Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 13:53   #2521
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Pryzmy Givenchy

A ja porównałam Chic White i L1 no... i Shiseido wychodzi na bledszy tzn, może nawet nie bardzo bledszy, ale jest bardziej kryjąco-biały oprócz tego to raczej mają inne właściwości. Chic bardziej matuje, Shiseido bardziej rozświetla. Więc raczej bym ich nie stawiała jako konkurentów.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 14:01   #2522
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Nosku, a jak wypada bielenie Chic w porownaniu do 06 LU ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 14:07   #2523
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nosku, a jak wypada bielenie Chic w porownaniu do 06 LU ?
Moim zdaniem Chic zdecydowanie bardziej bieli. Na buzi daje to ładne zdrowe ożywienie i lekkie rozświetlenie makijażu, ale Lucidity takiego efektu na mojej twarzy w ogóle nie daje jest bardziej transparentny niż biały
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 14:55   #2524
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ja tak jeszcze nieśmiało zapytam o wspomniane bazy Acti' Mine Givenchy ...

Czy któraś z Was miała okazję obmacać tą białą (Acti Milk) i zauważyć tą obiecywaną przez producenta perłową poświatę a'la macica perłowa? W takim wypadku ta biała baza mogłaby różowić. Czy ktoś mógłby powiedzieć czy tak rzeczywiście jest ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 14:57   #2525
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ja tak jeszcze nieśmiało zapytam o wspomniane bazy Acti' Mine Givenchy ...

Czy któraś z Was miała okazję obmacać tą białą (Acti Milk) i zauważyć tą obiecywaną przez producenta perłową poświatę a'la macica perłowa? W takim wypadku ta biała baza mogłaby różowić. Czy ktoś mógłby powiedzieć czy tak rzeczywiście jest ?
Czekam na nią właśnie Jak doleci i przetestuję to napiszę, ale może ktoś inny ma i się wypowie
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 14:59   #2526
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Czy któraś z Was miała okazję obmacać tą białą (Acti Milk) i zauważyć tą obiecywaną przez producenta perłową poświatę a'la macica perłowa? W takim wypadku ta biała baza mogłaby różowić. Czy ktoś mógłby powiedzieć czy tak rzeczywiście jest ?
Raczej nie różowi, efektu macicy w ogóle nie widziałam
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 15:13   #2527
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Czekam na nią właśnie Jak doleci i przetestuję to napiszę, ale może ktoś inny ma i się wypowie
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Raczej nie różowi, efektu macicy w ogóle nie widziałam
Dziękuję

Majade, czyli powiedziałabyś, że generalnie ta biała tylko wyrównuje koloryt skóry ( minimalnie pobiela i rozjaśnia?), wygładza i lepiej trzyma podkład? Rozświetlania niet?

W przypadku zielonej podobnie, z tym że niweluje zaczerwieniania?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 15:35   #2528
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziękuję

Majade, czyli powiedziałabyś, że generalnie ta biała tylko wyrównuje koloryt skóry ( minimalnie pobiela i rozjaśnia?), wygładza i lepiej trzyma podkład? Rozświetlania niet?

W przypadku zielonej podobnie, z tym że niweluje zaczerwieniania?
Tak własnie Naprawdę nie widziałam rozświetlenia a w perfumeryjnych światłach zawsze wszystko lśni mocniej niż w rzeczywistości. O tym, ze jest rozjaśniająca przeczytałam później i rzeczywiście mnie to zdziwiło.
Co do zielonej jest tak jak piszesz- te odcienie na skórze są bardzo blade i jasne - np niebieska również pięknie maskowała moje zaczerwienienia
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:10   #2529
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Tak własnie Naprawdę nie widziałam rozświetlenia a w perfumeryjnych światłach zawsze wszystko lśni mocniej niż w rzeczywistości. O tym, ze jest rozjaśniająca przeczytałam później i rzeczywiście mnie to zdziwiło.
Co do zielonej jest tak jak piszesz- te odcienie na skórze są bardzo blade i jasne - np niebieska również pięknie maskowała moje zaczerwienienia
Majade, raz jeszcze dziękuję

Tylko wiesz co... Ja jeszcze nigdy nie skusiłam się na "kolorową" bazę - zawsze jeśli już to złocista, brzoskwiniowa czy przezroczysta sylikonowa Bardzo mnie kusi ta Acti' Mine, ale naprawdę nie będę chyba potrafiła podjąć decyzji co do koloru nawet jeśli od tego będzie zależało moje życie

Hmmm... Więc zasada jest taka:
zaczerwienienia - zielona i fioletowa
w razie wątpliwości - biała ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:17   #2530
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Majade, raz jeszcze dziękuję

Tylko wiesz co... Ja jeszcze nigdy nie skusiłam się na "kolorową" bazę - zawsze jeśli już to złocista, brzoskwiniowa czy przezroczysta sylikonowa Bardzo mnie kusi ta Acti' Mine, ale naprawdę nie będę chyba potrafiła podjąć decyzji co do koloru nawet jeśli od tego będzie zależało moje życie

Hmmm... Więc zasada jest taka:
zaczerwienienia - zielona i fioletowa
w razie wątpliwości - biała ?
Poczekaj najlepiej kilka dni. Zaraz będą do dziewczyn nadchodzić paczki z bazami i z pewnością pojawią się opinie o nich Testowałam na nadgarstku w perfumerii, nałożyłam tylko zieloną na fragment twarzy. Generalnie fioletowa w przypadku tych baz jest jasno - liliowa o taka: i raczej powoduje ożywienie i rozświetlenie szarej i zmęczonej buzi
Gdybyś napisała, czy masz jakiś 'problem' skórny, może udałoby się coś dobrać - bo jeśli nie masz to moim zdaniem biała

A na naczynka- najlepsza zielona, dla korekcji No i mam nadzieję, ze biała okaże się delikatna a nie super błyszcząca bo mi Reese głowę urwie.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:38   #2531
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Majade, czyli powiedziałabyś, że generalnie ta biała tylko wyrównuje koloryt skóry ( minimalnie pobiela i rozjaśnia?), wygładza i lepiej trzyma podkład? Rozświetlania niet?

W przypadku zielonej podobnie, z tym że niweluje zaczerwieniania?
Francuzki wspominają w recenzjach na Beaute-Test o rozświetlaniu Acti' Milk W ogóle bardzo sobie chwalą te bazy, więc tym bardziej się cieszę, że się zdecydowałam na zieloną i mam nadzieję, że lada dzień ja dostanę.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Poczekaj najlepiej kilka dni. Zaraz będą do dziewczyn nadchodzić paczki z bazami i z pewnością pojawią się opinie o nich Testowałam na nadgarstku w perfumerii, nałożyłam tylko zieloną na fragment twarzy. Generalnie fioletowa w przypadku tych baz jest jasno - liliowa o taka: i raczej powoduje ożywienie i rozświetlenie szarej i zmęczonej buzi
Gdybyś napisała, czy masz jakiś 'problem' skórny, może udałoby się coś dobrać - bo jeśli nie masz to moim zdaniem biała
Ja nawet nie wpadłam na to, by iść do Sephory i obadać te bazy. Twoja opinia i Hexxowy opis składu były na tyle zachęcające, że kliknęłam bez wahania

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A na naczynka- najlepsza zielona, dla korekcji No i mam nadzieję, ze biała okaże się delikatna a nie super błyszcząca bo mi Reese głowę urwie.
Myślę, że nie urwie, bo na B-T nie piszą o jakimś wielkim rozświetlaniu i do tego wspominają, że nie wywołuje błysku/świecenia, więc pewnie bardziej rozpromienia cerę niż nabłyszcza.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 17:47   #2532
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

spoko spoko Będzie dobrze Najwyżej będę mogła mieć do siebie pretensje bo nie przetestowałam przed zakupem Ale ja tak nie cierpię testować w perfumeriach bo tam śledzi mnie kilkanaście oczu i ja się stresuję
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:18   #2533
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Chic zdecydowanie bardziej bieli. Na buzi daje to ładne zdrowe ożywienie i lekkie rozświetlenie makijażu, ale Lucidity takiego efektu na mojej twarzy w ogóle nie daje jest bardziej transparentny niż biały



Raczej nie kupie Chic w ciemno musze wczesniej je obejrzec Jedna nieudana przygoda z softami mi wystarczy

Nosku, wzielas w koncu baze Givenchy czy MAC-a
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:36   #2534
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

Myślę, że nie urwie, bo na B-T nie piszą o jakimś wielkim rozświetlaniu i do tego wspominają, że nie wywołuje błysku/świecenia, więc pewnie bardziej rozpromienia cerę niż nabłyszcza.
Otóż to, ja testowałam kilka kolorow na raz i biała mnie urzekła matem(!) i dopiero pózniej przeczytałam ich charakterystykę. Bardzo się zdziwiłam bo zupełnie żadnego rozświetlenia nie pamiętam Za to efekt dla mnie był piękny a czasem się lubię błyszczeć (w sensie niechcianego przetłuszczania skóry)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 14:18   #2535
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość



Raczej nie kupie Chic w ciemno musze wczesniej je obejrzec Jedna nieudana przygoda z softami mi wystarczy

Nosku, wzielas w koncu baze Givenchy czy MAC-a
MACa! i jest rewelacyjny Jak u Ciebie się sprawdza?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 08:34   #2536
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
MACa! i jest rewelacyjny Jak u Ciebie się sprawdza?

Na razie się nie sprawdza bo walnęłam go do szafki i czeka na lepsze czasy
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 13:32   #2537
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Mam zielona baze Givenchy Acti'mine - #03 Acti Kiwi

Relacja na zywo:
Nowka z wrzesnia 2007, zaplombowana jak pasty do zebow
Przezroczysta tuba - kolor: pasta do zebow (doslownie) - rozbielona kremowa emulsja w zielonym odcieniu ale nie stricte zielona, taka mietowa, o wlasnie - mietowa
Aplikacja - tak dawno nie uzywalam takich specyfikow jak baza i podklad, za to wale masakryczne ilosci filtra i to samo z rozmachu zrobilam z baza - efekt
Matko jedyna
No dobra, na trzezwo - nalozylam solidna porcje na twarz i wyszla ze mnie autentyczna gejsza - baza bardzo rozjasnia, wrecz wybiela, pierwszy raz w zyciu mialam twarz jasniejsza od szyi, rozjasnienie o dobre 2-3 tony az. Skora idealnie ujednolicona, zdecydowanie mniej widoczne przebarwienia i plamki ale... niestety nadal twarz jest w chlodnym, rozowym odcieniu, wiec podstawowa funkcja nie zostala spelniona.
Baza ma postac dosc gestej, mietowej emulsji, trzeba ja energicznie rozsmarowac na twarzy, jest kryjaca i przez to bardzo pobielajaca ale dzieki temu skora jest swietnie stonowana, a przy tym nie ma efektu tapety. Baza nie jest absolutnie rozswietlajaca, daje satynowo-matowy efekt gejszy. Zaznaczam, ze nalozylam dosc duzo, nastepnym razem wezme polowe mniej ale i tak wydaje mi sie, ze baza bedzie kryjaca, rozjasniajaca i tonujaca mimo uzycia mniejszej ilosci.
Piekny zapach, dokladnie to samo, co pudry Givenchy, zapewne tak samo pachna podklady - czysta przyjemnosc nakladania. Znowu zachcialo mi sie podkladu Subli'mine
Baza dobrze sie rozsmarowuje, nie pozostawia smug, skora jest wygladzona, mila w dotyku, lekko matowa ale nie maczna.
W zwiazku z tym, ze baza mocno bieli oraz ma zielona tonacje nadaje skorze kolor, hmm... gejszy topielicy, dlatego uwazam, ze nie nadaje sie tylko pod puder, na pewno jest to baza pod podklad i juz sobie wyobrazam jak to musi razem pieknie grac
Zaznaczam, ze mimo upiornego koloru baza nadaje wyglad Liv Tyler z bilboardow Givenchy - doslownie - skora jest piekna
Idziemy dalej - wymazalam sie baza, teraz byl dylemat, co na nia nalozyc zeby sie przyciemnic Najpierw nalozylam pryzmy Chic White, oczywiscie nic to nie dalo, poza tym, ze pieknie wykonczyo makijaz, jednakze kolor twarzy nie pozwalal na wyjscie do ludzi, siegnelam wiec po brazer Clinique Sunkissed i wreszcie nabralam ludzkiego wygladu i zywego kolorytu - jasna, gladka skora bez skazy
Jutro wyprobuje baze w mniejszej ilosci plus sypkie pryzmy Soft White i zdam relacje.
Podsumowujac - baza bardzo rozjasna, swietnie tonuje i ujednolica skore, wrecz mozna zapomniec o korektorze (ja dzis nalozylam tylko pod oczy, reszta wyszla idealnie jednolita), kryje miejscowe zarozowienia ale nie likwiduje ogolnego odcienia skory, ktora nadal pozostaje chlodna. Na pewno swietnie sie sprawdzi w duecie z podkladem, moze rozjasnic za ciemny jezeli ktos ma problem z doborem odpowiedniego ale nie sadze, by dobrym rozwiazaniem byly mieszanki bazy i podkladu, lepiej bedzie najpierw nalozyc baze i rozjasnic twarz, a potem dopiero podklad.
Na ta chwile nie zaluje zakupu, widze w niej duzy potencjal, chociaz rozczarowala mnie, co do neutralizowania chlodnego odcienia skory, mysle, ze ten sam efekt da zarowno baza w kolorze bialym, lilowym czy rozowym, wyjdzie na to samo, co zielona ale ze wzgledu na swietne wlasciwosci "bazowe" zuzyje ja zapewne z przyjemnoscia i kto wie, moze siegne po nastepne i tutaj juz bardzo mnie kusi baza w kolorze brzoskwiniowym - moze to jest rozwiazanie dla zarozowionej cery, zapewne tez ma przewage bieli, wiec rozjasni, a dodatkowo nada zdrowy koloryt zamiast trupiastej gejszy
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 13:39   #2538
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

o jaaa ale sprawozdanie
Bardzo mnie cieszy fakt że czyni skórę idealna jak Liv Ale z kolei to bielenie Ja nie chce sie już wybielac i liczyłam na to że baza posłuży mi zamiast podkładu pod puder w ciepłe dni a tu lipa
Chyba że właśnie ta brzoskwiniowa by się nadała pod puder
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 13:41   #2539
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Pryzmy Givenchy

Vril gratuluję zakupu
A może pokusisz się o jakieś zdjęcia twarzy (chociaż kawałka) z bazą i bez ?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 13:49   #2540
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pryzmy Givenchy

Jednak moje przypuszczenia potwierdzily sie

Vril,dzieki za pelen opis i bede czekac z niecierpliwoscia na swoja paczke
wg mnie powinnas jeszcze dac bazie chwile czasu by aktywowana cieplem stopila sie ze skora,podobny efekt uzyskalam z korektora LRP jaki kiedys byl w ofercie z tym,ze po nalozeniu potrzyj dlonie i poloz na partiach gdzie jest nalozona baza
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 13:58   #2541
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Vrul, dziękuję za obszerną relację i też zaczęłam zastanawiać się nad bazą brzoskwiniową. Może ona ociepli ogólny koloryt i będzie dobra solo pod filtry Trzeba będzie poprosić Majade o zbadanie tym razem tego koloru
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:55   #2542
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam zielona baze Givenchy Acti'mine - #03 Acti Kiwi

Relacja na zywo:
Nowka z wrzesnia 2007, zaplombowana jak pasty do zebow
Przezroczysta tuba - kolor: pasta do zebow (doslownie) - rozbielona kremowa emulsja w zielonym odcieniu ale nie stricte zielona, taka mietowa, o wlasnie - mietowa
Aplikacja - tak dawno nie uzywalam takich specyfikow jak baza i podklad, za to wale masakryczne ilosci filtra i to samo z rozmachu zrobilam z baza - efekt
Matko jedyna
No dobra, na trzezwo - nalozylam solidna porcje na twarz i wyszla ze mnie autentyczna gejsza - baza bardzo rozjasnia, wrecz wybiela, pierwszy raz w zyciu mialam twarz jasniejsza od szyi, rozjasnienie o dobre 2-3 tony az. Skora idealnie ujednolicona, zdecydowanie mniej widoczne przebarwienia i plamki ale... niestety nadal twarz jest w chlodnym, rozowym odcieniu, wiec podstawowa funkcja nie zostala spelniona.
Baza ma postac dosc gestej, mietowej emulsji, trzeba ja energicznie rozsmarowac na twarzy, jest kryjaca i przez to bardzo pobielajaca ale dzieki temu skora jest swietnie stonowana, a przy tym nie ma efektu tapety. Baza nie jest absolutnie rozswietlajaca, daje satynowo-matowy efekt gejszy. Zaznaczam, ze nalozylam dosc duzo, nastepnym razem wezme polowe mniej ale i tak wydaje mi sie, ze baza bedzie kryjaca, rozjasniajaca i tonujaca mimo uzycia mniejszej ilosci.
Piekny zapach, dokladnie to samo, co pudry Givenchy, zapewne tak samo pachna podklady - czysta przyjemnosc nakladania. Znowu zachcialo mi sie podkladu Subli'mine
Baza dobrze sie rozsmarowuje, nie pozostawia smug, skora jest wygladzona, mila w dotyku, lekko matowa ale nie maczna.
W zwiazku z tym, ze baza mocno bieli oraz ma zielona tonacje nadaje skorze kolor, hmm... gejszy topielicy, dlatego uwazam, ze nie nadaje sie tylko pod puder, na pewno jest to baza pod podklad i juz sobie wyobrazam jak to musi razem pieknie grac
Zaznaczam, ze mimo upiornego koloru baza nadaje wyglad Liv Tyler z bilboardow Givenchy - doslownie - skora jest piekna
Idziemy dalej - wymazalam sie baza, teraz byl dylemat, co na nia nalozyc zeby sie przyciemnic Najpierw nalozylam pryzmy Chic White, oczywiscie nic to nie dalo, poza tym, ze pieknie wykonczyo makijaz, jednakze kolor twarzy nie pozwalal na wyjscie do ludzi, siegnelam wiec po brazer Clinique Sunkissed i wreszcie nabralam ludzkiego wygladu i zywego kolorytu - jasna, gladka skora bez skazy
Jutro wyprobuje baze w mniejszej ilosci plus sypkie pryzmy Soft White i zdam relacje.
Podsumowujac - baza bardzo rozjasna, swietnie tonuje i ujednolica skore, wrecz mozna zapomniec o korektorze (ja dzis nalozylam tylko pod oczy, reszta wyszla idealnie jednolita), kryje miejscowe zarozowienia ale nie likwiduje ogolnego odcienia skory, ktora nadal pozostaje chlodna. Na pewno swietnie sie sprawdzi w duecie z podkladem, moze rozjasnic za ciemny jezeli ktos ma problem z doborem odpowiedniego ale nie sadze, by dobrym rozwiazaniem byly mieszanki bazy i podkladu, lepiej bedzie najpierw nalozyc baze i rozjasnic twarz, a potem dopiero podklad.
Na ta chwile nie zaluje zakupu, widze w niej duzy potencjal, chociaz rozczarowala mnie, co do neutralizowania chlodnego odcienia skory, mysle, ze ten sam efekt da zarowno baza w kolorze bialym, lilowym czy rozowym, wyjdzie na to samo, co zielona ale ze wzgledu na swietne wlasciwosci "bazowe" zuzyje ja zapewne z przyjemnoscia i kto wie, moze siegne po nastepne i tutaj juz bardzo mnie kusi baza w kolorze brzoskwiniowym - moze to jest rozwiazanie dla zarozowionej cery, zapewne tez ma przewage bieli, wiec rozjasni, a dodatkowo nada zdrowy koloryt zamiast trupiastej gejszy
Brzmi obiecująco Jutro zresztą sama się przekonam, bo właśnie odebrałam swoją paczuszkę z zieloną bazą
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:57   #2543
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pryzmy Givenchy

wygląda na to że dziś jest dzień odbierania przesyłek. Jak dotre do domu i nie zobacze awiza w skrzynce to sie popłaczę
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:00   #2544
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Pryzmy Givenchy

kurcze przez Was napaliłam się na tę bazę
n pryzmy byłam obrażona ostatnio, ale już mi przeszło
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:38   #2545
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dziewczyny, przepraszam ze zadam moze troche głupie pytanie ale troche sie juz potraciłam czytając ten watek o pryzmach. Czy pryzmy Libre Foundation i pyzmy Prisme Again to 2 rózne kompakty. Jesli tak to które sa lepsze
Na truskawie widze tylko Prisme again!
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:43   #2546
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

do mnie dzisiaj przyszła biała Givenchy i uważam że jest boska, porcelanowa skóra bez skaz, pięknie pachnie, bajecznie sie nakłada i stapia, rozjaśnia o jakieś 1-2 tony, jutro protestuje całościowo, ale już mi sie bardzo podoba

jest lekko rozświetlająca, ale nie ma drobinek wiec to raczej taki efekt satyny , pod pudrem nie miałam, więc jutro dopiszę, czy puder to kryje i jak się ją nosi cały dzień
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:45   #2547
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Witaj Iza72. Tak, to sa dwa rozne produkty. Foundation to pudrowy podklad w kompakcie, a Prisme Again Visage to puder prasowany.

Madlaine czekam na kolejne relacje z bialej bazy
Gratulejszyn zakupu i zadowolenia zycze
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:45   #2548
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam ze zadam moze troche głupie pytanie ale troche sie juz potraciłam czytając ten watek o pryzmach. Czy pryzmy Libre Foundation i pyzmy Prisme Again to 2 rózne kompakty. Jesli tak to które sa lepsze
Na truskawie widze tylko Prisme again!
Mylisz 3 różne produkty:
Prisme Libre - puder sypki
Prisme Foundation - podkład w kompakcie
Prisme Again! Visage - puder prasowany

Każdy z nich ma inną funkcję (choć pewnie Foundation może spełniać rolę pudru prasowanego), proponuję poczytać KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...gdzie=produkty
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:55   #2549
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dzieki, Vril i Agnieska za objasnienia. Jestem juz w domu
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:57   #2550
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pryzmy Givenchy

proszę nie kuście tak tą bazą
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.