, zauważyłam że zbyt pobudzająco na nią działały. Mam nadzieję że na dłuższą metę to zda egzamin.
Zda na 100 %, u nas widać efekty, w ciągu dnia malujemy, rysujemy, brudzimy się, i czytamy, czytamy i czytamy, mamy pół empiku w domu ale to wszystko sprawia, że moje dziecko ma dużo większy zasób słów od innych dzieci w tym samym wieku
Cherry_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 19:03   #64
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Dzieci a filmy i bajki

Cytat:
Napisane przez Cherry_24 Pokaż wiadomość
Hej ostatnio się nad tymi bajkami zastanawiałam i sądzę, że moja metoda jest chyba całkiem całkiem, w ciągu dnia nie ma u nas w domu bajek, no chyba, że jakaś wyjątkowa sytuacja się wydarzy ale to raz na rok, ale za to wieczorem jest wieczorynka, a skoro nie ma jej w tv to puszczam ją małemu sama, mam na komputerze cała masę bajek i oglądamy, a to krecika, a to reksia, 15 minut radości i spokoju ale na mądrej, ładnej bajce, dłuższe bajki oglądamy czasami w weekendy albo jak gdzieś jedziemy daleko to wtedy w samochodzie jest spokój, ale generalnie bajka jest miłym zakończeniem dnia i daje sygnał, że idziemy spać
W jakim wieku jest Twoje dziecko?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-27 20:03:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.