Makijaż dla blondynki! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-30, 20:00   #1
Mecydyfis
Przyczajenie
 
Avatar Mecydyfis
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1

Makijaż dla blondynki! :)


Potrzebna mi rada. Idę na studniówkę i brak mi weny do makijażu. Mam blond włosy po pas, niebieskie oczy, delikatne rysy twarzy, jaśniutką karnację. Sukienka prawdopodobnie czerwona/ czarna / fiolet. Co doradzacie? Jakie odcienie pasują do blondynek mojego pokroju, kolorystyka? Btw. Znacie może jakieś ciekawe fryzury na codzien jak i 100dniówkę/ sylwestrowo? Z góry dziękuje wam
Mecydyfis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 20:10   #2
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Dot.: Makijaż dla blondynki! :)

Bez zdjęc ciężko zaradzić cokolwiek.
redroses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 20:21   #3
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Makijaż dla blondynki! :)

Kolory dla jasnych blondynek z niebieskimi oczami-ja bym postawiła na szarość, fiolet, taką tęczówkę ladnie wydobywa kolor miedziany, brązowy.
Fryzury - google/YT
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 12:19   #4
noanni22
Raczkowanie
 
Avatar noanni22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 50
Dot.: Makijaż dla blondynki! :)

Możesz też spróbować makijaż nude. Różne odcienie brązu i beżu. Bo jeśli sukienka będzie bardzo różnic się od tęczówki to łatwo nie dobierzesz
noanni22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 22:25   #5
AaBe
Przyczajenie
 
Avatar AaBe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 9
Dot.: Makijaż dla blondynki! :)

Z doświadczenia wiem, że najlepiej kolor tęczówki podkreśla kolor przeciwstawny - w wypadku niebieskich oczu będzie to pomarańcz. Upewnij się, jakie jest światło tam, gdzie będzie studniówka. Odradzam fiolety - po kilku godzinach zabawy będziesz zmęczona i fiolet wydobędzie sińce pod oczami. Jeśli oświetlenie jest jarzeniowe (zimne, białe) postaw na kolory ciepłe. jeśli oświetlenie jest żółte (normalne żarówki) - możesz użyć czego chcesz i wcześniej przetestować to w domu. Makijaż nude zniknie wieczorem zupełnie - ale jeśli lubisz zrób go z mocną kreską na oku i dobierz do tego ulubiony czerwony odcień pomadki.
I najważniejsze - w makijażu masz się dobrze czuć.
Dobrej zabawy!
AaBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 22:34   #6
AaBe
Przyczajenie
 
Avatar AaBe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 9
Dot.: Makijaż dla blondynki! :)

Z doświadczenia wiem, że kolor tęczówki najbardziej uwydatnia kolor do niego przeciwstawny - w wypadku niebieskich oczu jest to.. pomarańcz.
Nie maluj oczu w fioletach - kilkugodzinna nawet najlepsza zabawa sprawi, że będziesz zmęczona - fiolet wydobędzie cienie pod oczami.
Sprawdź, jakie światło jest tam, gdzie będzie studniówka. Jeśli w przewadze jest światło jarzeniowe (zimne, białe, takie jak w łazienkach) to postaw zdecydowanie na ciepłe kolory, bo zimne sprawią, że będziesz wyglądała jak sina. Jeśli w lokalu światło jest ciepłe (typowe żarówkowe) możesz wybrać takie kolory, jakie lubisz najbardziej.
Nie stawiaj na makijaż nude, bo w sztucznym oświetleniu może powodować niezdrowe cienie - chyba, że w wersji Marylin Monroe - powieki nude, kreska na górnej powiece i ulubiony kolor czerwonej pomadki do tego To świetny, bardzo kobiecy i seksowny makijaż!!!

Radzę kilka dni przed studniówką przetestować makijaż w podobnym oświetleniu, jakie jest w lokalu.
Najważniejsze jest jednak to, żebyś w makijazu dobrze się czuła - obojetnie na jakie kolory się zdecydujesz.
Dobrej zabawy!
AaBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.