stanik sportowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-10, 19:45   #1
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963

stanik sportowy


Hej, przepraszam, jeśli już jest podobny wątek, nie mogłam znaleźć

Mam takie pytanie, małe ale jakże ważne dla kobiety: dziewczyny, w jakiej bieliźnie ćwiczycie? Kiedyś było mi wszystko, zwykłe bawełniane staniki, potem z fiszbinami, ale nadal czuję, że to nie to, a w lustrze na sali widzę, że biust mi skacze na lewo i na prawo. Jest raczej średniej wielkości, ale zaczyna mi to coraz bardziej przeszkadzać ta jego niesforność. Jak go ujarzmić? Szukam więc profesjonalnego biustonosza, który dobrze przytrzyma czym natura mnie obdarzyła, będzie wygodny i nie będzie też kosztował majątku. Przejrzałam ceny w niektórych sklepach i wiem mniej więcej z jakimi wydatkami się to wiąże

Z ciekawości patrzyłam na Nike'a, ale cena wg mnie tych modeli była nieadekwatna do jakości, a skuteczność była taka jak w zwykłym bawełnianym. Przymierzałam też 1 model z Shock Absorber (niestety wybór w sklepie był nikły, a przy tym rozmiarówka uboga) i nawet mi się podobał, tylko powinnam wziąć mniejszą miseczkę.

Będę wdzięczna za wszelkie rady i uwagi
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 20:27   #2
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: stanik sportowy

Ja mam sportowy z HM i jestem całkiem zadowolona
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 21:38   #3
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: stanik sportowy

Ja mam 3 modele Shocka. Najlepsze dla mnie Ultimate Gym S002Z i B4490. Mam jeszcze B109, ale on brzydko rakietuje i słabiej trzyma. Pierwsze dwa zakładam i do biegania i do skakania, ostatni tylko typowo na siłownię. Ramiączka skrócone na maxa i obwód na ścisk, aby wtedy trzyma na mur beton. Noszę 70g, 32g pasuje. Akurat moje Shocki są eBaya, któryś z nich kupiłam nowy z metkami za niecałe 70zł(na all i w polskich sklepach ponad 200zł)
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 21:45   #4
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: stanik sportowy

Dziękuję Wam
Właśnie zastanawiam się nad modelem B4490, ale na pierwszy raz jednak muszę stacjonarnie przymierzyć Kolejny raz będzie lepiej. Ten pierwszy stanik też wydaje mi się ciekawy, bardziej pod względem kolorystycznym, bo nic więcej na razie nie mogę powiedzieć
Nie wspomniałam chyba o tym we wcześniejszym poście, że głównie potrzebuję go do chodzenia na zumbę czy innej formy aerobiku
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 22:21   #5
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: stanik sportowy

To jeszcze zależy od wielkości miseczki. Wiem, że na mniejszy biust(od DD w dół bodaj) są jakieś specjalne modele, których nie ma w większych rozmiarach. Na samej ich stronie można wybrać intensywność i dopasować do niej odpowiedni model
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 22:44   #6
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: stanik sportowy

Shock Absorber jest moim zdaniem najlepszy,zwłaszcza ten najwyższy level, tylko on jest w stanie sprawić, by biust nie odlatywal mi w kosmos przy najmniejszym ruchu. Stacjonarnie niestety wybór kiepski (największa miseczka jaka widziałam to E - w Decathlonie), cena też może odstraszyć, ale przez neta spoko, o ile się trafi na jakąś okazje. Ja jeden kupiłam na Allegro (nowy z metkami - 50 zł), na ebay też widziałam w sensownych cenach. W moim przypadku sprawdza się zasada, by obwód brać o jeden większy niż standardowe staniki
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 12:46   #7
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: stanik sportowy

A Nike mierzyłaś modele średnio/mocno trzymające? One są raczej na małe biusty i np u mnie sprawdzają się super a biegam więc jakieś tam podskakiwanie jest tylko trzeba brać taki rozmiar, że jest ciasny i przyciska biust do ciała.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 13:29   #8
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 729
Dot.: stanik sportowy

Ja mam panache sport i jestem bardzo zadowolona.
Mierzyłam shock absorbery, ale mój biust wyglądał w nich gorzej niż nieciekawie. Taką mam budowę, na kimś innym mogą bardzo dobrze leżeć.
Wszelkiego rodzaju staniki znanych sportowych marek (typu nike, adidas i inne) omijam szerokim łukiem. Jak dla mnie to zwykłe topy, które w najlepszym przypadku tylko miażdżą biust i dociskają go do klatki piersiowej, bez nadawania mu jakiegokolwiek kształtu. Przy czym dodam, że osobiście swój biust uznałabym za średni, ale po przymierzeniu chyba jakiegoś nike stwierdziłam, że to zupełnie nie dla mnie.
Mierzyłam również jakiś z decathlonu (nie pamiętam który dokładnie), ale nie pasowało mi wykończenie miseczki od środka- jakaś wkładka, sztywna prawie jak neopren, niby z dziurkami, ale nie wydawało mi się to oddychające. Ale to moje subiektywne odczucie

Ostatnio widziałam w jakiejś gazecie o bieganiu reklamę biustonoszy sportowych polskiej firmy Anita. Wyglądają fajnie, mają ciekawą kolorystykę, kilka modeli do wyboru, jak się trafi to ceny niższe niż shocki czy panache. Na żywo nie widziałam, bo nie miałam gdzie ale warto się za nimi rozejrzeć
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 14:25   #9
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: stanik sportowy

Jeśli podczas ćwiczeń intensywnie się poruszasz - bieganie, podskoki itd to jak najbardziej polecam najwyższe levele Shocka - ja mam obecnie Run Bra 5044 i sprawdza się bardzo dobrze. Fakt, Shocki bardzo spłaszczają biust, ale wychodzę z założenia, że mam mieć w nim dobrze podtrzymane piersi a nie ładnie wyglądać.
Jedynym mankamentem dla mnie są zbyt długie ramiączka i jako niska osoba musiałam je trochę skrócić, ale wysokie nie mają z tym problemu.

Panache Sport też mogę polecić

Żadne sieciówkowe staniki (nawet żadne Nike czy Adidas) nie sprawdzają się przy intensywnym treningu, no chyba, że ktoś ćwiczy jogę albo pilates
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 14:57   #10
PoszukiwaczkaHarmonii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 21
Dot.: stanik sportowy

Ja mam model z ...Lidla i jestem zadowolona. Ale moje ćwiczenia są zwykle średnio intensywne
PoszukiwaczkaHarmonii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 15:06   #11
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 729
Dot.: stanik sportowy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Fakt, Shocki bardzo spłaszczają biust, ale wychodzę z założenia, że mam mieć w nim dobrze podtrzymane piersi a nie ładnie wyglądać.
No jasne
Tylko że u mnie shocki akurat były dosyć "płytki" pod pachami i to, co mi zmiażdżyły, wylewało się tamtędy Ani ładne to, ani wygodne. Dlatego wybrałam panache, które nie dość, że akurat u mnie w mieście są tańsze, to jeszcze i bardzo dobrze trzymają i wyglądają dużo lepiej.
Ale powtarzam- taka jest moja budowa. Moim mankamentem jest nadwaga (coraz mniejsza, na szczęście), więc ja się muszę mocno nagimnastykować, żeby kupić coś wygodnego i co dobrze leży.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-13, 06:48   #12
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: stanik sportowy

U mnie najwyższe modele shocka się nie sprawdzały, żaden dobrze na mnie nie leżał. Po przymierzeniu kilku zdecydowałam się w końcu na tańszy model - S015F. Ten na mnie leży idealnie i trzyma wszystko (ale nie mam dużego biustu).
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 08:41   #13
Estera May
Raczkowanie
 
Avatar Estera May
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 56
Dot.: stanik sportowy

chyba jestem zbyt wymagająca, legginsów nie moge kupić, bo mam wrażenie, że wszystkie prześwitują, stanik sportowy to juz kupuje od roku i wszystkie źle leżą
Estera May jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 16:41   #14
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: stanik sportowy

Adidas Supernova Racer Bra to stanik który najbardziej trzyma mój biust, chociaż mam stosunkowo małą miseczkę. Przymierz i sprawdź.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 13:46   #15
SekretyOdchudzania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 21
Dot.: stanik sportowy

Ja podobnie jak PoszukiwaczkaHarmonii mam zwykły model z Lidla i mi akurat pasuje. Ale to rzeczywiście zalezy od modelu. Trzeba pochodzić i przymierzać Też tego nie lubię

Edytowane przez SekretyOdchudzania
Czas edycji: 2015-10-16 o 13:49
SekretyOdchudzania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 13:39   #16
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: stanik sportowy

Dziękuję za Wasze posty, ostatnio życie daje mi w kość, więc jestem mniej tutaj

Cytat:
Napisane przez thalia666 Pokaż wiadomość
To jeszcze zależy od wielkości miseczki. Wiem, że na mniejszy biust(od DD w dół bodaj) są jakieś specjalne modele, których nie ma w większych rozmiarach. Na samej ich stronie można wybrać intensywność i dopasować do niej odpowiedni model
Byłam na ich stronie i widziałam te ewentualne modele

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Shock Absorber jest moim zdaniem najlepszy,zwłaszcza ten najwyższy level, tylko on jest w stanie sprawić, by biust nie odlatywal mi w kosmos przy najmniejszym ruchu. Stacjonarnie niestety wybór kiepski (największa miseczka jaka widziałam to E - w Decathlonie), cena też może odstraszyć, ale przez neta spoko, o ile się trafi na jakąś okazje. Ja jeden kupiłam na Allegro (nowy z metkami - 50 zł), na ebay też widziałam w sensownych cenach. W moim przypadku sprawdza się zasada, by obwód brać o jeden większy niż standardowe staniki
Mnie bardziej w stacjonarnym straszyły wielkie obwody niż małe miseczki

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
A Nike mierzyłaś modele średnio/mocno trzymające? One są raczej na małe biusty i np u mnie sprawdzają się super a biegam więc jakieś tam podskakiwanie jest tylko trzeba brać taki rozmiar, że jest ciasny i przyciska biust do ciała.
Wiesz, do sklepu sportowego weszłam zupełnie spontaniczne i jedynie jaki mierzyłam to wspomniany już Shocker. Ogólnie wybór był dramatycznie mały, a jedyne Nike;i wyglądały po prostu jak zwykłe króciutkie topy, sam bezkształtny materiał, więc nawet szkoda było mi na nie czasu

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja mam panache sport i jestem bardzo zadowolona.


Najbardziej się nastawiam właśnie na Shocka, ale nie będę uparta jak coś mi nie podpasuje, wiadomo Dzięki, dam znać co wybrałam
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 07:14   #17
monachee
Raczkowanie
 
Avatar monachee
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 454
Dot.: stanik sportowy

Ja kupiłam sobie taki prosty z Decathlona - nie ma w nim obwodów, standardowa rozmiarówka S, M, L i jest bez fiszbin, ale konstrukcyjnie jest bardzo dobrze zrobiony. Mi był potrzebny do jazdy na rowerze i sprawdził się świetnie w różnych ekstremalnych rowerowych sytuacjach. Do tego materiał taki, że świetnie poradził sobie ze "spoconą skórą" a to ważne, moim zdaniem. Nie odchodził od ciała podczas ruchu, nie przesuwał się. Jeśli przez zimę nie przybiorę na wadze to w przyszłym sezonie będzie moim must-have lata
__________________
-----------------
Mój Blog o zmianach zawodowych

Biblioteczka
Zapisz
monachee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 07:50   #18
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: stanik sportowy

Mogłabyś cyknąć mu fotkę? ;-)
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 06:50   #19
monachee
Raczkowanie
 
Avatar monachee
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 454
Dot.: stanik sportowy

Pewnie, ale wieczorkiem, po pracy, ok ?
__________________
-----------------
Mój Blog o zmianach zawodowych

Biblioteczka
Zapisz
monachee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 12:04   #20
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: stanik sportowy

Cytat:
Napisane przez monachee Pokaż wiadomość
Pewnie, ale wieczorkiem, po pracy, ok ?
Jasne
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 13:15   #21
broziak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 117
Dot.: stanik sportowy

ja z kolei w kiku dorwałam za 25 zł fajny stanik, szary, obwódka różowa, rozmiar L tylko on jest taki dosyc miekki, bez usztywnien, ale dobrze trzyma i spoko mi sie w nim cwiczylo
broziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 06:26   #22
monachee
Raczkowanie
 
Avatar monachee
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 454
Dot.: stanik sportowy

Wysłałam na priv powodzenia
__________________
-----------------
Mój Blog o zmianach zawodowych

Biblioteczka
Zapisz
monachee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 12:05   #23
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: stanik sportowy

Ja się też naszukałam stanika sportowego. Mam bardzo mały obwód i sporą miseczkę - normalnie noszę biustonosze 65D lub 65E. Jak przymierzałam staniki sportowe z rozmiarówką "ciuchową" to S miało za małe miseczki, a M już dużo za luźne w obwodzie...
Ostatecznie kupiłam w Decathlonie. Zebrałam do przymierzalni wszelkie możliwe fasony (i do biegania i fitness i rowerowe i chyba nawet jakieś do tenisa...), a potem przymierzałam i przymierzałam aż znalazłam idealny za ok. 70zł


Wiadomo - raz zawędrowałam do jakiegoś droższego sklepu sportowego gdzie staniczek jeszcze lepiej się leżał - z tyłu zapinał się 3 miejscach, żeby perfekcyjnie dopasować się do sylwetki, ale 200zł nie dam
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 12:18   #24
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: stanik sportowy

jakoś nie było mi szkoda zapłacić 260 za stanik, który jako jedyny trzyma moje piersi w szyku - tymbardziej, że równiez mam je duże
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 12:23   #25
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: stanik sportowy

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
jakoś nie było mi szkoda zapłacić 260 za stanik, który jako jedyny trzyma moje piersi w szyku - tymbardziej, że równiez mam je duże
Też wychodzę z takiego założenia, a poza tym najzwyczajniej w świecie po skakaniu bolą mnie piersi i martwię się też ewentualnym bólem kręgosłupa w przyszłości W piątek w ramach relaksu idę w końcu na przymierzanie i dam znać czy coś i co konkretnie się z tego wykluło
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 14:57   #26
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: stanik sportowy

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
jakoś nie było mi szkoda zapłacić 260 za stanik, który jako jedyny trzyma moje piersi w szyku - tymbardziej, że równiez mam je duże

Jakbym nie znalazła tego za 70zł, który naprawdę super się trzyma i nie mam problemu z ćwiczeniami ani skacząc na zumbie, ani kładąc się na brzuchu na pilatesie, to pewnie bym kupiła ten droższy. Na kilka dni chodzenia po sklepach znalazłam tylko te dwa, które spełniały moje oczekiwania. Skoro więc mogę mieć taniej przy podobnym komforcie, po co przepłacać?
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 14:58   #27
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: stanik sportowy

Produkcji Decathlonu czy jakiejś innej?
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 16:36   #28
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: stanik sportowy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jeśli podczas ćwiczeń intensywnie się poruszasz - bieganie, podskoki itd to jak najbardziej polecam najwyższe levele Shocka - ja mam obecnie Run Bra 5044 i sprawdza się bardzo dobrze. Fakt, Shocki bardzo spłaszczają biust, ale wychodzę z założenia, że mam mieć w nim dobrze podtrzymane piersi a nie ładnie wyglądać.
Jedynym mankamentem dla mnie są zbyt długie ramiączka i jako niska osoba musiałam je trochę skrócić, ale wysokie nie mają z tym problemu.
Niekoniecznie spłaszczają. Wiadomo, biust nigdy nie będzie w takim staniku wyglądał jak dobrze, jak w zwykłym ale zauważyłam, że sportowe biustonosze albo spłaszczają albo robią z biustu takie "rakiety" W sensie przypominają kształtem ostrosłup I właśnie mój to ze mną robi, mam Shock Absorber (najlepszy najlepszy!!) ale niestety nie wiem jaki model Siostra wyszukała ofertę na ebayu a na samym biustonoszu nigdzie nie jest podane. Ale wygląda tak mniej więcej https://www.brastop.com/content/imag...black_410.jpeg
Mam spory biust, ćwiczę bardzo "skacząco" (HIIT, cardio, burpees, te sprawy) i naprawdę biust się nie rusza.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 08:19   #29
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: stanik sportowy

Ja polecam panache sport, używam ich od lat i żadne sie do nich nawet nie umywają, ale ja mam biust w okolicach 75g wiec i wymagania są spore.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 15:43   #30
Flynn
Raczkowanie
 
Avatar Flynn
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 83
Dot.: stanik sportowy

Ja mierzyl kiedys z New Balance (tańczę Zumbe i irlandzki) i generalnie kiepsko. Podobno decathlon ma dobre - zamierzam sprawdzić
Flynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-05 09:46:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.