Louis Vuitton część III - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 17:55   #481
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Myślę, mam nadzieję, chyba już nie będę więcej kupować LV
Chlewika raczej w środku nie będę miała to powinno być ok

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Mam Favorite w DE z czerwonym środkiem
Ja bym sie lepiej tak nei zarzekała

Ale Favorite to inny model. Zobaczysz, ze NF w DE będziesz kiedys brała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 18:03   #482
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja bym sie lepiej tak nei zarzekała

Ale Favorite to inny model. Zobaczysz, ze NF w DE będziesz kiedys brała
Dlatego już się niczego nie zarzekam Może tylko tyle, że w tym roku już NIC nie kupię

Dziewczyny mówiłyście, że ewentualny zwrot nie jest na woucher W potwierdzeniu zamówieniu jest coś innego.

"Ponadto, zgodnie z wewnętrzną polityką Louis Vuitton, przysługuje Państwu prawo do zwrotu zakupionego towaru w zamian za voucher Louis Vuitton o wartości zwracanego towaru, na następujących zasadach:
w dniu dostawy
W powyższym przypadku, towar powinien zostać zapakowany w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej współpracującej z Louis Vuitton i odesłany do sklepu Louis Vuitton. Należy zawiadomić sklep na piśmie o zwrocie towaru, wypełniając i przesyłając formularz Odstąpienia od umowy, który zostanie dołączony do Towaru. Prosimy o zachowanie potwierdzenia nadania.
w terminie 30 dni w przypadku produktu nowego nadającego się do sprzedaży"
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 18:06   #483
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dlatego już się niczego nie zarzekam Może tylko tyle, że w tym roku już NIC nie kupię
He he A jakbys np wygrała w tym roku w totka, to kto wie czy znowu bys sie nie skusiła na LV tak wiem, gdybam sobie i drocze sie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 18:13   #484
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dlatego już się niczego nie zarzekam Może tylko tyle, że w tym roku już NIC nie kupię

Dziewczyny mówiłyście, że ewentualny zwrot nie jest na woucher W potwierdzeniu zamówieniu jest coś innego.

"Ponadto, zgodnie z wewnętrzną polityką Louis Vuitton, przysługuje Państwu prawo do zwrotu zakupionego towaru w zamian za voucher Louis Vuitton o wartości zwracanego towaru, na następujących zasadach:
w dniu dostawy
W powyższym przypadku, towar powinien zostać zapakowany w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej współpracującej z Louis Vuitton i odesłany do sklepu Louis Vuitton. Należy zawiadomić sklep na piśmie o zwrocie towaru, wypełniając i przesyłając formularz Odstąpienia od umowy, który zostanie dołączony do Towaru. Prosimy o zachowanie potwierdzenia nadania.
w terminie 30 dni w przypadku produktu nowego nadającego się do sprzedaży"
dzwoń z awanturą!
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 18:25   #485
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
He he A jakbys np wygrała w tym roku w totka, to kto wie czy znowu bys sie nie skusiła na LV tak wiem, gdybam sobie i drocze sie
Problem tylko w tym, że ja nie gram w totka
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
dzwoń z awanturą!
No, ale czy to pewne, że coś się zmieniło i już zwracali kasę? Jak kupowałam Favorite to też była ta sama formułka Czy ktoś ostatnio kupował przez net i może sprawdzić co ma w potwierdzeniu zamówienia?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 18:31   #486
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Louis Vuitton część III

Zwrot jest na voucher jeśli nabyłaś towar bezpośrednio w sklepie. Jezeli został zakupiony droga internetową zawsze masz prawo do zwrotu i otrzymania GOTÓWKI a nie vouchera, czy to Louis Vuitton czy nie. Takie jest PRAWO.
Mnie dwa razy zwrócili pieniądze na konto z którego poszedł przelew. To jest ich obowiązek takie jest prawo po prostu.
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2015-11-28 o 18:32
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 20:47   #487
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Louis Vuitton część III

Taka ciekawostke dzisiaj zobaczylam w TK Maxx Ostatnio naprawde wiele designerskich torebek bylo m.in. Falabella od Stelli, Proenza Schouler, Prada. Jednak ten LV dzisiaj to mnie zdziwil. Jesli nie podroba, to skad on tam?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9611.jpg (143,0 KB, 183 załadowań)
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*


Edytowane przez Eggnogg
Czas edycji: 2015-11-28 o 21:23
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 20:53   #488
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Louis Vuitton część III

Cos Wam to przypomina
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (53,2 KB, 54 załadowań)
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 20:57   #489
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: Louis Vuitton część III

Hej Jestem również ogromną fanką LV i właśnie myślę nad NF Monogram, ale przerażają mnie ciemniejące rączki. Widziałam tyleee zdjęć z fatalnie ciemnymi baa brudnymi rączkami, że sama nie wiem, czy ją chcę, chociaż baaaardzo mi się podoba . Mam NF DE i jestem w niej absolutnie zakochana, nic się z nią nie dzieje, nie dbam o nią jakoś szczególnie. Mam też Favorite DA, ale z nią wyszłam na razie jakieś 3-4 razy. Dla mnie ona jest raczej na wakacje, lato, więc rzadko po prostu ją nosiłam. Nie wiem co robić....

Mariola Jak myślisz, Monogram to dobry wybór?
__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:18   #490
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Długo go masz? Mocno eksploatujesz? Zauważyłaś jakieś zmiany, które ci się się bardzo nie podobają?

Będę chciała chyba dokupić/ dorobić wkładkę na dno, żeby nie było efektu jak na tym zdjęciu u jednej z dziewczyn.
Nie wiem czy ta druga ma włożone coś na dno, czy w de się nie wybrzusza
Ja mam mojego NF od 6 lat, rączki mam miodowe, ciągle jasne, środek czysty. Noszę go często, ale dbam.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:39   #491
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Louis Vuitton część III

Mariola u mnie na potwierdzeniu pisało, że zwrot gotówki do 14 dni jest. Na pierwszym potwierdzeniu tego nie było i dzwoniłam o zmianę w zapisie na potwierdzeniu. Po 10 min przesłano mi już potwierdzenie z dopiskiem możliwości zwrotu gotówki.

GRATULUJE ZAKUPU, OBYŚ BYŁA BARDZO ZADOWOLONA !!!! :CMOK:
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 21:41   #492
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Taka ciekawostke dzisiaj zobaczylam w TK Maxx Ostatnio naprawde wiele designerskich torebek bylo m.in. Falabella od Stelli, Proenza Schouler, Prada. Jednak ten LV dzisiaj to mnie zdziwil. Jesli nie podroba, to skad on tam?
Cena salonowa
Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Cos Wam to przypomina
Każdy kopiuje każdego

Wpadłam na Youtube na ten filmik

Duomo to chyba nowy model

http://it.louisvuitton.com/ita-it/pr...r-ebene-012058
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 21:56   #493
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Hej Jestem również ogromną fanką LV i właśnie myślę nad NF Monogram, ale przerażają mnie ciemniejące rączki. Widziałam tyleee zdjęć z fatalnie ciemnymi baa brudnymi rączkami, że sama nie wiem, czy ją chcę, chociaż baaaardzo mi się podoba . Mam NF DE i jestem w niej absolutnie zakochana, nic się z nią nie dzieje, nie dbam o nią jakoś szczególnie. Mam też Favorite DA, ale z nią wyszłam na razie jakieś 3-4 razy. Dla mnie ona jest raczej na wakacje, lato, więc rzadko po prostu ją nosiłam. Nie wiem co robić....

Mariola Jak myślisz, Monogram to dobry wybór?
Myślę że tak Naoglądałam się przez ostatnie dńi tyle zdjęć, filmików i doszłam do wniosku, że chcę właśnie klasyka, a takim jest monogram Zamówiłam i nie czuję wątpliwości czy dobrze wybrałam
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja mam mojego NF od 6 lat, rączki mam miodowe, ciągle jasne, środek czysty. Noszę go często, ale dbam.

Cytat:
Napisane przez Konsti5 Pokaż wiadomość
Mariola u mnie na potwierdzeniu pisało, że zwrot gotówki do 14 dni jest. Na pierwszym potwierdzeniu tego nie było i dzwoniłam o zmianę w zapisie na potwierdzeniu. Po 10 min przesłano mi już potwierdzenie z dopiskiem możliwości zwrotu gotówki.

GRATULUJE ZAKUPU, OBYŚ BYŁA BARDZO ZADOWOLONA !!!! :CMOK:

To jutro muszę chyba zadzwonić i powiedzieć, żeby zmienili. Co im powiedziałaś? Tutaj jest napisane, że to ich wewnętrzny regulamin.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 22:15   #494
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Myślę że tak Naoglądałam się przez ostatnie dńi tyle zdjęć, filmików i doszłam do wniosku, że chcę właśnie klasyka, a takim jest monogram Zamówiłam i nie czuję wątpliwości czy dobrze wybrałam




To jutro muszę chyba zadzwonić i powiedzieć, żeby zmienili. Co im powiedziałaś? Tutaj jest napisane, że to ich wewnętrzny regulamin.
Zaraz tu wkleję co ja miałam napisane.
Poprosiłam o zapis, że przy zwrocie będę miała zwrot gotówki.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

W przypadku, gdy zakup towaru nastąpi w oparciu o umowę sprzedaży zawartą na odległość, są Państwo uprawnieni do odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, za zwrotem ceny towaru. Należy zawiadomić sklep na piśmie o zamiarze dokonania zwrotu, wypełniając formularz Odstąpienia od umowy, który zostanie dołączony do Towaru. Wysyłka formularza Odstąpienia od umowy do Louis Vuitton powinna nastąpić w terminie 14 dni od dnia otrzymania Towaru, a towar powinien zostać zwrócony zgodnie z instrukcjami wskazanymi poniżej.

Ja miała taki a poniżej to co ty wstawiałaś ale podobno (tak mi powiedziano), mnie dotyczy ten zapis który ci teraz wstawiłam.
Zakup na odległość.
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 22:24   #495
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Konsti5 Pokaż wiadomość
Zaraz tu wkleję co ja miałam napisane.
Poprosiłam o zapis, że przy zwrocie będę miała zwrot gotówki.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

W przypadku, gdy zakup towaru nastąpi w oparciu o umowę sprzedaży zawartą na odległość, są Państwo uprawnieni do odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, za zwrotem ceny towaru. Należy zawiadomić sklep na piśmie o zamiarze dokonania zwrotu, wypełniając formularz Odstąpienia od umowy, który zostanie dołączony do Towaru. Wysyłka formularza Odstąpienia od umowy do Louis Vuitton powinna nastąpić w terminie 14 dni od dnia otrzymania Towaru, a towar powinien zostać zwrócony zgodnie z instrukcjami wskazanymi poniżej.

Ja miała taki a poniżej to co ty wstawiałaś ale podobno (tak mi powiedziano), mnie dotyczy ten zapis który ci teraz wstawiłam.
Zakup na odległość.
Dziękuję Ci serdecznie. Jutro do nich zadzwonię
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 22:30   #496
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci serdecznie. Jutro do nich zadzwonię
Nie masz takiego zapisu?

Edytowane przez Konsti5
Czas edycji: 2015-11-28 o 22:33
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 22:59   #497
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Konsti5 Pokaż wiadomość
Nie masz takiego zapisu?
Nie mam Mam tylko taki jak wkleiłam.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 23:08   #498
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie mam Mam tylko taki jak wkleiłam.
To zadzwoń jutro, bo zawsze to jakiś plus jak masz coś czarno na białym napisane.
Dobranoc
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 00:13   #499
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Dobranoc
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 09:50   #500
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Taka ciekawostke dzisiaj zobaczylam w TK Maxx Ostatnio naprawde wiele designerskich torebek bylo m.in. Falabella od Stelli, Proenza Schouler, Prada. Jednak ten LV dzisiaj to mnie zdziwil. Jesli nie podroba, to skad on tam?
Dziwna sprawa
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:53   #501
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Louis Vuitton część III

bardzo fajny model, obejrze jak wyglada w mono.
Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ta pierwsza ma z pewnością dekadę, a te kolejne niekoniecznie.
byl podany rok produkcji?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:59   #502
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Taka ciekawostke dzisiaj zobaczylam w TK Maxx Ostatnio naprawde wiele designerskich torebek bylo m.in. Falabella od Stelli, Proenza Schouler, Prada. Jednak ten LV dzisiaj to mnie zdziwil. Jesli nie podroba, to skad on tam?
wow, ale normalne ceny czy taniej?
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:30   #503
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Louis Vuitton część III

Witam się po długiej nieobecności

Pytanie nie na temat wątku ale wiem, że dużo z was kupuje na insta, znacie może insta butik "iwinska.com" ? Widzę, że jest bardzo popularny, mnóstwo znanych dziewczyn tam zamawia buty czy torebki. Zapytałam z ciekowości o cenę szpilek Valentino i dostałam najpierw mnóstwo zapewnień o oryginalności a potem cene 1200 zł... gdzie oryginalne w butiku kosztują około 3000 zł. Pani się tłumaczy, że zamawia z USA, ma jakieś rabaty, ja nie wierzę w takie bajki ale zastanawia mnie ta ogromna liczba zadowolonych klientów... czy któraś z was zna ten butik, może ktoś coś tam kupował? Czy to rzeczywiście oryginały? Nie chce mi się wierzyć, że sklep sprzedający fejki tak dobrze by funkcjonował...
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:36   #504
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Witam się po długiej nieobecności



Pytanie nie na temat wątku ale wiem, że dużo z was kupuje na insta, znacie może insta butik "iwinska.com" ? Widzę, że jest bardzo popularny, mnóstwo znanych dziewczyn tam zamawia buty czy torebki. Zapytałam z ciekowości o cenę szpilek Valentino i dostałam najpierw mnóstwo zapewnień o oryginalności a potem cene 1200 zł... gdzie oryginalne w butiku kosztują około 3000 zł. Pani się tłumaczy, że zamawia z USA, ma jakieś rabaty, ja nie wierzę w takie bajki ale zastanawia mnie ta ogromna liczba zadowolonych klientów... czy któraś z was zna ten butik, może ktoś coś tam kupował? Czy to rzeczywiście oryginały? Nie chce mi się wierzyć, że sklep sprzedający fejki tak dobrze by funkcjonował...

Kochana jest dużo sklepów na insta co sprzedaje fejki ..cieszących się powodzeniem... i nawet zauważyłam ze dziewczyny, które chwalą się oryginalnymi torebkami itp obserwują takie profile
Więc..
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:41   #505
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Witam się po długiej nieobecności

Pytanie nie na temat wątku ale wiem, że dużo z was kupuje na insta, znacie może insta butik "iwinska.com" ? Widzę, że jest bardzo popularny, mnóstwo znanych dziewczyn tam zamawia buty czy torebki. Zapytałam z ciekowości o cenę szpilek Valentino i dostałam najpierw mnóstwo zapewnień o oryginalności a potem cene 1200 zł... gdzie oryginalne w butiku kosztują około 3000 zł. Pani się tłumaczy, że zamawia z USA, ma jakieś rabaty, ja nie wierzę w takie bajki ale zastanawia mnie ta ogromna liczba zadowolonych klientów... czy któraś z was zna ten butik, może ktoś coś tam kupował? Czy to rzeczywiście oryginały? Nie chce mi się wierzyć, że sklep sprzedający fejki tak dobrze by funkcjonował...

kochana ja tej pani podziękowałam jak mi zaśpiewała za Antigonę 790 zł , no proszę Cię! ostro twierdzi ze to oryginał, ale wole nie ryzykowac a jak spojrzałam na jej liste obserwujących to widnieje tam kilka Instagwiazdek

nie wiem sama, a Bestbrandsshop myślicie że oryginały mają? Wydają się konkretni, tak jak Bluxoury bo mają sklepy online.

Co do tłumaczenia, że zamawia w USA to nie wierzę że to w takiej cenie oryginały! Valentino czy wiekszość luksusowych marek to europejskie marki, wiec w USA wypadają duuuużo drożej plus tax, na purseforum dziewczyny kupują z europejskich stron bo taniej niż w Stanach.
__________________
http://instagram.com/kootekk#



Edytowane przez kootekk
Czas edycji: 2015-11-29 o 10:43
kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:45   #506
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość
kochana ja tej pani podziękowałam jak mi zaśpiewała za Antigonę 790 zł , no proszę Cię! ostro twierdzi ze to oryginał, ale wole nie ryzykowac a jak spojrzałam na jej liste obserwujących to widnieje tam kilka Instagwiazdek

nie wiem sama, a Bestbrandsshop myślicie że oryginały mają? Wydają się konkretni, tak jak Bluxoury bo mają sklepy online.

Co do tłumaczenia, że zamawia w USA to nie wierzę że to w takiej cenie oryginały! Valentino czy wiekszość luksusowych marek to europejskie marki, wiec w USA wypadają duuuużo drożej plus tax, na purseforum dziewczyny kupują z europejskich stron bo taniej niż w Stanach.

Sklep Bestbrandshop ma oryginały
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:50   #507
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Sklep Bestbrandshop ma oryginały

o dzięki

Fixi wejdz na Luisaviaroma mają jeszcze 2 dni kod 30% może wskoczy na buty Valentino
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:51   #508
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Kochana jest dużo sklepów na insta co sprzedaje fejki ..cieszących się powodzeniem... i nawet zauważyłam ze dziewczyny, które chwalą się oryginalnymi torebkami itp obserwują takie profile
Więc..
Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość
kochana ja tej pani podziękowałam jak mi zaśpiewała za Antigonę 790 zł , no proszę Cię! ostro twierdzi ze to oryginał, ale wole nie ryzykowac a jak spojrzałam na jej liste obserwujących to widnieje tam kilka Instagwiazdek

nie wiem sama, a Bestbrandsshop myślicie że oryginały mają? Wydają się konkretni, tak jak Bluxoury bo mają sklepy online.

Co do tłumaczenia, że zamawia w USA to nie wierzę że to w takiej cenie oryginały! Valentino czy wiekszość luksusowych marek to europejskie marki, wiec w USA wypadają duuuużo drożej plus tax, na purseforum dziewczyny kupują z europejskich stron bo taniej niż w Stanach.
Już jestem pewna, że to fejki... Wstawiane tam zdjęcia są kradzione z różnych profili... m.in znanej blogerki FashionHippieLoves ... najbardziej przeraziło mnie zdjęcie z podpisem "torebki gotowe do wysyłki do moich klientek" a to samo zdjecie widnieje na profilu w.w blogerki Dziewczyna wysyła kradzione zdjecia oryginałów a sprzedaje zapewne tandetne fejki... Nie wiem jak to możliwe, że tyle osób się nabiera sama miałam wątpliwości bo ma naprawdę dobrą bajeczkę o zamawianiu z USA i rabatach. Do tego obserwują ją znane dziewczyny... przerażające
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:06   #509
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Louis Vuitton część III

Jeszcze raz przeczytałam potwierdzenie zamówienia i wychodzi na to, że mam to samo co Ty napisane. To cała treść dotycząca rezygnacji z zakupu:

Pragniemy poinformować, iż zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, w przypadku, gdy zakup towaru nastąpi w oparciu o umowę sprzedaży zawartą na odległość, są Państwo uprawnieni do odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 10 dni od dnia otrzymania towaru, za zwrotem ceny towaru. Należy zawiadomić sklep na piśmie o zamiarze dokonania zwrotu, wypełniając formularz Odstąpienia od umowy, który zostanie dołączony do Towaru. Wysyłka formularza Odstąpienia od umowy do Louis Vuitton powinna nastąpić w terminie 10 dni od dnia otrzymania Towaru, a towar powinien zostać zwrócony zgodnie z instrukcjami wskazanymi poniżej.

Ponadto, zgodnie z wewnętrzną polityką Louis Vuitton, przysługuje Państwu prawo do zwrotu zakupionego towaru w zamian za voucher Louis Vuitton o wartości zwracanego towaru, na następujących zasadach:
w dniu dostawy
W powyższym przypadku, towar powinien zostać zapakowany w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej współpracującej z Louis Vuitton i odesłany do sklepu Louis Vuitton. Należy zawiadomić sklep na piśmie o zwrocie towaru, wypełniając i przesyłając formularz Odstąpienia od umowy, który zostanie dołączony do Towaru. Prosimy o zachowanie potwierdzenia nadania.
w terminie 30 dni w przypadku produktu nowego nadającego się do sprzedaży
Należy zawiadomić sklep na piśmie o zamiarze dokonania zwrotu, wypełniając i przesyłając formularz Odstąpienia od umowy, który otrzymacie Państwo razem z Towarem. Sklep Louis Vuitton zapewni wysyłkę zwrotną towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej współpracującej z Louis Vuitton. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przesyłki, prosimy o niewysyłanie towaru we własnym zakresie. Prosimy o zachowanie potwierdzenia nadania!


Ja to jednak rozumiem tak, że owszem przysługuje mi prawo zwrotu pieniędzy, jednak zgodnie z ich wewnętrzną polityką zwrot pieniędzy następuje na woucher.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2015-11-29 o 11:09
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:12   #510
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Louis Vuitton część III

W nocy przeszukałam neta i wydaje się, że ten LV w Tk Maxx to nie była podróba!
No, ale cena ok 1000funtów też do super okazji nie należy.

Były takie modele
Brown Louis Vuitton Monogram Lockit Handbag
Red Petit Noe Epi Leather Shoulder Bag
Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
bardzo fajny model, obejrze jak wyglada w mono.

byl podany rok produkcji?
Fajny i teraz sama się nad nim zastanawiam.

Aż zapytałam sprzedające ile lat mają te torebki
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz przeczytałam potwierdzenie zamówienia i wychodzi na to, że mam to samo co Ty napisane. To cała treść dotycząca rezygnacji z zakupu:

Pragniemy poinformować, iż zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, w przypadku, gdy zakup towaru nastąpi w oparciu o umowę sprzedaży zawartą na odległość, są Państwo uprawnieni do odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 10 dni od dnia otrzymania towaru, za zwrotem ceny towaru. Należy zawiadomić sklep na piśmie o zamiarze dokonania zwrotu, wypełniając formularz Odstąpienia od umowy, który zostanie dołączony do Towaru. Wysyłka formularza Odstąpienia od umowy do Louis Vuitton powinna nastąpić w terminie 10 dni od dnia otrzymania Towaru, a towar powinien zostać zwrócony zgodnie z instrukcjami wskazanymi poniżej.

Ponadto, zgodnie z wewnętrzną polityką Louis Vuitton, przysługuje Państwu prawo do zwrotu zakupionego towaru w zamian za voucher Louis Vuitton o wartości zwracanego towaru, na następujących zasadach:
w dniu dostawy
W powyższym przypadku, towar powinien zostać zapakowany w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej współpracującej z Louis Vuitton i odesłany do sklepu Louis Vuitton. Należy zawiadomić sklep na piśmie o zwrocie towaru, wypełniając i przesyłając formularz Odstąpienia od umowy, który zostanie dołączony do Towaru. Prosimy o zachowanie potwierdzenia nadania.
w terminie 30 dni w przypadku produktu nowego nadającego się do sprzedaży
Należy zawiadomić sklep na piśmie o zamiarze dokonania zwrotu, wypełniając i przesyłając formularz Odstąpienia od umowy, który otrzymacie Państwo razem z Towarem. Sklep Louis Vuitton zapewni wysyłkę zwrotną towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej współpracującej z Louis Vuitton. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przesyłki, prosimy o niewysyłanie towaru we własnym zakresie. Prosimy o zachowanie potwierdzenia nadania!


Ja to jednak rozumiem tak, że owszem przysługuje mi prawo zwrotu pieniędzy, jednak zgodnie z ich wewnętrzną polityką zwrot pieniędzy następuje na woucher.
Ciebie ich procedury nie muszą obchodzić, bo dokonałaś zakupu na odległość i zgodnie z polskim prawem masz możliwość zwrotu zakupionego towaru i zwrotu pieniędzy na konto, a nie jakiś tam voucherów.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-08 17:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.